• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@domika007 Nositko manduca, satek elasticky moby wrap.
8. feb 2011 o 09:53  • Odpovedz
@mmmk marky a daku zavinovacku ste nepouzivali? inak dik
8. feb 2011 o 09:56  • Odpovedz
ahojte. po dlhej dobe. som vas tu necitala ani nepamatam.
8. feb 2011 o 10:02  • Odpovedz
@domika007 Domi, misto zavinovacky jsme pouzivali deku z Ikei http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/80164766 a pak klasicke zavinovacky po nas. On v tom ale stejne moc nechtel byt :sweat_smile: Chtela jsem koupit z merina a vykaslala se na to a asi bych ji pro nej ani moc neuzila.
8. feb 2011 o 10:12  • Odpovedz
@ooo Cau Maji, jak to vypada se zelenyma botkama? Uz jsi neco nasla?
8. feb 2011 o 10:13  • Odpovedz
@mmmk prave tu som pozerala teraz cez vikend v ikei :slight_smile: ok, lebo mne sa to zda byt tiez zbytocnost, fakt len taka deka podla mna staci :wink:

help, este mi prosim porad, kt. z tychto latkovych mam vybrat, lebo prave nakupujem, kamoska mi to prinesie :sweat_smile:
http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/latkove-hracky
8. feb 2011 o 10:17  • Odpovedz
@domika007 Max ma doted rad toho konika na prvni strance a moc se mu u kamosky libila ta cernoska. Takze za nas doporucuju ty dve :slight_smile: Jinak cokoli s krouzkem je oblibene :slight_smile:
8. feb 2011 o 10:19  • Odpovedz
@mmmk ok, ja som aj nad takou kombinaciou premyslala, ze jedno latkove zvieratko + nieco s kruzkom :slight_smile:
8. feb 2011 o 10:22  • Odpovedz
@mmmk ahoj. no nasla som jedny na zappose. pekne. ale tym, ze topanky hladam k svadobnym satam a tie nebudem mat biele, ako som planovala (lebo som v bielych ako smrt), tak rozmyslam, ci sa mi vobec hodia k bezovym. :unamused:
8. feb 2011 o 10:23  • Odpovedz
@ooo To asi i dost zalezi na materialu bot a satu. Jake saty planujes mit? Ja jsem taky v bile jako smrt, ale v champagne nebo slonove kosti to bylo jeste horsi :grinning: Nakonec to vyresilo solarko :slight_smile:

@domika007 Ano, Domi, takhle to asi staci. Uvidis, co se bude mimcu vic libit.
8. feb 2011 o 10:40  • Odpovedz
@domika007 Vsak jasne, vsak ty to platis :grinning: Dobry vyber. Mozna misto tech kocek konika. Konik ma totiz hrivu a ocas a to se detem, nejen Maxovi, hodne libilo.
8. feb 2011 o 10:45  • Odpovedz
@mmmk saty budem mat tieto http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/ooo/album/rozhodnute/6279413/ chcem sa vyhnut vyslovene svadobnym topankam, lebo mi bude luto, ze mi budu lezat niekde v krabici a uz ich neobujem.
8. feb 2011 o 10:46  • Odpovedz
@mmmk takze kona radsej? lebo som sa prave rozhodovala medzi nimi... jj sak jo, ja to platim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak ostane aj do buducna pre dalsie :sunglasses:
8. feb 2011 o 10:47  • Odpovedz
@domika007 Jj, na konikovi je prave ta hriva a ocasek. To se jim libi, ze to muzou zmoulat mezi prstama. A jeste teda cucat usi :grinning:
8. feb 2011 o 10:48  • Odpovedz
8. feb 2011 o 10:49  • Odpovedz
pridala som tam este jeden podbradnik sa mi desne pacil a zinku na umyvanie :sweat_smile:
8. feb 2011 o 10:49  • Odpovedz
@nikka.vo ano to už jsem taky někam psala, protože jsme pro ně moc veřejný osoby... :unamused: to "přátelství" který to vedeme se nám v tomhle nevyplácí.

@ikarkulka s tím omíláním a fotkou emjee souhlasím :grinning: :grinning: :grinning:

@emjee na mě jsi opravdu působila a působíš stále jako autorita :wink: asi máš pravdu že je to tím že jsi byla jedna z prvních adminek, na boba a majku by si taky nikdo hubu neotevíral :sweat_smile: ale jsou i lidi kteří si otevřou hubu na každýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@domika007 já žádnou babyšatku neměla, měla jsem jen klokanku a to na takový ty rychlý přechody určitě to nedoporučuju na pořád, spíš nějaký ergo, manducu, šátek :slight_smile: Ale moc jsem ti nepomohla :sweat_smile:

@mmmk když já jsem taky blbá, že si všechno beru, asi nejsem na tuhle práci stavěná ale nemám nervy na to aby mi nadával někdo ještě přes internet když sem se chodím odreagovat od běžných problémů životních :frowning2:
8. feb 2011 o 10:50  • Odpovedz
@domika007 koukám že markét napsala to samé :slight_smile: no zavinovačku já jsem používala nějakou Darland nebo jak to bylo ta značka a byla celkem dobrá, ale jak byl Luky větší tak jsem ji musela svazovat, protože suchý zip nedržel, najdu odkaz.
8. feb 2011 o 10:51  • Odpovedz
@krista Vsak ty jsi prave moc hodna :slight_smile: Musis byt nekompromisni, neustupna a tvrda. Po dobrym to s nima vetsinou nejde, tak po zlym a blokace. Podivej se, kolikrat jsme tu kozu belantovou upozornovaly - 8x!!! A? Stejne si nedala rict. Ted bude mit jiste spoustu casu nad tim premyslet. Koukala jsem, ze teda ta jeji diskuze se nikam neprensunula, to asi zkouseji bez ni :grinning:
8. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz
@domika007 tuhle jsem měla do autosedačky, ale jenom protože Luky byl zimní, Kristý byla březnová a ta ji neměla:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39791136&tab=0
8. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz
@mmmk no mě přijde že posl. dobou je tu strašná vzpoura právě :sweat_smile:

@domika007 tuhle jsem měla pro Lukyho, byla moc fajn :dizzy_face:
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=185&men1=186&list=2&prod=5831&usrCmd=details

Ta barva tak nesvítila :sweat_smile: můžu hodit i reál foto :wink:
8. feb 2011 o 10:56  • Odpovedz
A tuhle značku jsem měla pro Kristý, byla hodně měkká fleesová:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41735904&tab=3

Vypadala trošku jinak, už se asi moc neprodává ta konkrétní co jsem měla :sweat_smile:
8. feb 2011 o 10:57  • Odpovedz
@krista vdaka terko popozeram :wink:
8. feb 2011 o 10:57  • Odpovedz
no vypadala takhle akorát růžová:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10247912&tab=2

Nedala se moc utáhnout :sweat_smile:

Jinak já stejně pod zavinovačku dávala těsný balení, tzn. že jsem mimčo ovázala plínkou a ta zavinovačka to jenom jistila :slight_smile:
8. feb 2011 o 10:58  • Odpovedz
@krista Jenze ony si kravky pletou, ze bourit se muzou proti komunalni politice u nich v obci, ze treba nechteji udelat detske hriste, ale ze na soukromem serveru, kam se denne registruji desitky novych lidi, to k nicemu neni.
8. feb 2011 o 10:58  • Odpovedz
@domika007 trošku jsem tě zahltila co :grinning: jediný co jsem nezkusila je zavinovačka s pevnýma zádama, neviděla jsem v tom až takovou výhodu abych připlácela, stejně mi děti spávali v postýlce která to pevný dno měla :slight_smile:
8. feb 2011 o 10:59  • Odpovedz
@mmmk no bylo by fajn jim to fakt nějak naznačit, prostě zakázat pobuřování :sweat_smile:
8. feb 2011 o 11:00  • Odpovedz
@domika007 nádherný hračky, ty kočky umí šít moje kamarádka :dizzy_face:
8. feb 2011 o 11:01  • Odpovedz
@krista v pohode...sak som sa pytala, takze je to v poriadku :wink:

jj, uz sa tesim ako tie hracky uvidim nazivo :dizzy_face:
8. feb 2011 o 11:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.