• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Teď vidím že tam píše že včera požádala adminku o zamčení to nevím kterou když mluvila se mnou a se mnou o tom řeč nehodila, každopádně jsem ji to zamkla, ať si krafou v soukromém :wink:
6. jan 2011 o 12:45  • Odpovedz
baby, dostala som dnes ip, chcete vidiet aku???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2011 o 12:51  • Odpovedz
@latvia to chci :sweat_smile:
6. jan 2011 o 12:51  • Odpovedz
dusanhazer140

Príjemcovia: latvia

mam 28 rokov byvam bytovke zijem s rodicmi ,rad sa bycidlujem aj chodym vonku sam to je setko,
chcem sa spitat ci n ste pouzivbali kondon ked som vas urazil tak prepacte

6. jan 2011 o 12:52  • Odpovedz
@krista co mu mam odpisat????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2011 o 12:52  • Odpovedz
@latvia ty volééééé :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2011 o 12:55  • Odpovedz
@latvia nějak slušně bych ho poslala někam :stuck_out_tongue_closed_eyes: napsala bych mu jak souvisí první věta s druhou (resp. první dvě věty za čárku) :sweat_smile: a kde na mě natrefil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2011 o 12:57  • Odpovedz
@krista Vety? Rekla bych souveti :grinning:
6. jan 2011 o 14:08  • Odpovedz
@mmmk no ne, já to myslela tak že co věta to čárka (jako že vedlejší, hlavně atd.) jinak bych to neuměla vysvětlit :zipper_mouth:
Ale @latvia se neozvala tak třeba si dali rande a vysvětluje mu to s tím kondomem :grinning:
6. jan 2011 o 17:12  • Odpovedz
@krista Jo, dobry, uz chapu :grinning: Asi mam nejaky delsi vedeni :grinning: Kazdopadne kdyz v tom veku zije nekdo u rodicu, je asi nekde problem :grinning:
6. jan 2011 o 17:31  • Odpovedz
@latvia asi sa mu pacis :wink: nema chyby co ti napisal. Odpisala si mu?
6. jan 2011 o 17:38  • Odpovedz
@mmmk no jo chudák všude chodí sám a tak :grinning:
6. jan 2011 o 19:41  • Odpovedz
Je normalni? http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lucka26s/#comment-1417840 Tak ja ji tam pisu, ze od toho jsou diskuze a ona pokracuje v tom prndani dal. Byly byste pro, aby to bylo zaneseno do pravidel, ze alba ani kratke zpravy nesupluji diskuzi?
6. jan 2011 o 21:56  • Odpovedz
@mmmk jsem pro vsemi deseti :grinning:
6. jan 2011 o 22:11  • Odpovedz
@mmmk Já moc nemám čas alba řešit, spíš řeším bazar, nováčky, IP... ale proč ne :wink:

@emjee nepsala jsi včera na FB že se nemůžeš přihlásit :confused: přišel mi e-mail, hláška na FB, ale tvůj příspěvěk nikde :sweat_smile:
7. jan 2011 o 08:47  • Odpovedz
@krista pisala, tiez ho tam nevidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2011 o 09:50  • Odpovedz
@mmmk ja som za, uz sa to rozmohlo aj na mk.sk
7. jan 2011 o 10:03  • Odpovedz
@emjee mne to ukazalo ze je zmazany
7. jan 2011 o 10:06  • Odpovedz
@emjee aha, no hlavně že už je to dobrý :sweat_smile:
@danu Taky mi přišlo že to někdo smazal když to neni vidět :confused:
7. jan 2011 o 10:49  • Odpovedz
@kalerat ahoj marky, sa chcem len spytat tie teplacky z H&M si kupovala v nejakom OC tam u vas v brne?lebo som uz davnejsie premyslala, ze by sme vybehli niekedy na nakupy prave tam...dik moc za info :wink:
10. jan 2011 o 11:06  • Odpovedz
@domika007 ahoj Domčo, jj kupovala jsem je v hm v olympii
10. jan 2011 o 12:35  • Odpovedz
@kalerat diky, tak ked to nezozeniem u nas, prehovorim MM nech ideme na vylet :slight_smile:
10. jan 2011 o 12:39  • Odpovedz
pokračuji z Co s touto temou a albumom:

@kalerat jj škoda že už jim to tam nemůžu napsat, možná by se chytli za hlavu :angry: nebo můžu? :sweat_smile: mají dojem, že potencionální nebezpečí hrozí pouze ze strany dítěte, že něco udělá nebo neudělá, ale co když se stane něco nečekanýho s čím se dítě samo vyrovnat neumí, takových věcí je. Mě je úplně zle, vždyť to vidíme denně v televizi - zanedbání péče :pensive:
12. jan 2011 o 21:51  • Odpovedz
@ninka35, @ceresnam Wir haben ein Problem mit dem User boutiqueweddingfilms er hat schon wieder ein Album hochgeladen, diesesmal zum Thema "Hochzeitsfilmen in der Hansestadt" Eine Userin hat mir ein email geschrieben und sich beschwert und mishu hat ihn geflaggt. Ich habs gleich gelöscht, da er ansich ein kommerzieller Anbieter ist, Nina, könntest du ihm ein sehr klares email schicken, dass er sich im Forum beteiligen kann, wenn er KEINE Werbung für sich macht. Lieber Michal könntet ihr bitte die Möglichkeit für kommerzielle Anbieter ein Album wie normale User hochzuladen sperren? Die brauchen das in Wahrheit ja nicht, weil sie ja ohnehin die Anzeige im Branchenbuch haben.

Danke !!
20. jan 2011 o 09:34  • Odpovedz
@claire_100 Ich hab grad noch Martin gefragt, ob er vielleicht schon einen Text dafür parat hat. Dann schreib ich dem lieben Mann gleich.
20. jan 2011 o 10:10  • Odpovedz
@ninka35 hihi :wink: ja der ist ein bisschen mühsam... na macht ja nix manchen muss man es eben beibringen wie den kleinen Kindern...
20. jan 2011 o 10:14  • Odpovedz
@janocka Jani a kto ta tak pekne nazval? :sweat_smile: /tema zo zmazanych albumov/
20. jan 2011 o 12:05  • Odpovedz
@claire_100 Nicole, hier kannst du sehen, was sie meinte http://www.wunschkinder.net/interaktiv/ Aber das musst furchtbar zum Programmieren sein :sweat_smile: Ob dort noch keine solche Diskussion ist, sie kann das gründen. In CZ/SK Version gibt's extra für FertilityFriend und WunschKinder :wink: Und dann noch paar für "Kurvenanalyse" :grinning: (Naja, jetzt lache ich :grinning:)
21. jan 2011 o 20:38  • Odpovedz
@mmmk bist du sicher, dass sie das meint? Ich dachte sie meint wie ein Tagebuch, dass jede für sich hat, aber die anderen sehen und kommentieren können. Verstehst du was ich meine, ich glaub ich drück mich da nicht gut aus.
21. jan 2011 o 21:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.