• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@krista vyhrala si dobry pocit :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mne ked bude niekto do mien kecat, tak neuspeje lebo ja som tvrdohlava..... a kedze su tisice mien, neviem preco by som mala dietatu dat meno ake sa uz v rodine niekolkokrat vyskytuje :grinning:

@ooo ja by som velmi chcela babu... aj ked drahy uz si predstavuje ako bude mat syna a ten bude hrac NHL :grinning: mojim rod. bude asi jedno, ze co budeme mat ale svokor urcite chalana.... Lindu ma rad, ale z chalana by bol urcite hotovy, koncom maja bude mat Linda sestru - nuz, tazke to ma.... a ja som taka hnusoba hnusna, ze naschval by som chcela babu, ze nech je sranda :grinning:
8. feb 2011 o 16:10  • Odpovedz
@ikarkulka Ella sa narodila 26.6.2007 :wink:
8. feb 2011 o 16:10  • Odpovedz
:@krista z matkovej strany su sami chalani z mojej strany same dvojcata, tak sa mam na co tesit. :grinning:

my sa teraz snazime, aby sme sa tento rok zobrali. mala som podmienku, ze sa nechcem vydavat tehotna. a potom sa uvidi. ale matko si dal podmienku, ze do 30tky by som mohla porodit. takze po svadbe sa ide asi na to. :grinning:
8. feb 2011 o 16:11  • Odpovedz
@janocka tak první může být holčička a druhý chlapeček :dizzy_face: já jsem si holčičku strašně moc přála, já bych si neuměla představit co bych dělala s klukem kdyby se mi narodil, nějak mě to nelákalo :sweat_smile: a když jsem čekala Lukyho tak jsem zase toho kluka strašně chtěla, už máme v plánu jak bude dělat karate a fotbal jako tatínek a prostě to bude všechno super, Kristý bude chodit zase na tancování :grinning: ale néé nejsem ten typ mámy co by plánoval budoucnost dítěti úplně sám, vyzkoušíme a uvidíme jak to bude a půjde :slight_smile:
8. feb 2011 o 16:12  • Odpovedz
@krista, tak u prvního byl tvůj lunární věk 21 let a u druhého 22 let (šmarjá, nevim proč, vždycky jsem si myslela, že máte děti trochu víc od sebe :confused: :sweat_smile: :grinning:)
8. feb 2011 o 16:12  • Odpovedz
@ooo dvojčata fakt?! :slight_smile: No tak to bude veselý u vás! :slight_smile: ty jsi napsala snažíme, ale nemyslela jsi teda nesnažíme? :sweat_smile: a kdy máte svatbičku? Jsem tu přes mk.cz tak to nevidím :slight_smile:
8. feb 2011 o 16:13  • Odpovedz
@ikarkulka tak to je lunární věk shodný s mým skutečným věkem jak to bylo :sweat_smile: no jo, máme děti kousek od sebe (18měs.) otěhotněla jsem když Kristý bylo 9měs. :slight_smile: :dizzy_face: a to mohli být ještě míň od sebe :grinning: no ale to nedařilo :grinning:
8. feb 2011 o 16:14  • Odpovedz
@ooo takze dvojicky chlapi... hmmm, veselo budes mat doma :grinning:
@janocka mne je to jedno, pokial sa to dieta nebude volat katka alebo zuzka. pekne mena, ale pre mna ee. matko chce tak pomenovat dceru ak by sme nejaku mali.
@danu 26 let, tak tobě holka vychází :wink:
@ikarkulka hele jaktože nevidím u tebe v pase eliáška :confused: :confused: :confused: ale u příspěvku jo!!! :astonished:
@ooo mě se líbí Katarína ale Kateřina po našem nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: druhá holka u nás by byla karolína (@ikarkulka :grinning:). Protože se mi líbí jak to ladí s Kristýnou, ale tu nemáme tak neni co řešit, ani nebude :grinning:
8. feb 2011 o 16:15  • Odpovedz
@krista ale u obou ti vychází holka :grinning:
8. feb 2011 o 16:16  • Odpovedz
@krista nesnazime sa este. :slight_smile: svadba bude 1.9.
A ono stejně, i když si člověk přeje jiný pohlaví tak je z toho druhýho podělanej a neměnil by, MM nechtěl moc kluka (překvapivě) že prej nejsou tak mazlivý, ale Luky to je mazlík mazlící, je strašně mazlivej.... a teď přišel s rohlíkem z koše :sweat_smile: :rolling_eyes:
@krista já jsem si to asi nějak schovala jen pro přátele a tebe asi v přátelích teda tím pádem nemám? dobrý je, že to nevidím ani já :grinning:
@krista mne sa tiez paci karolina alebo nina... radsej nech mame chalana, lebo sa aj pobijeme kvoli menu. :grinning:
@krista no jo, dřepíš u pc, ani najíst mu nedáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2011 o 16:17  • Odpovedz
@ikarkulka no vždyť říkám že mi ten čínský vyšel špatně :grinning:
Luky občas jako holčička vypadá, i se rád parádí, prohlíží se před zrcadlem, ale dole chlap určitě je :grinning:
8. feb 2011 o 16:18  • Odpovedz
@ikarkulka chudinky no :sweat_smile: kdybyste viděli jak se vrhaji na jídlo od návštěv, to byste si fakt mysleli že jsou podvyživený :sweat_smile: naštěstí nejsou a osvědčilo se to jak jsou nemocný, jak moc nejedí a hubnou, tak naštěstí nejsou kost a kůže :slight_smile:
8. feb 2011 o 16:20  • Odpovedz
@ooo Niny znám dvě i tady v ČR, taky se mi to začlo líbit :slight_smile: jedna holčina má Nelu a Ninu to mi k sobě skvěle ladí :dizzy_face:
8. feb 2011 o 16:20  • Odpovedz
@janocka jani, tvůj lunární věk je buď 28 nebo 29, podle toho, zda byste počali před 3. únorem (což je teoreticky možné :grinning:) nebo po něm.

no a potom mi to vychází takto, teoreticky samozřejmě:
měsíc početí - pohlaví
leden - kluk
únor - holka
březen - kluk
duben - holka
květen - holka
červen - holka
červenec - kluk
srpen - kluk
září - kluk
říjen - kluk
listopad - holka
prosinec - holky
8. feb 2011 o 16:22  • Odpovedz
@ikarkulka tak to je fajn, my sme babu chceli, a keby sme mali druhe, Michal by chcel zase babu, poznam velmi malo chlapov ktory "nechce" syna
8. feb 2011 o 16:24  • Odpovedz
@ikarkulka dakujem :dizzy_face:

inak, ani ja nevidim v pase, ze mas Eliasa a to ta v priateloch mam :grinning: vo fotoblogu ho vidim, no takto pri prispevku nie... ze by error?
8. feb 2011 o 16:25  • Odpovedz
@janocka @krista Cinsky kalendar nahodou funguje, ale jen tomu, kdo to s nim umi. Vetsina to dela blbe :grinning: Musite si pocitat vek, ktery v tom kalendarnim roce dosahnete, tz. my k Janockou mame pro ucely toho kalendare letos 29, je jedno, ze az v prosinci, ale mame. Takze vek pocitat 29 :slight_smile: Cinani pocitaji, ze mimino pri narozeni ma 1 rok - jakoze zije 1. rok.

@ikarkulka Protoze chce zas na konika chodit, proto si zalozila novy nic. Myslim, ze janocka o tom vi.
8. feb 2011 o 16:44  • Odpovedz
@mmmk myslela jsem, že když někdo porušoval pravidla, dostal upozornění a na základě toho se šprajcnul a řekl, ať ho zablokujeme úplně, že už se sem nesmí vrátit... no uvidíme, jestli se bude chovat jako předtím (jakože asi jo, viz ty diskuse, cos jí zamykala), tak to stejně nemá dlouhou životnost :grinning:
8. feb 2011 o 16:47  • Odpovedz
@ooo tak vidim ze mate svatbu 2 tydnne pred nami :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co uz mas vybavene lebo mne kazdy hovori ze som pozadu :angry: A to uz mame fotografku, miesto svatby, a pribliznu predstavu...... :grinning:
8. feb 2011 o 16:48  • Odpovedz
@mmmk @ikarukulka - kto ma novy nick? dako mi to uniklo :zipper_mouth:
8. feb 2011 o 16:48  • Odpovedz
@mmmk mě to nevyjde ani kdybych si přidala roky dva :wink:
8. feb 2011 o 16:49  • Odpovedz
@mmmk a s tím kalendářem jsem to teda nějak blbě pochopila, počítala jsem to podle toho přehledu, co je vlevo vedle tabulky (z mého odkazu http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/cinskykalendar_tab.jpg).

narodila jsem se 15. ledna 1982, takže začínám v roce 82. počali jsme cca 22. listopadu 2009, což mi vychází 28. plus se má přičíst jeden rok, tedy 29.
no a když se podívám na průsečík 29 a listopad, je tam holka.
8. feb 2011 o 16:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.