• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Jani nedavam zavinac nech ti nepribudne kto ma spomina :wink: Vela roboty
2. sep 2010 o 09:33  • Odpovedz
@mmmk a to se dá někde v adminu zjistit ne? Já na to nedávno někde koukala nebo se pletu? :sweat_smile:

Ani nevím že Kája bojuje s kojením, to já jsem bojovala prvně taky, rozpraskaný bolavý bradavky, u každýho kojení jsem brečela, bez Bepanthenu ani ránu, takhle asi 5měs. než to konečně nějak šlo (s laktací jsem problém naštěstí neměla, ale hodně si holky chválí homeopatika a ty kojící čaje), dneska si říkám že jsem to tak dlouho trpěla :sweat_smile: s Lukym už to bylo v pohodě.... možná taky kvůli tomu že jsem se nestresovala, mléko se spustilo opět až třetí den po porodu, když už mi děti hooodně schazovali, ale rozjelo se. Kristý jsem kojila 12měs., Lukyho 10,5měs. :wink:

2. sep 2010 o 10:06  • Odpovedz
@krista To mi uniklo, ze uz nekojis. Bylo to odstaveni narocne? A spi uz Luky lip?

Zjistit se podle me neda, ze ma dotycny login v katalogu firem. V katalogu vpravo v ramecku ten login teda vidis, ale jinak se to asi zjistit neda.
2. sep 2010 o 10:16  • Odpovedz
@mmmk právě že to šlo nějak samo, u obou dětí naštěstí, nenásilně :slight_smile: Kristý ta se začla odškubávat nebo si pocumlala jen maličko, tak jsme jí zkusili UM (do tý doby to odmítala) a ona s chutí tu flašku vypila, my s manželem úplně dojatí z toho :grinning: (já už 12tt) takže jsem ji ještě asi dva dny trošičku kojila, brala ode mně míň a míň až mlíko nebylo asi do 14ti dní, ale nemusela jsem odsávat ani nic takovýho.

To samý s Lukym, toho jsem vlastně odstavit "musela" hlavně kvůli tomu žlučníku, ale sama jsem si všimla, že už ode mně taky skoro nic nebere, někdy si fakt jen cucnul, UM taky zásadně odmítal, ale pak už ji vzal na milost, takže jsem už násl. den vůbec nekojila a prsa taky nic (že by se mi nějak moc nalily nebo zánět bych z toho dostala), odsávat jsem nemusela, vím, že ještě týden po přestání jsem to mlíko měla, ale teď už nic :slight_smile:

Je teda pravda, že co nekojím, tak je ze mně spokojenější člověk :slight_smile: já jsem teda pro kojení jednoznačně, jsem ráda, že jsem to mohla mým dětem dopřát a kdybych se měla rozhodnout vždycky bych se kojit pokusila ze všech sil :slight_smile: ale je pravda, že mě to strašně vyčerpávalo, já byla od června 2007 do srpna 2010 neustále těhotná nebo kojící :sweat_smile: jsem i taková volnější, že můžu jít i někam sama, dřív jsem se pořád bála aby dítě nedostalo chuť na mlíko :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pít alkohol pořád nemůžu, protože jsem se začla hned léčit s ATB, ani mě to nijak zásadně neláká a to mě samotnou překvapilo :grinning:

Tak já to s těma firmama moc nechápu :sweat_smile: tak budu radši ticho :grinning: :zipper_mouth:

A co prcek jak vy se máte, vše OK? :dizzy_face:
2. sep 2010 o 10:25  • Odpovedz
2. sep 2010 o 10:30  • Odpovedz
@krista teri to nepomoze, to je o inom :sweat_smile:
@mmmk market, ja to zistujem tak, ze si kliknem na album toho uzivatela v admine. ked sa album otvori v katalogu firiem, tak je to firma, ak v uzivatelskej casti, tak je to uzivatel.... ine tipy ako na to, nemam
2. sep 2010 o 11:49  • Odpovedz
skusali ste si uz niekedy na maps.google vyhladat severnu koreu? ja som to rano skusala a vysledok vyhladania ma fakt prekvapil.... fakt zaujimava mapa :sweat_smile: tí korejcania su sibnuti.... teda nie vsetci, hlavne tí vrcholovi predstavitelia
2. sep 2010 o 11:56  • Odpovedz
@janocka Jj, Jani. Muzes je ale zapsat do toho tematu, co jsem zalozila? At je v tom trochu poradek. Zrovna ten svet kocikov v tom dela pekny hokej :sweat_smile:
A co kdyz nekdo tim loginem do katalogu prispiva i do fora? Uz je to povoleny nebo jeste ne?
2. sep 2010 o 11:58  • Odpovedz
@mmmk market, ked pod tym katalogovym nickom niekto prispieva do fora, tak to nie je ok..... katalogovy nick je na katalog, uzivatelsky na diskusie....
mam zapisat tie firmne nicky zo svadboveho adminclubu do tej temy? ci ako? som nepochopila :pensive:
2. sep 2010 o 12:03  • Odpovedz
@janocka Spis jsem myslela, ze ty, o kterych vis, ze maji i uzivatelsky i katalogovy nick na konikovi/strese, tak ty tam zapsat. Ja ted mela trochu problem s uzivateli babsik25 a tetris2009, druhy nick jsem blokla. Dotycna pouziva oba. A kdyz se babsik25 podivas do bazaru, docela kseftuje s kocarkama.
2. sep 2010 o 12:05  • Odpovedz
@janocka říkám že tomu nerozumím :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
Severní Koreu jsem ještě opravdu na mapách nehledala :grinning: co tě to napadlo? :grinning:
2. sep 2010 o 12:08  • Odpovedz
@mmmk jaaaaj..... tak to neviem ake su to nicky.... zistujem to vzdy iba nahodou ked sa mi zda, ze je niekto dupla.... v katalogu firiem nevidim ake maju tie firmy loginy....
2. sep 2010 o 12:08  • Odpovedz
@janocka Login vidis http://www.modrykonik.cz/katalog/firma/nikija28/ - v tom tmave sedem okynku vpravo (nad obrazkem).
2. sep 2010 o 12:14  • Odpovedz
@mmmk ahaaaaaa, dakujem za info, nikdy som si to nevsimla :sweat_smile: pospisujem to ale najskor zajtra, este nie som ani v polovici Ip, kedze nove stale pribudaju.... a potom este vyse 100 mailov.... takze dnes to nestihem urcite zapisat :sweat_smile:
2. sep 2010 o 12:20  • Odpovedz
@janocka Jani to je hrůza, ještě tě ta práce baví? :grinning:
2. sep 2010 o 12:21  • Odpovedz
@krista ano teri, bavi :grinning: je to celkom "sranda" dnes, to riadne vzruso.... lebo non-stop odpisujem na Ip (este 58 na novej verzii a 43 na starej), do toho zvoni telefon, uctovnicka posielala upomienky za neuhradene faktury, tak mi dnes vyvolavaju, ze ziadnu nedostali alebo ze reklamu uz nechcu, do toho chcu novi ludia reklamu.... ako cakala som, ze to bude dnes drsne ale ze az tak, to som netusila.... a nikam na stranku som nepisala, ze budem mimo netu, ze sak naco... ze vikend preziju a 2 pracovne dni (vcera bol u nas sviatok) zvladnem, ze mozno dakych 70 Ip bude.... ale 127 + 43, to som necakala :confounded:
2. sep 2010 o 15:56  • Odpovedz
@janocka to je prostě mazec, já bych to nedala :sweat_smile: :zipper_mouth: tak máš můj obdiv :slight_smile:
2. sep 2010 o 18:00  • Odpovedz
@janocka Taky te obdivuju. Na me jdou mdloby, kdyz vidim treba 10 Ip :sweat_smile: Mozna bys mohla trochu delegovat pravomoci a nekam napsat, ze se uzivatelky muzou obratit i na nas :slight_smile:
2. sep 2010 o 21:42  • Odpovedz
@mmmk
@krista vdak za obdivy :D
market, ja ked dostanem 10 Ip od noci do rana, tak nechapem, ze co sa stalo, ze tak malo.... od 18h ked som sla domov doteraz ked som prisla opat na stranku mam 15 ip..... uzivatelky vedia, ze sa mozu obratit na vas, mam pocit, ze hlavne tie z CZ pisu radsej vam :slight_smile: ved ked budem mat dovolenku, tak si este uzijete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2010 o 22:23  • Odpovedz
@janocka a kdy ta dovolená bude? :grinning:

Jinak bych měla někam napsat, že toho 4.10. jdu na plánovanou operaci, pokud všechno půjde dobře, tak do týdne jsem doma, ale nevím jestli se budu cítit sedět u PC, manžel mít žádnou dovolenou po tom nebude, tak tu bude všechno opět na mě.
3. sep 2010 o 11:23  • Odpovedz
@janocka tolko ip? tak to fakt klobuk dole, ze to vydrzis a bavi ta to :wink: Kludne mi mozes nejake preposielat, i ked tiez sa stale na teba obraciam s pomocou, ale ako tak sa ucim :sweat_smile:
3. sep 2010 o 11:37  • Odpovedz
Holky já mám blbou otázku a nechci s tím otravovat Janku přes IP, myslím si, že budete vědět. Psala mi uživatelka že založila soukromou diskuzi a slovenský holky ji na SK koni nevidí (zakládala ji na CZ koni) a když si ji přidají na CZ do oblíbených tak na www.modrykonik.sk ji prostě nemají. Chápete mě? Myslela jsem si, že tam je možnost volby aby to bylo vidět na obou serverech, ale teď jsem koukala že není, jak to tedy udělat? Je to možné? V případě, že ne, tak uživatelka chce diskuzi zrušit, což opět nemůžu :rolling_eyes: takže to stejně skončí u Janocky :confounded:
4. sep 2010 o 09:36  • Odpovedz
@krista Terko, ten odkaz na tu diskuzi na CZ koni zmenis na SK (modrykonik.sk....) a da si ji do oblibenych a uvidi ji.
4. sep 2010 o 13:01  • Odpovedz
@mmmk to jsem jí psala, říkala že takhle to nefunguje :wink:
4. sep 2010 o 13:02  • Odpovedz
Že nemůžou ty holky tu diskuzi na SK prostě najít a že když to změní tak jim to nefunguje, no já nevím :confused: :rolling_eyes: houby vidím, tak to nemůžu pořádně posoudit a hádat se s ní že něco dělají špatně, to taky nevím teda :confused:
4. sep 2010 o 13:03  • Odpovedz
@krista Zkusim to na SK
4. sep 2010 o 13:06  • Odpovedz
Jak to zkusíš? Je to soukromá diskuze, takže my tam nemůžeme.
4. sep 2010 o 13:06  • Odpovedz
Vím, že u jiných to funguje, u tý jejich prej ne no :confused: :unamused:
4. sep 2010 o 13:07  • Odpovedz
@krista Jako mocne pochybuju o tom, ze jedna skupina nefunguje a ostatni jo. Ted jsem to zkousela na te testovaci diskuzi ve Skupince a jde to uplne normalne. Podle me delaji neco spatne.
4. sep 2010 o 13:08  • Odpovedz
Víš co, já už to vyřešila, napíšu jí ať mě přidá mezi povolené členy, protože takhle se nedá pracovat, ať mě potom odebere a je to.
4. sep 2010 o 13:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.