• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
a na svoje nohy si povie, ze to ma kopytka. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. feb 2011 o 12:04  • Odpovedz
@ooo to poznam, luky tiez len take vsakovake zvieratka ovlada...napr. aj vsetky druhy zralokov ( dostal teraz taku rybiu sadu a vie ich vsetky pomenovat) :slight_smile:
8. feb 2011 o 12:08  • Odpovedz
@domika007 strasna doba. decka mudrejsie, ako dospelaci :grinning:
8. feb 2011 o 12:13  • Odpovedz
@ooo :grinning: Kolik je Samkovi? :grinning: Muj bratranec mel takhle asi ve 3 letech ruzne dinosaury. Jeho nezajimaly zviratka v ZOO treba, on chtel v Brne do Antroposu na mamuta a na kostru triceratopsa :sweat_smile:
8. feb 2011 o 12:16  • Odpovedz
help aj vam tak divne ide stranka?
8. feb 2011 o 12:33  • Odpovedz
@domika007 ten prstýnek jestli už ti to někdo nepovídal :sweat_smile: a prvně chci říct, že každý to dělá jinak a já takhle: navlíkneš si prstýnek na svůj vlas nebo i nit a natáhneš levou dlaň, mezi palcem a ukazováčkem třikrát zhoupneš a dáš nad ruku, když to dělá kolečka je to holčička, když se to kýve je kluk. Jak říkám každý to ale dělá jinak :slight_smile: kámoška to dělá naopak a tak tvrdí že ji to vyšlo a mimochodem mi taky k tobě nějak sedne holčička. Poznala jsem to teď i na bratránkově ženě a opravdu budou mít holčičku ale pak jsou lidi u kterých si vůbec netroufám odhadnout :slight_smile:
8. feb 2011 o 12:34  • Odpovedz
@krista diky skusim to :wink:
8. feb 2011 o 12:52  • Odpovedz
@domika007 potom daj vediet ako to dopadlo, som zvedava :sweat_smile: a ozaj, vsimla som si, ze mas v albume bioeko veci - latkovat sa chystas tiez?
8. feb 2011 o 13:01  • Odpovedz
zase ste popisali :grinning:

@domika007 nositko manduca a satku akukolvek pevnu (didymos, hoppediz, storchenwiege) - kuk do mojho fotoblogu - clanok o noseni
8. feb 2011 o 13:04  • Odpovedz
@mmmk teraz ma 2 roky a (skoro) 3 mesiace.
8. feb 2011 o 13:09  • Odpovedz
@mmmk nedočítám celé, jen mě zaujalo - jaktože kadlinecka má nick matusaci? jeden jsem jí blokovala, protože se nechala bloknout na vlastní žádost, když nesouhlasila s pravidly. tak by tu už neměla být, ne?
8. feb 2011 o 14:49  • Odpovedz
@ikarkulka no to je fakt :confused: :wink: všem stejným metrem že :slight_smile:

@janocka fakt budeš chtít vědět pohlaví takhle brzo jednou? :grinning: tak to jsem teda zvědavá jestli takové testy vycházejí, pak mi dej vědět až to bude aktuální :grinning:
8. feb 2011 o 14:52  • Odpovedz
@krista jj, jednou to budem chciet vediet takto skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: citala som na SK koni par stran a vsetkym babam to vyslo.... a zaujimal by ma ten cinsky ci aky kalendar, ze ci to vychadza, len neviem ako sa to pocita :sweat_smile:
ked to bude aktualne - jednou - tak ti dam vediet :grinning:
8. feb 2011 o 14:59  • Odpovedz
@janocka ten čínský kalendář? No tam by měl být věk matky v době početí a měsíc otěhotnění nebo myslíš jiný? Mě to nevyšlo :slight_smile: Kristý měla být holka, ale Luky taky :slight_smile: na nás sedí teorie snažení :grinning: což je ale blbost vzhledem k um. oplodněním :sweat_smile: protože Kristý vznikla z pátečního milování (ovulace v neděli) a Luky byl na den kdy jsem měla ovulaci :slight_smile:
8. feb 2011 o 15:02  • Odpovedz
@janocka jani, jestli myslíš tohle, tak to mi nevyšlo
8. feb 2011 o 15:08  • Odpovedz
@ikarkulka tohle asi myslela :grinning: nezapomněla jsi přihodit soubor? :grinning:
8. feb 2011 o 15:08  • Odpovedz
já mluvila o tomhle:
8. feb 2011 o 15:09  • Odpovedz
no neni to vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspoň víte o co gou :wink:
8. feb 2011 o 15:10  • Odpovedz
tak v obou mi vychází děvče. ale můžu vás ujistit, že děvče to není, to si předpokládám nenačůrá na hlavu :grinning:
@ikarkulka jé tak to si jdu udělat, to vidím prvně :slight_smile:
@ikarkulka tak opět holka vyšla a kluk nevyšel :slight_smile: no asi to bude to samý :sweat_smile:
8. feb 2011 o 15:11  • Odpovedz
Jo a kdybyste někdo měl zájem můžu vám to spočítat podle krve, jestli jsem to už nedělala :sweat_smile: to mi vychází celkem dobře, ale vyjímka potvrzuje pravidlo a mě samotné to nevyšlo, taky mám dvě metody toho počítání :sweat_smile:
8. feb 2011 o 15:13  • Odpovedz
@krista ako funguje pocitanie z krvi? tomu nerozmiem :sweat_smile: ja som asi blba a neviem si vypocitat ten lunarny vek :zipper_mouth:
8. feb 2011 o 15:19  • Odpovedz
@janocka aký lunárný vek :grinning: to je co :grinning:

Počítání z krve je princip toho že se každých 7 let krev mění, já nevím jestli to umím vysvětlit, už jsem to kdysi psala do nějakýho tématu možná to najdu :sweat_smile:
8. feb 2011 o 15:21  • Odpovedz
Tady jsem to vysvětlovala tak kopíruju :slight_smile:

Výměna krve:

1. varianta:
Kdo z vás má ‚mladší‘ krev? Možná jste už slyšeli lidovou moudrost, že lidská krev se každých sedm let obnovuje. Pohlaví potomka je pak údajně závislé na tom, kdo z partnerů má v čase oplodnění ‚novější‘ krev. Tak začněte počítat, začíná se ale termínem vašeho početí, nikoliv narození.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. varianta:
Tohle je můj popis (nebo-li technika podle které jsem to počítala dřív, ale mě to podle ní nevyšlo, takže věřím teď té první )
krista • 25tt • 23. říjen 2007 ve 21:16
Zkopírovala jsem to z jedné diskuze kde jsem to tak před 3/4 rokem vysvětlovala

Spočívá to v té výměně krve po sedmi letech, anuluje se to porodem. Ženy začínají s červenou křivkou (holčičky) a muži s modrou (chlapečci)a vždy po sedmi letech - změna

Dobře dám příklad, bude tu paní Jana a pan Jan, paní Jana se narodila v roce 1980 a pan Jan v roce 1975 (aby se nám to dobře počítalo):

Jana:

1980 - 1986 - holčička
1987 - 1993 - chlapeček
1994 - 2000 - holčička
2001 - 2007 - chlapeček

Jan:

1975 - 1981 - chlapeček
1982 - 1988 - holčička
1989 - 1995 - chlapeček
1996 - 2002 - holčička
2003 - 2008 - chlapeček

Př.: Mimi počali v roce 2006 - bude to chlapeček Žena vždy začíná holčičkou a muž chlapečkem (anuluje se to porodem, popř. transfůzí).
8. feb 2011 o 15:21  • Odpovedz
jé 25tt u mého jména, to bylo něco :sweat_smile: :dizzy_face:
8. feb 2011 o 15:22  • Odpovedz
@krista lunarny vek to je k tej tabulke, na kt. dala link @ikarkulka

nechce sa ti to vypocitat aj mne? mena sedia, len Jana by bolo datum narodenia 1982 a Jan 1979 a cisto teoreticky keby sa nam podarilo v r. 2011 tak co to bude?
8. feb 2011 o 15:24  • Odpovedz
@janocka a neměl někdo z vás někdy transfuzi? Tou se to taky anuluje? Já ti to ráda spočítám, snad mi to vyjde :grinning:

Aha tak já jsem si vzala lunární věk jako věk kdy jsme děti počali kolik mi v té době bylo, to je špatně?
8. feb 2011 o 15:27  • Odpovedz
@krista nemali sme transfuziu..... no lunarny vek podla tvojich vypoctov je spatne.... ono je to nejake komplikovane pre mna
8. feb 2011 o 15:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.