• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@mmmk na to sa spolieham,lebo nerada by som nechala na sebe takuto vahu :sweat_smile: mne postaci, ked sa dotiahnem spat na povodnu vahu :sunglasses:

a inak ako sa citis? uz je lepsie?
5. feb 2011 o 20:33  • Odpovedz
@domika007 Jj, uz je lip, diky :wink: Jen se citim takova jakoby slaba a moc nemam chut k jidlu. Martinovi i Maxovi uz je taky docela dobre.

Prosim te, predpokladam, ze jsi stihla od prirody a dobre spalujes a ono to telo s k tomu zas vrati. Vubec se tim tedka nezatezuj a jez, co si telo rekne. Protoze je vedecky dokazano, ze deti matek, co si v tehotenstvi hlidaly figuru, maji sklon k vytvareni si tukovych zasob. Jejich tela si to tak nastavila, protoze byl pocit, ze nemaji dost potravy. Tak hezky papej, at nemas obezku :slight_smile:
5. feb 2011 o 20:42  • Odpovedz
@ikarkulka Jsem to docetla a mam teda dost :rolling_eyes: Jdu blejt, velebnosti! Dekuju, zes to pohledala.
5. feb 2011 o 20:44  • Odpovedz
@domika007 z toho si fakt nic nedělej, já jsem nabrala za první těhu 7kg celkem, za druhý těhu 14kg celkem a v současné době mám váhu o 12kg + - nižší než před prvním otěhotněním :slight_smile:
5. feb 2011 o 20:57  • Odpovedz
@domika007 ja som bola na 3D v Pruskom (pri Ilave) u Dr. Micku http://www.zoznam.sk/firma/2749070/Gynekologia-a-porodnictvo-MUDr-Lubos-Micko-Pruske - isla som tam, pretoze mal na nas vyhradenu celu hodinu a stalo to menej ako v BA za 20 minut, mam DVD s fotkami a niekolkymi videami, pozrel vsetko dokladne, povysvetloval (kedze mi u mojho gynekologa 3x nespravili tripple testy poriadne a nepovedali mi ziadny vysledok)
6. feb 2011 o 09:07  • Odpovedz
@mmmk som rada, ze uz je lepsie, tak nech si uz definitivne fit :wink:

nj, som tak trochu stihla od prirody, sice nie uplne take vyzlatko, ale tak nemam problem s kolisavou vahou :slight_smile: a neboj ja sa teda rozhodne neobmedzujem, jem na co mam chut a v ktoromkolvek case :sweat_smile: no a teda obezne dieta by som nerada mala, to by bolo zle :zipper_mouth:
6. feb 2011 o 09:53  • Odpovedz
@krista ne sak nedelam si z toho nic, ako som pisala vyssie market, jem na co mam chut a kedykolvek, sak co ma by to bude :wink:
6. feb 2011 o 09:54  • Odpovedz
@emjee aha, vdaka, pozriem aj to...
6. feb 2011 o 09:54  • Odpovedz
Holky mám ještě dotaz co se toho mazání týče, škemrá mi do IP holka že jí tu vypátrala tchýně a dělá jí ze života peklo že manžel zuří, že si to přeposílá celá rodina co tu povídala atd. atd. Mazat nemáme to vím, ale může si někam poslat aspoň tu žádost nebo jak je to? Už si bez mého vědomí a povolení založila duplu a pak mě požádala a o odstranění původního nicku :rolling_eyes: takže v tomhle už nás obešla :unamused:
7. feb 2011 o 12:15  • Odpovedz
@krista Myslis Lulunku? Ja jsem proti zmenam nicku. Blokovat novejsi a hotovka! Prispevky o tchyni ji muzes upravit. Internet je verejne medium, soukromi ji tu nikdo zarucit nemuze.
7. feb 2011 o 12:17  • Odpovedz
@domika007 ja som bola v hlohovci, vyhoda ze sa dalo ist aj cez vikend, pristup super, casu vyse hodiny :wink:
7. feb 2011 o 12:32  • Odpovedz
@danu dani a nemas nahodou daky kontakt?
7. feb 2011 o 12:33  • Odpovedz
@krista teri, ja to teraz riesim s tkackac - ci aky to ma nick..... najskor mi 3x za den - ked som tu nebola pisala, ze chce aby som jej vymazala vsetky prispevky + ze si zalozi novy nick, vsimla som si, ze uz si ho zalozila, tak som jej napisala, ze bud bude pouzivat povodny alebo ziadny... otocila to proti mne, ze jasne, ze nie je ziadna znama, tak som na nu zla... krava.... mna tiez niekto pred 2r. vysnoril a co... zijem, nikoho som neziadala o zmenu nicku, iba som prestala prispievat do verejnych skupin
7. feb 2011 o 12:35  • Odpovedz
@mmmk
@janocka a upravit jak? Nedala mi konkrétní odkaz, nevím co tam o ní psala ale je to diskuze i tchýních, tam budou podle mě všechny příspěvky na jedno brdo, nadávky, stěžování si, to bych to asi mohla celý smazat rovnou :confounded: řekla jsem že pokud tam nejsou citlivé údaje tak nic mazat nebudu :unamused:

@janocka tu tkactkac už jsem taky řešila :rolling_eyes:

a ta moje je indiankat a teď ihope :rolling_eyes:
7. feb 2011 o 12:39  • Odpovedz
7. feb 2011 o 12:39  • Odpovedz
@krista ak tam nie su citlive udaje, tak nemaz.... kks, tie zenske su pizdy.... kydaju na svokry a myslia si, ze to nik nenajde... a ked to najde, tak si myslia, ze ked tie prispevky zmiznu, vsetko bude ok a budu sa tvarit, ze sa nic nestalo.... zabila by som ich... mam bojovu naladu hned z rana :angry:
7. feb 2011 o 12:40  • Odpovedz
@danu diky dani, popozeram...lebo ten vikend sa mi pozdava, to by mohol aj MM :wink:
7. feb 2011 o 12:43  • Odpovedz
@janocka děkuju ti jani to jsem potřebovala slyšet, jdu ji odpálkovat, měla by ji stačit změna nicku kterou udělala bez našeho vědomí :rolling_eyes:
7. feb 2011 o 12:43  • Odpovedz
@domika007 my sme preto tiez vyberali toto, a jednak mali lepsiu cenu a dlho sa nam venovali
7. feb 2011 o 12:44  • Odpovedz
@krista ja by som jej tu zmenu nicku netolerovala - rovnako som napisala aj tkackac - bud povodny nick tkackac alebo ziadny!
7. feb 2011 o 12:44  • Odpovedz
@janocka ono už je teď nějak pozdě :sweat_smile: :pensive:
7. feb 2011 o 12:46  • Odpovedz
@danu a kolko ste cca platili? ma to len tak informativne zaujima :wink: a on robil len ten UTZ z brucha, ze?
7. feb 2011 o 12:47  • Odpovedz
@domika007 vtedy to bolo 600 Sk, to bol 3D ultrazvuk, dostali sme cca 10 fotiek a malu komplet na dvd s roznymi polohami
7. feb 2011 o 12:50  • Odpovedz
@danu no ja ratam do tych 50€ by sme sa mohli vmestit, co som tak priebezne citala...
7. feb 2011 o 12:51  • Odpovedz
@domika007 u nas v Ba vtedy pytali nehoraznych 1000-1300Sk a to nam ani fotky by nedali a cd si si musela doniest, trapne
7. feb 2011 o 12:53  • Odpovedz
@danu no tak to verim..idem asi do tej temy napisat a popytat sa ako to tam funguje
7. feb 2011 o 12:54  • Odpovedz
@domika007 daj potom vediet :wink:
7. feb 2011 o 12:54  • Odpovedz
@danu jasne, ale co som teraz tak zbezne precitala, tak pisu o sume 40€ a caka sa na termin cca mesiac...
7. feb 2011 o 12:57  • Odpovedz
@krista Jak pozde? Proste blokni novy a nabidni ji definitivni blokaci. Promin, ale pripada mi teda nefer vuci te luciferek, ze ta se prisla zeptat predtim, nedovolilas a tahle si to udela bez ptani a ty povolit musis :angry: To pak neni stejny metr. Proste neexistuje, ze se vyskytne problem a ony si zmeni prezdivky. Sice podle decek v pasu budou dal poznatelny, ale prezdivky budou mit jiny. :rolling_eyes:
7. feb 2011 o 13:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.