• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@aguaverde je to smutný, ale když se tak rozhlídnu, tak tohle dělá snad každá babička :angry: včetně té mojí, ta zase pořád srovnávala nás s holkama mojí tety. nikdo nebyl tak dobrej jako ony.
holky tam byly každej víkend, spaly tam, my jsme moc nemohli, babička nás nechtěla hlídat. vim, jak nám to bylo líto.

a srovnávání úplně nesnášim. já to nesnášim i u doktorky, když mi řekne, že by eliáš už měl umět tohle a tohle. přijde mi, že jsou všichni padlý na hlavu nebo co, každý dítě je tak jiný přece.
možná buď ráda, že je to takhle. ty to v sobě nedusíš, a chár to časem pochopí.
4. feb 2011 o 23:23  • Odpovedz
@ikarkulka no právě já to znám samo brácha byl první vnuk pravnuk takže já se segrou sme byly na stejném místě jako dnes Chár a vím jaké to je a proto mě to vytáčí..... :pensive: ne vůči mě ale vůči Chár :pensive: já vím že ona to pochopí pač je inteligentní a myslím že se nad to povznese ale prostě já nevím nechci asi jako matka dopustit aby se něco takového stalo :pensive: nejhorší je že to dělá moje máma s moji babičkou z mamčiny strany (Chárlího babička a prababička)
Babička (Chár prababička) z taťkovy strany je uplně nestranná bere obě stejným dílem i když brácha k ni nejezdí. tak pořád se ptá na obě stejně, nesrovnává jí.....proč na jedné straně to jde a na druhé ne? :pensive:

Navíc všichni se zastávaj jen švagrové, Sabinu k našim hází pořád, mamka je totiž doma, tak ji furt hlídá, když si potřebujou jet nakoupit, když si odpočinout,když chcou někam jít atd......mě nikdo nikdy nehlídal a ani nechci já si pořídila dítě já se starám.
Ach jo....já to přežiju Chár taky...sice to bude chvilku trvat ale bude to dobrý :sweat_smile: přežila sem vyhazovav z domu v 15 bez jediné koruny na ulici přežiju i tuhle banalitu :grinning:
4. feb 2011 o 23:32  • Odpovedz
@aguaverde tak to se divim, že po tom vyhazovu jsi ještě ochotná připustit, že má chár babičku :confounded:
tohle nepochopim, proč se lidi rubou i v rodině, jako by toho nebylo na světě dost :frowning2:
4. feb 2011 o 23:35  • Odpovedz
@ikarkulka hele ono je to více méně vůči tátovi (pamatuju si jak mi po tají nosil stravenky na obědy jen aby to máti nevěděla) :grinning: on Chár miluje a myslela sem že když máti to všechno (týrání,vyhazov atd) odpustím bude mít o to Chár radši, ale ji asi sere že její milovaný syn (brácha) si našel feťačku co nedodělala ani první ročník učňáku a v 17 si dobrovolně pořídila děcko jen aby už nemusela do školy, kam se vrátit nechce (její slova sama to tak řekla) a já i po vyhazovu bez peněz udělala soukromou školu :grinning: asi je to v ní zarytý komplex nevím :confused: já se jí snažila odpustit (nejde to hned bolí to byly to roky trápení) ale kvůli Chár sem se snažila fakt :pensive: ale asi to nejde no....
4. feb 2011 o 23:39  • Odpovedz
@ikarkulka možná potřebuje zase nějaký objekt (Chár-Sabina) jako sem byla já -brácha....on protěžovaný já mlácena od rána do večra, tahaná za vlasy.....dodnes třeba nevlezu do špajzu (jako malá když už sem něco nemohla sníst nebo mi to nechutnalo tak mi to hodila do špajzu na zem a dokud sem to nesnědla tak sem tam byla potmě) :pensive: nebo si pamatuju jak mě mlátila 10cm tlustým klackem přes záda a taťka se mě zastal a dostal taky nadáno :pensive: :pensive: :pensive:

ale tohle u Chár nikdy nedopustím!!!!
4. feb 2011 o 23:41  • Odpovedz
@aguaverde no... nevím, co ti na to mám napsat. jako věděla jsem, žes měla nějaký problémy v rodině, ale tohle jsem teda netušila :astonished: fuj, normálně je mi z toho blbě.
teď jsem zrovna psala jedné holčině odpověď k sobě do alba, že já jsem po tom císaři dlouho hledala k eliášovi cestu. jak mi ho po porodu nepoložili na břicho, nemohla jsem si ho pochovat, pak jsem ho ani nekojila... toho císaře a nekojení jsem si vyčítala. teď do toho hormony v šestinedělí.... no můžu říct, že až tak před měsícem a půl, před dvěma jsem k němu začala cítit to, co by asi máma cítit měla.
předtím jsem ho měla ráda, to jo, ale spíš jsem to brala jako povinnost - přebalit, nakrmit. teď si to užívám.
chci říct, že přes to všechno nikdy nepochopím, jak něco takovýho může udělat matka vlastnímu dítěti.
kdybys byla nějakej hajzl, feťák, kradla jsi, dělala neskutečný problémy... ještě bych pochopila, že už tě nechce mít doma a že s tebou skončí a vyhodí tě.
ale jinak - týrat vlastní dítě...

cos dělala v těch 15, když tě vyhodila?
4. feb 2011 o 23:47  • Odpovedz
@ikarkulka naštěstí sem měla Jouzu :grinning: :dizzy_face: ten mě podržel :sweat_smile: asi proto sme spolu už 8let...prostě sme si prošli tím vším no...nemít ho tak asi já nevím spím na ulici je jí to jedno :pensive:
mě bylo pořád vyčítáno že já sem ta nechtěná (sem o 14měs od bráchy) mmch ona ho měla v 17 po prvním sexu s taťkou :rolling_eyes: takže taky asi nebyl plánovaný

ona ani nevěděla že sem těhu, psala sem to taťkovi až v 15tt tak jí to asi řek ale v těhu sme se ani jednou nevyděly....

Add to co si cítila.....nevím jaké to tohle necítit já Chár dostala na prso hned hned sem cítila tu lásku :dizzy_face: ale co vím tak i kámošky cítily to co ty takže podle mne je to u císaře "normální" vím jak ses tenkrát trápila a psala si smsky z porodky jak je ti to líto :pensive: ale hlavní je že sis tu cestu našla a to je to nejduležitější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zbytek se zapomene a možná časem uvidíš že si ho milovala od prvního počátku jen si to neuměla rozpoznat :dizzy_face: já se v těhu strašně bála zda budu umět Chár milovat :sweat_smile: a nakonec to bylo tak jednoduché a přijde mi že sem bez její lásky nemohla žít :dizzy_face: :dizzy_face:
ono to ti nikdo neřekne ale v prvních týdnech s tím mimčem není taková zábava (jen spí, přebaluje se,atd) v tu dobu sem Chár milovala ale míň než teď :confused: :sweat_smile: s prvním usměvem, prvním slovem máma, atd se láska stupňuje takže asi jak je s Eliášem teď už zábava tak ti došlo že ho miluješ :wink: :wink: možná to předtím bylo zastíněno tím že ses trápila z toho kojení,porodu a tak :wink:
4. feb 2011 o 23:59  • Odpovedz
Jezisi, zensky, co to tu po ranu ctu? To je hrozny :cry:
@aguaverde jsi statecna :dizzy_face: Sice u nas problemy tohoto kalibru nebyly, ale aby byl klid v rodine, musela jsem svyho fotrika a segru komplet odriznout od jeho segry a jeji rodiny. Jako nechapu, ze ma nekdo ambice delat dusno v rodine svyho sourozence! :rolling_eyes:

Tak, ted udelam caru
PS: Pred prispevek s dukaznim materialem pridejte *****
5. feb 2011 o 09:37  • Odpovedz
Jo, vcera ta hysterie mi teda prisla jako stadova reakce a ze ma belantka to jedno album pro pratele je proto, ze ja jsem ji to tam tak nastavila! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 09:38  • Odpovedz
Ahoj,
teď mi došlo že to zní jako stěžování aode mne, ale tak to není :grinning: já sem máti za to vše "vděčná" sice to zní divně ale je to tak :sweat_smile: dospěla sem mnohem dřív, o to víc sem se snažila ve škole a teď mám Chár kterou miluju a vím jak se k ní chovat nikdy nebudu....ono vždy na něčem špatném je něco dobrého :wink:
5. feb 2011 o 11:44  • Odpovedz
@aguaverde doufám, že Chár bude brzy líp a mrzí mě co jsi si jako dítě/dospívající prožila :pensive: je to strašný. Mimochodem mě zase vyrazil taťka z bytu, ale taky jsem měla manžela a ten mi se vším pomohl, uživil mě a úspěšně jsem dokončila školu. Chyba tenkrát byla na obou stranách podle mě jak u táty tak u mě, jen už si to bohužel nikdy nevysvětlíme, protože půl roku po tom, 14 dní po mých 20.narozeninách umřel, ale byla jsem tam.... takže jsem udělala maximum.

@ikarkulka s tou cestou chápu, já nebyla ani po císaři a kojila jsem, ale ke Kristý jsem si ji taky chvilku hledat musela, i teď jsem občas pěkně vzteklá když má ty svoje moresy, pak se ale zamyslím co bych dělala kdybych ji neměla, kdyby se jí něco mělo stát a vím, že bych bez ní žít nemohla a nechtěla.

@mmmk zkopíruju sem znova tu IP co jsem psala včera, já jí upozorňovala jen jednou :wink:
5. feb 2011 o 13:27  • Odpovedz
**************************************************************************************
Re: dotaz Včera o 13:49

krista (admin)
Příjemci: veronika88
Ahoj,
bylo ti bylo smazáno album, které obsahovalo reklamu. Pokud chceš vystupovat jako uživatel, neměla by si nikde zmiňovat ani nabízet svoje služby. Nevkládej tedy prosím žádné nabídky ani odkazy. Můžeš si dát bezplatně inzerát do Katalogu firem (kterého jsi využila jak jsem si všimla) a tam nabízet své služby, ne v bazaru ani v albech.
Pokud se chceš pochlubit svou tvorbou mezi přáteli, učiň svůj fotoblog viditelný pouze pro ně.

V opačném případě, při opakovaném nerespektování našich pravidel ti hrozí zablokování přístupu na naše stránky.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Krista (admin)
Asmira Team
veronika88 2011-02-03 13:32:38 píše:

Dobrý den.

Mám problém,zmizlo mi ablíčko se všemi fotkami, texty,kde jsem měla zapsané všechny události, jinde to napsané nemám,nevíte,kde může být problém a jestli info jde vrátit zpět???
Já to 100% nemazala!!!!
5. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz
baby citala som vsetko , a musim povedat len jedno kazda mate moj velky obdiv, ste uzasne zenske, tak verim, ze sa neneachate znechutit neprajnikmi a zlymi ludmi!!! :wink:
5. feb 2011 o 13:31  • Odpovedz
@domika007 já jsem se to nějak naučila neřešit co se týče osobního života, mám dvě děti, nenudím se, takže tak :sweat_smile: a tady radši ty diskuze ani nečtu :rolling_eyes:
5. feb 2011 o 13:35  • Odpovedz
@krista jj,tak to je najlepsie :slight_smile: a ako sa inak mate? uz ste na tom zdravotne lepsie?
5. feb 2011 o 13:36  • Odpovedz
@domika007 nic moc, Lukymu je dneska asi už líp, ale Kristý má kašel a teplotu, takže se v tom ještě chvilku poplácáme :confounded: co ty a prcek? :slight_smile:
5. feb 2011 o 13:41  • Odpovedz
@krista uuf, tak zelam skore uzdravenie, verim, ze to mate teraz dost tazke :rolling_eyes:

my sa mame fajn, priberame a tak
5. feb 2011 o 13:43  • Odpovedz
@domika007 a kolik už jsi přibrala? :slight_smile: a kdy nám ukáže ten váš stydlín pohlaví :sweat_smile: máš ještě nějaký UTZ před 32tt? :slight_smile:
5. feb 2011 o 13:47  • Odpovedz
@domika007 super výbavička co už máš :slight_smile: celkově máš moc hezky udělané albíčko! :slight_smile:
5. feb 2011 o 13:49  • Odpovedz
@krista no uz asi +-7 kg :sweat_smile: no 14.2. idem opat na poradnu, tak asi bude aj UTZ, ale chcem sa objednat aj na ten 3D :wink:
5. feb 2011 o 13:50  • Odpovedz
@krista dakujem! som sa nejako vcera dokopala a pofotila :wink: a vdaka za pochvalu albumu :slight_smile:
5. feb 2011 o 13:50  • Odpovedz
@domika007 no to máš celkem nejvyšší čas na ten 3D ne :sweat_smile: :grinning: tak už se těším na fotečky a snad se prcek konečně ukáže, jsem napjatá :grinning: a na valentýna, to bude super ta kontrola to se určitě ukázat musí :grinning:
7kg nic neni, shodíš to jedna báseň uvidíš :grinning:
5. feb 2011 o 13:58  • Odpovedz
@krista nj, len, ked u nas sa to nerobi a musim sa objednat do BA,ale chcem sa spytat Mudr. ci mi vie poradit, kde je najlepsie :wink: jj, ja tiez dufam, lebo takto sa neviem nikam pohnut, hlavne co sa tyka oblecka :confounded:
5. feb 2011 o 13:59  • Odpovedz
@domika007 já za celé těhu přibrala cca 15kg (a to sem ze začátku asi 5shodila-neblila sem nic jen to nešlo nahoru ale dolů) a den po porodě sem měla o kilo míň než před těhu :grinning: :sweat_smile: :confused: ale ráda bych si těch 15nechala to jo :dizzy_face:

jinak nám se D nepovedl ani jednou byla sem tuším 26tt (nebo 28?) a tam jen ukazovala prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: a 31tt to samé nic nic nic :rolling_eyes: ale my sme stejně věděli od 1tt že je to Chárlí :grinning: tak máme jen video z D :dizzy_face: aspoň sme měli překvapení po porodu jako bude mít tvář pač na utz měla nos Jouzův a celkově stavbu kostí v obličeji jako J. :sweat_smile:
5. feb 2011 o 17:07  • Odpovedz
@aguaverde 15 kg? To jsi teda musela mit 13 litru plodovky :grinning:, bo ty jsi mela jen to bricho. Zadny stehna nebo zadek :slight_smile:

@domika007 Ja pribrala 7 kg za cele tehu a priste uz to budu tajit, pac cele okoli furt melo kecy, ze nejim, abych nebyla tlusta atd. :rolling_eyes: Pritom ktera tehule muze rict, ze snedla sklenku nutely a kilo mandarinek na posezeni za sebou? :grinning:
5. feb 2011 o 17:22  • Odpovedz
@mmmk jj já měla jen a jen břicho nic víc :wink: pod zimní bundou nikdo nepoznal že mám vůbec nějaký břicho :grinning: :confused: je fakt že každý dr se pozastavoval nad tím že mám pidi břuch ale Chár tam má tolik místa :confused: prej jako bych neměla jiný orgány a Chár tam měla jen svůj pelech :sweat_smile:
5. feb 2011 o 18:03  • Odpovedz
@mmmk :grinning: jááá já mužu říct že sem nebyla líná v 1 ráno vzbudit Jouzu ať mi jde udělat bramboráky :grinning: a on chudák vstal bez keců a šel :sweat_smile: já byla v těhu ujetá na brambory....brkaše po kilech bramboráky, atd atd :sweat_smile:
5. feb 2011 o 18:04  • Odpovedz
@mmmk
*************************************************************************************
veronika88
Příjemci: ikarkulka
myslím na beremse jestli se pak muzu prihlasit pod veronikou88??

ikarkulka píše:
Kam přihlásit?

veronika88 píše:
Zruš veronicccu.
Teda pokud se tam budu moct přihlásit pod veronikou88?
Děkuji.

ikarkulka píše:
Příspěvky se nepřejmenují. Ty, které jsi napsala pod nickem veroniccca, zůstanou pod nickem veroniccca. Ty, které jsi napsala pod nickem veronika88, zůstanou pod nickem veronika88.
Změní se pouze to, že se už nebudeš moci přihlásit a přispívat pod tím nickem, který ti zablokuji.

Že jsi se přiznala v diskusi, to vůbec nevím. Přišla jsem na to adminským způsobem.

A v neposlední řadě - nick, který sis vytvořila např. na beremese, používej i na koníkovi nebo střeše. Normálně se pod ním přihlaš. Nepotřebuješ si vytvářet na každou stránku novou registraci.

Takže který ten nick mám teda zrušit?

veronika88 píše:
takze da se rict,ze se akorat napr.z veronicccy prejmenuji veskere prispevky na veronika88???nebo naopak??

A jak jsi na to vubec prisla??Jen tim mým priznanim v diskuzi??
A to mi chces rict,ze nemuzu pouzivat zaroven beremese a konika???to je nejake divne,ne??

ikarkulka píše:
Ne, příspěvky mazat nebudu, smažu pouze alba a inzeráty, pokud nějaké máš.
Taky by bylo vhodné smazat si všechnu poštu.

veronika88 píše:
A ten který si vyberu,tak ten druhý tím že ho smažeš,tak se smažou všechny příspěvky co z něho byly psány???
Děkuji.
Veronika

ikarkulka píše:
Dej mi prosím vědět, který nick chceš nechat.
Děkuji.
iKarkulka

veronika88 píše:
A já prostě nechci,aby celé beremese vědělo,že čekám miminko....
To sakra nemůžeš pochopit??A ber to prosím z toho lidského hlediska, ne z hlediska administrátora....

veronika88
ikarkulko ty sis na me snad zasedla nebo co....
V tom případě např.taková taggy alias laurinka.22...

Myslela jsem, že beremese je beremese a modry konik je modry konik.....

ikarkulka píše:
Ahoj,

tím, že používáš více nicků, hrubě porušuješ pravidla těchto stránek.
Dej mi proto prosím neprodleně vědět, který nick chceš nechat, ostatní budou zrušeny.

Děkuji.
iKarkulka

veroniccca
ano,ale to už ale není tvůj problém....takže jestli je to všecho....

ikarkulka píše:
když není vidět, tak jaktože jsem ti přesně napsala, co tam je?
prostě pokud to tam chceš mít, tak si tam dej obrázky bez kontaktu.
tím, že je smažeš, však porušuješ autorská práva. to už není o pravidlech stránky, to už by s tebou řešil případně autor toho výrobku. tak na to pozor. :wink:

veroniccca píše:
se asi fakt nudíš,co???............
co ti zase pořád na doplncich vadi????vsak jsem to rozmazala....a diky tomu,ze tam mam ten muj podpisek,tak zadny kontakt videt neni....

ikarkulka píše:
na obrázku 10 a 13 máš kontakt (impuls.sk a miadesign.cz).

veroniccca píše:
Taaaak,uz je to prosim v souladu s pravidly tohoto serveru???

ikarkulka píše:
Nerozčiluj se :wink:

veroniccca píše:
jaké kontakty???tak to mas asi co delat jestli kazdemu mazes fotky ktere maji kontat...kdyz jsem tam ty fotky mela pul roku jednotlive s kontaktem,nevadilo to a ted kdyz si delam praci s tim,abych udelala sestavu fotek....no coment...

ikarkulka píše:
Ahoj,

asi sis všimla, že ti z alba zmizely dvě fotky.
Smazala jsem ti je, protože porušovaly pravidlo Žádné kontakty v albu.

Díky za pochopení.
iKarkulka

veroniccca
No tak ty jsem cetla,takze s tim na me nechodte.Kdybych necetla,tak bych asi nepsala a pochopila to.proto chci vysvetleni.Myslim,ze zas takovou praci to neda napsat 3,4 vety a vysvetlit mi to Děkuji předem

ikarkulka píše:
Dobrý večer.

Možná by neškodilo přečíst si pravidla alb :wink:

iKarkulka

veroniccca píše:
Dobrý večer.
Můžete mi laskavě vysvětlit, proč mi pořád a neustále mažete naše osobní fotky z profilu???Žádná reklama na nich není, tak vážně nechápu koho tak pohoršují, možná Vás??....

řešila jsem s ní ještě to propagování, ale evidentně měla ještě 3. nick, nedaří se mi to dohledat, takže ani tu korespondenci.
ale na základě toho jsem jí tenkrát zakázala přispívat na brms do fóra, na koníka jsem jí psala, ať klidně chodí, ale ať se ani tam nepropaguje.

5. feb 2011 o 18:50  • Odpovedz
@aguaverde
@mmmk
@krista

ja len dufam, ze nepriberiem viac ako 12 - 15 kg,to by som asi neprezila :sweat_smile: :grinning:
5. feb 2011 o 20:14  • Odpovedz
@domika007 Neboj se, ono to jde fakt rychle dolu. Ja mam porad tak -6 kg jako pred otehotnenim. Rikala jsem si, az pribrzdim s kojenim, ze se to trochu srovna. Ale Max je dost pohyblivy, takze no chance :grinning: Takovy fitko jsem v zivote nemela. Ted je teda nemocny, takze je docela klid, ale od pondelka do ctvrtku, kdy mi bylo nejhur a M. samo nebyl doma, jsem za nim litala se ctyricitkama horeckama. Fakt boot camp je proti tomuhle dovolena :grinning:
5. feb 2011 o 20:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.