• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@krista super tak uz zacnes makat potom hod foto ako sa ti vydarili
@latvia na nechty :wink:
4. jan 2011 o 18:49  • Odpovedz
@danu :grinning: to som si precitala, ale co za lampa na nechty to je? :confused: :sweat_smile: ja som antikozmeticka neohrabana naturalistka v tomto smere :grinning:
4. jan 2011 o 18:58  • Odpovedz
@latvia ja sa tiez moc nevyznam, ale ked das ten gel na nechty tak by sa to malo dat pod lampu aby to stvrdlo, ak sa mylim opravte ma :sweat_smile:
4. jan 2011 o 19:00  • Odpovedz
@danu jaaaj, tak uz viem , videla som nieco take :slight_smile:
4. jan 2011 o 19:01  • Odpovedz
@latvia @danu :grinning:

@kalerat díky :slight_smile:

Tak jsem se večer s tím patlala, udělala jsem si za 5 hodin jednu ruku :grinning: šla jsem spát o půlnoci, no hvězda prostě :sweat_smile: ale řekla bych že to aspoň mám pořádně, čekala jsem to ošklivější, foto mám jen z mobilu, foťák mám v reklamaci tak se později pochlubím jestli vás to zajímá :grinning: druhou ruku mám tak v polovičním stádiu :grinning: dneska dodělám :sweat_smile: ale jako doufám, že příště budu rychlejší :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2011 o 09:17  • Odpovedz
tak tady jsou :grinning: fotka je fakt nekvalitní tak možná ani nic neuvidíte, jen to že mám nehty :grinning:
5. jan 2011 o 09:22  • Odpovedz
@krista vyzera to dobre, :wink: len 5 hodin sa s tym sorry za vyraz serkat, by sa mi teda nechcelo, ale ratam, ze ked sa to naucis mas to za polhodku ci nie? :wink:
5. jan 2011 o 09:30  • Odpovedz
@danu no půl hoďky nevím :sweat_smile: nehtařka to dělá 3h obě dvě ruce :grinning: já jsem s se tím fakt moc patlala, chtěla jsem to mít hezký, říkala jsem si, každej bude na ty nehty čumět, protože hodně lidí mi podle mě nevěřilo že to zvládnu, ani já jsem si nevěřila, hlavně kamarádka která chodí k nehtařce mi pořád říká že by to doma nedělala že je z toho bordel a že na to nemá čas apod. a já jí zase říkám že nemám hlídání a prachy na nehtařku :rolling_eyes: takže už jen kvůli ní jsem se vynasnažila :sweat_smile: taky mě rozčiluje že jsem se s tím srala, ale i manžel mě konejší že to příště zvládnu rychleji :grinning: já tentokrát i míchala barevný gel, stihla jsem rozlít lepidlo, odlakovač... takže panika :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2011 o 09:48  • Odpovedz
@krista hlavne ze vysledok je fajn :wink:
5. jan 2011 o 09:50  • Odpovedz
@danu dokonalý to neni, ale fajn jo :grinning:
A co ty jak se máš jinak? :sweat_smile:
5. jan 2011 o 10:24  • Odpovedz
@krista dik za opytanie da sa, s Ellou som teraz doma, kedze az od pondelka ide do skolky je zatvorena. Cize sa vraciam do cias materskej ked som s nou cely den, a priznam sa ze mi da zabrat, akonahle idem k pocitacu uz vola mama ideme sa hraaat cize staviame lego, pustame vlacik tomas atd :sweat_smile:
Akurat sme dojdeli robila som knedlu vo vajicku, tak dlho sme to nemali, mam to rada
5. jan 2011 o 10:35  • Odpovedz
@danu jo tak to mám taky ráda, jestli jsem to dobře pochopila je to knedlík s vajíčkem nebo něco speciálního? :slight_smile:
A jak to zvládáš v práci, děti maji furt nějaký prázdniny, neumím si představit jak to s manželem jednou budeme dělat :confused: :sweat_smile:
5. jan 2011 o 10:38  • Odpovedz
@krista hej knedla do vajicka a osmazit :wink:
Praca ani nehovor, latam ako sa to da ked som nastupila minuly september tak mi este ostala dovolenka 14 dni spred tehu cize som mala 34 dni celkovo na rok + 7 dni paragrafy na mna a 7 dni paragraf na ellu dokopy 48 dni dovolenky a od septembra minuleho roku doteraz mi ostala 1 den dovolenka :sweat_smile: pri nastupe do skolky bola casto chora ako kazde dieta pri antupe, sopliky a kasel a hned bum 2 tyzdne doma, ale s Michalom sme sa striedali cize dalo sa. Teraz to snad uz bude lepsie. V praci mi to toleruju nic ine im neostava opatrovatelku nechcem. Skolka je do 16.00 takze mi pre nu chodi maminka a s Michalom pre nu chodime o 17.00-17.15 o 19.00 sa chodi kupat cize sme s nou max 2 hodky denne, je to o hubu, ale paci sa jej v skolke a ja potrebujem pracu, nedokazem doma obsediet
5. jan 2011 o 10:44  • Odpovedz
no a prazdniny ani nehovorim, zober si ze v juli bude zatvorena skolka cely mesiac cize prve 3 tyzdne si zoberie dovolenku Michal a posledne 3 tyzdne ja, a hned mas 15 dni dovolenky v cudu. Ale tesim sa lebo zase pojdeme do Grecka uz hladam hoteli mam 2 vyhliadnute tak sa pojdeme ako kazdy rok cvachtat na 2 tyzdne :dizzy_face:
5. jan 2011 o 10:45  • Odpovedz
@danu no to je teda síla, taky se toho kolotoče bojím, obávám se, že to budeme mít dost podobné a vidím to tak že veškerou dovolenou vyplácáme na nemoci a prázdniny a to ještě na střídačku s MM a až přijde čas léta kdy budeme moct někam na dovolenou, tak my na to nebudeme mít dni a budeme sedět doma nebo budeme jezdit jako rozpůlená rodina každý jindy :sweat_smile: no sama jsem na to zvědavá, v tomhle směru by by mi vyhovovalo pracovat někde ve školství :grinning:
5. jan 2011 o 10:45  • Odpovedz
@danu jůůů, vemte mě sebou do kufru :grinning: :dizzy_face: to zase budou modelkovský fotky na pláži u móře! :grinning:
5. jan 2011 o 10:46  • Odpovedz
@krista najlepsie na tom zo zaciatku bolo ze decka boli rychlo nachylne na chorobu cize som dala zdrave dieta do skolky a stacilo aby jedno bolo nedoliecene a soplilo a o cca 4 dni mame ucitelka vravi no ella ma zelene sople mala by ostat doma, to ta moze drbnut :angry: . kedze spm s nou bola predtym tyzden doma
5. jan 2011 o 10:51  • Odpovedz
@krista uzasne modelkovske som pribrata ze az, potrebujem schudnut 4 kila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2011 o 10:52  • Odpovedz
@krista do kufru sa zmestis ale deti neberiem :grinning:
5. jan 2011 o 10:53  • Odpovedz
@danu toho se bojím strašně moc proto bych ráda, aby mi malou vzali do školky ještě než půjdu do práce, ale nemám šanci, místa jsou narvaný, těhule tu podvádí aby tam svoje děti dostaly, k vzteku :angry:
4 kila? Já aspoň 10 potřebuju dolů :grinning:
5. jan 2011 o 11:11  • Odpovedz
@krista v Bratislave je to so skolkami o hubu malokedy sa podari prijat dieta bez protekcie alebo penazi, viem o tom svoje :confounded:
10kg a z coho? :wink:
5. jan 2011 o 11:17  • Odpovedz
halo halo... co tu noveho? som tu 100r. nebola, tak aspon pozdravit som vas prisla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2011 o 11:17  • Odpovedz
ahaaa, rozoberate kg? :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ja sa pridam... som momentalne vo faze odtucnovania od pondelka... ziadne uhlohydraty a cukor... uz som sa raz takto stravovala a bolo to super, schudla som dost..... ja som teraz taka obezna, ze dovi... vcera som si chcela dat jedny rifle, kt. som uz dlhsie nemala, boli oprate, cize stiahnute - 10min. som sa do nich pchala :pensive: chcela by som schudnut 8 -10kg, uvidim ci sa podari
5. jan 2011 o 11:19  • Odpovedz
@janocka Jani ze sa aj ukazes :wink:
5. jan 2011 o 11:21  • Odpovedz
@janocka 10 minut? :sweat_smile: ja ked sa nezmestim hned zanadavam si a vytiahnem o cislo vacsie :sweat_smile:
5. jan 2011 o 11:21  • Odpovedz
Jani a cvicis aj? mne velmi pomahaju sklapacky, chcem sa do toho pustit od dnes cvicit a po 18.00 nejest. Co je u mna to najhorsie, kedze mna vzdy cca o 22.00 chyti hlad tak vytiahnem slaninu, syr a chleba, ako drevorubac ale ked mne to tak chutii
5. jan 2011 o 11:23  • Odpovedz
@danu no to robim aj ja, no tie vacsie som nosila cez sviatky, takze som si vzala ciste a mala som na vyber tie, do kt. som sa napchala a potom este dvoje, kt. by som natiahla tak po kolena max. :grinning:

teraz sa vela veci, kt. som robila robit automaticky (reklama + faktury), takze budem mat viac casu na adminovanie :wink: firmy v tom maju ale este chaos, tak furt volaju a pisu, ale ked si zvyknu, tak ja sa vratim naplno :grinning:
5. jan 2011 o 11:24  • Odpovedz
@janocka ze po kolena :grinning: ja som si robila poriadok vo veciach cez vikend tak som nacpala dve velke vrecia a smarila pred kontajner na druhy den som isla vyniest smeti a uz tam neboli, tak snad som niekomu aspon pomohla :sweat_smile:
Jani ty sa v robote nezastavis :wink:
5. jan 2011 o 11:27  • Odpovedz
@danu to aj ja robim, ze smarim pred kontajner igelitku topanok alebo triciek a opar hodin to tam uz nie je :sweat_smile:
nooo, vcera to vyzeralo tak, ze sa nezastavim :grinning: sla som z roboty okolo 18:30 (ale prisla som o 10) a potom som bola s mensimi prestavkami na koni a maili do 02:00 rano :sweat_smile: aby som sa zastavila potrebujem byt bez netu :grinning:
5. jan 2011 o 11:34  • Odpovedz
@janocka tak to by na mna bolo vela do 2.00 rana
5. jan 2011 o 11:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.