• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@domika007 Domi, kasli na to, to stejne zapomenes :grinning:
26. jan 2011 o 09:53  • Odpovedz
@mmmk diky, aspon mam dovod, preco na to ani nepomysliet :grinning:
26. jan 2011 o 09:57  • Odpovedz
@domika007 Jj, to pak mrkni treba kazdy mesic, pak ani nebudes mit cas a budes jedine mile prekvapena :grinning:
26. jan 2011 o 10:01  • Odpovedz
@mmmk ved uvidim, mozno ma ani nebude zaujimat co pisu v mudrych knihach, ze co by dieta mala a co nemalo, ved to uvidim na vlastne oci nie? :grinning:
26. jan 2011 o 10:02  • Odpovedz
@mmmk @domika007 fotku nevidím, tak nemůžu porovnat, ale měla jsem prostě zafixováno, že je někdy začátkem března. nevím, proč :sweat_smile: tak mám radost, že v tom nejsem sama :slight_smile:
26. jan 2011 o 13:11  • Odpovedz
@ikarkulka :slight_smile: ja tiez rovnako, som proste myslela, ze maly je ako albert , tot vsio
26. jan 2011 o 13:12  • Odpovedz
@domika007 No mela bys to aspon orientacne cist, abys pak nebyla prekvapena jako ja :grinning:
26. jan 2011 o 13:13  • Odpovedz
@mmmk nj, sak sem tam narazim na nejaky zaujimavy clanok , tak si ho aj precitam :wink: takze nie som az tak mimo uplne :grinning:
26. jan 2011 o 13:13  • Odpovedz
@mmmk jj, uz vcera som ju "olajkovala" :grinning: fesak je to!
26. jan 2011 o 13:16  • Odpovedz
@domika007 To je spis pro @ikarkulka :slight_smile: A to naradi porid, kdyby to byl kluk :slight_smile:
26. jan 2011 o 13:22  • Odpovedz
@mmmk jj, pak ma to napadlo :sweat_smile: jasne, vyzera to super a hlavne, ze je to z plysu :grinning:
26. jan 2011 o 13:24  • Odpovedz
@domika007 Ano, nas Max nespava s plysakem, ale s pilou :grinning:
26. jan 2011 o 13:25  • Odpovedz
@mmmk sak je to spravny chlap! :grinning:
26. jan 2011 o 13:27  • Odpovedz
@mmmk odkud je to nářadí? :grinning: to je krása, fakt mě to pobavilo :grinning:

na první pohled jsem viděla martina, ale na druhý tebe, no je prostě míchanej.
26. jan 2011 o 13:44  • Odpovedz
@ikarkulka :grinning: Dik :grinning: To naradi je duktig z Ikei. Uz se me na to od vcerejska ptalo asi 10 lidi, na webu (CZ ani DE) to nevidim, tak je to bud uplne novinka nebo to konci. Kazdopadne nejoblibenejsi plysak je ted pila v zavesu s francouzskym klicem a sroubovakem :grinning: A kdyz s tim pasem usne, neni ani otlaceny :grinning:

Max je asi michany, ale vetsinou rikaji, ze je na Martina. po mne ma jen usi a zatim barvu oci :grinning:
26. jan 2011 o 13:47  • Odpovedz
@ikarkulka inak kaji, uz mam doma bolu, je to fantasticka vecicka :dizzy_face:
26. jan 2011 o 13:52  • Odpovedz
26. jan 2011 o 14:58  • Odpovedz
@nikka.vo Jo, na tu fotku jsem se divala a vahala, zda ji smaznout nebo nechat a pak me dite odvolalo :sweat_smile:
26. jan 2011 o 15:25  • Odpovedz
@mmmk koukala jsem, že má na víc fotkách potřebu ukazovat svého polonahého pupkatého muže, ale tahle fotka je fakt otřesná, jak mu leží v rozkroku. Jako od téhle uživatelky mě to sice nepřekvapuje, ale i tak. Proti pravidlům to určitě není, jen si člověk domýšlí, no :sweat_smile:
26. jan 2011 o 15:46  • Odpovedz
@nikka.vo A to jsi videla ten odkaz v te diskuzi o nahych detech v albech (sekce MK) na diskuzi pedofilu? :sweat_smile: Nemela jsem kufr to otvirat :rolling_eyes: :rolling_eyes: Uvidime, co na to ostatni. Mozna by treba Martin mohl neco doplnit do toho clanku, co patri do fotoblogu a co ne :sweat_smile:
26. jan 2011 o 15:49  • Odpovedz
26. jan 2011 o 15:52  • Odpovedz
@niccky.z to už mi tak strašný nepřijde :sweat_smile:

@mmmk jdu se podívat :sweat_smile:
26. jan 2011 o 15:55  • Odpovedz
@mmmk WTF :astonished: Odvahu jsem našla a rozklikla tam nějaké téma a stačilo mi přečíst si: ,, .. nedá mi to,ale musim už se konečně zeptat co to máš za holčičku v avataru myslim že je to nejhezčí holčička ze všech co sem tu viděl..." Pak jsem ještě koukla do jiného tématu. Je mi z toho blbě. :unamused:
26. jan 2011 o 16:12  • Odpovedz
@nikka.vo Aha, tak fajn, ze jsem na to neklikla, protoze z toho bych nemohla spat. Napsala bych ji upozorneni, ale nevim, jak to formulovat :frowning2: Nechci vyznit jako hysterka, ale ta fotka me sokovala teda. Neco takovyho vyfotit, toz to z fotaku mazu, ani to nestahuju do pocitace :sweat_smile:
26. jan 2011 o 16:24  • Odpovedz
@mmmk mě se stalo něco podobného, že Dominik ležel na Robertovi a schovával se pod kapuci županu a pak na mě jakože bafnul a já ho fotila, taky měl hlavu blízko rozkroku. A mě třeba nedošlo, že to vypadá blbě, až když mě na to upozornila kamarádka a hned jsem to smazala. Ale fakt mi to hned nedošlo. :wink: Ale to byli oba oblečení, teda byli v plavkách u bazenu.
26. jan 2011 o 16:44  • Odpovedz
@nikka.vo Vsak jo, ale tohle mi proste prijde divne. Bratranec nedavno rozeslal link na jejich fotky a on se tam koupe se synem a jde mu tam videt cely prirozeni. A to poslal vsem tetam, sestrenicim atd. :sweat_smile: Ale takhle verejne na netu je to jeste divnejsi :sweat_smile:
26. jan 2011 o 16:51  • Odpovedz
@mmmk bratranec to má na háku :grinning:
26. jan 2011 o 16:54  • Odpovedz
@nikka.vo Nema se cim chlubit, nema :grinning:
26. jan 2011 o 17:00  • Odpovedz
@mmmk marky mam otazku, ako sa jazdi so jane trojkolkou po snehu? lebo teraz som objavila novu kolekciu na 2011 a odpadavam z nej :dizzy_face: len je zatial dostupna len ako trojkolka...
http://www.babymarket.sk/sk/4195/1918/jane
http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?Stred1=yes&Kod=5261&Farba=qvP02
27. jan 2011 o 12:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.