• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@nikka.vo http://televizia.joj.sk/tv-archiv/noviny/04-10-2010.html
klikni na casovnik cca 12.50, reportaz ach tie listy a ku koncu sa to spomina a potom je tam taka pani co hovori o matkach a to je elise z MK , priblizne od 14.minuty je o MK

http://www.modrykonik.sk/adminclub/?user=elise&go_search=Find+user
profilovka elise
5. okt 2010 o 11:17  • Odpovedz
@latvia Antihistaminika nesmim, atb mam doma jen sirokospektralni (sumamed), to nevim, zda ma vyznam. Codein nemuzu, jsem na nej precitlivela a myslim pri kojeni se stejne nesmi. Zkousim druhy den stoptussin, protoze uz fakt nevim :frowning2:
5. okt 2010 o 11:18  • Odpovedz
@latvia hej hej, ked je v BA 5cm snehu tak kalamita fakt.... v hornatych castiach mesta je stav nudze, nechodi tam vtedy MHD, same buracky v meste a taaaak.... ked som byvala na Kramach pri NOÚ tak trolejbusy tam jednoducho v zime nesli.... odstavili to pri nemocnici a hore sa slo pesi... ako ja som bola v pohode, no neviem ako to riesili pacienti z SÚSCCH a NOÚ :unamused:
5. okt 2010 o 11:18  • Odpovedz
@danu :grinning: tak to sme na tom podobne, ale mienim tu jeho megaskorbicku liecbu vyskusat na svojom kasli :wink: mna najviac vie pobavit, ked povie ze svoje deti laduje Ceckom preventivne a itak dostanu chorobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to potom nezabera, nie?
5. okt 2010 o 11:19  • Odpovedz
@mmmk a mas produktivny kasel? alebo ta len dusi suchy?

@janocka mi hovor, ved na mlynsku dolinu sa bus nevyskriabal ked napadlo 5cm snehu :sweat_smile: o karlovke ani nevravim, som si tiez uzila bratislavske kalamity :slight_smile:
5. okt 2010 o 11:21  • Odpovedz
@latvia mam andzi medzi friendami - Andrea Smondrkova :wink:
o vitamine C vraveli minule aj kolegovia moji, ze je to dobra vec, ze to pomaha, ze citali dake vyskumy.... ale ze nie obyc. C ale dake Ester C

@danu dani, listy su vsetky rozfukane asi :sweat_smile: ozaj, minule som bola cvicit na Latorickej - ty niekde tam v okoli byvas ak si dobre pamatam, ze?
5. okt 2010 o 11:22  • Odpovedz
@latvia Byl tak tyden suchy davivy, ted uz je produktivni. Kazdopadne citim neco v krku, co me tam jakoby neustale drazdi a nuti na kasel.
5. okt 2010 o 11:22  • Odpovedz
@mmmk tak este by som skusila ACC (acetylcystein) ten by mal byt lepsi na vykasliavanie, mozno zaberie...inac nejake homeopatika a mne na drazdenie v krku pomahaju mentolky :sweat_smile: neviem ci tantum verde nema nejake pastilky ktore maju dezinfekcny a aj lokalne anesteticky ucinok, tak mozno to by pomohlo. taktiez ak mozes tak kloktat solou alebo najlepsie nejakou fajnou palenkou :wink:
5. okt 2010 o 11:27  • Odpovedz
@janocka Jani byvam na Ipelskej jedna zastavka od Billy a jedna zastavka pred Tescom vyskove 13-poschodove baraky, ine 13-posch.tam nie su.
5. okt 2010 o 11:27  • Odpovedz
@danu noooo, tak dobre som si myslela, ze som bola blizko :grinning: som tam bola u fyzioterapeutky, lebo s mojim chrbatom je to uz cele zle :pensive: ona ma "office" pri skolke, klube dochodcov a neviem co tam este je v tych budovach....
5. okt 2010 o 11:33  • Odpovedz
5. okt 2010 o 11:39  • Odpovedz
@janocka nafukaj si fitloptu a sed na nej namiesto stolicky v robote
5. okt 2010 o 11:40  • Odpovedz
@latvia skusala som to.... jedna fitlopta sa tu potuluje, vacsinou na nej sedava michal, no mne to nepasuje.... som potom strasne nizko a nezabranuje to mojmu hrbeniu.... ja mam s chrbatom problemy takmer odjakziva a celkovo svalstvo na tele sa neda nazvat svalstvom, lebo tak som taka mlandrava cela :confounded: bola som pred cca 13r. v Kovacovej na 6 tyzd. a to mi brutalne pomohlo.... ale tak potom prisla puberta a ja som bola najmudrejsia, ze sak som cvicievala kazdy vecer doma roky, aj na lieceni som bola, tak som spravila pre chrbat vsetko co sa dalo a uz netreba :sweat_smile:
5. okt 2010 o 11:44  • Odpovedz
@janocka ale sak mas rozne velkosti :wink: ale niet nad kovacovu, to verim :grinning: aj mne by bodla, ale na rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2010 o 11:45  • Odpovedz
@janocka Jani viem presne kde si bola :wink: Ked je fajn pocasie my tam chodime na ihrisko
5. okt 2010 o 11:49  • Odpovedz
@latvia viem, ze su rozne velkosti.... doma mam tiez fitloptu no tiez je mala a nechce sa mi kupovat dalsiu.... stolicku mam dobru, aj s opierkou na hlavu, vykrivujem sa kvoli mysi a ked stojim alebo chodim tak sa hrbim.....
ja som tam bola cez letne prazdniny, no niektore decka co tam boli, tak oni dlhodobo, niektore aj polroka.... kadejake zavazia im davali na nohu ked spali....
moj dedko bol pred cca 12r. tiez v kovacovej, po porazke..... v nemocnici povedali, ze z neho uz nic nebude, ze bude priputany na lozko do konca zivota, ani odporucenie do kovacovej mu nechceli dat ale babka to vybavila, obehala a dostala ho tam..... a po par tyzd. dedko s francuzskou barlou v pohode chodil.... potom aj na prechadzky chodil, aj do kostola zasiel (mozno tak 800m od domu).... teraz je to uz horsie, je potrebne ho podopierat pri chodeni, lebo pred asi 3r. spadol a zlomil si bedrovy klb... ale aj tak lepsie oproti tomu ake mu davali prognozy
5. okt 2010 o 11:54  • Odpovedz
@danu dani, tak ked bude pekne, tak ta tam mozno uvidim, kedze sa tam chystam chodit castejsie :wink:
5. okt 2010 o 11:55  • Odpovedz
@janocka jani, rada ta uvidim :wink:
5. okt 2010 o 12:00  • Odpovedz
ahoj, sžili i nesžili. už je to lepší, už tak nějak vím, co a jak, co na něj zabírá, má zhruba nějaký rytmus dne... někdy je líp, někdy hůř :grinning:
ale baví mě, jak se den ze dne vyvíjí, jaký dělá pokroky a tak :dizzy_face:
zrovna teď chrupe v šátku, ale co chvíli se vrtí, funí, škrábe mě rukama...
5. okt 2010 o 12:47  • Odpovedz
@aguaverde ali, tak okrem teba si tie "utajene" fotoblogy vsimli dalsie 2 uzivatelky, tak ti kopirujem co som im napisala.... nechce sa mi pripravovat odpoved zvlast pre teba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj. coskoro nebudu fotoblogy privatne ale bude to fungovat na systeme "priatelov" - pri pridani albumu, clanku, kratkej spravy si urcis ci to maju vidiet vsetci alebo iba priatelia, ktorych si si pridala. Teraz ked este nemas ziadnych priatelov tak to nevidi nikto ale predpokladam, ze v priebehu buduceho tyzdna to uz bude doriesene a album sa bude zobrazovat. Je to tak urobene preto, lebo privatny fotoblog vyuzivalo minimum uzivatelov.
7. okt 2010 o 17:25  • Odpovedz
@janocka :wink: díky ...kdyžtak si to uložím kdyby se mě někdo na to ptal :slight_smile:
7. okt 2010 o 17:27  • Odpovedz
@aguaverde ono je plan, ze sa friendi spustia zajtra.... ale uzivatelom túto info nedavat lebo ak by to zajtra nevyslo, tak by boli pindy zas :grinning:
7. okt 2010 o 17:37  • Odpovedz
@janocka jasnéééé mlčím jako hrob :grinning: :grinning: :grinning: pač pak by jen otravovali
v IP zda užžžžžžžžžžžžžžž???????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2010 o 17:41  • Odpovedz
a jé, zase nějaká novinka :slight_smile:
8. okt 2010 o 00:22  • Odpovedz
@ikarkulka ano, ano novinka :slight_smile: tych noviniek sa chysta este aj viac, nieco v blizkej buducnosti, nieco v dalekej, nieco je len plan..... mne sa to tazko vysvetluje takto pisomne a casto ani ja nemam presne info :sweat_smile: do buducnosti budu aj verejne skupiny.... ze bude moct do nej prispiet ten, kto splna dake kriteria..... ze napr. cafemom.com tak funguje - to je najvacsia detska stranka na svete.... som tam zaregistrovana ale nie som clenom ziadnej skupiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2010 o 00:33  • Odpovedz
@ikarkulka
@aguaverde
@nikka.vo
@mmmk
@kalerat
@krista
mohli by ste mi niektora tento text prelozit do CZ? potrebujem to poslat martinovi...velka vdaka :dizzy_face:

Kto je domika007? Veselá a priateľská optimistka, so záujmom o všetko krásne v živote. Keď môžem, vždy rada pomožem, veď preto/na to som aj tu. Práca adminky bola pre mňa veľkou výzvou a som rada, že som sa mohla stať súčasťou takého skvelého tímu.
11. okt 2010 o 15:00  • Odpovedz
@domika007 Kdo je domika007? veselá a přátelská optimistka, se zájmem o všechno krásné v životě. Když můžu, ráda pomůžu, právě proto/na to, jsem tu. Práce adminky byla pro mě velkou výzvou a jsem ráda, že jsem se mohla stát součástí tohoto skvělého týmu :slight_smile:
@domika007
11. okt 2010 o 15:11  • Odpovedz
@kalerat dakujem market :dizzy_face: :dizzy_face:
11. okt 2010 o 15:11  • Odpovedz
kurnik, moje meča je chore, asi pojde k "doktorovi" do servisu :cry: pred obedom zacalo ist strasne pomaly, tak som ho restartovala (po 2 mes.) a nepomohlo.... ked sme sli na obed, nechala som ho vypnute, nepomohlo.....
potrebujem zmensit par fotiek k reklame jednej, no nejde to...

@domika007 @ooo domi alebo maji, mate cas teraz najblizsich par minut? ze keby som bola taka hnusna zloba a poslala vam mailom cca 40 fotiek na zmensenie, zmensili by ste mi ich pliiis? surne to potrebujem a nejde to :unamused: odvdacila by som sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2010 o 15:17  • Odpovedz
@janocka fuu jani, idem sice varit, ale tak trosku ti pomozem, teda ak mi to pojde :unamused:
11. okt 2010 o 15:32  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.