• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@domika007 mě by to právě zajímalo jako jak moc hlasovat aby to ten váš psík vyhrál :grinning: jestli tam třeba nějakej blázen už nemá daleko víc :astonished:
22. sep 2010 o 15:46  • Odpovedz
@krista no najdu sa aj taky, znamy maju uz vyse 110 hlasov :frowning2: ale asi to tam nikde nie je, som to pozerala a nenaslo som to
22. sep 2010 o 15:48  • Odpovedz
@domika007 to je škoda, no je to všechno o tom kolik má člověk známých :confounded:
22. sep 2010 o 15:49  • Odpovedz
@krista no tak nejako, ale pritom ja to denne aktualizujem na fb, ale nepomaha to, ale tak nevadi, dolezite je zucastnit sa nie zvitazit :wink:
22. sep 2010 o 15:50  • Odpovedz
@domika007 podla mna maju najvacsiu sancu studenti - poprosia spoluziakov.... ked si pozeram profily nejakych mladistvych, tak vsetci maju okolo 300 priatelov
22. sep 2010 o 16:02  • Odpovedz
@janocka hmm...je to mozne, ale tak ja som ho chcela prihlasit len z recesie :wink:
22. sep 2010 o 16:05  • Odpovedz
to nove stopovanie inzeratov milujem..... to je taka ppc vec, ze teraz uz len hladam komu by som co stopla :grinning:
22. sep 2010 o 17:15  • Odpovedz
@janocka jaaj uz nech je aj na svadbe nova verzia :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2010 o 19:10  • Odpovedz
@domika007 priznavam - raz som zahlasovala za tvojho psika, ale medzicasom mi prisli ziadosti o hlasovanie od x dalsich ludi a mna to nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes: jednoducho v takychto sutaziach nehlasujem, pretoze to je o nahanani hlasov a nie o tom, komu sa paci moja fotka a komu nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2010 o 06:13  • Odpovedz
@emjee v pohode :wink:
23. sep 2010 o 08:26  • Odpovedz
@domika007 domi, silno sa na tom pracuje..... uz "len" katalog pripravit a je to :wink:
23. sep 2010 o 10:07  • Odpovedz
@janocka ved ja viem, len uz by som bola rada v novom sate aj na svadbe :wink: :grinning:
23. sep 2010 o 10:09  • Odpovedz
@domika007 hehe domi, kto by bol nerad :grinning: ja automaticky klikam na fotku ked si chcem pozriet album, no vzdy sa ma to spyta: naozaj chces zmazat avatar? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2010 o 10:28  • Odpovedz
@janocka to sa stalo aj mne parkrat :wink: :grinning:
23. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz
http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html
:grinning: :grinning: :grinning: jaki sme znaaaaaaaami :grinning: :grinning: :grinning: cca 6.30 minuta, ak ste nevideli spravy :slight_smile:
25. sep 2010 o 20:57  • Odpovedz
@latvia nic se mi nespustí :sweat_smile:
25. sep 2010 o 22:51  • Odpovedz
@latvia videla som to :sweat_smile:
25. sep 2010 o 23:13  • Odpovedz
@ikarkulka ani mne, musis dalej tuknut na tv noviny

@latvia ja som len pocuvala a nevidela, ale ako povedali, ze na niektoryh strankach strajkuju, tak mi napadla prave ta tema :grinning:
25. sep 2010 o 23:15  • Odpovedz
ukazovali tam "u nas*" tu temu kto je za strajk, ja som atd, a ukazovali tam prispevky a fotky v pase :sweat_smile:
25. sep 2010 o 23:18  • Odpovedz
aha, myslela jsem, že se tam řeší třeba přímo koník :grinning: nějaká aféra pikantní :grinning:
co je to štrajk? to je jakože demonstrace, nebo stávka nebo co?
25. sep 2010 o 23:53  • Odpovedz
@ikarkulka ano stavka
26. sep 2010 o 00:01  • Odpovedz
@emjee díky :slight_smile: pochopila jsem, o co tam jde.
u nás zase chtějí zrušit porodné (resp. dát ho jen na jedno dítě a jen tomu, kdo má příjem do nějakého násobku životního minima - tuším 2,4násobek, což znamená, že o porodné spousta lidí přijde). tak se kvůli tomu některé bouří a hrozně nadávají na vládu. :unamused:
26. sep 2010 o 00:08  • Odpovedz
Jééé co to tady vidím, MK byl v TV jo :sweat_smile: jdu se podívat :grinning:
26. sep 2010 o 07:46  • Odpovedz
@ikarkulka a k těm rodičovským příspěvkům, ty u nás chtějí snížit taky, ale zřejmě to nestihnou začátkem roku, alespoň teď to prozatím nevyšlo, chtěli to udělat tak, že by každému dali stejnou částku čerpat by ji mohl tak dlouho jak by chtěl, tuším nějakých 216tis. a člově by si vybral kolik chce brát a podle toho by byl doma... mě by to vyšlo dost nevýhodně, vzhledem k tomu že už mám hodně odčerpáno, musela bych si tedy hodně ponížit (takže bychom stejně nevyšli) a nebo jít do práce o dost dřív a to ještě před prázdninama, takže bych ani pro děti školky neměla. Porodný už platí :wink:
26. sep 2010 o 07:53  • Odpovedz
no, tak porodne v CR je teda dost nizke oproti SR, a to chcu rusit??? co uz usetria ked zoberu matkam 13 tisic??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: vas system rodicaku sa mi paci :slight_smile: len je nevyhoda ze nemate jasle :sweat_smile:
26. sep 2010 o 08:22  • Odpovedz
@latvia a u nas su jasle? myslim take, ktore nestoja 400 eur mesacne
26. sep 2010 o 13:43  • Odpovedz
Zdravim :slight_smile: Nejak nestiham, predvcerem jsme prijeli z Chorvatska a teprve dnes jsem se sem dostala. Pres telefon se nemuzu sem prihlasit :frowning2: Tusim, ze tak ve ctvrtek uz bychom mohli byt zpet v DE a mohla bych zas fungovat. Ted jsem totalne rozhozena a furt nekde litame.

Ad porodne - v Nemecku nic takoveho neni a pridavek na dite je plosne stejna castka vsem, coz mi prijde fer. Vsecky deti budou teoreticky danovi poplatnici. Nas Max nema v CR narok na vubec nic (ok), ale vubec se mi nelibi, ze bude muset delat kazdy rok rozdilove zkousky v ceske skole :angry: Nastesti bude mit tu kmenovou ceskou skolu u tchyne, ktera mu stanovi jen cestinu a vlastivedu/ dejepis+zemepis. Na nekterych skolach pozaduji reditele i treba fyziku nebo chemii, coz je silene. Obzlvast proto, ze kazda skola ma jine osnovy :frowning2: Aktualne s kamaradkama resime, ze bychom si pozadaly ministerstvo zahranici o licenci na Skolu bez hranic a mohly bychom mit nedelni skolicku, kde by se deti na tyhle zkousky pripravovaly prubezne cely rok.
26. sep 2010 o 13:47  • Odpovedz
@mmmk preco rozdielove skusky? ty chces, aby chodil do skoly aj v Cechach?
26. sep 2010 o 14:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.