• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@ikarkulka ano, ano, uz si spominam, ze mali v starej verzii priserovu foto a v nej minimalisticku svoju... a ked prisla nova verzia a nove pravidla, chceli vynimku :grinning:
no ja dufam, ze zdvihne ceny, ze po roku zistila, ze "tudy cesta nevede"..... a hlavne, ked atelierove "masle" stoja tolko isto :sweat_smile:
sakra, zhnila mi cela uroda na farme, idem to poorat a spat.... dobru :wink:
25. okt 2010 o 01:20  • Odpovedz
@janocka výš jak jsem se řechtala tomu že kaleilah má milence :sweat_smile: jak jsem kopírovala ten příspěvěk jiné uživatelky :sweat_smile: ale hned jsem to smazala, tak snad to neviděla :confused:

Já jsem si stahovala The Sims 3 :grinning: no ale smůla :angry: Mafia to je něco jako na FB? :grinning:

25. okt 2010 o 08:09  • Odpovedz
caute, neuverite co sa mi stalo :rolling_eyes:
25. okt 2010 o 09:18  • Odpovedz
rano 3.30 vstavame, smer letisko Kosice....na check-in mi vravi chlapik : "nieste v zozname" :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
tak som sla k inej priehradke nech sa to skontroluje a teta potvrdila ze rezervacia bola zrusena, ale ze si mozem kupit letenku za 11 tisic :rolling_eyes:
tak sme sa otocili a sli nazad do michaloviec, nasrdena jak poleno.....doma kukam do mailu a tam odlet 26.10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak volam letisko, ci je na zajtra letenka zaplatena - JE. ale uz som bola tak nasrana, ani neviem na koho viac, ze som ju zrusila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 09:22  • Odpovedz
@latvia a kam ste mali letiet? je to na slucku vsade, aj u nas v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 09:29  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
skoda ze nemame pristup do sukromnych tem, co sa vsetko clovek nedozvie :grinning:
@latvia, mna by porazilo :confounded:
25. okt 2010 o 09:31  • Odpovedz
@krista Jej, Terezko, na sims 3 jedu uz od vydani. Co ti nefunguje, klidne Ip :wink:

@janocka Jsem zvedava, co mi na nase milence povi Martin :grinning: Mela jsem chut mu na tu posledni Ip odpovedet, ze ke zverejnovani statusu chci souhlas jejiho manzela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2010 o 09:32  • Odpovedz
@emjee do prahy, maly ma byt ockovany, ale asi to poriesim tu.

@danu sak som bola jak pred infarktom
25. okt 2010 o 09:35  • Odpovedz
mam otazku - do bazaru sa moze dat 1 rtovar do 2 inzeratov? dajme tomu ciapky od dvojiciek dat do normalne ciapky a do kategorie dvojicky?
25. okt 2010 o 09:54  • Odpovedz
@latvia nie len do jednej kategorie, o tomto som sa hadala z diddi a odvtedy povedala ze tu uz inzerovat nebude :sweat_smile:
25. okt 2010 o 09:57  • Odpovedz
@danu :grinning: dobre jej tak.. dik :slight_smile:
25. okt 2010 o 09:58  • Odpovedz
@mmmk Hááá tak to by bylo výborný mu tohle napsat :grinning: :grinning: :grinning:
No to je super s těma Simíkama, já mám jen dvojku už dlouho a ta mi kdysi šla, pak jsem přeinstalovala PC, vyměnila HDD a už mi nejde ani to :rolling_eyes: Jo tak do IP ráda písnu kvůli těm Simíkům, ale jestli mi pomůžeš nevím :frowning2: (tím tě nechci podcěnovat :grinning:) už jsem zkoušela všechno :frowning2: taky je máš stažený z netu nebo originál?

@latvia :sweat_smile: to je den :sweat_smile:
25. okt 2010 o 11:41  • Odpovedz
Mazal jste někdo fotku v albu uživatelky milovani? Dostala jsem upozornění ale odkaz už nefungoval, prý tam byl chlap a měl na sobě trenky a v těch trenkách díru obrovskou a cosi mu asi koukalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2010 o 11:43  • Odpovedz
@krista Ano, ja som to vymazal. Bolo to fakt nechutne. :slight_smile:
25. okt 2010 o 12:22  • Odpovedz
@martinjasen a fakt tam bylo vidět to co si já myslim? :sweat_smile:
25. okt 2010 o 12:40  • Odpovedz
@krista osobne si myslim, zeby si to nechcela vidiet. Ako nebolo to detailne, ale ta cela kompozicia, ufff :grinning:
25. okt 2010 o 12:46  • Odpovedz
@martinjasen Dobre jsi udelal, milovani je fakt čudná uzivatelka :sweat_smile:
25. okt 2010 o 12:50  • Odpovedz
@martinjasen ale chtěla :grinning: to mě ještě neznáš, jsem holka zvědavá, možná bych se po tom šla vyzvracet, ale to nevím, nemůžu posoudit :grinning: to si toho autorka nevšimla nebo co :sweat_smile: poslední dobou je tady kopec srandy :grinning:
@mmmk co ti simíci!!! :grinning:
@krista Mas to v Ip, at tu s tim nespamujem :grinning:
25. okt 2010 o 12:57  • Odpovedz
ja len, ze nudzovy stav pokracuje.... v robote nemame elektriku, takze ani net, teraz sme na obede, zobrala som si meča so sebou, nech aspon nieco spravim, kedze doobeda som bola u MUDr.ky
25. okt 2010 o 12:58  • Odpovedz
@mmmk jasný už máš odpověď :grinning:

@janocka a co u Dr. dobrý? To musíte být na nervy když vám nejde net ne? :grinning:
25. okt 2010 o 13:01  • Odpovedz
@janocka To je docela blbe, kdzy ve firme, co je zavisla na netu, nejde elektrika :sweat_smile:
25. okt 2010 o 13:05  • Odpovedz
Potrebujem pomoc...kto videl nejaku peknu fotku na konikoch placuceho dietatka. Sem s nimi! Vysvetlim, ked to bude uz na svete :slight_smile:
25. okt 2010 o 13:21  • Odpovedz
peknu fotku placuceho dietatka? :slight_smile: taku som nevidela :grinning: pohladam. mala by byt uplakana, urevana alebo ako velmi uplakana? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 13:57  • Odpovedz
tak ma napadlo, ze moj maly je furt urevany na fotkach :grinning: ale foto poskytnem az ked budem vediet o co ide :sweat_smile:
25. okt 2010 o 13:59  • Odpovedz
@mmmk market, no je to riadne blbe..... lebo jednej firme som slubila, ze do 12:00 pripravim reklamu, do 11:40 som bola u MUDr.a, potom nesla elektrika... tak cez kolegynin telefon som vygooglila cislo a chcela tam zavolat, no ten telefon co pouzivam ako firemny ma taku baterku, ze nevydrzal ani zvonit a vyplo sa to :sweat_smile:

@martinjasen martin placuce dietatko relane alebo len daky obrazok?
25. okt 2010 o 14:00  • Odpovedz
@martinjasen uřvaných fotek svých dětí já mám až až :grinning: ale moc hezký nejsou :grinning: tady se mi moc líbí jak je manžel nas... :grinning: :grinning: :grinning:

Alba moc neprojíždím tak neporadím :unamused:

25. okt 2010 o 14:01  • Odpovedz
@janocka koukám že vám ve firmě nic nefunguje :grinning: :sweat_smile: :unamused:
25. okt 2010 o 14:02  • Odpovedz
Sakra ty fotky jsou moc malinký ale Kristý má otřesnej výraz na těch jak stojí u auta :grinning:
25. okt 2010 o 14:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.