• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@latvia ale natrenujes co bojis...hehe ja som aky motivator do kelu, som zvedava kto bude motivovat mna :confused: :grinning:
20. okt 2010 o 12:57  • Odpovedz
@latvia heheh, dobra pohnutka :grinning:
20. okt 2010 o 12:59  • Odpovedz
@latvia :grinning: :grinning: :grinning: neboj se, v autoškole to bude jiný, mě to tam šlo všechno nějak líp, věděla jsem že mě kdyžtak ten instruktor jistí :slight_smile:

20. okt 2010 o 13:01  • Odpovedz
@domika007 a Domi jak je doma? To je pohoda ne, nikdo na tebe nemektá v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
@krista Teri, ja bych osobne uvitala, kdyby lezl a ne stoupal :sweat_smile: Prijde mi na to jeste moc mlady :grinning: Cvicak rikam cviceni PEKiP. Je to neco jako pohybove hry. I kdyz to tusim vymyslel Cech, v Cesku to moc nefrci. Jsou tam stejne stary deti, Max je teda ve skupine breznovych, ale to neva. Je to v mistnosti vytopene tak na 30°C a prcci tam cvic nazi. Lektorka pro ne dela ruzny rozvijeci hry, aby treba umeli na neco dosahnout z kleku nebo do takovyho toho dirovanyho nafukovaciho lehatka schova ruzne predmety a oni si je maji hledat. Proste nic nejak extra organizovanyho nebo narocnyho. Kazdy decko je tam vlastne individualne. Max mel taky nejake specialni ukoly, kdyz videla, ze se snazi postavit :slight_smile: Puvodne jsem na zadny krouzky chodit nechtela, ale na tohle je polovicka hrazena ze statniho programu. Je to docela srandovni, vypada to jako zavody nudistu :grinning:
@krista jj, pohoda, ale niekedy aj trosku nuda, ale zvladam to :wink:
20. okt 2010 o 13:04  • Odpovedz
@mmmk no vidíš vy ho takhle cvičíte a pak se divíte že vám doma stoupá :grinning: a plazí se? Nebo on tohle přeskočil a rovnou si stoupá? Některý děti dělaji tohle naopak, náš Luky se třeba nejdřív plazil, stoupal, pak až lezl a pak až seděl nebo tak nějak, nevím teď přesně, ale mám to napsaný :grinning: prostě všechno naopak :sweat_smile:

@domika007 jasný :grinning:
20. okt 2010 o 13:07  • Odpovedz
no letim ja umyt riady, majte sa krasne
20. okt 2010 o 13:12  • Odpovedz
@domika007 pa páá zase někdy jo :slight_smile:
20. okt 2010 o 13:14  • Odpovedz
@krista To ne, my tam byli minuly tyden popve :grinning: Ja ho praveze vubec netrenuju, to on k me nelibosti dela sam :sweat_smile: Pohybuje se plazem vpred a sudama vbok :grinning: Na ctyri si stoupne, to jo, ale pouziva to jen jako startovni pozici pro stoupacky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic, frcime k tomu doktorovi a kdyz dovoli, tak na cvicak :slight_smile:
20. okt 2010 o 13:22  • Odpovedz
@mmmk tak když se aspoň plazí tak to zase tolik nepřeskakuje :grinning: :slight_smile: za chvilku i poleze uvidíš :slight_smile: a ještě předevčírem bych řekla že bude běhat dřív než náš Luky :grinning: ale za posl. dva dny se Luky rozchodil tak už nás nepředběhnete :grinning:
Držím palce k Dr. a na cvíčo :slight_smile:
20. okt 2010 o 13:24  • Odpovedz
@krista prave pozeram fotocky z prechadzok, krasna rodinka ste :dizzy_face:
20. okt 2010 o 13:39  • Odpovedz
@domika007 moc děkuju :slight_smile: :dizzy_face: to je jen takovej kousíček toho co máme, jak jsem byla po tý operaci tak jsme hodně chodili ven, bylo to super mít MM doma :dizzy_face: :grinning: škoda že musí makat :grinning:
20. okt 2010 o 13:48  • Odpovedz
@krista jasne, to je ine ked ste na nich dvaja a aj veselsie je hned :wink:
a ako sa inak citis? vsetko ok?
20. okt 2010 o 13:49  • Odpovedz
@domika007 myslíš po tý operaci? Až moc OK :sweat_smile: dneska jsem od ní 15 dní a skoro nevím že jsem byla operovaná, hlavně jím všechno co mě napadne, snažím se teda to nepřehánět, ale stejně jsem se rozežrala a je mi super, ani známka bolavého žlučníku, to byla hrůza kdysi :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a včera jsem si četla SMSky z nemocnice co jsem psala MM to bylo taky strašný, furt jsem fňukala jak je to tam hrozný :grinning: no jsem ráda že je to za mnou :grinning:

Jůůů kámoška finišuje u porodu, manžel jí tam zrovna jede, nevím zda jsem to tu psala, on má dneska narozeniny a narodí se jim dceruška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2010 o 13:52  • Odpovedz
necitala som cele, len k tym stretkam @janocka sa furt chce stretavat az po 17 a kedze ja momentalne chodievam spat o 21 a vstavam o 4.10, je mi to dost neskoro :unamused:
A o víkendech nemáte čas holky? To by se dalo ne, že by se člověk prospal :wink:
@krista jj, po operacii...tak to je fajn, ze je vsetko ok :wink:

juuuj gratulujem, to je super, ze im to takto vyslo :dizzy_face:
20. okt 2010 o 13:53  • Odpovedz
@krista teri o vikendoch je to tak, ze kazdy ma uz vlastny program a tazko sa to sklbi dokopy :confounded:
20. okt 2010 o 13:54  • Odpovedz
@domika007 no nádhera, taky otěhotněla až po roce a po 2 IVF :dizzy_face: to je bomba, jsem zvědavá kdy písnou že maji prcka :dizzy_face:

taky jsem ráda že je vše OK, tuhle nemocnici nechci dlouho vidět :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak je to vůbec na SK s porodnicema, kam by si jednou šla rodit ty? :slight_smile: jak to máš daleko atd.? :slight_smile:
20. okt 2010 o 13:55  • Odpovedz
@domika007 no myslela jsem si to :frowning2: je to těžký holky s váma :astonished: :grinning:
20. okt 2010 o 13:55  • Odpovedz
@krista tak to je bomba, drzim palec, nech to ma cim skor za sebou :slight_smile:

no ja by som rodila v Bratislave, kedze v senci nie je nemocnica...a asi to bude antolska v petrzalke, to je sice od nas dost od ruky, ale tak co uz, nevyberies si
20. okt 2010 o 13:56  • Odpovedz
@domika007 jak to máte daleko teda? A Bratislavě maji určitě dobrou porodnici :slight_smile:
20. okt 2010 o 13:57  • Odpovedz
@krista fuu ja neviem presne mozno tak 30 - 35 km, zhruba 45 min do tej casti ba, mozno aj menej...ako je tam aj jedna nemocnica blizsie, ale tak tam nechcem ist, je to humus najvacsi :rolling_eyes:
20. okt 2010 o 13:59  • Odpovedz
@domika007 no to se vyplatí si tu porodnici dobře vybrat a radši si zajet, já vždycky říkám že jsem nerodila tak rychle abych to nestihla třeba přes půl republiky :grinning:
20. okt 2010 o 14:00  • Odpovedz
20. okt 2010 o 14:03  • Odpovedz
@domika007 no moc do smíchu mi teda nebylo :grinning: i když teď už se tomu člověk zasmát může :slight_smile: pěkný status dneska máš :grinning:
20. okt 2010 o 14:05  • Odpovedz
@krista no sak a co, treba zacat zdravsie zit :wink: :grinning:
20. okt 2010 o 14:06  • Odpovedz
@krista teri, Marie-Ondine je Francuzka z Pariza, ale hovori dobre po slovensky :wink:

@domika007 domi nooo, ze nemas cas - sak teraz sa uz ani na robotu nemozes vyhovarat....

@ooo vidis maji, skoro som aj zabudla, ze si ma minule von vytiahla.... takze ty mas odpustene

jaaaaaaj, zas ma vytocili fuchtle na streche... mam pocit, ze su tam vacsie sliepky ako na koni..... ale drzi ma pri zivote, ze za chvilu pojdu het, kravy hlupe
20. okt 2010 o 14:10  • Odpovedz
@janocka co se děje? :astonished: Ale já tě chápu taky jsem vždycky vytočená a to se může jednat třeba o prkotinu a hned bych věšela adminování na hřebík :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jůů tak to je šikulka že umí mluvit po slovensky!!! :slight_smile: ať zajde někdy zakonverzovat :grinning: naučím jí i něco z ČJ :grinning:

@domika007 já jsem teď začla žít spíš naopak, jak můžu jíst hodně věcí po tý operaci tak by si mě nechtěla vidět večer co všechno spořádám :grinning: myslela by si si že jsem těhotná :grinning:
20. okt 2010 o 14:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.