• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@latvia @domika007 @mmmk @danu @emjee já už jsem si kdysi dávno stěžovala, mě samotné to políčko přestalo fungovat (a vypadala jsem jako blbec protože jsem nereagovala na odpověď :angry:) a dostala jsem i pár stížností do IP, takže možná je i chyba na naší straně :confounded:
2. feb 2011 o 19:17  • Odpovedz
@krista tak potom moze byt, nech napise viz
2. feb 2011 o 19:22  • Odpovedz
@krista jj, len odpoved ziadna :sweat_smile: uz som im poslala ip
2. feb 2011 o 19:26  • Odpovedz
@latvia tak to bývá často :grinning:
2. feb 2011 o 19:27  • Odpovedz
2. feb 2011 o 19:29  • Odpovedz
@latvia vlastně kecáš, odpověď tu je :grinning:

viz: "emjee dik,pozrem na to"
2. feb 2011 o 19:32  • Odpovedz
@krista :grinning: mam jej napisat ze programator na to pozre? :grinning: no, uspokojim ju :grinning:
2. feb 2011 o 19:35  • Odpovedz
@latvia napiš, já to tak dělám běžně :grinning:
2. feb 2011 o 19:42  • Odpovedz
@krista :grinning: no dobre, a nepisu ti potom ze co ted s tym? ked im to furt nefunguje? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2011 o 19:46  • Odpovedz
@latvia já všem píšu aby byli trpělivý :grinning: :grinning: :grinning: a když se ozvou znova tak už honím kluky aby mi dali vyjádření jak to vypadá :sweat_smile:
2. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz
jak ukončit takový to omílání furt do kola v IP? :angry: :rolling_eyes:
zablokovala jsem tu veroniku88 a teď mi chodí IP kde dokola vysvětluju že porušila pravidla a odpověď je že je to padlý na hlavu a já to prostě pořád vysvětluju, fakt mě tohle nebaví, mám dojem že se kdysi někde psalo že mám právo takové IP už ignorovat ne? :sweat_smile: když se teda jedná o jednu uživatelku která mě bombarduje, potřebovala bych to slušně utnout tak jí asi napíšu ať pošle stížnost nebo nevím :sweat_smile: :rolling_eyes:
3. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz
@krista ignorovat :wink:
4. feb 2011 o 06:20  • Odpovedz
@krista nazdar teri, pridala som do albumu nejake realne fotky veci, kt. uz mame doma, tak nakukni :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: su aj na FB :wink: - viac menej kvoli tebe som ich popridavala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz
@domika007 díky, určitě kouknu :slight_smile:

@emjee díky za reakci :sweat_smile: :slight_smile: už to pochopila sama :sweat_smile:

@mmmk @aguaverde @kalerat @latvia @danu jestli máte někdo čas mrkněte prosím na tohle, netuším co si o tom mám myslet poprvé vidím tolik nicků pod jedním PC (od doby co máme možnost nahlížet na PC) je vůbec možné aby to byla jedna osoba, nemají nic společného :astonished: jen to že všechny nebo většina jsou krátce registrovány:
http://www.modrykonik.cz/adminclub/computers/?uuid=9549f631-ecd5-4fed-9ad1-5839521a5d4b
4. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz
@krista Teri, to je nase oblibena pohadkarka a vypravecka :sweat_smile: Opet si hrajici na Cesku, idealne nekde v zahranici, IP, co jsem omrkla, vsechny slovenske. Prozradi ji pokazde "s malou Jessicou," nebo "vybrat trisku" a deti se "prehraji" :rolling_eyes:
Tu s klidem blokni, pozadej o blokaci komplu. A kdyztak proklikej i ty ostatni IP.
4. feb 2011 o 21:48  • Odpovedz
@mmmk fakt jo :sweat_smile: já ji vůbec neznám, tak blokuju dle tvé rady a děkuji :slight_smile:
4. feb 2011 o 21:57  • Odpovedz
@mmmk a neznáš tuhle nějak líp?
http://www.modrykonik.cz/adminclub/users/?user=dont_speak

Kdykoliv narazím na nějakou vypravěčku duplu tak ona ji má v přátelích, už mi to taky začíná být podezřelý, má tam i dvě duply z výše zmíněného PC:
http://www.modrykonik.cz/adminclub/users/?user=dont_speak
4. feb 2011 o 21:58  • Odpovedz
@krista Jo, kdyz mrknes do verejne diskuze o blokovanych, uvidis tam tyhle multinicky vickrat.
4. feb 2011 o 21:58  • Odpovedz
a předpokládám že ji mám také uvézt do veřejné jako vypravěčku jo :zipper_mouth:
4. feb 2011 o 22:03  • Odpovedz
@krista Hele, ale jsou lidi, co odsouhlasi do pratel kazdyho. To bych nebrala jako neco podezrelyho. Podivej se, kolik pratel ma vykvet yntelygence Milovani :sweat_smile:
4. feb 2011 o 22:03  • Odpovedz
@krista Ano, jasne.
Jinak ja Dont_speak znam jen podle alb a jako fyzicky clovek existuje :slight_smile:
4. feb 2011 o 22:04  • Odpovedz
@mmmk to jo, ale ona těch přátel právě moc nemá tak mi přijde divný že každou tu duplu zrovna jo :confused: :confounded: no je to fakt divný :zipper_mouth: ale vypadá normálně :sweat_smile:
4. feb 2011 o 22:05  • Odpovedz
ty kráso a milovani je dobrá :grinning: :sunglasses:
4. feb 2011 o 22:07  • Odpovedz
Asi praštím s adminováním :rolling_eyes: to co tady předvádíte (mazání, buzerace atd) tak na to teda nejsem stavěna
Jste hyeny závistivé :rolling_eyes: Nezlobte se ne mne ale vy někdy tak buzerujete že se to nedá vydržet :rolling_eyes: je to tu jako hon na čarodějnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: kuwa zpamatujte se a přestaňte být zakomplexované! No co někdo umí fotit a vy mu hned závidíte a mažete přístup! To se nedělá! :rolling_eyes: Prostě by ste se měly nad sebou zamyslet a dát uživatelkám trochu volnosti, přece ony sou našimi "klienty" které musíme hýčkat (náš zákazník náš pán). S takovou nám spousta lidí odejde :rolling_eyes: jde to tu do háje. Fakt mě to štve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na každou uživatelku máte jiný metr a to se mi nelíbí! :rolling_eyes: A měly by ste se tady tomu trochu více věnovat, dost je na vás stížností že odpovídáte pozdě, nebo vůbec :rolling_eyes: myslím že když nemáte čas tady sedět od rána do rána neměly by ste to dělat :rolling_eyes: :pensive:

nazdar

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 22:34  • Odpovedz
@aguaverde to napsal kdo :confused:
4. feb 2011 o 22:35  • Odpovedz
4. feb 2011 o 22:36  • Odpovedz
@krista svůj zdroj neprozradím (chápejte) ale mám kámošku mezi těma co pořádají petici na vrácení Veroniky88 :grinning: tohle mi písla (akorát sem to přeložila na svoji osobu) :wink:
4. feb 2011 o 22:37  • Odpovedz
@ikarkulka ty mlč ty ke všemu porušuješ pravidla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. feb 2011 o 22:37  • Odpovedz
@aguaverde to ti napsala jako ta kámoška? Nebo ona ti jen přepsala něčí text co tohle obsahoval?
4. feb 2011 o 22:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.