• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@mmmk tak já jí našla podle tý posl. IP 67.159.56.162 v Chicagu :sweat_smile:
1. dec 2010 o 07:14  • Odpovedz
1. dec 2010 o 13:15  • Odpovedz
to je camelai? :confused: boooože, já jsem fakt naivní :grinning: jsem si s ní ještě povídala :grinning:
1. dec 2010 o 14:03  • Odpovedz
@krista teri, cez aku stranku hladas IP adresy, ze akej krajine patri? bo mne k tejto 67.159.56.162 napisalo, ze moze byt fakt, ze hocikde (the country is really worldwide)
1. dec 2010 o 14:53  • Odpovedz
@janocka to jsem si vygooglila a zkoušela dvě adresy, jedna ukázala na Prague a druhá Chicago :grinning: to zkusím najít ještě jednou :grinning:

@ikarkulka všimla jsem si, že se tam s ní nějak kamarádíš :slight_smile: :grinning:
1. dec 2010 o 14:56  • Odpovedz
@janocka zkoušela jsem to znova a pořád Chicago :slight_smile:
http://www.ipligence.com/geolocation

Tady je to prakticky to samý:
http://www.iplocation.net/index.php
1. dec 2010 o 14:58  • Odpovedz
@krista ježiš nekamarádím :grinning: jen jsem si prohlížela to album, vůbec jsem nezkoumala komu patří. a beztak bych na to asi nepřišla, leda že bych si přečetla hned první článek, kde má napsáno camelai.
1. dec 2010 o 15:13  • Odpovedz
@ikarkulka kaji, mas niekde poruke tie nicky svatebni-doplnky? alebo to bude v zablokovanych/napomenutych? viem, ze sme to uz viackrat riesili, naposledy pred par dnami, no kedy asi predtym? Lebo teraz sa mi do telefonu dusovala majitelka, ze ona s tym nic nema, ze ona o tom nevie, ze urcite to nebola ona... ze bola upozornena davno, odvtedy to nerobila.... sakra, v telefone vedia byt ludia presvedcivi, takmer som jej uverila :sweat_smile:
no slubila som jej, ze jej do e-mailu napisem nicky, kt. boli duplicitne.... tak ze ci nevies kedy asi sme to riesili
1. dec 2010 o 15:48  • Odpovedz
@krista ja hladam cez www.ripe.net - tam sa napise aj prevadzkovatel, sidlo prevadzkovatela, no niekedy sa pise. ze IP moze by hocikde :sweat_smile:
1. dec 2010 o 15:50  • Odpovedz
@ikarkulka zas mi volala Sleskova zo svatebni-doplnky, ze to volala s kolegynou, ze sa omlouva, ze kolegyne to nevedela, ze to nemoze robit... vravela som jej aj, ze sa to dialo v lete a ona, ze v lete tu nebola, ze mala "brigadnice, kteri nevju, ze se to nesmi"..... sakra, ja slovo "nevju" nenavidim :sweat_smile: aj na SK to par ludi pouziva a ide mi usi odtrhnut
1. dec 2010 o 15:53  • Odpovedz
@janocka jani, to teda fakt nevim, ale jdu to pohledat.
ohledně těch posledních nicků - jeden byl určitě její, stejná IP, počítač... ty dva jsem psala, že nemůžu takhle prokazatelně dokázat, ale všimlo si toho víc lidí, alba jen s obrázky z jejího eshopu, žádné příspěvky, profilová foto, nic. nevím, jestli ses dívala na hesla, jestli tam by nebyla shoda.
jdu to najít :wink:
@janocka počkej, takže se k tomu přiznala?
@ikarkulka ona sa priznala takym stylom, ze v lete sa to mozno dialo, ze brigadnicky to mozno robili ked bola prec, ze ona urcite nie.... a teraz ze to neumyselne robila kolegyna, ktora chysta svadbu, ze si vytvorila album s vyzdobou....
Hesla na marketa87 a svatebni-doplnky som pozerala ale zhodu nenasla :unamused:
1. dec 2010 o 16:01  • Odpovedz
@janocka a ta kopecna nebo jak to bylo?

ta marketka87 má stejnou IP i počítač, přihlašovala se sice v jiné dny, ale zase v "obvyklých" časech, kdy se přihlašuje svatebni-doplnky
http://www.beremese.cz/adminclub/ipsearch.php?vIP=109.80.30.55
1. dec 2010 o 16:11  • Odpovedz
@janocka ptám se proto, jestli mám hledat ty ostatní nicky, když se k tomu teda teď jakoby přiznala, i když to svedla na kolegyni. přiznám se, že jí moc nevěřim.
xkrát jsme jí obě psaly o duplicitním nicku, několikrát jsem jí mazala profilovou fotku, psala jsem jí to, zase jí měla špatnou, inzeráty zadávala opakovaně špatně, pořád dávala inzerát na to, že otevřeli novou kamennou prodejnu, i když jsem jí vysvětlovala, že to je oznámení, že inzeráty mohou být jen na konkrétní věci.
motala více kategorií do sebe, prostě pořád něco. takže abych pravdu řekla, mám k ní trochu spíš negativní vztah a moc jí to nežeru.
1. dec 2010 o 16:14  • Odpovedz
@ikarkulka kaji, kopecna mala album? inzeraty som jej nenasla :sweat_smile: stacia mi zatial tieto 2, uvidim aka bude reakcia :sweat_smile:
1. dec 2010 o 16:37  • Odpovedz
@janocka ano, měla album, samé zboží z obchodu svatebni-doplnky :wink:
1. dec 2010 o 16:40  • Odpovedz
@ikarkulka diky.... tak to uz nevykeca, ze kolegyna :sweat_smile: ako ja jej takto tiez neverim, ale do telefonu bola fakt ze presvedciva, ako ju to mrzi, ze ona to nespravila, ze ona za to nemoze, ze ona je s reklamou strasne spokojna a uvazuje, ze si ju da okrem BRMS aj na MS, ze sme najlepsie stranky, ze nevesty na to reaguju... dokopy som s nou telefonovala vyse 10min. :confused:
1. dec 2010 o 16:42  • Odpovedz
@krista Mne to hazi Illinois :sweat_smile:
1. dec 2010 o 17:32  • Odpovedz
Ahoj holky, moc vás nestíhám číst, tak se nezlobte..

Doufám, že se máte dobře :slight_smile:
1. dec 2010 o 19:38  • Odpovedz
Idem sa pochvalit :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tato Ip ma max. potesila :slight_smile:

---------------------------------
Od koho: hanulinka4
Kedy: Dnes o 08:49
Komu: domika007
Predmet: dotaz

ahoj,

chtěla sem se zeptat, jestli tu někdy proběhla diskuze na téma svatební hostina a ubytování \"v jednom\" v okolí Kutné Hory... ať neotvírám téma, které už tu třeba bylo...
Děkuji za info a případnou adresu.

Hanka
3. dec 2010 o 08:53  • Odpovedz
Ahoj holky,

zdravím vás a doufám, že se máte všechny dobře.

@domika007 hezký Ip. A jak se cítíš?
6. dec 2010 o 12:30  • Odpovedz
Ahojky :sweat_smile:

Nějak nestíhám PC nebo mě to spíš nebere, nejradši bych utrácela nákupama a už neni za co :sweat_smile: :grinning:

@kalerat co vy, jak to jde s děckama? Rychle to utíká viď :slight_smile:

@domika007 takovýhle IP mám taky ráda, nepřišlo mi jich moc, ale sem tam se poštěstí :slight_smile:

@mmmk @janocka s tou IP je to divný, zkoušela jsem to na více stránkách a vždycky Chicago :grinning: no asi to nerozlouskneme :sweat_smile: ale moje agentka carcoolka se trošku poptala, stále si trvá na tom že bydlí v Pariiiiis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2010 o 12:54  • Odpovedz
@krista Jako jestli ji chces nachytat na svestkach, poptej se Bihan, ta je znala jak Francie, tak fr. armady :grinning:
6. dec 2010 o 12:55  • Odpovedz
@mmmk jj tý jsi se tenkrát ptala ty, pamatuješ? Říkala že mele blbosti hlavně o tom chrámě kde měli svatbu a ještě nějaký ty kraviny o tý armádě, tak to jsme jí tenkrát blokly, ale co s ní teď? Prakticky už o tom nemluví, nikam nepřispívá, neškodí, neprudí... tak teď s ní nemůžeme nic :sweat_smile: nebo se pletu? :sweat_smile:
6. dec 2010 o 12:57  • Odpovedz
@krista díky za optání :slight_smile: My dobrý a jak vy? :slight_smile: Máš pravdu utíká to hrozně. Ale u Valči mi to ani nepřijde. Kuba hrozně rychle vyrostl z miminka, ale Valča je takový drobínek, že vypadá jak 2 měsíční dítě
6. dec 2010 o 12:59  • Odpovedz
@kalerat no já taky pořád Lukáškovi říkám, že je miminko a ono prd :sweat_smile: už mu bude 15měs. :sweat_smile: ale to je tím, že je prostě mladší a asi pro mě napořád zůstane tím menším :sweat_smile: musím s tím něco udělat nebo mi za pár let bude za to nadávat :grinning:
Jinak se máme fajn, jsme zdravý, díky bohu!!! :slight_smile: Teď děcka spí tak já relaxuju na PC a koukám co si pořídím po vánocích až budou konečně ty peníze :grinning:
A co Kubík vzdoruje? Kristý je někdy na zabití, o to víc mě děsí představa že mě to čeká ještě jednou :sweat_smile: :grinning:
6. dec 2010 o 13:10  • Odpovedz
Co jste vůbec dělali na Mikuláše všichni? :slight_smile:

My prakticky nic, v pátek večer jsme se byli podívat v obch. centru na Mikuláše, čerta, anděla... malá si hodila takovou sněhovou kouli na terč, dostala cenu, nafotila jsem si je a šli jsme domů :sweat_smile: :grinning: v sobotu po vyspání dostali nějaký sladkosti a maličkosti... v neděli MM makal na chatě, tak to už se nekonalo nic, tam dostali ještě od příbuzných a tím to pro nás skončilo, příští rok bude Luky zase už o chlup větší tak to půjdeme na nějakou besídku třeba, ale tenhle rok jsme to nějak nevychytali, ani anděla jsme nestihli jak letěl u nás ve městě, to jsme teprve odjížděli z tý chaty. Předěláváme tam mámě jednu místnost a je to za trest, takový práce co tam je, celý léto že se na to necítí to vyklidit atd. a pak honem honem že to chce do vánoc a strašně na MM tlačí a on dělá jako blbec 6 dní v týdnu :pensive:
6. dec 2010 o 13:13  • Odpovedz
@krista no to je fakt mazec, že už má Luky 15 měsíců. Vždyť je to nedávno co se narodil.
To snění o dárcích je hezký, že :grinning: Juj já bych si toho pořídila tolik :grinning:
Zdraví je nejdůležitější, tak je fajn, že ho máte :slight_smile:
Vzdoruje, ale zatím je to v mezích normy, ale někdy je to vážně na palci :pensive:

My jsme byli na Mikuláše na besídce od kroužku kam chodíme. Bylo to perfektní. Kuba se čerta trochu bál, ale nebrečel. Domů jsme si Mikuláše nezvali, říkali jsme si, že mu stačí ten jeden
6. dec 2010 o 13:53  • Odpovedz
@krista chudák manžel, snad to brzy dodělá a bude mít volno :slight_smile:
6. dec 2010 o 13:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.