• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@krista hold to je udel nas rozbehanych :grinning: :grinning:
ale ty si tu dnes nejako dlho? kam si dala decka? :confused: :sweat_smile:
20. okt 2010 o 12:38  • Odpovedz
@krista podobne. mne sa premietaju najhorsie scenare, ze co sa asi tak vsetko moze stat. strasne sa bojim a hanbim sa za to. :frowning2: o mesiac dostanem sluzobne auto a neviem, neviem, ako to zvladnem.
20. okt 2010 o 12:38  • Odpovedz
@domika007 spí :sweat_smile: a když nespí tak si hrajou zlatíčka :dizzy_face: já jen občas odběhnu postavit jim domeček nebo dát najíst a zase zadřepnu :grinning: nepraktikuju to každý den, nechci aby si pamatovali maminku od PC, ale někdy potřebuju oddech :sweat_smile: :grinning:
20. okt 2010 o 12:39  • Odpovedz
@ooo myslím si že není za co se stydět, i když já na sebe teda taky pyšná nejsem, že jsem neschopná si přijdu a taky se bojím, že můžu někomu na tý silnici ublížit, chce to ale jen překonat ten blok a fakt jezdit a jezdit a jezdit... a já se teď bojím o to víc že mám děti a musíme jezdit jen s nima a když budu zkoušet tak mám v rukou i jejich život, tak o to je to horší :wink: tak se snaž rozjezdit dokud nemáte rodinu, určitě to překonáš, držím palce! :dizzy_face:
20. okt 2010 o 12:40  • Odpovedz
@krista juuj to je super, ze uz su taki samostatni :dizzy_face: ale ved ja len srandujem, ze si tu nejako dlho :wink: :grinning:
20. okt 2010 o 12:41  • Odpovedz
@krista dufam. a dakujem. :slight_smile:
20. okt 2010 o 12:42  • Odpovedz
idem ja zase nieco robit. majte sa zatial. :slight_smile:
20. okt 2010 o 12:43  • Odpovedz
@domika007 už mě vyhání :cry: :grinning: já vím, že sranduješ, jen aby si někdo neříkal, to je matka, celej den na PC, co ty děti, chudáci o hladu, nahatý tu lítají :grinning: nééé ráno se o ně postarám a když je čas svačiny tak taky :grinning: nadsázka trošku musí být :grinning:

@ooo určitě to bude dobrý, dej vědět jak pokračuješ, když se ti to povede, nakopneš i mě k tomu abych to překonala!!! :slight_smile: ahojky! :slight_smile:
20. okt 2010 o 12:45  • Odpovedz
@krista to by som si nikdy o tebe ani nemyslela :wink:
20. okt 2010 o 12:46  • Odpovedz
tu sa jazdi o 106? :sweat_smile: ja som sa dala akurat na autoskolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: popravde, mam z toho mindraky, neviem ako zapojim vsetky 4 koncatiny a mozog sucasne :confused: da sa to?? :zipper_mouth:
20. okt 2010 o 12:46  • Odpovedz
@latvia ty tiez nemas este vodicak?
20. okt 2010 o 12:47  • Odpovedz
@latvia @domika007 vy nemáte vodičák a já ho mám od roku 2006 a stejně se vsadím že jsem horší řidička :grinning: :grinning: :grinning:

@latvia jde jen o zvyk :slight_smile: já řídit umím, ale ten psychický blok je moc silný :confounded: uvidíš že se do toho brzo dostaneš :slight_smile:
20. okt 2010 o 12:49  • Odpovedz
@domika007 ne :grinning: teraz na stare kolena ma napadlo ze by to bolo fajn byt mobilna :sunglasses: :grinning:
@krista jaaj ty zase neprehanaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@krista ved prave, psychika mi robi sarapaty
@domika007 ty ne, ale třeba někdo jo :sweat_smile: u jistých lidí mám pocit, že co nenapíšu doslova tak to nepochopí, ani srandu ode mně nepochopí a mě to potom akorát štve, tak člověk aby přemýšlel hodinu než něco napíše :stuck_out_tongue_closed_eyes: tím nemyslím zrovna sem, tady bych řekla že jsem byla celkem pochopená vždycky :grinning: ale jinde ne :confounded:
20. okt 2010 o 12:50  • Odpovedz
@latvia podobne, ja sa na nho tiez chystam, sice neviem ako teraz.... a uz si mala aj nejaku jazdu?
@latvia ale já mám za sebou dvě bouračky :sweat_smile: myslím si, že se bojím převážně kvůli tomu :frowning2:

@domika007 a ty jsi taky stressman???
@krista ach tak, to je na prd s takymi ludmi :rolling_eyes:
20. okt 2010 o 12:51  • Odpovedz
@krista ja ani velmi nie,teda neviem, este som nesedela za volantom :sweat_smile:
@domika007 no proto radši vždycky dodávám že dětem se fakt věnuju a když si stěžuju někdy že řvou tak hned za to píšu že je mám ráda, aby na mě někdo socku neposlal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@domika007 jestli nebudeš mít nějaký velký stresy tak bych si ho udělala, bude se ti hodit, později třeba nebude tolik času (až začneš chodit do práce...).
20. okt 2010 o 12:52  • Odpovedz
@krista :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mna z teba raz porazi, sa vzdy tak nasmejem :grinning:
20. okt 2010 o 12:52  • Odpovedz
@krista jj, ved chcem, som ho mala dostat ako darcek pod vianocny stromcek, ale teraz neviem neviem
20. okt 2010 o 12:53  • Odpovedz
@domika007 z čeho jsem tě rozesmála, z tý sociálky? :grinning: no to už se bojím dlouhou dobu sousedů aby jí fakt nezavolali a jednou si kamarád udělal srandu a dole do zvonku nám řekl, že je ze sociálky, my s manželem jsme zelený ještě dneska když si na to vzpomeneme, tak špatně se nám udělalo a zrovna jsme se chystali do bazénu takže jsme doma měli poházený hadry a že vyneseme koš, takže před dveřma dva koše, no šílený. Ještě dneska bych mu nafackovala když si vzpomenu fakt že jo :grinning:
20. okt 2010 o 12:54  • Odpovedz
@domika007 šla bych do toho co nejdřív :slight_smile:
20. okt 2010 o 12:54  • Odpovedz
@domika007 este nie, prva jazda bude 28. :astonished: ale v nedelu mi kamoska dovolila nastartovat, ti poviem ze je to dost narocne pustit spojku tak aby ti nezdochol motor :grinning: botsky sa mi nejak drhli na pedalke tak to neslo tak lahko jak som si myslela....a preradit vobec z neutralu na jednotku si u mna vyzadovalo zastavit, pozriet na paku, prehodit na jednotku, dat nohu na plyn a zase pomaly spustat spojku :grinning: tak si neviem predstavit kolko mi potrva preradenie za jazdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2010 o 12:55  • Odpovedz
@krista no tak to ma podrz, by som asi zinfarktovala :sweat_smile: dost blbej for :wink:
20. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz
@domika007 urcite sa na to daj, ja si vravim ze kazdy zvladol, tak ja nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz sedim na materskej tak mam na to ako tak casu a do buducnosti sa soferovanie hodi....to vies, pride vojna, treba utekat do ineho statu, no peso asi nedobehnes daleko :grinning:
20. okt 2010 o 12:57  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.