• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Já to dělám jako @ikarkulka :grinning: buďto do Malování nebo do Microsoft Photo Editor :slight_smile:

@janocka to je super jak se ti to ukládá samo, paráda!!! :slight_smile:

@domika007 ty jsi prdloň, mě jsi mohla taky poslat na e-mail a taky bych si s tím pohrála :slight_smile: že váháš :wink: však rády pomůžeme :slight_smile:
8. dec 2010 o 15:48  • Odpovedz
@domika007 Tak sup, stahnes to odsud http://www.photofiltre.com/ - mas to tam aj vo slovencine :grinning: To je to nej nej nejjednodussi, v cem muzes delat ruzne figle s fotkama (zesvetlit, ztmavit, ramecek, zmensit, zvetsit). Az to budes mit nainstalovane, ozvi se na skype, ja ti to detailne popisu :wink:
V Photoshopu umím hodně věcí, ale ty koláže ne :confounded: třeba retuše mě v posl. době začly bavit kdyby někdo chtěl něco ubrat nebo přidat :grinning:
jeziiisu, sak ja nechcem nikoho otravovat, viem, ze by ste radi pomohli, ale ja to nechcem jednorazovo, ale tak aj dobuducna...

@mmmk dik, ale asi az ked naberem dalsiu davku odvahy sa pustit do dacoho technickeho :grinning:
8. dec 2010 o 15:50  • Odpovedz
8. dec 2010 o 15:52  • Odpovedz
ta janulienka, je kamosova zena, som vam to tusim spominala, ze potratila nedavno a pozeram, ze opat sa nepoucila a uz trubi do sveta, ze je asi v tom :pensive:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/augustove-mamicky-2011/?page=last&post=last&lastref=hp
8. dec 2010 o 15:53  • Odpovedz
@domika007 já si moc ráda hraju s fotkama, hodně holkám z diskuze jsem upravovala v různých programech, i retuše dělala apod., takže kdyby si někdy cokoliv chtěla tak se fakt neboj na mě obrátit :wink: kdybych to nedělala ráda, ani o tom nezačnu mluvit a nenabídnu se :slight_smile:
¨Tak nezbývá než doufat, že tentokrát jim to vyjde :pensive:
8. dec 2010 o 15:58  • Odpovedz
@janocka Hledala jsem ti takovy pekny tutorial k photoshopu, vsak uz nevim, kde jsem ho videla :frowning2: Ale fakt jednoduse!

@domika007 Nebud tak netrpeliva. Ty myslis, ze jsem sedla k pocitaci a umela hned kolaze, retuse, upravy fotek atd.? :grinning:
8. dec 2010 o 15:59  • Odpovedz
@domika007 co já se navztekala u photoshopu než jsem se naučila přání typu digiscrapbook... ježiši to bylo něco :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jinak šťastný a veselý, jedna ukázečka :grinning:
@krista ja viem terez, ale mne je to trapne, niekoho takto otravovat, je to fakt blbost, len na potesenie a zbavenie sa nudy z mojej strany :wink:

hmmm, no uvidime...ale som v shocku, ze jej nestacilo 1x
@mmmk hodně návodů je na babycafe nebo tady je i tom téma. A Domčo co přesně ty chceš? Zrovna ten photoshop mi nepřijde na koláže moc jednoduchý.
8. dec 2010 o 16:00  • Odpovedz
@mmmk ale ked ja musim vsetko a hned! ziadne dlhe cakanie :sweat_smile:

@krista juu to vyzera super :slight_smile:
8. dec 2010 o 16:00  • Odpovedz
@domika007 a kdy potratila? no jedna moje kamarádka, ta co potratila ve 12tt a pak ve 24tt dvojčátka, je teď taky znova těhu tak 4tt a taky to řekla mě a mamce a manželovi, ale ostatním zatím nechce, i když bude muset protože půjde na neschopenku :confounded:
8. dec 2010 o 16:01  • Odpovedz
@domika007 děkuji, budu to pak dávat na FB, jen se divím že to mám takový maličký a omylem jsem si smazala ten soubor ve kterém to upravuju a znova se s tím plácat nebudu, dalo mi to hodně práce :sweat_smile:
8. dec 2010 o 16:02  • Odpovedz
@krista noo to uz bolo davno, niekedy na jar ci v lete tusim, teda ak sa nemylim, ale nie som si celkom ista...ale tiez bola len nejako na zaciatku.. prve tyzdne...
8. dec 2010 o 16:02  • Odpovedz
@krista no neviem, mam pocit, ze aj mne tu na MK sa tie foto zobrazuju mensie ako v skutocnosti su
8. dec 2010 o 16:03  • Odpovedz
@domika007 tak snad to bude na FB aspoň čitelný :angry:
A co teda chceš upravit za ty fotky? Jen mi to řekni, nemusíš mi je posílat když teda nechceš :grinning:
8. dec 2010 o 16:04  • Odpovedz
@krista ale snad hej...

alee nejake dekoracky , co teraz vytvaram :grinning:
8. dec 2010 o 16:06  • Odpovedz
@domika007 tak se pochlub ne :grinning: pošli aspoň sem fotečky!! :slight_smile:
8. dec 2010 o 16:19  • Odpovedz
@krista ach jo, ked ma tak prosis :grinning:
8. dec 2010 o 16:20  • Odpovedz
@domika007 jé to je krásné :dizzy_face: a to jsi chtěla dát do jedný koláže jo? :slight_smile: asi tak jak to vypadá dohromady když ty obrázky rozkliknu???
8. dec 2010 o 16:21  • Odpovedz
@krista heh, dik, ta masla je tam preto, lebo hore je trosku puknuta a musela som to nejako zakryt :unamused:
heeej to je jake nenapadne vyzvedanie :grinning:
8. dec 2010 o 16:22  • Odpovedz
@domika007 picasa nainstalovana, fotky tam natahane a kolaz strasne jednoducho vytvorena :sweat_smile: vybrala som fotky, klikla na "Collage" tam vybrala ako sa to ma skolazovat, ake to ma byt velke, ake velke ramiky, aky typ ramikov a bolo.... nemusela som vyberat to vsetko, no chcela som zistit, ze co to da, ze ake fičury.... mne sa to zdalo byt velmi jednoduche
8. dec 2010 o 16:22  • Odpovedz
@janocka no tak potom som ja ta neschopna, ale mne to vobec neslo tak jednoducho, stale mi to menilo velkosti a tvary...
8. dec 2010 o 16:23  • Odpovedz
@domika007 no já se jen ptám co jsi s tím chtěla :sweat_smile: abych zjistila v čem máš problém :grinning:

@janocka mě to taky přijde moooc jednoduchý, je to super, když si vezmu jak jsem kdysi ty fotky různě k sobě lepila jako hňup :sweat_smile: a to samý jak jsem přejmenovávala ty programy jak jsem si až nedávno naistalovala photoscape a on to dělá za mě, no já se picnu a já ručně přejmenovala kolem 20000 fotek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2010 o 16:24  • Odpovedz
@domika007 Chtěla jsi to takhle nějak nebo prostě aby všechny fotky měli stejnou velikost?
8. dec 2010 o 16:25  • Odpovedz
@krista ja som to chcela dat len dokopy na jeden obrazok tot vsio :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2010 o 16:25  • Odpovedz
@domika007 to je divne dake :confused:
8. dec 2010 o 16:26  • Odpovedz
@domika007 a co ti tam nešlo, řekni jak jsi postupovala.
8. dec 2010 o 16:27  • Odpovedz
a zajtra pojdem aj na tieto stromceky snad :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5505
8. dec 2010 o 16:27  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.