• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@danu jj to si pamatuju :sweat_smile: No musíme to nějak vydržet, já jsem malýho odnesla a on pak spal mezi námi v posteli, na to jsem ho učit nechtěla, protože odmala spí sám, i malá odmala prostě spala sama v postýlce a já za to byla ráda že mě nikdy v tý posteli nevyžadovali, tak při nejhorším si 15měs. dítě naučím do postele :confounded: protože budeme potřebovat vrátit postýlku bratrancovi který čeká rodinu, někdy v květnu, takže nebudu mít na výběr :confounded:

@kalerat co ti napsala? :rolling_eyes:

@domika007 tak jsem zvědavá jak pochodíš :slight_smile: já byla na 3D i 4D, to 3D bylo vyvedenější ale přijde mi že kvůli snaze doktorů, to 4D nám odflákli.
4. jan 2011 o 11:57  • Odpovedz
@krista nj, ved uvidime co vybavim, snad sa na to nezabudnem opytat :sweat_smile:
4. jan 2011 o 12:01  • Odpovedz
@krista Můj e-mail je ten co jsem ti poslala a už jsem ti i dokonce psala, že Katka je moje sestra, takže se přihlásí někdy ode mě! Fakt nechápu, co po mě pořád chcete, mažete mi Alba, příspěvky a teď mě dokonce i napadáš, že jsem se přihlásila pod nějakým koblížkem! To jsi nějaký tajný agent, co má u mě doma kameru, že jsi si na 100% jistá, že jsem to byla já! Proč bych to asi tak dělala, když ze svého nicku píšu už jak dlouho na víc jak jedné diskuzi!
A když tak všude čmucháte, tak by jste to měli vědět, že tu nejsem jen pár měsíců!
4. jan 2011 o 12:10  • Odpovedz
@krista ella spava medzi nami len ked je chora, ale je uz velka tak sa moc nevyspim lebo ona spi ako michal roztiahnuta po celej posteli :angry: :sweat_smile: ale tiez spavala s nami a naucila sa to ale sme jej "obkecali" ked dostala svoju postel ze je uz velka atd, tak teraz chodi k nam len rano ked sa zobudi
4. jan 2011 o 12:15  • Odpovedz
@kalerat :confused: :grinning: kokso, to je co za kozu? napis jej ze admin je zakon :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nech sa laskavo chova tak ako ma
4. jan 2011 o 12:35  • Odpovedz
@latvia
@kalerat admin je zákon :grinning:

@danu s náma děti nikdy nespali tak nevím co je to tu za šaškování, Kristý mě fakt naštvala, hodinu vřískat v noci že chce vstávat, to jsem ještě nezažila když už je takhle velká :unamused:
4. jan 2011 o 12:41  • Odpovedz
@latvia ze zakon :grinning:
4. jan 2011 o 12:42  • Odpovedz
@krista asi si vyzaduje tvoju pozornost ked je tam "kvazi sama len s Lukym, vydrz holka, vydrz :wink:
4. jan 2011 o 12:43  • Odpovedz
@krista to citujem martina :wink: pravidla su navod na spravanie sa, ale admin je zakon :sunglasses: sa mi to paci :slight_smile:

riesite spanie deti? jaj, moj peto spi od narodenia so mnou na posteli, posledny polrok migruje celu noc po gauci kde spime a posledny tyzden sa stale tlaci na mna a hrozne ma kope, podla toho ako je otoceny, aj do hlavy....prelozim ho a o 10 minut zas ta ista pesnicka :rolling_eyes:
4. jan 2011 o 12:43  • Odpovedz
@danu ona tak ob den prostě takhle řve, ale stačilo dát jí napít, vysmrkat nebo prostě něco co chtěla a byl klid, ale dneska tam fakt ječela že chce vstávat tak mě nakrkla, uvidíme co dnešní noc :sweat_smile: děkuji za podporu :slight_smile: prostě je musíme naučit spolu nějak spát ,ale zase na druhou stranu Luky pak u mě v posteli spal do cca 7:45 (když už Kristý půl hodiny broukala v pokojíčku) a to se mi ještě nestalo že by takhle vydržel bez jídla, obvykle chce tak od 4h mlíko :sweat_smile:

@latvia Kristý je taky taková že strašně kope, když jsme bývali na návštěvách a spávali dohromady tak to byl otřes, ale Luky je celkem v pohodě, jen mě zkontroluje jestli tam jsem a spí, on mi usnul na pupku v noci ale to jsem nemohla zase takhle spát já :sweat_smile: tak jsem ho shodila a ani mu to už nevadilo :sweat_smile:
4. jan 2011 o 12:52  • Odpovedz
@krista jj, peto tiez vie na mne zaspat ako vrtulka pokrivena, ale ja by som sa nevyspala...uz takto je ten spanok na cucky, tak ale zvykla som si :rolling_eyes:
4. jan 2011 o 12:55  • Odpovedz
4. jan 2011 o 13:00  • Odpovedz
@latvia ty jo teď koukám na tvůj status, to má být co? :grinning:
Taky jsem si zvykla na spánek na cucky :zipper_mouth: když náhodou spím celou noc tak mě ráno bolí hlava z přespání :grinning: nebo nemůžu násl. den usnout až do 2h do rána :grinning: a co druhý prcek bude někdy? :grinning:
4. jan 2011 o 13:01  • Odpovedz
@latvia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2011 o 13:01  • Odpovedz
@krista jaky status? :confused:
druhy prcek nebude :wink:
4. jan 2011 o 13:02  • Odpovedz
@latvia
Tvůj status ve fotoblogu:
Doktorky na MK o ktorych este neviem, hlaste sa mi prosim do IP
4. jan 2011 o 13:06  • Odpovedz
4. jan 2011 o 13:06  • Odpovedz
@latvia už se sem nedostane, blokla jsem jí všechny nicky, teď jen čekám, zda se nepřihlásí pod jiným nickem
4. jan 2011 o 13:07  • Odpovedz
@kalerat :grinning: dostala po prstoch holka, tak jej treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2011 o 13:08  • Odpovedz
@latvia aha já myslela že tě někdo poučoval tak jsi se naštvala :grinning:

@kalerat tak to jsem zvědavá :grinning:
4. jan 2011 o 13:08  • Odpovedz
@krista no, minule ma jedna matka zacala VELKYMI PISMENAMI poucovat ze rectodelt cipky su na teplotu a zapaly hornych dychacich ciest :rolling_eyes: tak som sa rozculila a ziadala ju o podrobne info do IP, lebo radit matkam taku koninu povazujem uz za trufale
4. jan 2011 o 13:10  • Odpovedz
@latvia přesně tak, to byla hrůza co mi pořád psala a hlavně jak zatloukala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@krista jj čekám, čekám, kontroluji :grinning: pak ji janocka kdyžtak blokne pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2011 o 13:11  • Odpovedz
@latvia já to ani neznám :sweat_smile: a to jsme léků už měli na všechno možné dost :grinning:

@kalerat to by bylo nejlepší :sweat_smile:
4. jan 2011 o 13:25  • Odpovedz
@krista rectodelt je kortikoid - prednison konkretne, dava sa pri zachvatoch pri laryngitide, ked sa ti decko dusi a modra, lebo ma opuch zliznice hrtanu, pripadne na opuch mozgu, anafylakticky sok, na horucky sa nedava, ani na infekciu HDC, lebo potlaca imunitu a tympadom sa ti choroba rozsiri dalej....a neziaducich ucinkov to ma snad najviac zo vsetkych liekov co su na predpis....a uz som tu nasla 2 matky ktore odporucali toto na teplotu, jake to je vyborne, ale ze doktori mrchy to nechcu predpisovat....no bodaj by predpisovali
4. jan 2011 o 13:28  • Odpovedz
@latvia na teplotu? :pensive: ved je na lary ako si pisala, mame skusenosti kedze sme ju uz mali :unamused:
4. jan 2011 o 14:24  • Odpovedz
4. jan 2011 o 14:24  • Odpovedz
@latvia na horucku rectodelt, ja nechapem niektore matky a strasne ma to vytaca ked silou mocou chcu cpat do decka vsetko mozne, jedna da na horucky rectodelt, druha skoro 2 mesacnemu kasu lebo nespi, dalsia 3 mesacnemu omacky a tvaroh to je des, :pensive:
4. jan 2011 o 14:30  • Odpovedz
@danu to jsi vystihla přesně :frowning2: je mi těch dětí líto :pensive:

Holky dneska mi došla lampa na nehty, nemůžu se dočkat až je zkusím, držte palce ať tu pak nepláču :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2011 o 14:54  • Odpovedz
@krista konečně dorazila, tak ať jsi spokojená :dizzy_face:
4. jan 2011 o 15:10  • Odpovedz
@krista jaka? :confused:
4. jan 2011 o 18:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.