• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@aguaverde jj, to verim, to je ten najhorsi pocit :pensive: snad ste to uz prekonali a bude len a len dobre :dizzy_face:
9. nov 2010 o 10:18  • Odpovedz
@domika007 já nevařím nic, včera uvařil miláček výpečky, se zelím a knedlíkem tak já mám oběd zajištěn :D
9. nov 2010 o 10:18  • Odpovedz
@domika007 teď už jo :grinning: ale jo, měla jsem je ráda vždycky, jen ti říkám že tu Kristý jsem fakt proklínala, na tom hajzlu poblitým :sweat_smile: 5měs., říkala jsem si, jestli to mám za to že jsem ji tak moc chtěla :sweat_smile:
A už víš jak to budeš mít s mateřskou a rodičovskou?
9. nov 2010 o 10:19  • Odpovedz
@krista jj, tak to ano, vtedy clovek povie hocico :rolling_eyes:

no vela nie, musim este zavolat jednej pani ohladom toho, ona mi presne povie, ze co a ako
9. nov 2010 o 10:21  • Odpovedz
@krista tady u nás do soukromý nechodí děti bohatých...ty denně jezdí do olomouce na první anglickou (10tis měsíčně na půl dne +myslím 7tis na jídlo ) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale jako jistotu 100% asi nebudu mít nikde ....ale to co se děje v "obyč" školkách tak to jako fakt nechci :sweat_smile:
9. nov 2010 o 10:21  • Odpovedz
@domika007 domi, mne prisla prva podpora po 3mes. :grinning: som mala 3 mes. odstupne, potom mi prisla podpora za 3 mes. a potom som uz nastupila do roboty... pekne to vyslo
9. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz
@janocka no mne pride po mesiaci :wink:
9. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz
caute zas. :slight_smile:
9. nov 2010 o 10:23  • Odpovedz
@domika007 a si si ista, ze ti to po mesiaci pride? ti to dako potvrdili alebo co? lebo tak aj kamoska ked bola pred rokom nezamestnana, tak jej to prislo az po par mes. :confused:
@aguaverde já mám dojem že se to dneska děje všude, že tomu nepomůžu, tyhle školky v okolí jsou dobrý, máme tu tři dá se říct v okruhu 2km od baráku ale když jsou plný co nadělám :angry: :angry: :angry:

@domika007 aha tak dej potom vědět, mě to zajímá jak to chodí v SK.

@janocka to ti opravdu vyšlo pěkně :slight_smile: ještě že tě máme :grinning:
@ooo cauky :grinning:
No to je stejně hrozný s těma prachama, jak si můžou dovolit někoho nechat bez peněz :angry: ale u nás je to to samý :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. nov 2010 o 10:24  • Odpovedz
@janocka ano povedala mi to pani na socialke, ze prva podpora mi pride okolo 20 novembra za oktober :wink:
9. nov 2010 o 10:27  • Odpovedz
@krista jasne dam, mna to zaujima lebo je to dolezite, si neviem predstavit co by som robila aj bez tej almuzny, ktoru tu davaju :pensive:
9. nov 2010 o 10:27  • Odpovedz
@krista tak u nás ty obyč školky stojí za prd..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mi říkala kámoška co tam má dítko že maj tam pověšené na nástěnce dlužníky školkovného a jídla a že sou to pořád ti samí (cikáni :sweat_smile: :pensive: ) a že kvůli nim jim zvedli strávné a školkovné aby se ti dlužníci zaplatili....bohužel nemůžou učitelky říct že je nevemou do třídy když nemaj zaplaceno.....šikana na dením pořádku, vši prý pořád....děti se jich zbaví a do pár dnů je maj zas pač ti co je do školky nosí se vůbec nesnaží se jich zbavit.....atd....

pokud bych měla v okolí obyčejnou školku která by nebyla problémová tak klidně tam chár dám...nevidím v tom problém ale tady u nás fakt bída a děs.....možná uvidím ji dám k našim do vsi (ta´tka dělá na Oú :grinning: ) a školka je hned pod úřadem a je super....jen by se muselo dojíždět
9. nov 2010 o 10:29  • Odpovedz
no letim chystat obed, lebo kym nasupem zemiaky bude aj vecer :sweat_smile: :grinning:

caute zatial
9. nov 2010 o 10:30  • Odpovedz
@aguaverde to je strašný, kde že to bydlíš :confused: :sweat_smile: Tady na sídlišti jsou taky cikáni, ale ve školce žádný nejsou, jejich matky jsou celej život doma tak je asi neberou :sweat_smile:

Já vůbec nevím co budu dělat, máma má do důchodu daleko, teta v důchodu je, ale tu nechci na starý kolena otravovat a je to 20km od nás, neumím si představit nechat jí dvě divoký děti od rána do večera, chudák by byla.

@domika007 zrovna mi říkala jedná známá že my v ČR si ještě žijeme dobře tak jak to tam máte ty rodičáky? Nemyslím teď tvůj konkrétní případ, ale jaký tam máte zákon na to, kolik se bere? U nás je to odstupňovaný buďto 2 roky - 11400,- 3 roky 7600,- a 4 roky 7600,- (teď nevím do jakýho věku agu mě kdyžtak doplní) a pak 3800,- do 4 let. Ale to bude od novýho roku jinak.
9. nov 2010 o 10:32  • Odpovedz
@domika007 pa pááá :slight_smile:
9. nov 2010 o 10:33  • Odpovedz
@domika007, @janocka mne prisla tiez o cca mesiac. som sa cudovala, lebo predtym davnejsie mi prisla az po dlhsej dobe.
9. nov 2010 o 10:35  • Odpovedz
@krista je to myslím do věku 22měs dítěte :wink:

no tady sou fakt školky plné cikánů (teď ať si nikdo nemyslí že sem rasista, to ne, mám spoustu kamarádů romů a ti sou zlatí, makaj, sou čistotní,pracovití atd) jelikož je to nejlevnější způsob jak se děti nají že :rolling_eyes: protože stejně neplatí ale jídlo dostanou :rolling_eyes:
9. nov 2010 o 10:36  • Odpovedz
Jsem přesně čekala že se ozvou slepice na FB, mrchy jedny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@aguaverde taky nejsem rasista, ale ráda je nemám :sweat_smile: měla jsem i slušnou kamarádku, byla super, ale byla jediná :sweat_smile:
9. nov 2010 o 10:39  • Odpovedz
@krista tak tak je jich málo.... :sweat_smile: škoda no....
9. nov 2010 o 10:42  • Odpovedz
@krista teri tak to ti nepoviem, zatial nemam ziadne info, ak zistim napisem :wink:

tak obed sa uz vari aj pradlo je vyvesane :sunglasses:
9. nov 2010 o 11:08  • Odpovedz
@ooo no teraz je to uz tusim tak...mne to hned ta pani zo socialky povedala
@domika007 taky už mám vařeno a prádlo pověšeno, jelikož se Kristý v noci počůrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale připomněla jsi mi že tam na mě čeká ještě jedna pračka :sweat_smile:
@krista no s pocuravanim mame problem aj "my" , teda nas lukas, poslednu dobu sa to stava casto :pensive:

ja som uz dnes prala 2x :sweat_smile:
9. nov 2010 o 11:09  • Odpovedz
@domika007 a já peru třetí pračku :rolling_eyes: :grinning:
A jak často se počůrává? Kristý se to stává když se strašně nalívá na večer, jí jak dáš flašku s pitím tak ona ji vyžahne k večeři a pak třeba tvrdě usne a nevzbudí se, někdy se vzbudí a řekne si, jindy ne a jednou se mi počůrávala asi 4 dny po sobě, to už jsme s MM byli naštvaní, chodili jsme ji v noci budit a stejně bylo pozdě, pořád jsme převlíkali, prali, sprchovali ji - v noci a teta mi říkala že Kristý bude určitě jen nastydlá, nevěřila jsem jí to, ale měla pravdu, po 4 dnech jako když utne a dlouho byl klid, jí se to stane, tak 1x do týdne, možná 1x za 14 dní, jak kdy, měla období kdy měsíc nic a pak ta 4denní nehoda.
9. nov 2010 o 11:45  • Odpovedz
@krista tak ja som skoncila pri 2 dnes :wink:

nooo poslednu dobu je to casto, neviem presne...ale tak obcas sa to stavalo, ked si poobede pospal, ze tak tvrdo spal, ze si neuvedomil, ze chce cikat :sweat_smile:
9. nov 2010 o 11:50  • Odpovedz
no nist presuvam sa k telke, davam si pauzu od PC, pekny zvysok dna zelam :wink:
9. nov 2010 o 11:53  • Odpovedz
@domika007 po obědě se naštěstí nepočůrává, to už by mě trefilo takový kroky zpátky :sweat_smile: ale dneska se taky prolívala slušně, vypila mi u oběda tak půl litru :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to jsem zvědavá jak to vydrží :slight_smile:
Ještě maji ty děti tak do 6ti let nárok co jsem četla, když to neni pořád tak to toleruju, ani jí nehubuju, nic, jen jí řeknu že si mě má zavolat, převlečeme postel, osprchujeme, vypereme a jedeme znova :sweat_smile: akorát dneska se jí to fakt povedlo, má prostěradlo, pod tím má takovou "igelitovou podložku" pod tím chránič matrace a pak je samotná matrace. Počůrala se přes prostěradlo přes tu igelit. podložku i přes ten chránič a to měla ještě počůranou peřinu celou, divim se že to neodnesl plyšák co s ní chrápe :grinning:
9. nov 2010 o 11:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.