• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@janocka lyžáky či přezkáče :wink:
12. nov 2010 o 16:47  • Odpovedz
@aguaverde dakujem Ali, zas som mudrejsia :wink: přeskáče to akoze od slova skakat? :sweat_smile:
12. nov 2010 o 16:47  • Odpovedz
@janocka já myslím že se tomu tak říká pač tam na těch bodech jsou přezky...alá já nelyžuju tak přesně nevím...jen u nás se tomu tak říká :wink:
12. nov 2010 o 16:49  • Odpovedz
@janocka u nás se tomu říká - sjezdové nebo lyžařské boty nebo zkráceně lyžáky, přezkáče je už podle mě hodně hovorové, ale i to se objevuje v e-shopech takže si vyber :grinning:
13. nov 2010 o 11:11  • Odpovedz
@nikka.vo keby som pocula to slovo a nevidela obrazok, nikdy by nenapadlo, ze je to obuv na lyzovanie ale skor nieco na skakanie :grinning:
13. nov 2010 o 15:14  • Odpovedz
@janocka :grinning: nedivim se, ale zase přezkáče jsou se Z :grinning: a skákat se S :sweat_smile:
13. nov 2010 o 15:17  • Odpovedz
@nikka.vo no ale spodobuje sa to (predpokladam), takze sa to asi cita přeskáče, nie? :grinning: u nas su to jednoducho lyziarky :wink:
vy mate take pekne slova v ČJ - rampouch a obleva su moje najoblubenejsie :grinning:
13. nov 2010 o 15:21  • Odpovedz
@janocka a vy nemáte rampouch? :confused: ani oblevu? :confused: :sweat_smile:

mě pobavilo tohle http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lucis-pucis/album/oslavy/ dorty miluju ale mít je měsíc co měsíc tak bliju už po 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2010 o 13:13  • Odpovedz
@aguaverde :sweat_smile: tak to dítě podle mě už z těch dortů nebude nikdy nadšený když mu to maminka takhle podsouvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ostatní děti se aspoň na dort těší :sweat_smile:
15. nov 2010 o 13:51  • Odpovedz
@krista chár se určo na dort těší jen z důvodu zabořených ruk :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jo :grinning: včera na hodech vzala roládu a vyžívala se v mačkání a jak jí to lezlo mezi prsty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: sem myslela že ji zabiju :angry:
15. nov 2010 o 13:57  • Odpovedz
@aguaverde to jo, to chápu u malých dětí, ale myslím tím do budoucna, že si snad toho dortu nebude to dítě ani trošku vážit, brát to jako něco vyjímečného co bývá v době oslav :sweat_smile: asi jsem trapná, ale každej měsíc neslavíme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: max. dítě změřím a zvážím abych měla pamatáku :grinning: :dizzy_face: a teď budeme dělat ještě otisk do knížky (ruky a nohy :slight_smile:).
15. nov 2010 o 13:58  • Odpovedz
@krista tak sem asi taky divná :sweat_smile: já sem teda jen když chár měla 1.měsíc tak sem jí koupila hračku ale jinak ne :sweat_smile: :confused: asi sem houno maminka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2010 o 14:01  • Odpovedz
@krista jo a abych nelhala tak měla dort k vítání občánků :sweat_smile: a pak k svátku :sweat_smile:
15. nov 2010 o 14:01  • Odpovedz
@aguaverde to jsem koupila Lukymu taky když měl první měsíc, ale protože měl svátek, má to přesně o měsíc :grinning: jinak samozřejmě jsem vždycky byla trošku naměkko a pořád docela jsem když má "měsíčniny" ale jinak oslava ne :slight_smile: ani dortíky ne, protože tady se to vůbec nebere nijak tradičně třeba to vítání občánků, dostaneš papír od města, růži, děti ti řeknou básničku, udělají jednu fotku a jdeš domů :unamused:
15. nov 2010 o 14:05  • Odpovedz
my sme nemali ani vitani obcanku ani krst :confounded: akurat u nas prerabali obecny urad a prestalo nas bavit chodit sa kazdy tyzden pytat, ze kedy by sme si mohli takuto oslavu urobit :pensive:
15. nov 2010 o 15:43  • Odpovedz
@aguaverde my máme cencúľ a odmäk namiesto rampouchu a oblevy :grinning:

ked neter oslavovala rok, tak mala 2 asi 6kg torty.... total umelina, vsetko farebne.... ona z toho nemala nic, iba do toho rukami capala a vsetko zasrala :sweat_smile:
15. nov 2010 o 16:32  • Odpovedz
@janocka @ikarkulka - hele, vy kráčmery :grinning: :grinning: :grinning: i ,,mistr tesař" se někdy utne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já si toho vůbec nevšimla, jako seriozně vůbec. A nevymazala jsem si to, protože jsem tu nebýla, jinak bych si toho flagu všimla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: měli jste mi to vymáznout vy :sweat_smile:
15. nov 2010 o 17:41  • Odpovedz
@nikka.vo no to iste, mazat ti fotku :grinning: a potom citat rozhorcenu Ip alebo kratku spravu: adminky mi bezduvodne smazaly fotku v mým albíčku ja vůbec nevím prooooč :grinning: :grinning:
15. nov 2010 o 17:43  • Odpovedz
@janocka V tom případě bych si založila svoje rozhořčené téma ... Prostě máte s ikarkulkou potřebu si něco dokazovat, tak projíždíte alba a flagujete a mažete :grinning: :grinning: :grinning:
Ne teď ale fakt vážně, fakt jste to měly smáznout právě kvůlli případnému haló, že admin porušuje pravidla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: Když já s toho obřího, bílého nápisu na mou duši nevšimla :grinning:
15. nov 2010 o 17:51  • Odpovedz
@nikka.vo sorry, nikkouši, když jsem to flagovala, myslela jsem, že jsi tu a že si toho všimneš :slight_smile: pak jsem zase myslela, že jsi tu a že už to musíš vidět. a když nic, tak jsem ti to radši hodila do ip, ale mazat jsem ti to nechtěla, abys neřekla :grinning: ale příště teda smažu, a kdybych se já utnula, tak prosím taky o smazání, ať nejsou kecy :wink:
15. nov 2010 o 19:20  • Odpovedz
@nikka.vo @ikarkulka Dik za osvetleni toho se skorn. Ja neco zachytila v jejich statusech, ale nemela jsem cas patrat po tom, co se stalo. Kazdopadne by mi bylo na blitku z toho, ze si nekdo stahl Maxovy fotky a vydava ho za svoje dite :rolling_eyes: Sice je mi lito, ze nemuzu ty jeji rozkosny holcicky ocumovat, ale co se da delat. Sama tu taky Maxovo album nemam.
16. nov 2010 o 09:46  • Odpovedz
ahojte koceny, len som sem nakukla, idem sa kurirovat, mam anginu, ledvo zijem, do nedele budem viac off ako online, tak len aby ste vedeli....pikosky mi ale preposielajte do ip :wink:
16. nov 2010 o 11:47  • Odpovedz
@ikarkulka já teda nechci rejpat ale taky máš inzerát s fotkama co si nefotila ty :grinning: :confused: :confused: :confused: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: tak šup šup opravit :angry: :grinning:
17. nov 2010 o 19:45  • Odpovedz
19. nov 2010 o 14:10  • Odpovedz
@danu cez amazon platis kreditkou, nieje to tazke. alebo co konkretne sa pytas? :sweat_smile:
19. nov 2010 o 14:16  • Odpovedz
@latvia nikdy som odtial neobjednavala, takze neviem ako to tam chodi :sweat_smile: nevies mi pomoct to objednat?
19. nov 2010 o 14:45  • Odpovedz
Uz som zhruba preluskala amazon a dodanie je drahsie nez zabka :frowning2: cele by ma vyslo 15€ co sa mi zda na malu zabku dost :unamused: ale zase co neurobim pre Ellu, musim este popozerat
19. nov 2010 o 16:10  • Odpovedz
@danu popravde ani ja, ale pomozem ak sa rozhodnes pre ten amazon, bud sa zaregistrujes alebo bez registracie sa da, tam budes vyplnovat vela udajov. tak let me know ked pojdes na to :wink: este sa furt liecim, tak som tu raz denne, ale snad sa strafime do casu :sweat_smile:
20. nov 2010 o 12:29  • Odpovedz
20. nov 2010 o 12:31  • Odpovedz
@krista Teri, mrkni na tyhle, ze zablokovanych (Kopiruju z verejneho seznamu)

matka246 - jeji dalsi nicky:
eliska_w
nina_w
linda113
martinka246
ti_na,
lotte,
miriamkakaka
Hrani si na maminku s ukradenyma fotkama, vymysleni si pribehu. Mimo jine se hraje na ceskou maminku, i kdyz je to Slovenka a pripojuje se ze Slovenska.

Ta pepita mi zrovna prijde totez jako ty, co jsem blokla ja. Zas srdicka vedle jmena, v "O mně" ma Jsem milujici maminka... atd.
21. nov 2010 o 20:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.