• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
anax - ani mna dexter este akosi nechytil, ale videla som zatial iba druhu cast, no zitila som, ze to nadvazuje na seba, tak si to budem musiet stiahnut.....
mne prekriminalkovanie nehrozi, este mam aj rozcitanu knihu Mafia v Bratislave, dekada zlocinu a trestu 1989 - 1999... pisu tam o vseliakych mafiozoch co boli na SK, ako zacali mafiozovat, co vsetko robili a ako skoncili a taaak :grinning: ja som odjakziva ako som vedela citat citala Alfred Hitchcock a 3 patraci, neskor som presla na Stephena Kinga a Johna Grishama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz
autor
ja jak tu patram po kika39 a jej moznych dvojnickoch a bachorkach, mi dosiel manzel oznamit, ze holandska policia zhana novych zamestnancov, hlavne zeny a narodnostne mensiny... :grinning:
20. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz
ikke - nechces sa tam zamestnat? policajtovanie ti (na tychto strankach) evidentne ide :grinning:
20. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz
ikke pojdes k policii?? :grinning:

jani taka kniha by mohla byt zaujimava, je to dostat v knihkupectvach este aj dnes alebo ci to mas uz dlhsie??
20. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz
autor
jedine ako tajny agent! nemam rada uniformy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 22:26  • Odpovedz
mozes byt polis v civile...sak naco inak by sa zhanali po mensinach :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:40  • Odpovedz
anax - som ju kupila minuly tyzden v piatok v Gorile, takze urcite to budu mat aj v normalnych knihkupectvach
20. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz
ikke - ako pise anax, polis v civile, ze akoze tajna :grinning:
20. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz
joj to pojdem kuknut by som aj ja a aj manzel urcite radi si precitali

no hriesny tanec mam za sebou:slight_smile: fajna romtika po dlhom case :grinning:
20. mar 2009 o 22:54  • Odpovedz
holky, vy dnes volíte hlavu státu, nebo? že je tu takový klid.
venku je krásně. :dizzy_face: sice není žádné teplo (ale na sluníčku to jde), ale krásně tam svítí sluníčko a je to už takový jarní.
já se chystám péct tvarohovou bábovku (až mi povolí máslo) a musim se pustit do úklidu. takže si toho sluníčka moc neužiju.
ale zítra jedeme za martínkem, to je taky sluníčko :grinning:
21. mar 2009 o 14:21  • Odpovedz
autor
ja nevolim, nesmiem :frowning2:
ale dufam, ze kolegyne ma zastupia, lebo o dva tyzdne volit budem, tak aby som sa na slovensko netrepala zbytocne :sweat_smile: :wink:
21. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz
proč nesmíš?
21. mar 2009 o 15:22  • Odpovedz
autor
lebo zo zahranicia sa volit neda :frowning2:
21. mar 2009 o 15:31  • Odpovedz
to je divný, u nás cizinci volit můžou. musí si včas zařídit nějaký průkaz voliče a na velvyslanectví (tuším) je pak volební místnost. a co vím, tak tohle funguje i v zahraničí pro čechy. ovšem nevim, kde jsi ty a jak to funguje tam. :unamused:
21. mar 2009 o 15:51  • Odpovedz
ikarkulka a vies isto zze aj prezidenske?
lebo co vime tak aj slovaci mozu volit zo zahranicia lae iba volby do parlamentu :zipper_mouth: ikke je to tak?
hej my sme zastupili a boli volit :grinning: muz nechcel ale som ho tam dotiahla :grinning:
21. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz
zuz, to máš pravdu, jsou to volby do parlamentu. myslela jsem ale, že právo volit v zahraničí se vztahuje na všechny volby, které se konají v zemi toho člověka. no nevim, u nás přímá volba prezidenta není, takže jsem se o tuhle variantu nikdy nezajímala.
21. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz
autor
ono problem je, ze na kazde volby je iny zakon. a kedze ten o prezidentskych volbach je z r. 1999, ked nebolo este ani zdaleka tolko slovakov vonku, nikoho to doteraz netankovalo.
zakon k parlamentnym volbam na slovensku bol meneny len niekedy v roku +/-2005, odvtedy sa da volit zo zahranicia
neviem napriklad, ci sa do ceskeho senatu da volit zo zahranicia
ale do europarlamentu budem volit v holandsku holandana :grinning: vivat EU! :wink:
21. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz
ikke, do českého parlamentu se určitě dá volit ze zahraničí, tím senátem si taky nejsem jistá. my žijeme v čechách, i celá rodina. a kamarádky, které žijou v zahraničí, tak jedna žije v uk, ta sem na volby létá, druhá žije v austrálii, ale s tou jsem to zase nikdy neřešila.

holky, jak řešíte diskuse, kde holky uráží ostatní (hází tam každý den několik odkazů na obrázky z alb ostatních a dost nevybíravým způsobem kritizují např. jejich spodní prádlo, tloušťku, výzdobu atd.). už pár holek na to začalo upozorňovat, já jsem jim dneska smázla jeden příspěvek a napsala jsem jim, že i kritika jde napsat slušně a že vše má své meze. no a samozřejmě se toho chytly, jedou jak namydlený saně.
psala jim tam i nějaká holčina, že už je to fakt trapný, ale pustily se do ní, samozřejmě.
přemýšlela jsem, že kdyby to fakt přeháněly, že jim na chvilku zavřu téma už.
21. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz
a ještě se chci zeptat, kdo nám stopnul na mst.cz inzerát ne cewe fotoknihu?
jde o to, že jsem jí už jednou stopovala, vyměňovaly jsme si ip, tak nechápu, jakto, že tam ten inzerát dala znovu.
21. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz
autor
to kde maju taku temu? ak je to specialne tema na ohovaranie, by som im ju zamkla natrvalo...
21. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz
ne ne, je to termínové téma, ale už asi dva týdny si tam každý den kopírují několik odkazů na fotky v albech a jsou docela drsný. několik holek už si toho všimlo a označilo pár příspěvků.
21. mar 2009 o 22:05  • Odpovedz
autor
ja by som im napisala do tej temy, ze ak s tym neprestanu, bude zamknuta ta tema a zablokovany pristup tym, co to robia. diskusie predsa nie su na taketo veci. :angry:
:wink:
pripadne si nechaj tu temu oznacenu par dni a obcas do nej nakuknite, ci sa to tam zas nezvrhava
21. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz
no ta diskuse se zvrhává už dlouho, jedna z těch holek je ta, která na mě psala bobovi stížnost, takže si dokážete představit, jak to tam vypadá :grinning:
mmch bob mi napsal, že je to v pohodě, že jde prostě o to, že slečny zapomněly dodržovat pravidla. ale zdá se, že "slečnám" to už jaksi nedal vědět, takže slečny si na to samozřejmě vytvořily svůj názor :grinning:
no je to fakt slepičárna tady :grinning:

už jsem jim tam psala dopoledne varování, ale jedou si vesele dál. nechám je ještě chvilku, pokud s tím nepřestanou, tak šmitec.
21. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz
kristo, jmenovala se lenkanemeckova ta holka, se kterou sis vyměňovala nedávno názory? já jen, že jsem na brms narazila na asi 5 diskusí, které založila ona, a všechny se jmenovaly "prosím pomozte" apod. :grinning:
21. mar 2009 o 23:36  • Odpovedz
ikarkulka hod link na tu temu, nech im precistime zaludky
22. mar 2009 o 09:49  • Odpovedz
22. mar 2009 o 09:51  • Odpovedz
jo a my dnes za martinkem nejedeme, protože jeho pitomá maminka ho odmítá kojit, protože jí bolí bradavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak ho krmí sunarem. a buď mu sunar nedělá dobře (je mu 14 dní) nebo mu ho uvařili silnější, prostě martinek 3 dny zvracel, až jim došlo, že to asi není v pořádku. jsou v nemocnici. :angry:
22. mar 2009 o 09:54  • Odpovedz
tady v praze právě začalo pořádně foukat, máme kanceláře v podkroví, střešní okna, hezky se to do nich opírá, až mám strach :sweat_smile:
23. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz
holky, co znamená tohle?
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vIP=213.211.62.127
ta IP je blokovaná, přitom tam má uživatel přístupy každou minutu asi 20x.
znamená to, že se opakovaně snažil přihlásit, nebo že se mu to podařilo?
23. mar 2009 o 13:14  • Odpovedz
karkuli mne to pride len ako nejaka cyklicka alebo aka chyba, myslim ze sa neprihlasuje...ale spytam sa boba nech nam tietot echnicke veci objasni :grinning:
23. mar 2009 o 13:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.