• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@janocka aha tak já si počkám až mi někdo řekne jak to je s tím věkem :sweat_smile:

Jinak by vám vyšla na 100% holčička teda! :slight_smile:
8. feb 2011 o 15:33  • Odpovedz
ste prve, co poznam komu nevyslo podla cinskeho kalendara. v mojom okoli to vsetkym zatial vyslo.
8. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz
@janocka jani, vedle té tabulky máš čínské nové roky, tak podle toho. kdy ses přesně narodila? spočítám ti to.

to je dobrý s těmi jmény, že to sedí na janku :grinning:
jej, jani, kdybyste počali a byla to ta holčička, tak bys měla asi problém se jménem co? pro kluka už dejme tomu máš :slight_smile:
8. feb 2011 o 15:40  • Odpovedz
@ooo možná to nějak špatně počítám, ale snad ne :sweat_smile:
8. feb 2011 o 15:40  • Odpovedz
A jak by se jmenovala holčička, to mi nějak uniklo :grinning:

@ooo fakt? :slight_smile: tak to je něco, zkazily jsme ti statistiku :grinning:
Ale třeba blbě počítám ty roky.

@ikarkulka můžeš mít to taky spočítat? 31.3.1986.
8. feb 2011 o 15:44  • Odpovedz
@ikarkulka narodila som sa 23. 12. 1982 - dakujeeeeeeem :dizzy_face:
no pre chlapca meno uz mam vysnivane, uz ho len potom presadit doma, lebo ak by bolo na manzelovi, dal by mu meno Ján - ake originalne, ze? :grinning:
a pre dievca, to bude este dilema..... ked to bude aktualne, samozrejme :grinning:
8. feb 2011 o 15:48  • Odpovedz
@ikarkulka spocitaj aj mne ci mi to vyjde, prosim 12.5. 1980 :wink:
8. feb 2011 o 15:49  • Odpovedz
@ikarkulka segra otehotnela v marci v tom case mala 28 rokov. na marec je tam pisany chalan a aj sa narodil. :slight_smile: vychadza to aj mojej mame, co sme pozerali, sme dve baby podla kalendara

janka tam ma tusim babu :grinning:
8. feb 2011 o 15:49  • Odpovedz
@ikarkulka mam taky pocit, ze si trochu precvicis počty :grinning:
8. feb 2011 o 15:50  • Odpovedz
@janocka no tak jaký jsou ve výběru :grinning: a Ján je super, to je opravdu originální a jistě by byl ve vaší rodině jediný držtitel tohoto jména nebo jemu podobných :grinning:

@ooo janka už ji tam má jo :grinning: ty víš kdy otěhotní? :grinning:
8. feb 2011 o 15:51  • Odpovedz
@ooo niekto to pocita podla normalnych, ludskych rokov, niekto podla lunarnych... segre to vyslo podla akych rokov?
Já jsem to kdysi testovala na naší rodině a taky mi to většinou vyšlo, ale to jsem to počítala podle sebe jak jsem psala :sweat_smile:
@krista urcite by to bolo netradicne meno v rodine.... sak ho ma len moj drahy + jeho ujo + moj svokor.... teraz ked sme u svok. a svokra povie: Janko, pod sem - tak na 99% sa neozve ten spravny, ozvu sa obaja alebo sa neozve nik :grinning: takze ak by sme mali este dieta s takym menom, tak amen tma
8. feb 2011 o 15:53  • Odpovedz
@janocka ten cinsky sa ma ratat podla normalnych rokov. kolko v tom case mas, tak ten stlpec pozeras
8. feb 2011 o 15:54  • Odpovedz
@janocka to je teda dobrý že až takhle to máte v rodině :grinning: takže když jste se našli vy dva, tak jste se ani jinak jmenovat nemohli :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2011 o 15:55  • Odpovedz
@ooo nooo, len podla toho linku, kt. dala @ikarkulka - a videla som ho aj v dakom inom fotoblogu- by to malo byt podla lunarnych rokov... takze tazke vybrat si
8. feb 2011 o 15:56  • Odpovedz
@ooo tak to mi ten čínský opravdu nevyšel podle toho jak říkáš ty.
8. feb 2011 o 15:56  • Odpovedz
@krista no tak aspon poznam niekoho komu nevysiel :grinning:

uvidime, ci dominike vyjde baba. ak teda spravne pozeram
8. feb 2011 o 15:57  • Odpovedz
@krista keby bolo na svokrovi, tak idealne mena pre nase deti - chlapec a dievca - by boli hadaj ake :grinning: pomocka: zacinaju sa na J
8. feb 2011 o 15:57  • Odpovedz
@janocka to je na mě moc těžký to uhádnout :grinning: ale typnu si teda jo? :grinning: Ján a Jana :slight_smile: :grinning:

@ooo to jsem taky zvědavá :slight_smile: už aby bylo toho 14.2. :slight_smile:
8. feb 2011 o 16:01  • Odpovedz
@krista jej, dominiku som myslela. rozmyslam, ze co mi pises, ze ci viem kedy janka :sweat_smile: nizsie som jej uz dobre meno napisala.
8. feb 2011 o 16:01  • Odpovedz
@krista bude to baba. lebo inac ma nahneva. cely cas sa mi sniva o babe a bude to chalan nakoniec? :grinning:
8. feb 2011 o 16:02  • Odpovedz
@ooo to by bolo zaujimave keby si toto vedela :grinning:

@krista spravny tip.... gratulujem, vyhrala si :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2011 o 16:04  • Odpovedz
Jinak nám do jmen naštěstí nikdo nekecal :grinning: věděli že bych je stejně neposlouchala a taky máme v rodině hodně hezkých jmen už vybraných takže to nebyla sranda ten výběr a nechtěla jsem takový jméno aby dítě mělo zároveň narozky i svátek, ale u Lukyho se mi to prostě nějak nepovedlo, jiný jméno pro kluka se mi nelíbilo, tak to má přesně o měsíc 18.9., 18.10. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. feb 2011 o 16:04  • Odpovedz
@janocka :grinning:

ja musim mat chalana, lebo ma matko vydedi. nic nepocuvam len to, ze chlapi v ich rodine maju silne semeno a ze sa im len chalani rodia (az na jednu, ale ta je tiez ako chalan - nie vyzorom) :grinning:
8. feb 2011 o 16:05  • Odpovedz
@ooo :grinning: no tak jsem zvědavá jestli si tě nenahněvá teda :grinning: mě se zdálo všelicos když jsem byla těhotná, jak jsem měla rychlý bezbolestný porody, na konci se vždycky narodilo úplně jiný pohlaví :grinning: s úplně jiným jménem, jednou jsem rodila někde na svatbě, no skvělý sny, to teda jo :grinning:

@janocka a co že jsem vlastně vyhrála? :slight_smile: :grinning:
8. feb 2011 o 16:06  • Odpovedz
@ooo silné semeno :grinning: no tak je na čase to změnit :grinning: u nás v rodině se to různě střídá, třeba tcháni měli 4 syny a ti synové maji teď dcery (švagr, MM... ale my máme i kluka :dizzy_face:). A teta měla dva syny a její syn má dvě dcery... jako že se to otáčí v těch generacích :slight_smile:
8. feb 2011 o 16:07  • Odpovedz
booooože, to jsem zas něco napsala :grinning:
holky @krista @danu, musíte mi ale napsat, kdy jste počaly, abych věděla, od kdy do kdy to mám počítat :wink:
u janky to spočítám teoreticky :wink: :grinning:
@ooo a vy se vlastně snažíte, nesnažíte, budete nebo jak to máte? :grinning:
@ikarkulka aha :grinning: jo tak počala jsem prvně 24.6.2007 a podruhé 25.12.2008 :slight_smile:
8. feb 2011 o 16:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.