• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@danu dani ale tak dedukciou by to teoreticky mohlo sediet, lebo tak spominala som ti, ze chodim cvicit k fyzioterapeutke na Latoricku, tak mozno ti to vyplynulo aj z toho :slight_smile: v pon. som okukovala ten 13. posch. cinzak a nasla som 1 taky zdvojeny - 2 nacapene pri sebe, 1 zatepleny a jeden nezatepleny.... trafila som? :sweat_smile: obzerala som sa ci ta neuvidim a neuvidela som ta..... v pon. na 18h tam idem zas, tak zas ta budem obzerat ci nie si na ihrisku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2010 o 23:13  • Odpovedz
co sa menilo na komentaroch k fotoalbumom? na streche frflu, ze chcu staru verziu komentarov, ze je to chaoticke, neprehladne a pod..... a ja neviem ako to bolo predtym ale teraz ked si dam zobraz komentare tak je to pekne pod sebou a jemne oddelene co bolo kedy komentovane.... tak nechapem
13. okt 2010 o 23:18  • Odpovedz
@janocka jani, všimla jsem si, že už to není seřazené chronologicky, podle data a času, ale zobrazuje se to nejdříve k fotce, a teprve potom všechny komentáře u té fotky chronologicky... což mi teda přijde lepší.

jediné, co mi vadí, že když si klikneš na fotoblog, dáš si zobrazit všechny komentáře a někdo ti napíše komentář pod album (tj. ne ke konkrétní fotce), tak pak v tom náhledu nemáš vidět, k čemu to patří (k jakému albu), nemůžeš na ten komentář kliknout a odkaz "odpovědět" nefunguje.
mám na mysli tento přehled
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/komentare/

resp.
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/komentare/?page=3
příspěvek od cabalkova v 10.18 - není tam vidět, co komentovala, nedá se kliknout na ten komentář, že by tě to hodilo na to místo, kam to napsala, a funkce "odpovědět" nefunguje...

nevyužívám to často, většinou komentují přímo fotku, ale občas by se to hodilo, když chci odpovědět, tak prohledávám alba.
14. okt 2010 o 00:55  • Odpovedz
@janocka Jani byvame presne v tYch druhych zlepenych za tymi co si videla, v sedo-zltom, na prizemi, uvidim aky bude cas by sme zbehli na ihrisko, aspon by som ta videla :wink:
14. okt 2010 o 08:26  • Odpovedz
@ceresnam Hi Michal, eine meiner Userinnen hat eine Frage, aber in Wahrheit betrifft es die gesamte Mehrzahl der Bräute in Deutschland, da man hier bevor man in die Kirche geht, schon standesamtlich heiraten muss, haben die meisten Bräute ZWEI Hochzeitstermine. moma_knut fragt mich, ob sie das Datum dann nach der standesamtlichen Hochzeit für den Zähler für die freie Trauung nocheinmal ändern kann? Geht das oder kann man vielleicht einen zweiten "Standesamtzähler" einbauen?

Liebe Grüße
Nicola
18. okt 2010 o 10:12  • Odpovedz
@claire_100 Nic, kannst du ihr nicht vorschlagen, dass sie dort den Termin eingeben kann, den sie als "wichtiger" findet :wink: Der Termin kannst du einfach ändern. In beremese.cz kenne ich paar Userinnen, die schon zweites Album haben - mit anderem Mann :grinning:
19. okt 2010 o 00:40  • Odpovedz
@mmmk opravdu??????? hihi mach ich ..
19. okt 2010 o 00:47  • Odpovedz
@claire_100 Ich kenne dort mind. 3 solche Mädels :grinning: Und 2 weitere haben sich neue Registration gemacht - neue Hochzeit, neues Nick :grinning: Es gibt dort viele Frauen, die durch die perfekte Hochzeit-Vision, sehen nicht, wen sie eigentlich heiraten :sweat_smile: :grinning:
19. okt 2010 o 08:57  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:

tak tady se nějak nechytám v těch cizojazyčných diskuzích :grinning: :frowning2: než půjdu do práce tak bych se chtěla ponořit do AJ, tak bych aspoň ušetřila na kurzu tady :grinning:
19. okt 2010 o 16:26  • Odpovedz
@krista teri, tak nemciny sa ani ja nechytam :grinning: anglictinu ako-tak hej, rukami, nohami, zubami, nechtami :confused:
19. okt 2010 o 16:28  • Odpovedz
@janocka no nekecej, však jsem koukala jak konverzujete, už nevím v kterým tématu :sweat_smile: ale tam jste všechny krásně speakovaly :grinning: až jsem se styděla :sweat_smile: a jak je jinak? :dizzy_face: Pohádala jsem se v jednom tématu tak mám spoustu času na adminování :sweat_smile: :pensive: a nevím kde začít :slight_smile:
19. okt 2010 o 16:29  • Odpovedz
@krista no speakovali ako speakovali..... ja urcite gramaticky a slovosledovo nespravne.... pred 2 tyzd. sme mali prve admin. stretnutie martin + brautpunkt + finalstitich.co.uk + fairelanoce + ja a kedze Lucy (finalstitich.co.uk) nevie po slovensky, tak sa komunikovalo v anglictine.... ale ja takym stylom, ze otazka po anglicky, odpovedala som po slovensky... proste ked som v znamom prostredi, sice aj v neznamom, tak sa hanbim rozpravat cudzou recou.... ja som taka komplexka :grinning:

a kde si sa pohadala? kvoli comu? :confused:
19. okt 2010 o 16:34  • Odpovedz
@janocka to je sranda :grinning: ale to chce podle mě jenom cvik, rozhodně jsi na tom líp než já :grinning: :wink: Tomu věř :slight_smile: ale nepohodla jsem se, přijde mi že jsou všichni kolem nějaký protivný a sobecký :unamused: hlavně si přijdu nepochopená, něco napíšu, oni mě nepochopí a akorát se na mě slítnou, přitom já to myslela třeba dobře, tak jsem asi skončila s dalšíma "kámoškama" se kterýma jsem kecala od roku 2007 :rolling_eyes:
19. okt 2010 o 16:37  • Odpovedz
@krista jaaaj, to bolo v tvojej dakej teme domacej? no tak daj viac info, ja som zvedava, ved vies..... ja sa vykecavam len tu, v Skupinke a 2 dalsich sukromnych skupinach kde su tiez vlastne iba admini, tak snad sa nepohadam s nikym, lebo to by som bola nahrata, keby som sa vam vykecat nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2010 o 16:39  • Odpovedz
@krista este k tomu jazyku... no chce to cvik ale aj mozog dako prestelovat.... ja mam strasne vela blokov v hlave... aj ma to serie niekedy lebo ked som s kamoskami niekde, tak sa zabavat dokazem az po niekolkokych hodinach a to iba niekedy..... vobec nie som taka ako moj brat a mama - tí sa pozru do zrkadla a povedia si: ako dobre vyzeram... ja sa pozriem do zrkadla a poviem si: no zbohom, to ani make-up nezachrani, tak si radsej ziadny ani nedam :grinning:
19. okt 2010 o 16:41  • Odpovedz
@janocka taky mi to vadí, ale co nadělám :rolling_eyes: s prosíkem tam nepřilezu když mě nikdo nechápe. Jedna holčina už se dlouho snaží o druhý dítě a mě přijde že už kvůli tomu začíná být jedovatá a já si taky nenechám s... na hlavu :rolling_eyes:
No prosímtě zrovna ty! Potřebovala by si zvednout seběvědomí ale já jsem taky sebekritická, hlavně mi strašně vadí ty moje kila a ty strie co mám po obou dětech, i když jim to nevyčítám, ale už si v životě nevezmu dvojdílný plavky nebo mám strach aby se mi někde nevyhrnulo triko, o převlíkání na plovárně nemluvě, aby mě někdo nezahlídl :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je takový blbý v mým věku :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2010 o 16:57  • Odpovedz
@janocka já jen k tomu mluvení - taky se hrozně stydím mluvit cizí řečí, protože si nevěřím a bojím se, že budu mluvit špatně. přitom to není pravda, protože lektorka mi několikrát říkala, že mluvím dobře. a samozřejmě vím, že jenom konverzací se člověk naučí.
teorie je potřeba, ale praxe je základ.
no ale taky mám blok a jak mám něco říct, tak jsem v háji. přitom v hlavě to mám.
20. okt 2010 o 00:24  • Odpovedz
@ikarkulka no ja som taka vystresovana ked mam po anglicky hovorit, ze uplne zakladne veci mi vypadavaju..... dnes som chcela napr. povedat, ze 2 admin stretnutia za tyzden su vela ale nevedela som ako.... hanba mi :zipper_mouth:

@krista teri, to su baby zo spolocnoterminovej temy alebo regionalnej? a to jej z nicho nic preplo? :sweat_smile:
20. okt 2010 o 00:37  • Odpovedz
@janocka ano ano, základní věci :grinning: pletu si třeba he a she nebo tak :grinning: no nejsem schopná se vykoktat.
tak nic, jdu spát, eliáš už spí asi hodinu, jen já tu čumákuju. jsem zase přetažená, žehlila jsem horu plínek, tak se mi nechce spát. ale jdu.
dobrou.
20. okt 2010 o 00:42  • Odpovedz
ja mam s anglictinou tiez taky problem - v nemcine si verim, lebo ju mam napocuvanu a bola som vonku, ale v anglicky hovoriacej krajine som nikdy nebola a nemam prilezitost konverzovat, takze ...
ale sa mi paci pristup "keby oni vedeli tak po slovensky ako my po anglicky" - proste my slovaci a cesi mame furt nejaky blok, ze ked nieco neurobime 100% tak to nie je dobre a nestoji za pokus, kdezto z cudzincov mam pocit, ze su na seba hrdi, ked zvladnu povedat dobry den, jak se mash :grinning:
20. okt 2010 o 06:54  • Odpovedz
@ikarkulka
@janocka
@emjee holky vyhodit vás někam do ciziny a to byste koukaly jak byste mluvily :grinning: samy sebe byste překvapily určitě :grinning: jen já bych tam asi chcípla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 07:49  • Odpovedz
A koukám jak jste ponocovaly :astonished: teda vy jste blázni :grinning:

@ikarkulka jak spí malý Eliášek? :dizzy_face:

20. okt 2010 o 07:50  • Odpovedz
@krista ...a za stálého pochodování s dítětem v šátku jsem vdechla snídani... :grinning: takhle spí :grinning:

no přes den je to prostě náročný. většinou usíná až kolem půlnoci. v noci teda až na výjimky spí krásně (musím zaťukat), vydrží třeba do osmi. pak se mi ho většinou ještě podaří uspat (po jídle) a spí v postýlce třeba do jedenácti, průměrně tak 4 hodinky od probuzení... ale dneska ne, dneska spal v postýlce půl hodiny po tom, co jsem ho půl hodiny uspávala.
stihla jsem mu akorát vymýt lahvičky, udělat nový jídlo, dát jídlo psovi a vyvenčit ho, umýt se, převlíknout a začít si dělat snídani. a už hučel z postýlky.
tak jsem ho dala do šátku a ani tam ho nemohla zaboha uspat. myslela jsem, že už zcvoknu.

no a dál přes den už moc nespí. po obědě ještě spí v kočárku, ale musí se s ním jezdit, jak zastavíš, tak je vzhůru. a odpoledne už chce většinou kecat, k večeru začíná řvát a o půlnoci totálně vyčerpanej vytuhne :grinning:
20. okt 2010 o 10:28  • Odpovedz
@emjee ja to vidim na tych zahranicnych adminoch, ze aj ked nevedia dobre, tak sa snazia..... donedavna som si myslela, ze Maria (US adminka) nevie po slovensky ale minule prisla a povedala, ze dnes sa chce zdokonalovat v slovencine, tak sa bude so mnou rozpravat po slovensky.... tak ona na mna hapkavou slovencinou a ja potom hapkavou anglictinou :grinning:

@krista myslim, ze v zahranici, keby som bola donutena okolnostami, tak by som sa dohovorila dako..... ale musela by som tam byt sama, nik by ma nemohol poznat.... ked sme aj niekde na dovolenke s drahym a treba nieco povedat, tak on je hovorca - ja som len sprostredkovatel - kazem mu co ma povedat :grinning:
ja a ponocovat? neeeeee.... ani neviem kedy som cez pracovny tyzden isla spat skor ako cca 1:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2010 o 10:33  • Odpovedz
@ikarkulka to máte náročný :confounded: připomíná mi to ale naše časy, Kristý ta pravidelně začínala kolem 16-17h řvát a spát jako takhle malinká šla až kolem 23h, což mě až tak nevadilo protože jsme stejně nebyli zvyklý lehat si dřív, ale ona non-stop do těch 23h řvala, nevím jestli ty večerní koliky - prdíky, asi jo, sváděli jsme to na to statečně :grinning: a Luky ten sice usnul třeba kolem 19-20h, někdy později, ale za to měl ve zvyku se v noci vzbudit a v noci nespat, takže jsem s ním třeba 2-3h čuměla :sweat_smile: a to bylo teda vražedný když jsem se s ním ani přes den nemohla prospat (kvůli Kristý). A co se týče dne tak Kristý spala zásadně na mě, pamatuju si jak jsem se v šestinedělí nemohla ani pořádně osprchovat a ještě několik měsíců po jejím narození jsem chodila mastná a špinavá po bytě v teplákách :grinning: :sweat_smile: uspávali jsme ji všemi možnými prostředky, až někdy když ji bylo asi 10měs. jsme se naštvali a naučili ji usínat samotnou, to bylo to nejlepší co nás potkalo :grinning: u Lukyho jsem byla tvrdší a kromě prvních třech měsíců jsem ho ani neučila usínat na rukách nebo tak něco (to si prý děti na to nezvyknou, na to houpání apod.) a u nás to teda platilo :dizzy_face: bylo to krušný když se nad tím ohlídnu, dodneška Luky nespí v noci tak jak by měl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale všechno je mnohem lepší, fakt to strašně utíká :slight_smile:

Koukám že Eliášek dneska slaví měsíčniny, tak všechno nejlepší :dizzy_face: já mám od rána kamarádku v porodnici, její manžel má dneska narozeniny, vypadá to že si nadělá dáreček, už pěkně dlouho přenášela, dělali jsme si srandu že čeká na jeho narozky :dizzy_face:
20. okt 2010 o 10:39  • Odpovedz
@janocka to je sranda s tou slovencinou a angličtinou :grinning: ale hlavně že jste se domluvily ne :dizzy_face:
a tvůj manžel mluví dobře? Protože můj už taky nic neumí :grinning: maturoval z NJ, ale neumí ani slovo a já jsem na tom stejně, takže my až někam pojedeme tak se budeme hádat kdo se domluví, přitom to ale ani jeden neumíme :grinning: já moc obdivuju lidi co umí jazyky, je to pravda - tolikrát jsi člověkem. Moc bych chtěla na nějaký kurz, letos mi to nevyjde kvůli penězům, ale příští rok bych chtěla, nejlepší by byla jazykovka, ale na to fakt nemám, když ani nevím zda to v práci užiju :confounded:
20. okt 2010 o 10:41  • Odpovedz
@krista @janocka @emjee Musite byt drzejsi. Emjee, vidis, ze moje nemcina tez neni 100%, ale mluvim, pisu, snazim se a okoli to bere a nikdo celkem do toho nerype :slight_smile: Vetsinou me sami od sebe chvali. Dokonce i jeden Ir mi pochvalil anglictinu ve chvili, kdy jsem si rikala, ze mluvim jako hotentot a ze se moje anglictina dost germanizovala :grinning:
20. okt 2010 o 10:49  • Odpovedz
@mmmk to potěší když tě někdo pochválí :dizzy_face: Co dělá prcek jak se máte, nechodí už náhodou? :grinning: :dizzy_face:
20. okt 2010 o 10:50  • Odpovedz
@krista ano, drahy hovori po anglicky fajn... ale on nema blok v hlave ako ja.... ked sme na dovolenke tak sa velakrat kvoli tomu odujem lebo ma nuti hovorit ale ja ani za svet nechcem, tak sa urazim a som ticho, ani slovka neprereciem :grinning:
kedo som v sob. vecer mala Eliasa na rukach a pohupovala som sa s nim po dome, kecala s Kajou, tak mi to ani narocne neprislo uspavat dieta na rukach.... ale na druhy den som zistila, ze to narocne bolo lebo som mala strasnu svalovicu na nohach a miernu na rukach :grinning: ja som sa len pohupovala, kecala, kecala, huba mi nesla zastavit a ked sa huba zastavila, tak sme zistili, ze maly spi :grinning:
20. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz
@janocka
@krista
@mmmk
jani, tak to jsme na tom úplně stejně - taky když jedeme do ciziny, tak radši nechám mluvit mílu, já se stydím hlavně před ním. mám strach, abych neztrapnila jeho, když řeknu blbost :grinning: :sweat_smile:
ale přesně taky vím, že kdybych byla v cizině sama, že bych mluvila, jak když bičem mrská, páč by mi ani nic jinýho nezbylo.

teri, tak to máme úplně stejně jako vy s kristý. eliáš taky neusne sám v postýlce. to už musí být jooo unavenej, že ho položíme do postýlky nebo do hacky a on hned usne. ale to se stalo asi jen 2x a bylo to náhodou. prostě hučel a hučel, ale my už jsme neměli energii, já jsem byla třeba zrovna ve vaně, míla potřeboval něco zamíchat na sporáku, tak ho položil, čekal řev, ale eliáš ticho a spal. jsme z toho byli úplně vykulený :grinning:
noční řev taky přičítáme kolikám, i když si řikám, že už by mohl mít po nich. spíš mi přijde, že už chce spát, ale prostě neví, jak na to, je přetaženej, tak řve.

musim běžet, jdu na kontrolu.
20. okt 2010 o 11:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.