• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@mmmk tak hoď někdy výtvory! :slight_smile:

Prosímtě dělám si to PayPal nevím jestli to budeš vědět, podle toho návodu jsem na to nepřišla, ale hodilo mi to tam jakýsi kod který mi vyskakuje za adresou:

Stát / provincie / regionu
22156

Ten mi tam vyšel automaticky, jen si říkám aby v tom nebyl bordel nějakej, nevíš jestli je to OK :sweat_smile:
25. jan 2011 o 15:43  • Odpovedz
Jejda, vzhledem k tomu, ze jsme v Baden-Württemberg, to vazne nevim. Zkus Czech, Nebo zagoogli. Mozna je i tady na koni paypal diskuze.
25. jan 2011 o 15:49  • Odpovedz
@mmmk jsem hledala nějaký kody a nic jsem nenašla, nakonec jsem tam napsala Czech Republic a vzalo mi to taky :sweat_smile: :grinning:
25. jan 2011 o 15:50  • Odpovedz
@mmmk už bych to měla mít hotový, ale bojím se že až dojde na platbu tak bude nějaký problém, abych pak nedostala negativní hodnocení že jsem neplatič :grinning:
25. jan 2011 o 15:51  • Odpovedz
ještě dotaz, chodí to na ebay jako na akru? Tzn. že když nabízím částku, nabídnu svoje maximum (ale bude se přihazovat po troškách) chápete mě? :sweat_smile: třeba na mimiaukcích když dá člověk cenu tak ta tam hned skočí, ale na aukru se to samo přehazuje, tak o tohle mi jde :sweat_smile:
25. jan 2011 o 15:53  • Odpovedz
@krista Ano, naskakuje to tam po troskach a casto se to ani za tu tvoji nabizenou nejvyssi castku neproda :slight_smile:
25. jan 2011 o 15:58  • Odpovedz
@krista Ne, kdyz kliknes na ebay primo na ten paypal, pak se to oznaci jako zaplacene. Fakt je to snadne. A rekla bych, ze to budes mit i v cestine, ale to si jista nejsem. Ja uz to klikam tak automaticky, ze fakt nevim :grinning:
25. jan 2011 o 15:59  • Odpovedz
@mmmk no to ti věřím, jenže já jak momentálně neovládám žádný jazyk, i v tý češtině už mám mezery co jsem na MD tak všechno zkoumám strašně :grinning: :grinning: :grinning: jdu teda nahazovat na ebay :grinning: tak díky! :slight_smile:
25. jan 2011 o 16:17  • Odpovedz
@krista Nespechej s tim nahazovanim, jinak to ke konci naskace na silenou sumu :grinning:
25. jan 2011 o 16:20  • Odpovedz
@mmmk no já jsem asi dement, mám to seřazený od nejnižší ceny, kliknu na to, cena je dejme tomu 0,99 tak chci dát jako svoje maximum 2,- a hned na to se mi objeví že můžu dát nejmíň 2,40,- ale když koukám na začátku tak je tam pořád 0,99 a že další částku můžu nabídnout 1,44 nevím jestli mě někdo pochopí :sweat_smile: ale přijde mi to na palici :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

neboj Markét já zase nejsem taková že bych to chtěla za každou cenu jen pro ten pocit vyhrát :grinning:
25. jan 2011 o 16:24  • Odpovedz
@mmmk tak teď se mi povedlo akorát potvrdit, ale když chci přihodit tak mi to nějak nejde :confounded: :astonished:
25. jan 2011 o 16:25  • Odpovedz
ještě mám otázečku :sweat_smile: @janocka @mmmk kolik stojí ta platba paypal nevíte? Myslím tím kolik to stojí u vás zhruba :wink: zadarmo to asi nebude že :sweat_smile:
25. jan 2011 o 16:41  • Odpovedz
@krista Teri, kdyz ti to napsalo, ze muzes prihodit minimalne tolik, znamena to, ze uz na to nekdo prihazoval.
Paypal plati prodavajici, pro tebe je to zadara.
25. jan 2011 o 16:51  • Odpovedz
@krista Ip jsi dostala? :confused:
25. jan 2011 o 16:53  • Odpovedz
@krista cauko, ja som este cez ebay nenakupovala, takze neporadim :sweat_smile:
25. jan 2011 o 16:58  • Odpovedz
@mmmk to jsem si říkala taky, ale pak mi nešlo do hlavy proč tam je na úvodní straně pořád ta nízká cena :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
IP jsem asi dostala :grinning: já tu vůbec nebyla, ale mám jich kopec tak se jdu dívat :sweat_smile:

@domika007 no teda, spletla jsem se v tobě :grinning:
25. jan 2011 o 19:27  • Odpovedz
@krista jj, vidis to! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie som aj taky shopoholik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2011 o 19:28  • Odpovedz
@domika007 Smarja, Domi, ty a nakupovat? No neeee :grinning: Mimochodem, uz vis, kdo k vam pribude?
25. jan 2011 o 19:31  • Odpovedz
@mmmk :grinning: no ved to, sak ako som bola v shocku, ze taka otazka prave na mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ee, stale nevieme, tak snad na valentina sa to uz dozvieme :unamused:
25. jan 2011 o 19:33  • Odpovedz
@domika007 Oooo, comme c'est romantique :dizzy_face: A prozradis to i tady?
25. jan 2011 o 19:36  • Odpovedz
@mmmk :dizzy_face: jj, urcite to nebudem tajit :wink:
25. jan 2011 o 19:37  • Odpovedz
@mmmk a co noveho u vas? videla som na FB nove fotky maxa, opat vyrastol, neskutocne to leti :dizzy_face:
25. jan 2011 o 19:51  • Odpovedz
@domika007 Ahoj Domi, jj, silene to leti :slight_smile: Jeste nikdy mi skoro 10 mesicu neuteklo tak, jako tech, co jsem mamina :slight_smile: Vsak sama uvidis. Ono i to tehotenstvi byla bleskovka. Ja si v tom 23.tt, jako jsi ty, nastavila teprve pocitadlo na konikovi :slight_smile:
25. jan 2011 o 20:35  • Odpovedz
@mmmk tak to verim, ja si to vsimam zatial na krsniatkach, tie tiez rastu neuveritelnou rychlostou :dizzy_face: a inak neviem preco som bola v tom, ze aj max sa narodil vo februari :sweat_smile: rovnako ako maly albert od ikke...
26. jan 2011 o 09:17  • Odpovedz
@domika007 Ne ne, az v aprili :slight_smile: Ale @ikarkulka si tuhle taky myslela, ze ma 11 mesicu :grinning: Asi vypada dospele :grinning:
26. jan 2011 o 09:35  • Odpovedz
@mmmk jj, no pride mi ovela starsi ako na 9 mesiacov, to je fakt :wink:
26. jan 2011 o 09:37  • Odpovedz
@domika007 To se divim. On na fotkach vypada velky, ale ve skutecnosti je zrhuba stejny jako kluci v jeho veku. Ti od vetsich rodicu uz ho zacinaji predrustat :slight_smile: Konecne se maly trubka naucil "pa pa" - mavat. Uz Martinovi pekne rikal "tata" a ted objevil, ze se daji rikat i ne stejne slabiky, takze ja jsem "mava" a M. je "tapa." Desim se dne, az budu tava :grinning:
26. jan 2011 o 09:42  • Odpovedz
@mmmk tak mozno ty to mas viac v merku, kedze spolu chodite aj do tych centier, kde su rovnako stare deti ako max... teda sikovnik, ved preco by vam mal volat tak jednoducho, treba si to trosku okorenit :grinning:
26. jan 2011 o 09:44  • Odpovedz
@domika007 Ale zacal ukazovat (k memu prekvapeni) a ukaze Larinku i Spasinku, dokonce i tatu :grinning: Jsem to nadsene sdelovala kamaradce a ona me uzemnila, ze to je v tomhle veku uplne normalni :sweat_smile: :grinning: Ja si treba myslela, ze to delaji deti az kolem roku a pul. V posledni dobe naprosto nestiham cist, co by mel umet a co jeste ne :rolling_eyes:
26. jan 2011 o 09:47  • Odpovedz
@mmmk nj, ja si tiez hovorim, ze zacnem studovat uz nejake veci ohladom deti, ale nejako sa k tomu nemam :sweat_smile:
26. jan 2011 o 09:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.