• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@krista nechcem :grinning: :grinning: fotka by bola skreslena, mame len oranzove svetlo a musm zapnut aj NB a tam hodit foto a potom na USB a potom do PC ....vela roboty a za tu podivanu to ani nestoji :grinning: ver mi, som flakata jak hyena :zipper_mouth:
23. okt 2010 o 20:45  • Odpovedz
@krista nazltle by som este brala, ale tato moja oranzova je fakt hnusna, a ked som nenamalovana vyzeram jak po 2dnoch tyckovania
23. okt 2010 o 20:46  • Odpovedz
jj, danu je jak modelka :slight_smile:
23. okt 2010 o 20:46  • Odpovedz
moje seno....
na kratke vby som si trufla asi ak by som videla ako to bude na mne vyzerat.....v nejakom pc programe kebyze nahodim foto a doplnim uces
23. okt 2010 o 20:56  • Odpovedz
@latvia no tak tady to máš fakt hodně tmavý a takhle ti to chytlo i dneska jo? :astonished:
Ty jsi ukecaná :grinning: tak někdy příště tu současnou fotku jo :wink: :grinning: jj programy na to jsou, já jsem měla na to CD dokonce i na líčení ale to jsem darovala jedný malý holčičce, tak už to nemám :sweat_smile:
23. okt 2010 o 20:58  • Odpovedz
@krista ee, dnes som taka....ako medeny drotik :stuck_out_tongue_closed_eyes: taka skotska rysava :sweat_smile: konce sede :pensive:
23. okt 2010 o 21:00  • Odpovedz
@latvia no to by fakt stálo za to vidět :grinning:
23. okt 2010 o 21:02  • Odpovedz
@latvia ale chápu tě mě to taky vždycky vytočilo když mi barva chytla jinak, jednou jsem si koupila tm. hnědou s tím že mi stejně nikdy nic nechytlo tak jak mělo že to bude sv. hnědá a skončila jsem s černou hlavou :sweat_smile: a odbarvovala jsem to asi rok, s tím že jsem to měla příšerně zrzavý :rolling_eyes: a zničený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2010 o 21:03  • Odpovedz
@krista mna uz fakt zachrani asi len cierny caj alebo hned farba :rolling_eyes:
23. okt 2010 o 21:04  • Odpovedz
@latvia a tuhle jsi zkoušela? Ta má být zvlášť popelavě plavá:
http://www.vmd-drogerie.cz/vmd-drog/eshop/10-1-VLASOVA-kosmetika/707-3-barvy-na-vlasy/5/4986-Palette-Intensive-Color-Creme-odstin-A10-Zvlast-popelave-plavy-barva-na-vlasy

Asi budeš muset pořád zkoušet, jak dlouho už se o tu barvu vlastně pokoušíš? :sweat_smile:
23. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz
@krista praaave ze tuto som dnes mala v plane, pouziva ju moja sesterka a je fakt blond, ale je pravda ze ona ma tiez take spinave blond original, takze jej to pekne chyta....ja som si nevedela spomanut ci C10 alebo A 10 tak som kupila C, reku platinova to bude poriadne bielidlo ale figu.....tak neviem ci mam skusit o mesiac este A10 alebo ist na peroxid :unamused: popravde mi je uz z rysavej na grc, rysava som uz od tehotenstva, chcelo by to zmenu
23. okt 2010 o 21:10  • Odpovedz
alebo myslis ze moje vlasy znesu 3.farbu za 2 tyzdne? :sweat_smile:
23. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz
@latvia ty kráso to bych asi neriskovala :grinning: já vždycky počkala s barvením tak týden, ale max. 2 barvy :sweat_smile: tu A10 bych riskla jako poslední možnost a pak už bych asi fakt šla na peroxid :sweat_smile: ještě kouknu jaký barvy má SYOSS nebo jak se to píše, to teď hodně propagují, tu si chce koupit moje máma, ale ta je hnědovlasá, tak s tímhle zrovna problém nemá :sweat_smile:
23. okt 2010 o 21:15  • Odpovedz
@latvia ale jinak ta A10 mi přijde víc popelavá než ta C10 a někde na netu jsem našla nějaký reference jak jsem hledala jaká barva to je co používám já abych ti hodila odkaz, zkusím to ještě najít.
23. okt 2010 o 21:16  • Odpovedz
@latvia hele mrkni:
http://diskuse.doktorka.cz/popelava-blond/

nejlepší je příspěvěk od "jj" :grinning:
23. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz
prosim prelozil by mi niekto tuto vetu do cestiny: Naša oficiálna stránka pre fanúšikov na Facebooku. Dakujem dakujem.
23. okt 2010 o 22:08  • Odpovedz
@martinjasen ze by Naše oficiální stránka pro fanoušky na Facebooku ?:confused: ale nech to radsej potvrdia native speakri @ikarkulka @mmmk @aguaverde @kalerat @krista :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2010 o 22:43  • Odpovedz
23. okt 2010 o 22:48  • Odpovedz
@krista
@latvia cakam kym mi dozreju maliny, cernice a cucoriedky na farme, tak som vas prisla pozriet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

farbenie vlasov riesite? ja som si kedysi farbievala tiez.... doma asi len 2x - chela som bledulinko hnedu a bola som ako mrkva oranzova :sweat_smile: potom som roky melirovala ale to bolo na prd, kedze som mala vlasy ako chemlon a strasne sa nicili..... naposledy som menila farbu pred vyse 4r., ked som zas chcela svetlo hnedu a kadera, ze: primiesam tam trochu cervenej, dobre to bude... hovorila som jej, ze nie, lebo mne to chyti na cerveno...a mala som pravdu :frowning2: ked som sa videla doma v inom svetle ako v neonkach tak som sa zhrozila a umyla som si hned 2x hlavu... a potom asi mesiac som si ju umyvala 3x denne - rano, po praci a pred spanim.... hrozne to bolo :frowning2: teraz nefarbim lebo ktovie kedy budem museit zacat farbit kvoli sedinam :unamused:

@mmmk dakujem :dizzy_face: uz som sa ta co-to naotravovala s prekladmi cez skype, tak sa na mna cosi nalepilo :grinning: (nie ze by ta veta bola tazka, nebola som si ista dlznami v slove oficialni)
23. okt 2010 o 22:56  • Odpovedz
@latvia vsetkych 11 nalepkovych nickov ma uz bloknuty PC, takze bude pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked cez vikend je nieco surne a nie som tu, tak mi pokojne pis hocikde kde ma vidis online :wink:
23. okt 2010 o 22:57  • Odpovedz
24. okt 2010 o 00:18  • Odpovedz
@janocka máš hezkou barvu svou, neni důvod se barvit :dizzy_face: ale oranžovou mrkev bych chtěla vidět :grinning: taky mi jednou chytla sv. hnědá do zrzava, hnus fialovej to byl :confounded:
A děkujeme za blokaci nálepkové luny či jak ji nazvala latvia :grinning:
24. okt 2010 o 00:34  • Odpovedz
@janocka diiiiiiiiiiiiikes, som mala dojem ze PC mozes blokovat len v praci, preto som ta neotravko doma :sweat_smile:
ty mas presne taku farbu vlasov ako ja, myslim tvoju origo farbu, takze aj tebe chyta do oranzova, no fasa :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze jedine peroxid, ok, o mesiac idem na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra rano odchadzame do CR na 3 dni, tak ked sa dostanem na kona tak asi zriedkavejsie,len aby ste vedeli
24. okt 2010 o 09:29  • Odpovedz
@latvia :grinning: Ja zkousela svetle hnedou henu a byla jsem jako pochoden alias liska rysava :grinning: Vlastne uz takovych 10 let se drzim vyhradne na blond, s jednim uletem na stredne hnedou. Jenze ja jsem takovy ten vyblity typ, takze jsem mela pocit, ze se musim silene malovat, abych mela nejaky ksicht :sweat_smile:
24. okt 2010 o 09:34  • Odpovedz
@mmmk ved prave, ja som tiez bledy vyblity typ :grinning: nenamalovana vyzeram jak chora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2010 o 09:39  • Odpovedz
@latvia Jo, to znam. Me se porad vsichni ptaji, jestli je mi dobre, kdyz se zrovna neusmivam jak slunce na japonskem praporu :slight_smile:
24. okt 2010 o 11:35  • Odpovedz
@latvia
@mmmk
buďte bez obav, vlasy mám hnědý a vyblitá jsem taky :grinning:
24. okt 2010 o 12:51  • Odpovedz
@ikarkulka :grinning: to bola mila potecha :wink:
24. okt 2010 o 12:55  • Odpovedz
@latvia to věřím :grinning:
ne vážně - v létě to celkem jde, ale v zimě jsem taky bledá... paradoxně když se namaluju, tak si připadám ještě hůř, že mám pleť jak smrtka a k tomu třeba černé řasy... si připadám jak z adamsovy rodiny.
24. okt 2010 o 12:58  • Odpovedz
@ikarkulka morticia :grinning: ja skusim dat potom na FB moje najvyblutejsie foto, niekedy sa az sama seba bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2010 o 12:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.