• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@janocka jani, som nejake vypredajove na martinuse nakupila, jednu pre brata pokracovanie od harryho pottera a v gorile mam tieto :
http://www.gorila.sk/product/306651
http://www.gorila.sk/product/292368
http://www.gorila.sk/product/308813
a inak jani, ja mam chrome v novom sate len tu v robote, doma to mam take iste, cim to je? :confused:
10. sep 2010 o 12:06  • Odpovedz
@janocka Janocka! Nepises to sem!!!! To je sukromne i ked cely team vediel vcera! :o)
Tento vecer, ked si on line na gmail, ty poviem. ... Inak nie!
10. sep 2010 o 12:09  • Odpovedz
@ondine ok, prepac :zipper_mouth:
10. sep 2010 o 12:15  • Odpovedz
@domika007 domi, my sme mali doma tiez stary chrome.... ale ked sa vypol po tyzdni vcera vecer PC, tak rano uz nabehol novy.... sa ma drahy pytal, ze kedy som ho instalovala.... tak som ho este zvozila, ze vidno ze ma nepocuva, lebo som mu vravela, ze sa mi to na meča nainstalovalo same par dni dozadu....

ten hypnotizer vyzera dobre.... hmmm, nevies kolko veci moze byt vo wish liste? :grinning:
10. sep 2010 o 12:21  • Odpovedz
si teraz pozeram sukromny gmail a ten golej to je taky hajzel... ale taky strasny hajzel, ze mi pise maily pracovne tam.... ze 1 baba ma reklamu vo fotoalbume svadobnom.... asi si zablokujem prijimanie mailov od neho.... bozeee, ja taaaaaaak strasne banujem, ze takto pred 2r. som netusila ze to je taky debo
10. sep 2010 o 12:24  • Odpovedz
@janocka aha,cize ked dnes zapnem doma notebook, uz budem mat aj ja asi novy chrome...super, diky :wink:

to netusim, ale podla mna miesta je tam dost :grinning:
10. sep 2010 o 12:25  • Odpovedz
@janocka jani a ktora, lebo ja som nejake napominala :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@domika007 hej domi, je tam dost miesta, vopchal sa tam aj Hypnotizer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@domika007 vsimla som si, ze si ju uz napominala... mala som rozpisanu Ip ked mi trklo, ze mozno si to uz riesila... nejako: lenkakl - alebo taky daky nick - link v albume na kazdej foto
10. sep 2010 o 12:26  • Odpovedz
@janocka super :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co vsetko tam mas ty, pochval sa :wink:

10. sep 2010 o 12:37  • Odpovedz
@janocka aha, viem,teraz som aj hodne na beremku napominala :rolling_eyes:
10. sep 2010 o 12:38  • Odpovedz
10. sep 2010 o 13:04  • Odpovedz
@domika007 ¨jsem teprve v půlce ale mazec, já bydlím taky kousek od cikánskýho sídliště :stuck_out_tongue_closed_eyes: my máme v baráku zatím jedny, ale bude hůř.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2010 o 13:12  • Odpovedz
@krista ja som to uz precitala, ale verim,ze je to pravda, lebo to je humus nad humus to sidlisko a nielen to jedno...a este na francuzov nadavaju, ze ich odtial vyhadzaju :pensive:
10. sep 2010 o 13:14  • Odpovedz
Já taky věřím tomu že je to pravda, protože minimální třičtvrtě těch věcí jsem zažila nebo slyšela z doslechu, mimo jiné i to že sem jezdí hasiči a policajti jako na běžícím páse :wink:
10. sep 2010 o 13:18  • Odpovedz
10. sep 2010 o 14:00  • Odpovedz
@domika007 bývalý milenec? :grinning:
10. sep 2010 o 14:13  • Odpovedz
@krista neeeeeeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2010 o 14:17  • Odpovedz
@janocka takze samy dexter, ako tak sledujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne sa ten serial vobec nepacil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. sep 2010 o 14:18  • Odpovedz
@domika007 domi mne sa dexter tiez nepacil lebo som nevidela prvu cast a potom som chvilu nechapala o co ide.... ale ked som pochopila, tak som to pozeravala aj ked to davali 1:30 v noci - ked sme este mali Orange a nebolo nahravanie na TV.... pozrela som si to teraz aj v reprize cez leto, cakam na dalsiu seriu... ako ppc serial, dlho som lepsi nevidela.... na paradu uplne....

a este si chcem kupit toto: http://www.press.sk/kucharske-knihy/kolace-kucharka-z-edice-apetit
odoberam casopis apetit 2r., predtym som si ho kupovavala sem-tam su tam super recepty.... takto budem mat aspon pokope kolace, potom v dalsej knihe ked vyjde polievky, v dalsej neviem co... no tesim tesim
10. sep 2010 o 14:26  • Odpovedz
@janocka ta knizka o peceni kolacov sa mi pozdava, tak ak si ju kupis napis, ci si spokojna :wink:
10. sep 2010 o 14:32  • Odpovedz
@domika007 domi urcite budem spokojna.... lebo s casakom som brutalne spokojna - polopatisticky napisane, vsetko vysvetlene, varim a peciem len podla Apetitu, takze idem do toho..... som citala, ze to bude mozne kupit tento vikend v Prahe a v Brne na Dnoch Marianne s dakou zlavou, no potom mi prisiel newsletter od magnetpressu a tam bolo, ze ako jediny na SK to ponukaju oni a ta cena je taka ista ako ta so zlavou.... newslettre nezvyknem citat, neviem preco som si teda precitala prave ten :sweat_smile:
10. sep 2010 o 14:37  • Odpovedz
hehe to aka fotka :grinning:
10. sep 2010 o 14:39  • Odpovedz
@domika007 domi to si ked vyhrabala? to vyzera ako keby mu normalne, ze francuzaka davala :grinning:
10. sep 2010 o 15:43  • Odpovedz
@janocka to si dala svagrina na FB,tak som jej to ukradla, aby som vam to ukazala :grinning: ze, uplne to mala preziva :grinning:
10. sep 2010 o 15:45  • Odpovedz
@domika007 este keby sedela obkrocmo, tak koniec :zipper_mouth: :grinning:
10. sep 2010 o 15:46  • Odpovedz
@janocka ty to uz neprehanaj s tou fantaziou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2010 o 15:46  • Odpovedz
tak, do temy o nabozenstve sa pridala k diddi aj dai..... to su take strasne kravy.... esteze sa táto debata nestrhla vcera vecer ked som dosla domov vytocena z T-comu... by som ich asi doprdele poslala :sweat_smile:
10. sep 2010 o 16:01  • Odpovedz
@janocka som ti to chcela napisat, ze uz aj dai je tam :sweat_smile:
10. sep 2010 o 16:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.