• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Emjee takhle asi nevypadá vděčnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lakme • 2d • Dnes v 18:15
| Change | 89.176.24.140
Která pravidla porušuje: | Zruš
emjee to si děláte asi srandu ne ?? Tak místo toho abyste vyhověli uživatelům, co chtějí v ikoce něco jiného, tak to upravíte tahle. Je mi z vás fakt hodně smutno. :(((((((

Nikde v pravidlech to není, upravit to lze a Vy to upravíte na ještě větší nechutnou cenzuru. Jsme natolikznechuce, že jestli mi "domovská" diskuze řekne, že ji najdu i jinde, tak koníka opuštím. Jsem an tohle fakt moc stará........
18. apr 2009 o 18:16  • Odpovedz
tady je vidět, že někdo prostě bude šťourat za každých okolností.
co mě ale překvapilo, že i alcatko.j se k nim přidala :unamused: :pensive:
já zase na brms s jednou blbkou (jako fakt už jí jinak říct nemůžu, ta holka má myšlení asi v čistírně) řeším, kdo nejvíc donáší (= označuje příspěvky). udělala si z toho tichou poštu přes ip a v diskusi aféru. :grinning:
18. apr 2009 o 18:41  • Odpovedz
doprčic, porušila jsem svoje předsevzetí, ale je pár uživatelek, které mě vždycky vyprovokují :angry: :grinning:
18. apr 2009 o 19:23  • Odpovedz
autor
este som si dovolila v teme na konikovi posledny odkaz, ktorycm som ale myslim uplne vycerpala to, co som este k tomu mala co povedat :zipper_mouth:
beriem to tak, ze damy maju (nastastie) pokojne manzelstvo, tak im chyba hasterenie a potrebuju si to niekde kompenzovat :sweat_smile:
18. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz
ikke :dizzy_face: nádherně jsi to napsala!!! (chybí tleskající a klanící se smajlík)
18. apr 2009 o 20:19  • Odpovedz
Holky to je prostě otřesný co se tam děje, pani lakme už si smazala fotku v pase i album, tak už by mohla jít ne :sweat_smile:
Mě tohle štve, ale nenapíšu tam ani řádku, vím, že by je to akorát hecovalo k tomu aby dál mlely a mlely a já tohle prostě nemám zapotřebí, dneska jsem si v klídečku kontrolovala a zamykala témata, žádný stres v sobotu večer :wink:
18. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz
kristo, myslim, že tím zamykáním témat je naštveš víc, než kdybys tam s nima debatovala :grinning:
18. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz
Karkul no kolikrát mi napíše někdo do IP a třeba i děkuje, to víš že mi přišlo taky pár hnusných IP, ale většinou to pochopí :dizzy_face:
18. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz
to řikám pořád, že ty pipky nevidí do ip, když někomu napíšu, že se pak kolikrát i omluví a všechno je v pohodě, dá se domluvit v klidu...
18. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz
ved ale ked sa pozriee ta tema ma 6 stran pise tam ani nie 50 uzivateliek takze ta tema nie je smerodajna a su tam tie co sa velmi nudia a uz nevedia kde rypnut ( ze Anax? :grinning: :grinning: :grinning: ) ako keby sme my admini boli nieoc ine a nemohli mat svoj nazor a hlavne povedat ho :zipper_mouth:
18. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz
18. apr 2009 o 23:20  • Odpovedz
potrebovala sa postazovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ako ostatne nadavaju a stale su tu a prispievaju :grinning:
18. apr 2009 o 23:54  • Odpovedz
tak to mě pobavilo - emjee je náš nový programátor :grinning:
zuz, mnohé si tam stěžují na to, že nerozumí tomu druhému jazyku. ale ony samy asi mluví nějakou tatarštinou, protože poslední je v češtině i slovenštině jeden poslední, nikoli asi dvacet :sweat_smile: :slight_smile: takže debatovat tam s nima je na nic, když neumí do posledna počítat.
19. apr 2009 o 00:00  • Odpovedz
aj mna to pobavilo a aj to ze sama uzivatelka to bavrhla a potom si oci vyocila :grinning: :grinning: :grinning: ze sprisnenie pravidiel :grinning: :grinning:
akoze sdime im na kabliku asi :grinning: lebo to pravidlo fotky je nezmenene iba sa blizsie specifikovalo aby nedochadzalo k zlemu vylozeniu si tej vety :grinning:
he tema je o tom ze si nerozumeju ale kazdy Anax rozumel aj ked nepisal dvojjazicne :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 00:39  • Odpovedz
autor
toto je inak tiez vtipna tema
http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThreadID=93785
ze jaky teror tu mame, lebo zamykame temy :grinning: policajny stat :grinning: :grinning: :grinning:

inak ikarkulka, janocka, tie zeleno oznacene temy na streche poriesim k veceru, ideme na vylet, tak sa mi nechce teraz pol hodinu nurat v adminclube :wink:
19. apr 2009 o 12:12  • Odpovedz
ikke, tak si užijte výlet. mně je dneska tak zle, že asi ani nepůjdu se psem :rolling_eyes:
a téma na brms jsem zamkla, už mě to nebavilo :grinning:
19. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz
a jak jsem teď přelouskala tu koníkovskou (resp. příspěvky dnešního dne), tak bych vám doporučovala to samé, holčinám leze sluníčko na mozek :grinning:
19. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz
ty kokso oni vsetko otocia :grinning: a kazda ich privrzenkyna to zozerie aj s navijakom :grinning: ze sprisnenie pravidiel a este vacsia cenzura :grinning:
chodite niekto na azet? bob mi vravel, ze tam maju taketo pravidlo
19. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz
autor
ake pravidlo? (sorry, ale tu sa za poslednych 48h premlelo uz toooolko pravidiel :grinning: )
ale na azet nechodim... len ma napadlo, ze napr. aj na takom facebooku musis mat (myslim) vlastnu foto a este aj vlastne meno k tomu :grinning:
19. apr 2009 o 17:41  • Odpovedz
no to pravidlo s vlastnou fotkou :grinning:
a lakme tvrdi furt dokola, ze tym prepisanim vety sme sprisnili este viac uz aj tak nezmyselne pravidlo :grinning:
inak mam pocit, ze nam vkladaju do ust aj vety, ktore sme nepovedali, ale skoda tam vobec pozerat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz
premenovala som to, lebo sa tam keca o vselicom, nielen o tej slovencine / cestine
19. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz
nie na face si mozes dat do pasu co len chces aj psa ak sa nim ciis a vystihuje ta viac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem kuk ze kolko pravidiel aju na inych servroch :grinning: sakra len netusim co sem lezu a stazuju sa ked podla nich ich tu omedzujeme a je vela servrov kde ich neomedzuju, vsak tych 40 uzivateliek nam chybat nebude aspon bude cistejsi vzduch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz
Holky když je řeč o facebooku, tak mi manžel říkal, že tam si prý nesmí dovolit jedno sprostý slovo (ani ze srandy) jinak vás totálně smažou... to by tady půlka lidí už nebyla!

Mě točí Lakme, já jí "znám" z dřívějška kdy jsem ještě neadminovala, je to celá ona, bude si pořád mlít svojí dokola vím, že jsme se taky kdysi chytly, nakonec jsem ji začla ignorovat a ona opustila naše téma a byl klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz
si pametam tu peticiu ked mazali fotky dojciacej matky na face :grinning:
19. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz
že jsem to četla :rolling_eyes: o čem to tam proboha melou? nějak už mi uniká smysl.
20. apr 2009 o 06:47  • Odpovedz
ahojte, ze vas to bavi sem chodit este aj cez taky nadherny slnecny vikend a obtazovat sa s tymi huskami co tu poniektore su :pensive:

bola som si tu temu na konikovi docitat celu, a kutik som musela mat neustale pozdvihnuty v uskrne...a preskakovali my v hlave take myslienky ze co sa vobec obtazejem(e) za tieto urazky tu byt s cervenou zatvorkou za menom...neviem ako vam, ale mna to prestava bavit menej a menej, a vazne uvazujem nad tym ze boba poziadam o zrusenie mojich admin prav, zajedno, uz je to pre mna skor strata casu sa zaoberat adminovanim, ten svoj akoze dlh strankam som myslim uz milion krat splatila, a za dalsie zadarmo ani kura nehrabe....ak to pojde takto dalej myslim, ze skor (urcite nie neskor, ak my maju byt za moju v casoch nedavnych naozaj oddanu a usilovnu snahu aj na ukor mnohych pracovnych a domacich povinnosti len urazky a mozno aj obava o svoje zdravie kedze tu velmi inkognito nevystupujem) budem nasledovat zirafku.... :rolling_eyes: ved urcite za mna sa najde velmi lahko a jednoducho nejaka nahrada

a este k tomu pravidlu n pokeci, emjee, moj prvy prispevok v tej teme na konikovi presne toto pravidlo opisuje, ale pre nich to nie je dolezite, dolezite je to ze ja som admin a nemam pravo si povedat veci tak ako to citim, na to maju pravo len ony
20. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz
Anax :frowning2:

Mě to teda nebaví tady sedět, ale nemám na výběr, mám pořád ty neštovice (ovčie kiahne) takže na sluníčko nesmím :pensive:

Neudělej jim tu radost a neodcházej :frowning2: vím, že ony by byly za to, aby se rozpadl celý admin team, aby to se to nahradilo novými lidmi, nejlépe i novými (ne)pravidly. Zase na druhou stranu tě moc chápu, zatím jsem se tady nechytla tolik, ale taky na mě občas padne depka, jestli to mám zadarmo vůůůbec zapotřebí :pensive:
20. apr 2009 o 09:13  • Odpovedz
anax, neblázni :unamused: vim, jak to myslíš a jak ti je. i já jsem s tím chtěla seknout hned po pár dnech, když se do mě pustily v té diskusi.
ale právě jsem si řekla, že takovou radost jim neudělám, kdybych odešla byly by akorát na koni. admin bude vždycky ten špatnej a ten, do koho si můžou kopnout. ať tu bude ten nebo ten.
je mi jasný, že si myslí, že my jsme ti nejhorší a že kdyby adminoval někdo jiný (třeba oni že :grinning:), tak by to bylo milionkrát lepší. nejsem o tom přesvědčená.

běž ven, je tam krásně, užij si sluníčka, načerpej energii a nekaž si náladu lidskou omezeností a zlobou a nudou. :wink:
20. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz
autor
anax, presne ako pise krista, neodchadzaj, aspon nie teraz, ak chces odist, pockaj par dni/tyzdnov, inak budu mat devy dalsiu vodu na mlyn...
20. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz
krista ja som nad tym uvazovala cely vikend, od piatku poobedia ako som odisla z roboty som sem necuchla...takze som mala dost casu sa prefiltrovat ale neprefiltrovala som sa, a cim dalej tym viac ma obchadza to pokusenie sa toho jednoducho zbavit, zablokovat si nick a prist s novym....ale to by som nesprvila, to sa poznam velmi dobre...

ono to ide ruka v ruke s tym, ze celkovo ma sedenie za pc bavi zo dna na den menej a menej...este ma bavi citanie knihy co momentalne mam rozcitanu ale forum absolutne :sweat_smile:
20. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.