• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
btw. toto jsem dnes měla v albech

burberry Super reklama
proč mi mažeš muj komentář Napsala sem něco špatného?

petka21 Super reklama :D
Dnes v 19:01

burberry @petka21 - bacha, aby ti to nezmizelo svoboda slova
Dnes v 19:03

petka21 @burberry Za pravdu se zlobí frajerka,nesnese kritiku :D

burberry @petka21 to víš.. je reklama a reklama... někdo dělá reklamu známím a dává odkazy a někdo sám sobě udělá reklamu a už to je špatně :-! hold je záviděno asi tomu, kdo umí hezčí fotky

petka21 @burberry Je to stará závistivka :D Bež nakrmit ikačko děcko a nelap u pc frajerko :D

burberry @petka21 je tady non stop že to je na socialku :-P

petka21 @burberry No chudák chlap :D A dítě už si asi zvyklo,že je jen doplněk :(

petka21 Když to zamkli nevadí :.D Můžem se jít nad karkulínou bavit a smát tam ,kde je svoboda slova a demokracie :grinning:

burberry Bacha, aby ti to adminky nesmazali :DD tady vládne totiž taková demokracie, že o nich nemužeš nic říct
Dnes v 19:05

petka21 @burberry Pokud vím,nejmenuji přesně tím pádem nemůžou vědět o co jde ne :D
Dnes v 19:06

burberry No přesně :D karkulína může být tvoje panenka woodoo jak to mužou vědět o koho jde
Dnes v 19:08

petka21 @burberry :D

petka21 Proč mi mažete status? O co vám jde? Psát si tady můžu co chci,když konkrétně nejmenuju!
Dnes v 19:16

burberry protože sou to **** píííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :D co bys chtěla po adminech se nudí

burberry Proč?? Protože jim už není 20 let :D a mají komplexy.
Dnes v 19:23

petka21 Tak jdeme se zasmát na ty stránky co sem vás obeslala přes facebook :D Tady vidím,že vládne komunismus :D

burberry Je to otřesné, když si někdo udělá fetiš z kočárků :grinning: :sweat_smile: i takoví mezi námi jsou :sweat_smile:
4. feb 2011 o 22:38  • Odpovedz
mě to rozčiluje toto, proč se s nima o takových věcech bavíme :rolling_eyes: já to říkám pořád a pořád budu říkat dokola, na jiných serverech jsou admini pro uživatele tabu!!!! Admini si dělají co chtějí a ostatní drží huby protože z nich maji respekt a tady? Tady denně někdo držkuje :rolling_eyes:
4. feb 2011 o 22:39  • Odpovedz
@krista né ona ne, ona jen předala text :wink: nebudu říkat kdo to je a od koho to je :sweat_smile:
4. feb 2011 o 22:39  • Odpovedz
@ikarkulka no to jsou krávy, já nemám slov fakt! Kájo já bych si to skryla aby ti tam nemohl nikdo přispívat, vím, že jim nechceš udělat radost, ale na tohle bych neměla teda :unamused: :pensive:
4. feb 2011 o 22:40  • Odpovedz
4. feb 2011 o 22:40  • Odpovedz
@krista máš pravdu. dneska si asi 6 uživatelek založilo vyloženě provokační alba, vesměs nadávky na adminy, jak je to tu strašný a kdesi cosi, prostě ty typický kecy.
normálně jsem sem chtěla napsat, naházet sem na to odkazy s dotazem, jestli tady takové uživatelky chceme.
ty věčně nespokojené, prudící, provokující, vyvolávající hádky a vzpoury.
4. feb 2011 o 22:41  • Odpovedz
@krista mě dostává do kolem to, když někdo pořád mele že jde ke konkurenci a bla bla a za dva dny je zpět :grinning:
4. feb 2011 o 22:41  • Odpovedz
@krista jsem zvyklá, prostě jsem to mazala, nereagovala jsem, přestalo je to bavit, filomény :slight_smile:
už jsem skryla alba s eliášem, přestože to, že byly volně vidět a mohli je komentovat i neregistrovaní, bylo proto, že sem chodili koukat z rodiny, táta to občas komentoval.
na fb totiž nechodí, tam se nechtějí registrovat. a sem je taky k registraci nedokopu, tak přijdou o fotky (zase tak často se nevídáme).
4. feb 2011 o 22:42  • Odpovedz
já prostě vyřím když oni držkují že přece si nedělala reklamu a kdesi cosi :rolling_eyes: já mám sto chutí jím poslat IP jak to je pač je mi jasný že Veronika88 jim neřekla celou pravdu jak to bylo, a že už byla několikrát upozorněna na reklamu v albu! :rolling_eyes:
4. feb 2011 o 22:43  • Odpovedz
@ikarkulka já bych je prostě zablokovala i s PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: tyhle stránky fungují hezky a dobře a několik (i desítek) registrovaných uživatelů denně to jen dokazuje, na co tady máme trpět tyhle slepice, ať jdou teda jinam! Vadí mi to a myslím si, že dokud je tu budeme trpět tak to bude pořád tohle, prostě si někdo tady snaží něco dokazovat a bylo by nejlepší jim dát najevo že s takovou tu nebudou na dlouho :rolling_eyes:

@aguaverde, tak by bylo nejlepší takovým hned na rovinu zeptat jestli jde teda pryč, že mu zablokuju přezdívku aby ho to nelákalo a je to :rolling_eyes:
4. feb 2011 o 22:44  • Odpovedz
@ikarkulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se počůrám
4. feb 2011 o 22:45  • Odpovedz
@ikarkulka Kájo tak si založ třeba rajce.net tam se můžou vaši podívat :sweat_smile: jako za tohle by mi to nestálo já jsem hrozná, říkám si že mám dost stresů v soukromým životě, ještě toto?! No ani mě nehne :confounded:

@aguaverde možná by nebylo od věci jen zveřejnit kdy a kolikrát byla konkrétně upozorněna :rolling_eyes:
4. feb 2011 o 22:45  • Odpovedz
@krista to je dobrý to pudu s dovolením používat :grinning: :wink:
4. feb 2011 o 22:46  • Odpovedz
@aguaverde co teď myslíš :sweat_smile: tu blokaci přezdívky? No uvidíš jak otočí, ale zase na tebe začnou útočit v tom směru: "hned mě blokujete, to je zase to vaše... tady člověk nemůže nic říct" no jako úplně to vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 22:46  • Odpovedz
@krista já ji upozorňovala jednou když mi psala kde má ty popisky a zda to jde dohledat, ty si jí taky psala ne?
4. feb 2011 o 22:47  • Odpovedz
@krista :grinning: jj tu blokaci.....no mě to nevadí :grinning: když chcou odejít tak sem se slušně zeptala ne? :confused: :angry:
4. feb 2011 o 22:47  • Odpovedz
@aguaverde mimochodem jak se má Chár? :sweat_smile: doufám, že už lépe, u nás bída stále :confounded:

Jj psala, kdy to bylo jak jsi ji psala ty? Já se mrknu do IP a napíšu ti kdy jsem ji psala já, vím že to bylo nějak v 13h + - nevím přesně který den, ale večer přece zase psala do alba že si fotí ona v 17h někdo mi to psal (a mazal) tak jsem ji zablokovala. Ona sama se mě ptala v IP co dělá špatně, napsala jsem jí to víc než polopaticky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 22:48  • Odpovedz
@aguaverde no jasný, však jo :sweat_smile: :slight_smile:
4. feb 2011 o 22:48  • Odpovedz
Tak já zkopčím celou Ip:

Re: dotaz Včera o 13:49

krista (admin)
Příjemci: veronika88
Ahoj,
bylo ti bylo smazáno album, které obsahovalo reklamu. Pokud chceš vystupovat jako uživatel, neměla by si nikde zmiňovat ani nabízet svoje služby. Nevkládej tedy prosím žádné nabídky ani odkazy. Můžeš si dát bezplatně inzerát do Katalogu firem (kterého jsi využila jak jsem si všimla) a tam nabízet své služby, ne v bazaru ani v albech.
Pokud se chceš pochlubit svou tvorbou mezi přáteli, učiň svůj fotoblog viditelný pouze pro ně.

V opačném případě, při opakovaném nerespektování našich pravidel ti hrozí zablokování přístupu na naše stránky.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Krista (admin)
Asmira Team
veronika88 2011-02-03 13:32:38 píše:

Dobrý den.

Mám problém,zmizlo mi ablíčko se všemi fotkami, texty,kde jsem měla zapsané všechny události, jinde to napsané nemám,nevíte,kde může být problém a jestli info jde vrátit zpět???
Já to 100% nemazala!!!!
4. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz
@aguaverde
@krista
už jsem to někde psala, že tu veroniku jsem už kdysi upozorňovala na brms, kde se prezentovala jako fotografka. zakázala jsem jí tam tenkrát přispívat do fora úplně, protože ona si jela jen v tématech o fotografování.
tak šla na koníka, to jsem jí psala, že tady být může, ale nesmí se tu propagovat.
no a hele.
jasně, že jim neřekla jako to bylo. navíc, jestli jste četli to téma, abychom ji odblokovaly, tak tam bylo spoustu příspěvků typu:
tu zablokovanou neznám, nevim, jak to bylo, ale okamžitě ji odblokujte, to je šikana!
:grinning: :grinning:
no tak vědí houby, ale musí se vyjádřit.

@krista, taky bych je poslala, kam se pořád posílají samy. co s nimi? a je fakt, že tu akorát dělají bugr, ostatní to nezajímá.

rajče mám, ale ty jo, to je na fb, sem, ještě to házet na rajče... no asi to tak dopadne. tam to mám pozamykaný.
4. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz
@krista přepošli mi to pls do IP ....alba sem ji mazala já :wink:

Chár, no už je to lepší naštěstí Atb zabraly tak už spí trochu v noci a už ji tolik nebudím, dneska se u tchýně málem udusila :rolling_eyes: zase to nešlo ani tam ani ven :rolling_eyes: mě vždycky můžou odvýst když přestane dýchat a blít zároveň.....vždy s ní třesu jak s hadrovou panenkou :pensive: už i líp dýchá a dr říkal že do týdne ten zápal plic bude pryč tak uvidíme snad jo...ona je dost smutná z toho že furt blije,dusí se a ještě nechodí ven :pensive: Nosí mi bundu ať jí oblíknu a půjdem ven já řeknu ne nemůžeš broučku a ona letí pro kombinézku a pořád dokola, donese všech 5kombinezek a 3bundy (myslí si že mi dává špatné oblečení na ven) a když u poslední ne tak pláče že chce ven,buší na dveře a tak no :sweat_smile:
4. feb 2011 o 22:52  • Odpovedz
4. feb 2011 o 22:52  • Odpovedz
@ikarkulka no tak to navrhneme ve škole adminování co? Protože dokud to tady bude tahle piplačka, vyhorožovačka... tak tyhle pobouřený čůzy nikdy nezkončí.

Omlouvám se, musím letět, malej mi spadl z postele a brečí mi, tka páá
4. feb 2011 o 22:53  • Odpovedz
@krista já jí psala Včera o 14:08
4. feb 2011 o 22:55  • Odpovedz
4. feb 2011 o 22:57  • Odpovedz
@aguaverde agu, co je chár? :confused: jo, už to čtu, zápal plic :pensive: kurňa, to teď dost řádí :frowning2:
chudáček, s tím oblečením, to mě dostalo, to bych se asi zbláznila. jak to tomu prckovi vysvětlit, že jo? :pensive:
@ikarkulka jo to sem se též smála "já nevím o koho jde, ale je to buzerace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@ikarkulka no právě, ona se vždy k dr těší (jako fakt) pač to je doba kdy se dostane ven a mezi lidi :sweat_smile: i když nemocné....ona je tvor společenský temperamentní, prostě je to osobnost a doma sama (semnou-nevím co se jí na mě teda nelíbí?) být dlouho nechce :sweat_smile: miluje babičky, tety a tak, akorát teď moc ani babičku nemáme :rolling_eyes: jelikož dala přednost jiné vnučce takže Chár je zmatená a smutná :pensive: a mě to trhá srdce
4. feb 2011 o 22:59  • Odpovedz
@aguaverde a na jak dlouho to ještě vidíte? eliáš je taky společenskej, já ostatně taky, toho se děsim nejvíc, až bude stonat a budeme zavřený doma, mi klepne.
babička :rolling_eyes:
4. feb 2011 o 23:03  • Odpovedz
@ikarkulka no právě my byly každý den venku, MC s dětma, atd atd a teď prostě sedět doma a nic :sweat_smile: já mám pocit že pokud tu nemoc přežijem tak to bude mega sláva pač to je děs :sweat_smile:

add babička :pensive: asi si za to můžu sama, jelikož sem vyjádřila svůj názor na to, že moje dítě je pořád srovnávaný s někým jiným :pensive:
mám bráchu (my dva se nestýkame) on má dceru Sabinu (narozena 09/2009-tudiž 4měs před Chár)-je to v rodině první vnučka pravnučka....takže cokoliv Chár udělá je posuzováno podla Sabiny

Kolik Sofie váží? 8,5kg "jen tolik to sabinka váží 15kg)
Už chodí na nočník Sofie ? ne. "jak to to Sabinka už chodí na nočník
Chár začla v 10měs chodit a jediný co bylo "jééé vidíš to taky si to stihla do roka jak Sabinka"(ta začala chodit až v roce
Chár umí poznávat zelenou barvu. "hmmm to Sabinka umí.to a tamto...."

a pořád dokola furt jen Sabinka Sabinka Sabinka :pensive: Mrzí mě to vůči Chárlí pač Chár je inteligentní a nadaná už teď a je pořád srovnávaná se Sabinou která je průměrná (v některých věcech mírně zaostává) :pensive: vím že když Chár donese na výzo samé jedničky tak jí bude předhozeno co má Sabinka (i když to budou 5) :pensive:

tak sem řekla Dost tomuhle srovnávání, každá je jiná, každá umí něco ale srovnávají jen Chár, Chár pro ně nikdy nebude ta nejlepší vždy ta druhá :pensive:
4. feb 2011 o 23:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.