• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@ikarkulka @latvia Zas v tehotenstvi ta bledost ale bodla, protoze jsem se jen trochu zatvarila a lidi ve fronte me pousteli dopredu, jakoze jsem tehotna a je mi blbe :grinning:
24. okt 2010 o 16:20  • Odpovedz
@janocka Souhlasim s Kajou, mrkni do te diskuze, k cemu to slouzi. I kdyz teda asi tusim.

@ikarkulka Stalker to zrejme nebude, kdyz maji v te diskuzi nakafrano cca 1300 prispevku a ona na tom ma polovicni podil :grinning:

O tom typovi jsem vynuchala, ze se jmenuje Adam a je mu 27, coz ma ostatne i v profilu, zatimco manzelovi, mozna zivotnimu partnerovi, od Kaleilah je 32 a rika mu Jirchoun. Psal tam takove prvoplanove romanticke cancy.
24. okt 2010 o 20:46  • Odpovedz
Čauky tak jdu na drb a tu skoro nic co bych nevěděla :grinning: s tou tajnou diskuzí jsme si rovnou říkali s @mmmk přes IP :wink: ale počet příspěvků ti dá @janocka asi hezky zabrat :confounded: škoda že tam nemůžeme čumět taky, ve "více" se to lépe táhne :grinning:

Jsem úplně napjatá co se @janocka dočte :grinning:

24. okt 2010 o 21:42  • Odpovedz
@krista tak já myslim, že to prolítne a pokud tam bude něco závadnýho, tak to bude vidět hned... taky by mě zajímalo, co tam asi řeší... já teda vůbec netušim, o jaký téma jde (a jsem líná to hledat, i když by to bylo snadný) - ale kdo je členem? jen oni dva?
24. okt 2010 o 22:06  • Odpovedz
@ikarkulka tady to máš a zajímavý že má v přátelích jen jeho :zipper_mouth:
http://www.modrykonik.cz/adminclub/threads/?username=kaleilah

Téma se jmenuje "Pro nás :slight_smile:"
24. okt 2010 o 22:11  • Odpovedz
@krista hm, z toho houby poznám :grinning: myslela jsem, že je viditelný seznam členů.
24. okt 2010 o 22:16  • Odpovedz
@ikarkulka to vidí jen @janocka všechno, náš head admin :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2010 o 22:56  • Odpovedz
@krista som mimo obraz, necitala som vsetko, takze co mam precitat a preco? :sweat_smile: som v nudzovom stave, z nicoho nic nam doma vypli net, tak som si zapla draheho notebook a k nemu pripojila jeho mobil..... z nicoho nic vypnut internet, to sa predsa nerobi... hlavne ked mi uroda na farme hnije a treba zat :grinning:
24. okt 2010 o 23:22  • Odpovedz
@janocka prosímtě nic nehroť :grinning: jedná se o kaleilah a jejího milence (asi) vyznávaji si lásku přes statusy a mají skryté téma:
http://www.modrykonik.cz/adminclub/threads/?username=kaleilah

"Pro nás :slight_smile:" uživatel je dvorkacz zajímalo by nás o čem tam spolu krafají :confused: :sweat_smile:
24. okt 2010 o 23:28  • Odpovedz
@krista nooo fakt su to milenci :confused: ale co ma zaujalo viac je, ze kalilah ma medzi detmi vekovy rozdiel 10mes. - to je dobre teda :sweat_smile: a nepisu nic zaujimaveho - o detoch, o laske, o skole - asi su spoluziaci..... ziadne zaujimavosti tam nie su :unamused:
kaleliah je vydata?
24. okt 2010 o 23:44  • Odpovedz
@janocka cože oni spolu fakt táhnou? No to mě pos... s prominutím :astonished: jinak děti blízko od sebe má, ale ta starší je vietnamka tu jen hlídá :sweat_smile: ty další dvě má s tím manželem/přítelem co ho má ve fotoblogu (a bůh ví jestli, když to táhne tam s tím) já si s ní píšu v jednom tématu, tam se "kasá" nebo teda to psala, nemachruje... jak dělá školu, práci noční a pak péče o ty tři děti... a to ještě stíhá milence teda jo? :astonished: no to čumím, mě překvapila.
25. okt 2010 o 00:20  • Odpovedz
@janocka jestli je vdaná fakt nevím, nemůžu si vybavit jestli používá slovo manžel/přítel...
25. okt 2010 o 00:21  • Odpovedz
Našla jsem jeden příspěvěk od ní starší a tam píše manžel (a ještě k tomu má ten její manžel 10tiletou dceru z prvního manželství) to je teda velká rodinka včetně milence :sweat_smile:
25. okt 2010 o 00:22  • Odpovedz
@janocka a jak si vyznávaji lásku, já chci nějaký drby :sweat_smile: to tam píšou i o sexu? :sweat_smile:
25. okt 2010 o 00:24  • Odpovedz
A v adminu jsem objevila i ten jeho smazaný status, kdyby to ještě někoho třeba zajímalo :sweat_smile:
"“dvorkacz JÁ TĚ MILUJI A NENECHÁM TĚ, NEOPUSTÍM TĚ, JSEM TU JEN PRO TEBE, VŽDYŤ JÁ TĚ MILUJI NADEVŠE”"
25. okt 2010 o 00:25  • Odpovedz
Mám sto chutí se jí zeptat jak stíhá ještě toho milence :sweat_smile: co by mi na to asi řekla :grinning:
25. okt 2010 o 00:26  • Odpovedz
Nejvíc mě ale mrzí že mají malý děti a takhle si to kazí :frowning2: pro mě je nevěra a ještě k tomu opakovaná něco co bych neodpustila, takže k tomu mám i radikální postoj. :pensive:

No nic dneska už jdu spát :zipper_mouth: páá
25. okt 2010 o 00:28  • Odpovedz
proboha, to si děláte srandu? co je to za ženu?
jestli dobře stíhám:
má manžela
ten má 10letou dceru z jiného manželství
ona s ním má 2 děti
hlídá vietnamku
studuje
chodí na noční
má milence

a stíhá si s ním ještě jako puberťačka vyznávat lásku na netu?
25. okt 2010 o 00:28  • Odpovedz
@ikarkulka jo jo přesně tak, mám dojem že nic jsi nevynechala, jsem v totálním šoku :astonished: :sweat_smile:
25. okt 2010 o 00:30  • Odpovedz
Holky ale tenhle příspěvěk je prdel největší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak nevím jestli ta holčina nemá na svědomí "rozvrat rodiny" :grinning: :sweat_smile:

marti457
kaleilah tak si ještě pořiď milence - ty to zvládneš všechno :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc v 18:46 • 2 děti • Odpověz
25. okt 2010 o 00:32  • Odpovedz
Ještě jsem našla že manžela podvedla už na začátku vztahu, nevím jestli s tím samým, každopádně vdaná je od 4tt (co čekala to první dítě, tudíž tak 3 roky + -) takže asi to není první ani poslední nevěra :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navštěvovala i téma milenec co je už smazaný na MK.
25. okt 2010 o 00:36  • Odpovedz
@krista teri, co ty tu? akoze nie ze by som ta tu nechcela ale take neobvykle vidiet ta tu v tomto case? :grinning:
ja som to pochopila z par prispevkov (nechce sa mi citat celu diskusiu 49 stranovu), ze sa vídaju iba v skole.... a sice nie, raz pisala, ze sa pekne hra s jej detmi a skoda, ze to musia robit tajne :confused: on mi pride taky nejaky zalubeny a nadrzany sopliak :sweat_smile: ked par hodin nenapise - lebo nestiha - tak hned, ze co jej spravil, ci jej ublizil, co sa stalo, stale mu chyba, stale sa mu s nou sniva :sweat_smile: ..... a ked ona napise, ze potrebuje niekedy byt sama tak aj preto nepise, tak to koniec, tomu on nerozumie a nechce rozumiet
25. okt 2010 o 00:36  • Odpovedz
@janocka ale stahovala jsem hru jako pitomá a pak mi to nešlo tak jsem se tu vztekala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nejde mi to pořád :rolling_eyes: :sweat_smile:
Jee to zní zajímavě, já bych si to klidně přečetla, to je v háji s těma skrytýma diskuzema :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2010 o 00:38  • Odpovedz
Koukala jsem že jsem nesmázla zavináč, když někdo zmíní mou přezdívku ve skrytém tématu objeví se mi aspoň ukázka ve Zmíňkách nebo ne? :zipper_mouth: nevíš @janocka?
25. okt 2010 o 00:39  • Odpovedz
No nic už fakt musím, než ještě usnu, budu mrtvá, už jen 6 trhaných hodin spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 00:41  • Odpovedz
@krista teri, kde si nevymazala zavinac? ak niekoho spominas v sukromnej skupine, do kt. dotycny nema pristup, tak sa mu to objavi ale iba cast prispevku, nie cely (myslim, ze dakych 60 znakov, kedysi som to testovala) a ked si nan klikne, tak sa zobrazi, ze nema do temy pristup....
a aku hru si stahovala? u nas momentalne fici Mafia II. (drahy to na PC presiel za 3 vecery, mal nelegalnu verziu, ale ze kvoli peknemu obrazu to chce prejst aj na PS3 s legalnou verziou) a Civilizacia V. .... mafia je fajn, dobre sa na to pozera, je tam daky pribeh.... ale ta civilizacia, to ma vobec neuchvatilo..... a vraj je civilizacia podla viacerych ludi a kritkov "the best game ever".... aj v robote o tom kolegovci basnia..... no mna strategicke hry nikdy nebavili :sweat_smile:
25. okt 2010 o 00:47  • Odpovedz
@janocka o bože, tak takového milence bych si k tomu všemu chtěla pořídit :grinning: další dítě na krku :grinning:
25. okt 2010 o 00:47  • Odpovedz
@ikarkulka :grinning: :grinning: keby nepisala, ze ma deti a vlastnu domacnost tak by mi to prislo, ze si dvaja sopliaci vyznavaju lasku cez kona, lebo podla dotycnej je to bezpecnejsie ako FB :sweat_smile:
25. okt 2010 o 00:51  • Odpovedz
@janocka teď jsem si uvědomila, že ona je jedna z těch příšerných matek.
stejně je to úlet, co se tady na tom koníkovi občas děje :grinning:

ta bezpečnost je ale poklona pro asmiru, to jim zítra přetlumoč :slight_smile:)
25. okt 2010 o 00:53  • Odpovedz
@ikarkulka z Prisernych matek - ako z temy Priserne matky ci Prisery? lebo viem, ze take dake temy su (boli) ale aj som zabudla co sa tam riesi....
nechce sa mi pisat ti Ip (zle sa mi ovlada draheho notebook) tak aspon sem: videla som tych 6 fotiek a super nazov a popsi albumu si dala :grinning: :grinning: a fotky ako inak parada.... tesim na zvysok.... je to take ine, vidiet jesenne fotky vonku s takym malym dietatom :wink:
25. okt 2010 o 01:00  • Odpovedz
@janocka asi z obou, myslím, že ta jedna diskuse měla pak pokračování nebo tak... dávaly si profilové fotky těch příšerek.

zatím jsem tam nehodila její stránky (do těhotenského alba ano), až budou všechny fotky... a až si zvedne ceny :grinning:
25. okt 2010 o 01:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.