• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@mmmk no teď jsi mě překvapila :astonished: do IP hrála blbou... ale ona teda asi často mění IP co? :confused: protože jak měla ty nicky diamond_26 diamond_23 a diamond_doll tak ty měla úplně jinde než tu ywoon a pepita :rolling_eyes:

Jdu se podívat do adminclubu a kdyžtak asi poprosím @janocka aby na to koukla líp, já mám pocit, že už na ní víc nevyšťourám :confounded:
21. nov 2010 o 20:28  • Odpovedz
@krista Aha, takze ywoon ma stejny mail jako nektera z tech, co jsem nedavno blokovala. Tz. fotky jsou odnekud kradene.
A zaraa je podle me jedna z dupel. + amely
21. nov 2010 o 20:34  • Odpovedz
@mmmk tak jaké navrhuješ řešení? :sweat_smile: zablokovat asi komplet s IP pokud to půjde (i když zrovna u tý ywoon a pepita má společnou IP ještě s jedním nickem, tak asi blokace PC co?)
21. nov 2010 o 20:35  • Odpovedz
@krista Jo, tak jestli jde o pepitu a ywoon, maji stejne nastaveni pocitace. Pepitou jsem si jista, ze je dupla. Amely ma stejny mail jako mely ty zablokovane duply nedavno.
21. nov 2010 o 20:37  • Odpovedz
@krista Takze trochu dukaz
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/zaraa/ - stejna kratka zprava jako O mně od ywoon.
21. nov 2010 o 20:39  • Odpovedz
@krista Blokovat pocitac a vsecky ficury, ze kterych se pripojuje.
21. nov 2010 o 20:40  • Odpovedz
@mmmk nesedí mi to odlišné nastavení PC + založení tohoto tématu :confounded:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/16-mesacne-deti/
21. nov 2010 o 20:47  • Odpovedz
@krista Janocka to pozna podle PC podle me. Uz jsem ji poprosila, at na to mrkne a blokne. Ale tou Pepitou jsem si jista, ze je to nase "stara znama." :sunglasses:
21. nov 2010 o 20:50  • Odpovedz
@mmmk tak prozatím jsem ji blokla všechny nicky a IP adresu co měla pod diamond26 tak jsem potom zvědavá co nám @janocka poví. Že to někoho baví krást fotky a identity... jsem ráda, že jsem všechno smazala :angry:
21. nov 2010 o 20:53  • Odpovedz
@krista Koukam, ze jsi bezdetna :sweat_smile: Nekdo te vypatral?
21. nov 2010 o 21:09  • Odpovedz
jak tam má ta zaraa ten status o pomerančích a mandarinkách, to jsem včera, předevčírem zahlédla v češtině na mk.cz - nick už si nepamatuju, půjdu pohledat.
21. nov 2010 o 21:50  • Odpovedz
21. nov 2010 o 22:14  • Odpovedz
@ikarkulka To proste ta Zaraa okopcila. Taky pise totiz tak ceskoslovensky jinak.
21. nov 2010 o 22:34  • Odpovedz
@mmmk myslela jsem si to. bože, co je to za holku :grinning:
21. nov 2010 o 22:59  • Odpovedz
@ikarkulka Nevim, zacinam mit pocit, ze schizofrenie se vyskytuje tak casto jako chripka :grinning: Je to tak tyden dva, co jsme s Janockou blokovaly snad 10 nicku a zda se, ze je dotycna schizoska tady zas.
22. nov 2010 o 00:29  • Odpovedz
caute, mam odkaz od janky, momentalne je na ceste do servisu s mecatom, takze nevie kedy odpovie na vase dotazy :wink:
22. nov 2010 o 11:41  • Odpovedz
Trochu odveci, ale nemate nejaky dobry tip na predajnu so sedackami? Nechcem ale kozenu
22. nov 2010 o 12:21  • Odpovedz
@danu dani netusim...... skus pohladat na streche, tam je par tem o sedackach....

som stratena - moje meča sa lieci v servise, teraz som na kolegovom, no neviem sa dostat do adminclubu... isla som normalne, ze www.modrykonik.sk/adminclub a nepustilo ma to, ze taka stranka neexistuje :confused:
22. nov 2010 o 14:18  • Odpovedz
@mmmk promiň úplně jsem ti zapomněla odepsat, on v ten den koník skoro nejel, pořád mi to padalo, nedávno mi zase odešla myš :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslím že mě nikdo nevypátral nebo o tom zatím nevím :grinning: nedivila bych se, mívala jsem tu fotky, o všem jsem mluvila dost otevřeně... každopádně vymazaný profil není kvůli tomu, nelíbí se mi a děsí mě ty kauzy kradených fotek, identit a ještě víc unesených nebo zavražděných dětí :frowning2: řekla jsem si, že tomu nepůjdu naproti a prostě budu opatrnější, moc se o děti bojím, život bez nich bych si opravdu představit neuměla.
23. nov 2010 o 09:11  • Odpovedz
@krista Jasne, chapu. Ze stejneho duvodu mam Maxe uvedeneho pod jinym jmenem a nemam tu jeho fotky vubec, na FB je muzou videt jen vyvoleni. Tam to mam jeste i z duvodu, ze nechci bezdetne a singels spamovat fotkama naseho draka, kdyz jsou tyhle veci mimo ne :slight_smile:
23. nov 2010 o 09:21  • Odpovedz
@mmmk no já jsem i tomu FB přestala věřit, taky jsem to měla pro většinu skrytý, teď jsem smazala i komplet ten FB, i když děti jsem nechala si teď uvědomuju, ale to už mazat nechci. No jak říkáš ty tak jedině si napsat děti pod jiným jménem, aby mi to nebylo líto že je tu mám, ale asi to nechám takhle aspoň na nějakou dobu :sweat_smile:

Zrovna mi píše MM dostal pokutu a doklady má u mě v kabelce :unamused: :pensive: to je super zase před vánocema :frowning2:
23. nov 2010 o 09:34  • Odpovedz
Tak mi psal že dostal stovku, tak to je dobrý :sweat_smile: asi hodný policajti :grinning:
23. nov 2010 o 09:35  • Odpovedz
@krista Ja udelala na FB cistku a vyhazela z pratel lidi, co nejsme v kontaktu nebo jim neduveruju a Maxovo album se zobrazuje tak ctvrtine tech zustavsich :slight_smile:

Vcera jsem dokoncila Maxovi album (jako knizku) a zacala jsem popisovat zezadu fotky - datum, misto a pripadne osoby. Uplne me dojalo, jak nam narostl a jak se meni pred ocima :dizzy_face:
23. nov 2010 o 09:42  • Odpovedz
@mmmk jůů a já jsem zůstala :grinning: :dizzy_face: no tak to je super nápad :dizzy_face: to mě ani nenapadlo, oni naše děti ještě alba ani nemají :zipper_mouth: mají tolik fotek že jsem jim z toho začla dělat koláže a pak to dám vytisknout, ale trvá mi to strašně dlouho, protože se snažím ty fotky jim dělat skoro stejný aby to měli co nejvíc podobný a alba dostanou teprve k vánocům, ty jsem taky dlouho vybírala aby byli podle našich představ :slight_smile: ale zase mají památeční knížky, je to do roka, ale když se stane něco i po roce mimořádného tak jim to píšu, např. je tam položka: "umím své jméno, jím sam(a) lžičkou" to naše děti fakt před rokem neuměly :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo zuby, ty jim taky před rokem všechny nevyrostly, max. 4 :sweat_smile: ty jsem si včera prohlížela s kámoškou a byla jsem pyšná na to jak poctivě to máme vedený :dizzy_face:
23. nov 2010 o 09:52  • Odpovedz
@krista Teri, my mame jen takovy jakoby plakat od zdr. pojistovny s drakem, kam se do kolonek pise - prvni slovo, lezeni, krok, nejoblibenejsi hracka atd. Jinak Maxovi pisu takovy jakoby denik formou dopisu. Zacala jsem pri potvrzeni srdecni akce, pak jsem tam psala po kazdym utz, po porodu a ted sem tam, kdyz mam neco, co mu chci sdelit a on to jeste tak 20 let nebude chapat :grinning: Kdyz jsem si to ted pred par dny cetla, skoro jsem brecela dojetim :slight_smile:
23. nov 2010 o 10:04  • Odpovedz
@mmmk no počkej až si to bude jednou pročítat coby dospělý muž co bude třeba už taky pomalinku rozvíjet rodinu určitě z toho bude hodně dojatej a jeho budoucí manželka taky, mě by se tak moc líbilo mít něco takovýho po sobě :pensive: MM ten má z dětství pět fotek, z celýho života dokud mě nepoznal tak max. 50 a přitom rodiče foťák měli, první syn měl fotek milion, narvaná alba, nechápu toto :rolling_eyes: jsme si s MM říkali jestli to není tím, že mezi bratrem a MM bylo ještě jedno dítě které jim umřelo... ale že to odskáčou takhle ostatní :confounded: no budiž, další bratr (mladší) ten má taky víc fotek tak se evidentně vyřádili jen na MM :sweat_smile: a to hodně těch fotek má z maškarního ze školky kde nemá na sobě nic, protože rodiče mu neudělali kostým tak mu učitelka dala na hlavu aspoň takovou tu čepičku papírovou, mě je ho fakt líto jaký měl dětství a je to pro mě odstrašující případ :sweat_smile: :pensive:
23. nov 2010 o 10:18  • Odpovedz
@krista To je teda husty! Martin ma z detstvi sileny kvanta fotek u babicky, co ho vychovavala. U rodicu ma tak 50. Oni ani o ty jeho fotky nejak nestoji, ze by si tehdy treba nechali ty fotky od babi a dedy namnozit. My si je v lete chcem s M. nechat naskenovat, abychom je meli i my. Martina az nez sel do skoly vychovavali babicka s dedou. On u nich byl nez tchyne dokoncila vysokou, pak si ho vzali, jenze po mesici onemocnel, tak ho zavezli zas k babicce do Ostravy a tam zustal pul roku. Nechapu, proc tchyne chce, abych ji povazovala za matku dvou synu, kdyz starsiho takhle neustale soupala vedla a i doted silne preferuje svagra. Ona chova Maxe na kline a pritom basni "Ale az Radecek s P. budou mit miminko, to teprve bude..." :rolling_eyes: Mam problem nechat Maxe treba dve hodiny nasim a jet treba nakoupit. U nasich mu nic nechybi a peci dostane spickovou, ale jsem bez nej jako bez ruky. Neumim si predstavit dat dite na cely tyden nasim a jet do skoly.
23. nov 2010 o 10:36  • Odpovedz
@mmmk @aguaverde @domika007 tak holky raďte :grinning: rukávy jsem mu ohrnula, protože když měl ruce dolů tak je měl delší ale když ruce zvedl tak vypadaji jako že jsou krátký, potřebovala bych něco mezi :grinning: a omluvte přeražený nos a domácí tepláky našeho modela, ani jedno doufám ke stromečku už nebude :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsou ty fotky takový divoký protože mi pořád utíkal, měla jsem co dělat aby na tý fotce byl aspoň z půlky :grinning:

@mmmk to je moc smutný s tvým manželem, znám taky takovou rodinku co svoje dítě kdykoliv dají komukoliv na hlídání s tím že si musí odpočinout, musí se vyspat apod. a tohle dělaji ve chvílích kdy malýmu rostou třeba zuby, jednou se taky stalo že k vlastní mámě od babičky nechtěl, chudák neví pomalu čí je :pensive:
23. nov 2010 o 11:03  • Odpovedz
@krista tu vestu bych řekla že má akorát :confused: a rukávy trochu ohrneš a bude to dobrý :dizzy_face: páčí se mi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. nov 2010 o 11:04  • Odpovedz
@aguaverde já jsem si totiž asi neuvědomila že už mám tak velký dítě, prostě jsem to rozbalila a říkám si, ty jo to by bylo na naši Kristý a je teda širší, že nepadne přesně na tělo, mohla by být užší :wink: rukávy jsou tam právě ohrnutý a jak drží tu flašku tak se mi to moc nelíbí nebo je to OK? :sweat_smile: možná hledám zbytečný chyby :grinning: ale lepší asi než aby mu čouhali, to by si ani ty dárky neužil :sweat_smile:
23. nov 2010 o 11:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.