• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@ikarkulka kaji, ked mate tie antikolikove flase, tak aj tak moze mat koliky? naco je to potom dobre? tomu nerozumiem :sweat_smile:
20. okt 2010 o 11:16  • Odpovedz
@janocka babatko ked je male tak hlta vzduch aj pocas celeho dna, takze len antikolikacka nestaci :slight_smile: moze naduvat aj mlieko a moze plakat aj z inych pricin.....antikolikove flase su viac komercia nez efekt na koliky, ale je to ta lepsia varianta flasiek
20. okt 2010 o 11:20  • Odpovedz
@latvia ahaaaa, jasne... dakujem za info, konecne poriadne viem co su koliky a z coho su :wink:
20. okt 2010 o 11:23  • Odpovedz
@ikarkulka je možný že jak je malinkej tak se prostě neumí ještě sám uspat, ale je fakt maličkej tak na nějaký to houpání má ještě nárok, my houpali 10timěs. Kristý hodinu na míči jako otroci, pak jsme ji položili a řev, když si říkám jak jsem to mohla vydržet :grinning: ale co by člověk pro trochu klidu neudělal :grinning: a jak Eliášek spinká? Spí v zavinovačce? Já tuším že se to tady už řešilo a někdo psal že mu to nevyhovuje nebo jsem si to spletla? Už je tady těch dětiček tolik. Stejně ale závidím lidem co to měli všechno třeba od začátku, prospinkaný noci a zlatý děti co usínali sami, my jsme je to opravdu museli naučit :sweat_smile: U Lukyho nám strašně pomohla ta zavinovačka, přebalila jsem ho, zabalila opravdu hodně, aby byl zmáčknutej a on se hned uvolnil, dala jsem ho do postýlky a hezky spinkal :slight_smile: do těch třech měsíců jsem ho i pochovala pokud neusnul sám, pak jsem se na něj vyprdla :grinning:

@janocka oni ty koliky můžou být z čehokoliv, ty flašky nepomůžou :frowning2: je to těžký s tou dětskou trávicí soustavou :grinning:
To je sladký jak ti malej usnul na rukách :dizzy_face: budeš dobrá maminka :dizzy_face: mě bolely ruce když jsem si přinesla Kristýnku z porodnice a jednou jsem měla i modřiny když jsem tahala dítě v autosedačce :grinning: :sweat_smile:
20. okt 2010 o 11:25  • Odpovedz
@janocka a tvůj manžel je šikulka :dizzy_face:
@janocka kolika je svina vec, niekedy proste nevies z coho len ti dieta jaci a jaci a jaci :rolling_eyes: parkrat si oklepes hlavu o stenu, vykopnes radiator, pripadne z balkona par tanierov aby si vyventilovala bezradnost a hnev, pockas do pol roka a potom zacnes mat starosti s prikrmami :grinning:
@latvia fuha, no mam sa na co tesit ked to pride :grinning: ale tak mam casu a casu na trenovanie nervov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2010 o 11:29  • Odpovedz
@janocka :grinning: neboj, ty budes uz tak vycibrena v tom co a ako ze ani nebudes vediet ze mas babo :slight_smile:
20. okt 2010 o 11:31  • Odpovedz
@latvia haha, no som zvedava :grinning: zaklady teorie by uz ake-take boli ale aka bude prax, to je otazne.... uz som si cez vikend konecne osahala aj latkove plienky, videla uvazovanie satky na nosenie nazivo, tak som bola uplne happy, uspokojila som moju zvedavost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2010 o 11:34  • Odpovedz
@janocka :grinning:
@ikarkulka vyuzila by som happyness jankinu na obcasne povarovanie :grinning: ty si oddychnes, janocka nabere prax :wink:
20. okt 2010 o 11:36  • Odpovedz
@latvia mna to varovanie bavilo, iKarkulovci sa mohli po 2 mes. spolu navecerat a ja som zistila, ze mam na nohach dake svaly, kt. bolia.... ale tak predsa len Praha - Bratislava je trochu odveci vzdialenost na obcasne povarovanie :grinning:
20. okt 2010 o 11:39  • Odpovedz
@krista Nechodi, ale zacina lezt a snazi se o vsecko stoupat :rolling_eyes: Bohuzel i treba o hrazdicku nebo potah zidle. Dareba se vicemene plazi, sedet se nepokousi, ale stal by furt :grinning: Ted je chude maly nejaky nachlazeny, ma trochu zvysenou teplotu, takze jdeme k doktorovi odpoledne, aby usoudil, jestli muze na cvicak.
20. okt 2010 o 11:51  • Odpovedz
@janocka ta vzdálenost mě štve holky, my jsme tady všechno v průměru tak 200km od sebe, kromě holek slovenských ty to maji blíž teda :grinning:

@mmmk no tak to je šikulka! :grinning: s tím chozením samozřejmě legrace, nikam vás netlačím :grinning: a doufám, že se z toho nachlazení nic nevyklube :wink: my jdeme zítra s Kristý k Dr. na kontrolu, měla tu hnisavou angínu, budeme mít výsledky stěru z krku, snad tam taky nebude nějakej bacil ještě :unamused:
20. okt 2010 o 12:00  • Odpovedz
@mmmk market, na aky cvicak chodite? co Max cvici?

@krista teri noooo, ano SK adminky sme vsetky - az na 1 vynimku - v BA a okoli.... ale aj tak sa nedari stretnut, domca aj majka @domika007 @ooo su furt dake rozbehane, no a @danu s @emjee po praci idu za detmi domov :wink:
20. okt 2010 o 12:05  • Odpovedz
@janocka dake rozbehane :grinning: ty mě dneska nějak bavíš :slight_smile: tak musíte domluvit pevný datum a ať se kouká každý zařídit :slight_smile: já bych srazíkovala pořád :sweat_smile: :grinning:
20. okt 2010 o 12:07  • Odpovedz
@krista teri a myslis, ze som to tak uz neskusala robit? davala som konkretne terminy cele leto a vyprdli sa na mna obe :sweat_smile: uz mam skusenosti, ze pokial je to len: mohli by sme sa stretnut - tak z toho nic nebude, ze treba napisat: ide sa a hotovo.... lenze nevyslo.....
teraz sa zo vsetkych adminov najcastejsie stretavam s @ondine Marie-Ondine, aj dnes po praci máme stretko..... som si nasla za tie 2 oštoby (dominika a majka) nahradu :grinning:

@krista mi hovor, tiez by som zrazovala furt.... na zajtra nic nemam, tak som z toho bola nervozna, hned som volala jednej ex-kolegyni ci nema cas.... nema :frowning2: tak dnes skusim zavolat dalsej kamoske a ak ani ta nebude moct, tak budem doma no... prezijem snad :grinning:
20. okt 2010 o 12:14  • Odpovedz
@janocka tak to je těžký když se na tebe vyprdly :sweat_smile: :grinning: a ondine je slovenka nebo ne?
Já si tady rozumím na MK s tolika lidma a v mým okolí neni nikdo pořádnej, vždycky nás to tak mrzí když jsme daleko od sebe :confounded: ale možná si rozumíme právě díky tomu že jsme daleko od sebe :sweat_smile: no na prd tohle... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2010 o 12:16  • Odpovedz
caute. @janocka ja by som sla na stretko, ale je to bieda s casom. bud sme na stavbe alebo nieco vybavujeme kvoli stavbe a teraz mesiac nehrozi ist niekam, kazdy vecer mam povinne jazdy :unamused: ... tak ale minule som ta na chvilu vytiahla von. :sweat_smile:
20. okt 2010 o 12:24  • Odpovedz
@janocka zase nas ohovaras? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vies ako to je, proste neni cas, ale chcenie je velke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2010 o 12:29  • Odpovedz
mne sa podari s dominikou raz za uhorsky rok stretnut, ked ideme na stavbu a mame cas.
20. okt 2010 o 12:31  • Odpovedz
@ooo jak to jde ty jízdy? :slight_smile:

@domika007 :grinning:
@domika007 jasne ze ohovara potvora a este sme aj ostoby. :grinning:
@ooo tak tak, a to je len na 5 min vzdy :angry: :grinning:
20. okt 2010 o 12:32  • Odpovedz
@krista co sa rehoces? :grinning:
@krista ucim sa v podstate odznova. kaslala som na to dlhe roky a teraz sa mi to vypomstilo. :angry:
@domika007 aaaale aspon nieco. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2010 o 12:34  • Odpovedz
@ooo hej, sak ked neprsi aspon kvapka :wink:
20. okt 2010 o 12:35  • Odpovedz
@domika007
@ooo najednou vás tu je, když je o vás zmíňka :grinning:

Mě pobavilo že prý janocka - ohovaras :grinning:

@ooo :frowning2: tak to já jsem na tom stejně, taky se musím učit jestli chci být někdy mobilní, ale mám strašný nervy než do toho auta sednu že se tomu raději vyhýbám :frowning2:
20. okt 2010 o 12:35  • Odpovedz
@krista sa este aj ty stazuj, ze sa tu clovek ukaze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no sak neohovara? :grinning:
20. okt 2010 o 12:36  • Odpovedz
@domika007 no ohovara, ale co s váma když jste furt dake rozbehane :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 12:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.