• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@janocka kde by oni dve sa nespojili :rolling_eyes:
10. sep 2010 o 16:03  • Odpovedz
caute. ja len na skok. nestiham sem vobec chodit. opat sa tu nejaky cas nebudem zdrziavat. cez den som v robote a potom mam bud este nieco na praci alebo sme na baraku. :unamused:
13. sep 2010 o 22:30  • Odpovedz
Můžu někoho ignorovat v IP když si neustále mele svoje, začalo to upozorněním a smazáním fotky, otočila to proti mě, že špatnou fotku mám já, že ona měla správnou, dvakrát jsem ji upozornila aby si pročetla pravidla, neustále to otáčí proti mě, že moje fotka taky nemusí být moje apod., evidentně to nikam nevede a já nemám náladu se celý den hádat s jednou krávou, myslím si, že tahle už tu měla víc problémů :rolling_eyes: :angry: Takže můžu se na ni vykašlat nebo nemůžu když jsem admin? :grinning:
14. sep 2010 o 12:39  • Odpovedz
@krista teri jasne, ze mozes :wink: :grinning: ja uz takto ignorujem po 2-3 Ipke, proste ked si niekto nechce dat povedat, nevysvetlis mu to, ani keby si bola neviem kto...
14. sep 2010 o 12:43  • Odpovedz
@domika007 aby pak někdo neřekl: "jsi admin, musíš tomu čelit" ale já tady mám dost nervů s prckama natož s nějakým idiotem přes IP :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a jak Domi? :sunglasses:
14. sep 2010 o 13:12  • Odpovedz
@krista ale myslim, ze v pohode, jednoducho ak si ju poucila, tak tym to pre teba hasne, viac sa s nou nedotahuj :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

v pohodicke, sefko je na dovo, cize raj na zemi :sunglasses: :grinning:
14. sep 2010 o 13:13  • Odpovedz
@domika007 tak to je paráda :grinning: a jaké máte počasí u vás, taky se vám to tam tak střídá?
14. sep 2010 o 13:16  • Odpovedz
@krista zatial svieti slnko, ale, ze od zajtra ma byt zase skaredo, tak neviem neviem a to mame este volno, lebo je statny sviatok :confounded:
14. sep 2010 o 13:17  • Odpovedz
@domika007 jo vy máte volno, se máte teda a co máte za st. svátek? :sweat_smile: my máme až 28.9. :slight_smile:
14. sep 2010 o 13:21  • Odpovedz
@krista sedembolestna panna maria, je to skor cirkevny sviatok, ale tak aj to sa rata :wink:
14. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz
@domika007 hlavně že je nějaký volno ne :grinning: já se těším na víkend, jak jsem ti psala toho 18.9. jdeme do ateliéru a Lukáškovi bude rok takže po tom oslava a bude to takový hektičtější ten den, snad to zvládneme bez úrazu :grinning:
14. sep 2010 o 13:24  • Odpovedz
@krista jasne, ved to je to hlavne :grinning:

tedaa to uz teraz idete? to, ale ubehlo, este nedavno si pisala, ze neviem kedy to bude a uz je to tu :sunglasses: uz sa tesim na vysledok :wink:
14. sep 2010 o 13:28  • Odpovedz
@domika007 já se taky těším, jsem zvědavá jak to půjde, zabalila jsem nějaký hračky, už jsem vyžehlila oblečení a vyskládala do komínku, snažím se mít všechno pintlich abych měla ten den čas jen na sebe :grinning: jdeme na 8h, kvůli tomu aby děti nebyli unavený jak brzo vstávají :sweat_smile: a on má potom náš fotograf svatbu :zipper_mouth: tak aby se vše stíhalo :slight_smile:
To ještě začnu asi pozítří péct dort, snad se taky povede ať neni ostuda :grinning:

No nemůžu tomu uvěřit že můj malej chlapeček bude mít rok! :slight_smile:

A jak jste na tom vy? Klidně můžeš do IP nebo jestli jsi to někde psala, řekni a já dočtu :dizzy_face:
14. sep 2010 o 13:31  • Odpovedz
@krista to je super, tak nech to vyde ako ma :wink: :dizzy_face:

poslem ti Ip, jo? sa mi to nechce takto verejne jo?
14. sep 2010 o 13:34  • Odpovedz
@domika007 jasně rozumím, určitě napiš, budu ráda :wink:
14. sep 2010 o 13:35  • Odpovedz
@krista ako nerobi mi to problem, len sa mi to nechce rozpisovat, skopirujem ti to z inej temy :sweat_smile:
14. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz
@domika007 OK :grinning: já bych pochopila i to kdyby si to nechtěla rozebírat, jak říkám opravdu chápu, takže kdyby ti to bylo nepříjemný stačí mě odkázat za mez a bude to :slight_smile:
14. sep 2010 o 13:37  • Odpovedz
@krista ne ne, len som leniva pisat stale dokola to iste, inak v pohode. som ti to uz milion krat hovorila, ze mi to nevadi :wink:
14. sep 2010 o 13:39  • Odpovedz
@domika007 tak třeba změníš názor, nikdy nevíš tak se radši zeptám než bych byla dotěrná :slight_smile: a taky by mě nebavilo pořád dokola milionkrát něco psát, klidně řekni kam mám chodit na drby a já se tam půjdu podívat, všechno bohužel nestíhám kolikrát bych si tak ráda psala a zrovna nemůžu a vy tu kecáte a nebo jsem tu na druhou stranu sama :sweat_smile:
14. sep 2010 o 13:41  • Odpovedz
@krista neboj, keby sa daco zmenilo poviem :wink:
nooo, tak tam sa nedostanes to je sukr. tema :sweat_smile: ja ti to uz kopirujem
14. sep 2010 o 13:42  • Odpovedz
@domika007 jo ahá, už vím která a já tam nesmím :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2010 o 13:43  • Odpovedz
No ale aspoň vím, že jsem nic nepřehlídla a nevypadám jako ignorant! :slight_smile:
14. sep 2010 o 13:43  • Odpovedz
14. sep 2010 o 13:44  • Odpovedz
halo halo.... co tu noveho? a u vas co noveho? ja tie uzivatelky raz zakillujem... ony su pribrzdene, najradsej riesia vsetko trojmo - Ip, hned na to mail a potom este telefonat..... a do toho este firmy, ktorym pisala uctovnicka upomienky, riesia vyhovorky na styl: my sme si nic neobjednali, my nemame u vas reklamu, faktura bola vystavena neopravnene a pod.... uaaaaa :rolling_eyes:
14. sep 2010 o 14:41  • Odpovedz
@janocka to je radost, můžu být ráda že mě otravují jen přes IP :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mám perlu monas007 co si objednala kávovar od slunicko48 si objednala i ode mně nějaké věci, které platila před 7mi dny a dodneška nikde žádný prachy nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejsem ale blbá, dopředu nic neposílám, takže věcičky jsou pěkně u mě doma v bezpečí, akorát že jsem stáhla inzerát, mohla jsem to třeba prodat někomu spolehlivějšímu :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2010 o 15:00  • Odpovedz
@krista teri takze monas007 si objednala u teba veci a nezaplatila? ak tomu spravne rozumiem? ze vlastne to nemusi byt tak, ze slunicko je ta co neplati/ nedodava tovar?

si inzerat vymazala ci pozastavila? ja som zatial predavala len 3 veci na streche a ked som ich posielala, tak som inzerat pozastavila ked prisli prachy a vymazala az ked sa dotycna ozvala, ze uz to prislo.....
14. sep 2010 o 15:05  • Odpovedz
@janocka a chodíš na e-mail? :confused: :sweat_smile: :zipper_mouth:
14. sep 2010 o 15:05  • Odpovedz
baby, mate nejaku skusenost so stratenym podacim listkom a stratenou zasielkou?

lebo ja si podacie listky uchovavam chvilu - par dni - a potom ich vysmarim.... tak sa to stalo asi aj teraz..... nikdy sa mi na poste nic nestratilo a just teraz ked som posielala maminej kamoske do Izraela dolezite dokumenty, tak je to nezvestne.... bolo to posielane doporucene, prvou triedou a stale to nema.... tak reku ked dojdem na postu a poviem kedy to bolo odosielane a komu, ci mi to dohladaju alebo so mnou vyrazia dvere :confused: nenavidim postu, to tvrdim uz roky.... teraz budem nenavidiet este viac ak sa dokumenty budu musiet vybavovat znovu.... a nabuduce to poslem radsej cez UPS alebo DHL :unamused:
14. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz
@janocka no zatím nezaplatila :sweat_smile: tak ale nevím jak to bude protože ona se na mě obrátila první coby podvedená, to by si monas007 docela nahrála ne? :sweat_smile: zatím fakt žádný peníze nedorazily, spletla jsem se v čísle účtu, ale to jsem se hned opravila a říkala mi že to poslala na správný, taky jsem se stokrát dívala jestli to opravdu správný číslo byl o dodneška nic nepřišlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem ho smazala, to jsem začla teď dělat když je funkce koše, do tý doby jsem ho nechávala viditelný, ale pak mi psalo hodně lidí a mě bylo blbý je pořád odmítat že už zájemce mám a ta funkce pozastavení to je jen adminovací ne? Tak jsem toho nechtěla zneužívat i když mě to taky napadlo :grinning:
14. sep 2010 o 15:09  • Odpovedz
@krista ci chodim na e-mail? sukromny ci pracovny? na pracovny furt, na sukromny zriedka - nik mi nepise :grinning: preco? ci som nieco nepochopila
14. sep 2010 o 15:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.