• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
No co aspoň mu to dýl vydrží ne :sweat_smile: :grinning:
23. nov 2010 o 11:07  • Odpovedz
@mmmk přiznám se že Chár sem "opustila" jen jednou a to když sme šli dědovi na pohřeb :pensive: před obřadem ssem se rozbrečela ne kvůli dědovi (ač sem ho milovala) ale kvůli tomu že mě chár bude nesnášet že si určitě teď myslí že sem ji opustila :pensive: (mmch spala jak dudek :grinning: ) a od té doby ne :sweat_smile: miluju svoje dítě, já si jej udělal a já se o něj mám starat :sweat_smile: ne ji někam šoupnout protože si potřebuju odpočinout (na to mám J. ten si ji bere třeba ven když sem utahaná, nebo ráno vstane veme ji a já spím dál....)

naši by chtěli pohlídat ale já prostě nechci .....sice naši Chár milují a vím že by se o ni dokázali postarat báječně ale já prostě nemůžu :sweat_smile:

švagrová nechává "malou" u našich minimálně 2x týdně. pač si potřebujou jet nakoupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo bůh ví co....furt ji někomu strkaj jen aby si milostivá mohla oblítat obchody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to my Chár bereme sebou nebo prostě nejedem :sweat_smile:
23. nov 2010 o 11:09  • Odpovedz
@krista já bych mu to ohrnula trošku míň ale jinak je to naprosto Ok.....a to že je trošku širší....počkej nadlábne pupek a budeš ráda že se mu tam vleze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2010 o 11:11  • Odpovedz
@aguaverde no v tý košili měl pupek pěkně fest, tak aby nelítaly knoflíky :grinning:
Ano to je stejný jako s těma známýma potřebují nakoupit nebo se prostě vyspat atd., my jsme Kristý měli dvakrát pryč, jednou na dva dny a jednou na noc a bylo to tohle léto, ona u babičky chtěla být, ale babička asi moc nechtěla, od tý doby se to neopakovalo :sweat_smile: a taky mi ji tam dost rozmazlili, přijela domů a myslela si že si všechno vyřve takže tak :sweat_smile: a příští léto se teda chystáme s MM prvně na prodloužený víkend, tak to půjdou obě děti do služby a asi poprosím mou tetu, je to mámy sestra ale má úplně jiný přístup k dětem a ke všemu, je moc hodná, děti ji nade všechno milují, taková druhá babička :slight_smile: a ještě jedna známá se mi vybavila ta taky dává kluka věčně na víkendy, že to všichni potřebují... ale je to každýho věc no ... :slight_smile: já se třeba těším jak dám dítě pryč, že si zajdu aspoň k Dr. že MM pohlídá, nebo dneska jedu s mámou vybírat lino a mám z toho prázdniny že si odpočinu na hodinu :grinning: ale pak na ně stejně myslím :slight_smile: v nemocnici to bylo nekonečný jak jsem před měsícem byla.
23. nov 2010 o 11:15  • Odpovedz
@krista :grinning: jak u nás....akorát mě fakt J. hlídá často, minule sme byli se segrou na nákupech a on hlídal poctivě.....naštěstí chár vypije milk i z flašky takže mě nepotřebovala :grinning: naši by hlídali rádi pač tam mají jen tu jednu ale já prostě nechci...taťka je strhanej až dost, minule mu pomáhal J. se dřevem a taťka mu málem líbal ruce :sweat_smile: :pensive: a mamka má taky starostí dost s pubertální ségrou :grinning: už teď koupila Chár k narozkám stanový městečko a ptej se do dál, a já jim říkám že sem si nepořídila dítě kvůli dárkům :grinning:

třeba švagrová je tak vychcaná že když jede k našm tak dopředu volá co mají malé koupit na jídlo a prostě si to nadyktuje a kupte :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mě minule taťka málem zabil pač sme si dovezli svoje jídlo a ona pro Chár nakoupil mraky jogurtů a přesnídávek :grinning:
23. nov 2010 o 11:19  • Odpovedz
@krista suhlas s agu, podla mna je to v pohode...a aspon mu to dlhsie vydrzi :wink: a vyzera to super :dizzy_face:
23. nov 2010 o 11:21  • Odpovedz
@krista Ohrnula bych mu to min. Je to krasna vesta. Takovou shanim, jenze vsude ji maji s nejakou vysivkou, nasivkou nebo jinou osklivosti :rolling_eyes: Presne jak pise Agu, az se nadlabne, bude mu to akorat :slight_smile:

@aguaverde My tady v Nemecku zadny hlidani nemame, tudiz jezdi/chodi vsude s nama nebo zustane doma s nekterym z nas a druhy zajede nakoupit. Kdyz jsme v CR, delaji nasi ksichty, ze potrebujem nakoupit (ceske veci) a ze jim ho berem. Takze treba hodinu az nanejvyyys dve ho hlidali asi 2x nasi, jinak ho samozrejme byli nekolikrat vozit sami. A jeste jednou ho hlidali Martinovi babi s dedou, kdyz usnul a my mu potrebovali dokoupit veci na dovolenou. To byla tak hodka, kdy spal a jak se probouzel, byli jsme zpatky. Tchyne se treba s hlidanim nikdy nenabidla, stejne bych ji ho nedala :grinning: Porad vede kecy, jak mu nemam davat k piti vodu, ale oslazeny caj a ne zeleninu, nybrz poradny vyvar :rolling_eyes:
23. nov 2010 o 11:27  • Odpovedz
@aguaverde
@domika007
@mmmk

děkuji za vaše názory :slight_smile: taky se mi ta vesta strašně líbí, nemohla jsem žádnou sehnat, chtěla jsem to právě i s košilí :slight_smile: je vidět že je mu větší, ale snad teda trapáci nebudeme když to říkáte :grinning:
Já si vždycky říkám dýl vydrží ale když pak máme třeba oslavu narozek nebo další vánoce tak už nechci ty samý hadry na fotkách :sweat_smile: a tak to moc neužijeme, ale třeba se příští rok konečně někdo z našich známých vezme tak půjdeme na svatbu :grinning: :dizzy_face:

@aguaverde to je teda vychcaná :sweat_smile: jak tady kdysi psala @ikarkulka že jí šoupla sousedka na hlídání dítě bez jídla, tak já byla v šoku, to bych nikdy neudělala, já si vozím jídlo taky k babičce když jedeme, teda na svačinky, na obídky se obvykle nějak domluvíme a když maji něco co zatím Lukymu dávat nechci tak vždycky je náhr. řešení :slight_smile:

@mmmk to je ještě ta stará škola, ve 4měs. svíčkovou apod. :sweat_smile:
23. nov 2010 o 11:55  • Odpovedz
@krista Tys mi s tou vestou nasadila brouka do hlavy :grinning: Jaka je to znacka? Ja prohlizela v sobotu na veletrhu topolino, meli x druhu, jenze nic nebyla jen normalne vesta. Mne to s tema nasivkama a vysivkama prijde takovy strasne preplacany. Jinak Max byl v lete na dvou svatbach a mel na sobe toto
23. nov 2010 o 12:37  • Odpovedz
@mmmk no ten je k sežrání :slight_smile: já zase pořád koukám po šatičkách kdyby Kristý šla někdy někomu, jedny tady na inzerátech vel. 110 mám dokonce v oblíbených prodává je ta naše celebrita z "Hledá se táta a máma" :grinning: jsou za dobrej peníz, ale nevím aby mi je MM neomlátil o hlavu, vždyť já ani nevím jestli někomu půjdeme :grinning:

Značka vestičky i košile je C&A, tady to uvidíš líp :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/bazar/detske-mikiny-svetry-vesty/n6mo/vesta-s-kosili/
23. nov 2010 o 12:45  • Odpovedz
Holky chci prodat nějaký blbosti co se mi tu nakupily, co mi lidi dávaji aniž by se mě zeptali :sweat_smile: misky, dozy, to můžu na modrastrecha?
23. nov 2010 o 12:45  • Odpovedz
@krista Hned to CA vymetu :slight_smile: Ne teda hned, ale az me prejde ta pitoma ryma :rolling_eyes: Boze, tohle je pocasi, ze se ani neda jit ven a doma je porad tma :rolling_eyes: Nebo vy chodite ven s detma i v tomto pocasi? :confused:
23. nov 2010 o 12:59  • Odpovedz
@mmmk u vás už snežilo viď? Tady zatím jen tak přimrzává, tak kolem 5 stupňů, teď ven nechodím protože jsem byla nemocná a Luky má ten rypák krvavej :confounded: nejde mu to umýt tak takhle nikam nemůžeme :sweat_smile: ale jinak jdeme třeba na chvilku, projdeme se, nakoupíme to jo, když vyloženě neprší a neni břečka venku a nemrzne extrémně tak vyrazím :slight_smile:

Dej teda potom vědět jak v C&A uspěješ, možná i H&M bych zkusila a Tesco - Cherokee :slight_smile:
23. nov 2010 o 13:08  • Odpovedz
ženy, včera jsem po dlouhé době trochu adminovala na brms, psala jsem si to do wordu s tím, že to sem pak nafkám najednou, ale byla jsem odejita od počítače řvoucím eliášem, tak jsem to sem dala až teď.

@domika007, co psala gepe v tom smazaném příspěvku? včera jsem jí posílala ip s upozorněním na netext .prvky a možná jsem jí i smázla nějakou fotku s odkazem
23. nov 2010 o 22:20  • Odpovedz
@ikarkulka no, nieco na ten styl, ze preco sa tak nemaze vsetkym a pod...ale ona poslednu dobu rype strasne, pozri napr. tuto temu : http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=72370
24. nov 2010 o 08:24  • Odpovedz
uz sa neda vyhladavat vo fotoblogoch podla najnovsieho komentara? :confused: ci som slepa?
30. nov 2010 o 12:22  • Odpovedz
Ahoj,
tady zítra asi nebudu a asi až do neděle nebudu (možná dýl uvidíme jak se oslavy zadaří a jak budu na šrot :grinning: )
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. nov 2010 o 12:24  • Odpovedz
:grinning: kludne sa zosrotuj :wink:
30. nov 2010 o 12:26  • Odpovedz
@latvia je to vynovene doplnene o okresy a terminy tak asi preto
30. nov 2010 o 12:26  • Odpovedz
@danu no, tie terminy podla mna malokto vyuziva, ci hej? :sweat_smile: podla poslednych komentarov mi tam chyba :unamused:
30. nov 2010 o 12:27  • Odpovedz
@latvia to hej
30. nov 2010 o 12:33  • Odpovedz
@krista Neprestava me fascinovat, ze nase "oblibenkyne" tak rada pouziva cizi slova jako maman a papa
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/carolivier/album/noel-olivierovi/ :grinning: I navzdory tomu, ze jsou oba Cesi :sunglasses: A jeste me prekvapuje, ze tam ma fotku svyho chlapa, i kdyz predtim rikala, ze nikam jeho fotky davat nesmi :grinning: Kdyz je ten snajpr :grinning:
30. nov 2010 o 17:48  • Odpovedz
@domika007 pokracovanie z Co s touto temou..... no sak ja ked nieco neviem, preposielam vzdy.... a mam vycitky, ze foram sa vobec nevenujem, ze same "chutovky" riesim - na svadbe furt niekto ociernuje nejaku firmu a na koni sa furt niekto stazuje na bazar, ze mu neprislo to, co si objednal + do toho firma da ako platbu za reklamu VS 000000 , pricom v podmienkach je jasne uvedene, ze ma dat IČO alebo datum narodenia ak nema IČO a ja si mam potom z prsta vycucat, ze co je to za firmu..... a potom sa rozculuje, vypisuje maily, ze co to jeee, ze oni si zaplatili a nemaju kredit.... dalsia firma sa opyta ake velke mozu byt fotky v prezentacii, napisem max. 700 kb a posle mi 5MB fotku..... dalsia firma nevie poslat prilohu tak mi fotky posle do tela e-mailu, ze je to premiesane s textom a vidim z toho velke H....
no nic, postazovala som sa, idem domov, aby som si stihla pred Panelakom este Gilmorky pozriet :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsetci uz odchadzaju z roboty, nechcem byt posledna a zamykat :sweat_smile:
30. nov 2010 o 18:35  • Odpovedz
@janocka to jsou pitomci :sweat_smile: no vidíš a takový maji firmu :grinning:

@mmmk jj toho jsem si taky všimla jak je světová :grinning: s tou fotkou - totéž mi psala i holčina co mi na ni házela link, kdysi nám ho nemohla ukázat ani v brýlích a najednou ho tam má ve vojenským, vůbec nechápu, ale pro lži ji asi blokovat nemůžeme :sweat_smile: obvzlášť když byla kdysi bloknutá na vl. žádost. Já ale fakt takový lidi nechápu, ani trochu :confounded:
30. nov 2010 o 19:36  • Odpovedz
@mmmk sehnala jsi nějakou tu vestičku Maxovi? :slight_smile:
30. nov 2010 o 19:37  • Odpovedz
@krista Premyslim, kdy ona byla bloknuta. To jsem jeste ani Maxe nemela. Takze je teoereticky mozne, ze mohla otehotnet a porodit. Me by zajimalo, co je to za malomestacku, ze se tim musi tak neustale vychloubat.
Mmch, dneska se pripojovala stridave z UK a z Ceska :confused:
30. nov 2010 o 20:59  • Odpovedz
@mmmk jak je to možný? :sweat_smile: že z UK a česka :zipper_mouth: ještě budou dvě ne? :grinning: :sweat_smile:
Jinak mi říkala ta holčina jak mi na ni házela odkaz, že měla TP 6.10. co nám kdysi tvrdila a v ten den se měl ten její vracet z mise, takže teoreticky opravdu všechno sedí :zipper_mouth: a bloknutá byla kolem února tuším... najdu to kdyžtak :wink: i když jak jsem koukala do adminu (jak to máme po novu) tak tam nick camelai normálně běžel tak jsem ho dodatečně blokovala včera.
30. nov 2010 o 21:07  • Odpovedz
@krista Mozny to je tak, ze se nekdo v UK vi jeji heslo a prihlasuje se na ni. Podivej se, jen to posledni prihlaseni je z CR. Jinak by to bylo mozny pres datovy roaming, ale to by bylo dost drahy.
30. nov 2010 o 21:15  • Odpovedz
@mmmk peníze u nich asi nehrají roli :grinning: jdu se na ní teda podívat, tenkrát furt pendlovala mezi Prahou a Blanskem, ale to jsem si vysvětlovala tím, že to ukazuje jen na provozovatele internetu, tohle už je trochu divný :zipper_mouth: nejlepší by bylo nějak to z ní vytáhnout v těch jejích albech :sweat_smile: možná zkusím agenta :grinning:
1. dec 2010 o 07:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.