• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@janocka tak to já jsem spíš na takový ty hry jako je Sims, mít rodinku, chodit do práce, vařit, uklízet :grinning: mě to virtuálně celkem baví :grinning:

To jsou pěkný kamarádky teda, takže ve výsledku stejně vypadaji jako idioti admini, protože všichni ji na oko chcou zpátky, ale my jakoby trváme na svém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 20:06  • Odpovedz
@krista haha, takze ty mas Sims akoby svoj virtulany svet :grinning: mna vzdy bavili take hry, ze behas, zbieras dake poklady, nicis nepriatelov a taaaak.... na Sims ficala moja spolubyvajuca a ja som mala na to nervy, lebo som vtedy nemohla na net :grinning: ale to boli iba take tajne nervy, lebo notebook bol jej, aj internet bol jej, takze keby som sa regulerne nastvala, ze nemozem na net, tak by to bola iba moja blbost :grinning:
25. okt 2010 o 20:11  • Odpovedz
@janocka mě dřív třeba bavil Max Payne, Hint ... ale potom jsem začla být nějaká ve stresu z toho :grinning: skoro jsem si ucíkla vždycky když jsem měla jít do nějaký akce, tak už radši něco klidnějšího :grinning: a máš pravdu že vesměs je to to samý jako můj život :grinning: já jsem si k tomu postahovala ještě různý cheaty, takže jsem i různě podváděla, měla kopec peněz, byla nesmrtelná atd. :grinning: ale ty Sims 3 bych chtěla zkusit poctivě aspoň chvilku :grinning:
25. okt 2010 o 20:14  • Odpovedz
@krista tak to je tazke hrat poctivo ked sa da aj nepoctivo :grinning: ja to veru poznam :sweat_smile:
25. okt 2010 o 20:19  • Odpovedz
@janocka :grinning:

Prosímvás jsem teď ve fázi rozhodování, řekněte co byste dělali vy. Kamarádka začla dělat VŠ, obor aplikovaná informatika a jelikož mě zná že se ráda hrabu v PC, furt nějaký tabulky, prezentace (mám na tohle prakticky školu a státnici) tak mi psala jak by to pro mě bylo stvořený, strašně mě to nadchlo, za tři roky bude Bc. když ji to dobře klapne, má to formou distančního studia, což je teda na jednu stranu náročný protože všechno se řeší přes PC a ne osobně, na druhou stranu je to super, nemusím furt někam lítat, jen jednou za měsíc v sobotu je přednáška + nějaký zápisy apod. kde je nutná fyz. přítomnost, ale má to jeden obrovský háček :confounded: a to ten že ta škola je daleko 400km (v Ostravě, to máte možná blíž holky z SK :frowning2:) a já si neumím představit to dojíždění ani jednou za měsíc, přespat bych mohla u ní, to jako neni problém, ale jak bych zvládla tu cestu, vlakem nebo autem to netuším :frowning2: jak víte tak neřídím takže z ničeho nic se vydat na 400km dalekou cestu tak už se taky nemusím vrátit a tím vlakem jsem taky posera, taky se bojím že by mi mohl někdo něco udělat, naposledy jsem jela vlakem v r. 2007 z Prahy a seděl u mě chlap co vypadal jako vrah i se tak na mě tvářil, strašně jsem se bála celou tu cestu :pensive: Manžel mě taky max. podpořil, říkal ať se přihlásím, že jsem vždycky něco chtěla dělat, ale to dojíždění a jinde nic není formou distančního studia, co mám dělat ach jo :frowning2: zahodit šanci na něco co mě baví, co jsem chtěla vždycky dělat nebo se pak strachovat jak tam dojedu? :frowning2:
25. okt 2010 o 20:25  • Odpovedz
kaleilah, 2010-10-26 10:43:51, píše:
-----------------------------------------------------------------------------------
Čus, koukám že se tady rozběhla s dvorkacz docela diskuse ahlavněo mým manželovi. už spolu nejsme a nikdo rodinu nerozbíjí. Myslím že není na místě psát někomu, že rozbíjí rodinu, když do toho nevidíte....kal
26. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz
@krista Terezko, aplikovanou informatiku studuju ja a to neni rozhodne o tom, ze se rada hrabes v PC :sweat_smile: To jsou ukrutny kvanta matiky, statistiky, logiky a dalsich podobnych chutovek + programovani a trva dost dlouho, nez se k necemu poradnymu dostanes :sweat_smile:
26. okt 2010 o 10:48  • Odpovedz
@krista nejako som si az teraz precitala tvoj prispevok.... nooo a tiez sa mi zda, ze aplikovana informatika nie su len prezentacie:
Hlavnými cieľovými profesiami, v ktorých sa môžu absolventi bakalárskeho štúdia úspešne uplatniť sú analytik–vývojár a analytik podnikových procesov a informačných systémov

Absolvent druhého stupňa vysokoškolského štúdia aplikovanej informatiky dokáže analyzovať, navrhovať, konštruovať a udržiavať rozsiahle systémy informačných technológií s dôrazom na modelovanie a simuláciu, vykonávať výskum s vysokou mierou tvorivosti a samostatnosti. Má hlboké znalosti uplatniť pokročilé metódy, techniky a prostriedky modelovania a simulácie, umožňujúce mu využiť aplikácie informatiky v priemysle, vzdelávaní, bankovníctve a ďalších odvetviach.
Absolvent má skúsenosti s formuláciou hypotéz, experimentálnym návrhom, overovaním hypotéz a analýzou získaných údajov.

Ja sa tiez rada hrabem v PC, no na toto by som si netrufla.... a od kolegovcov viem, ze v informatike je mrte logiky.... aj ked isli na pohovor do Asmiry, nemali pohovor typu: naprogramuj toto, ale logicke ulohy, kt. zneli na pocutie velmi jednoducho, aj vypocet som mala z hlavy za par sekund, no zly, ako mi potom vysvetlili :grinning:
26. okt 2010 o 11:33  • Odpovedz
@mmmk jů tak jsi obdržela IP jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak spolu nejsou když si píšou různý ty řečičky :sweat_smile:

@janocka
@mmmk takhle jsem to nemyslela že by to bylo tak jednoduchý :zipper_mouth: to jsem si zase nechtěla představovat, ale že prostě práce s PC mě baví ve všech směrech, že bych se ráda naučila něco novýho apod., no nevím, stejně to musíme zvážit hlavně kvůli tomu dojíždění, jen bych ráda ještě něco zkusila.
26. okt 2010 o 11:56  • Odpovedz
@krista Teri, taky mi prijde, ze Kaleilah keca :sweat_smile:

Vis, ta informatika jako takova vubec neni o praci na PC, maximalne to programovani. Je to fakt spis matika a statistika + logika na papire a to zazivny neni. Co jsi vlastne studovala a co jsi delala pred materskou?
26. okt 2010 o 12:13  • Odpovedz
@mmmk Já jsem technicko-administrativní pracovnice + technickohospodářské a správní činnosti (mám to přerozdělovaný :grinning:) měla jsem především hodiny na PC, stastisku, management, ekonomiku, právo, psychologii... takovýhle předměty (matiku teda taky :grinning: ale že bych ji milovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:) ekonomickou školu už jsem zkoušela, opět jsem nenašla nic co by mi plně vyhovovalo :sweat_smile: a na obor na který jsem chtěla brali asi 30 lidí z 200 přihlášených tak to je prostě smůla, asi se smířím s tím že už v životě nic nedokážu :sweat_smile:
26. okt 2010 o 12:16  • Odpovedz
@mmmk jinak ona si asi Kalei myslí že do toho tématu jim nevidí nikdo, jinak by nemohla něco podobnýho napsat, možná spolu nejsou (nespí :sweat_smile:) ale schází se a píšou si zamilovaný řečičky, to je pro mě teda taky nevěra...
26. okt 2010 o 12:17  • Odpovedz
@krista Vsak prave. Mam chut je zablokovat oba. Proste tohle nema na strankach o detech co delat. Nazdar! At si to pise do statusu, ktery uvidi jen ona a ne cely konik. Uz se moje domovska cynicka diskuze nad tim pozastavovala. Dospely k zaveru, ze nejaky patnactilety zamilovany ucho. A pry to sem patri, pac on je minimalne dusi jeste dite :grinning:
26. okt 2010 o 12:36  • Odpovedz
baby, uz ma zacinaju zrat temy ohladne darovania oblecenia, mnozia sa tam ziadosti o darovanie oblecenia :angry: ikke nasla jednu z malcic, co ma 3 nicky a chce veci poslat, ja som teraz nasla jednu co pyta zase veci a ma tiez duplu a nezda sa zeby trela nudzu. ja som za zavretie tychto tem, kedze sa mnozia podvodnicky prave v tychto temach. co vy na to?
26. okt 2010 o 12:41  • Odpovedz
26. okt 2010 o 12:42  • Odpovedz
@latvia já bych to taky zavřela, na závěr bych napsala, že téma se zavírá vzhledem k množícím se podvodům, že jsou zde uživatelky které zneužívají dobrosrdečnosti ostatních. A myslím si že nikdo neřekne půl slova :wink:
26. okt 2010 o 12:49  • Odpovedz
@krista diky za pozehnanie, to som chcela :grinning:
26. okt 2010 o 12:50  • Odpovedz
26. okt 2010 o 13:12  • Odpovedz
@latvia :confused: zase som mudrejsia. z jazvy sa da narodit. :grinning:
26. okt 2010 o 13:39  • Odpovedz
aj caute som zabudla. :grinning:
26. okt 2010 o 13:40  • Odpovedz
26. okt 2010 o 13:40  • Odpovedz
len nech sa jej maly nepyta, ako prisiel na svet.
26. okt 2010 o 13:42  • Odpovedz
@latvia co tam byloooo? :sweat_smile:
26. okt 2010 o 13:49  • Odpovedz
26. okt 2010 o 13:51  • Odpovedz
@krista kukam ze si ju uz zmazala, zeby blbe ohlasy? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sfotene brucho s jazvou a gatkami a medzi rozkrokom fotomontazou prilepena fotka jej dietata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2010 o 13:51  • Odpovedz
@ooo díky! :slight_smile:

@latvia tak ta fotka se mi teda vůbec nelíbí, takhle to porovnávat :sweat_smile: že bych si vyfotila příště rozkrok když jsem obě děti vytlačila :grinning: :sweat_smile:
26. okt 2010 o 13:53  • Odpovedz
ma ju nejak vysoko nie? ja ju mam tusim nizsie :sweat_smile:
26. okt 2010 o 13:53  • Odpovedz
@danu tak nám to vyfoť a my posoudíme :grinning:
26. okt 2010 o 13:58  • Odpovedz
@krista :grinning: :grinning: a rovno to vycapim na prvu stranku :grinning:
26. okt 2010 o 13:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.