• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@janocka kadlinecka - matusaci (nebo tak nějak)
8. feb 2011 o 16:50  • Odpovedz
@janocka tak matusaci. já jsem jí blokla kadlinecka a matusacci
8. feb 2011 o 16:51  • Odpovedz
@nikka.vo ze tvrdsi a duslednejsi :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2011 o 16:52  • Odpovedz
@ikarkulka nick mi nic nehovori, iba profilova fotka hej..... ked su taketo navratilky, tak ked to zistime tak by sme im mali dat na vyber, ze bud povodny nick alebo ziadny - tak ako pri zmene nicku
8. feb 2011 o 16:53  • Odpovedz
@ikarkulka @janocka Ale ona uz je zpatky delsi dobu, dlouho jsem ji nikde nevidela, takze ji neresim. Nicmene krok vedle a jde.
8. feb 2011 o 16:56  • Odpovedz
@mmmk ok, tak ked je teda naspat uz dlhsie, tak ok.... ja ked u niekoho kto bol blokovany na vlastnu ziadost zistim, ze ma novy nick, tak davam na vyber - povodny alebo ziadny.....
8. feb 2011 o 17:02  • Odpovedz
@mmmk ok, tak ked je teda naspat uz dlhsie, tak ok.... ja ked u niekoho kto bol blokovany na vlastnu ziadost zistim, ze ma novy nick, tak davam na vyber - povodny alebo ziadny..... nestretava sa to s pochopenim, ale nie je takych, ktorych objavim vela
8. feb 2011 o 17:03  • Odpovedz
ty jo, čumim jako puk, když si najedu kurzorem na fotku v albu, tak je tam "otoč fotku doleva, doprava, vymaž fotku" dole na obrázku. to je tam už dlouho?
8. feb 2011 o 17:17  • Odpovedz
@janocka sorry, som uz nebola online...no som tak 50:50 co sa tyka latkoviek :unamused:
8. feb 2011 o 17:18  • Odpovedz
juuuj vy ste toho nakecali :astonished:

@ikarkulka kaji aj mne vypocitaj teda :sweat_smile: ja som sa narodila 19.1.1988...dikyyy :dizzy_face:
8. feb 2011 o 17:22  • Odpovedz
@ikarkulka ja som si to vsimla teraz ked som 1 album pozerala.... asi je to nova fičura.... + pod profilovou foto vo fotobologu pribudlo tlacitko Adminclub.... to je super :dizzy_face:

@domika007 v pohode, myslela som, ze uz si prec..... ake su pre teba + a - papier vs. latka?
8. feb 2011 o 17:23  • Odpovedz
@janocka boli sme v zdravotke, musim si obehat dake veci a pak na nakupe.... vies co neviem, proste stale nejako vaham, nemam konkretne + a - :unamused:
8. feb 2011 o 17:26  • Odpovedz
@janocka heeelp prave som odpisala na 3 Ip ohladom reklamy, preco to pisu mne? sak nevedia, si to kuk :sweat_smile: jani takze ti asi budu pisat :wink:
8. feb 2011 o 17:30  • Odpovedz
@domika007 kdo ti psal ohledně té reklamy? já mám taky něco v ip, ještě jsem se k tomu nedokopala.
8. feb 2011 o 17:33  • Odpovedz
@domika007 a s těma plínkama přece musíš mít nějaký pro a proti, nebo podle čeho se rozhoduješ?
@domika007 sismaria, co ti pisu? to su debili.... sak ja neviem ako jasnejsie sa da napisat kde vytvorit reklamu a kolko to stoji... mantaci
@ikarkulka tito 3 : dzula, videoprodukce a michalherda
8. feb 2011 o 17:34  • Odpovedz
@janocka ja neviem, tiez som z toho v soku a rovno tri Ip za sebou :astonished:
@ikarkulka kaji neviem fakt neviem...ja proste v podstate ani netusim ako to latkovanie vobec funguje :sweat_smile: :zipper_mouth:
otazka : menili sa nejako fotoblogy? lebo ten moj na MK vyzera divne :unamused:
8. feb 2011 o 17:37  • Odpovedz
@domika007 no ono to funguje tak - co teoreticky viem - ze das plienku, zaspini sa, das do nadoby na plienky a potom operies... ak je zaspinena od kakancov, tak vyhodis separacku do WC, das do nadoby a potom do pracky.... a medzitym das cistu plienku :grinning:

mne tiez pisu maily furt ohladom reklamy, ze ci sa to neda na skusku na mesiac zadara alebo ci by daka zlava nebola alebo preco sme taky drahi v porovnani s konkurenciou.....
8. feb 2011 o 17:38  • Odpovedz
@domika007 tak videoprodukce psala i mě, tak to už nechám být.
chtěla jsem jim stejně jen dát odkaz na reklamu v katalogu a asmira reklamu - akorát jsem se jich chtěla ještě zeptat, kde chtějí inzerovat, ale asi na svatbách.

no domi, tak s tím látkováním si to nejdřív nějak pozjišťuj, abys nenakoupila látkovou výbavu, a pak nezjistila, že ti to nic neříká, nebaví... páč o tom musíš být buď přesvědčená, jinak tě to asi bude obtěžovat.
8. feb 2011 o 17:38  • Odpovedz
@janocka jani ty si to nejako jednoducho popisala :sweat_smile: :grinning:

ako ti ludia su fakt na hlavu, taketo otazky by ma ani vo sne nenapadli, sak precitam ako to funguje a bud chcem alebo nechcem nie?
8. feb 2011 o 17:39  • Odpovedz
@ikarkulka ja im proste napisem, ze ohladom reklamy sa maju obratit na janku, resp, info najdu tam a tam ( vlozim link)...

no sak jasne, ja som este nic nekupila, tie plienky co mam v albume, chcem len tak na bezne vyuzitie, ked niekam pojdeme, do kociky a tak... len o tom latkovani je tolko popisane a ja tak nerada tolko citam, lebo mi to pride take nezazivne...mne to staci polopate vysvetlit a je to
8. feb 2011 o 17:41  • Odpovedz
@domika007 no tak podla mna na tom nie je nic extra zlozite co tak citam..... citala som @emjee clanok o latkovani a potom este par bab a v pohode sa mi to zdalo byt.... ja ked budem mat dieta, tak chcem ist do latky urcite, lebo tak Linda, teraz uz ked je vacsia a nema az taku spotrebu ako pred napr. rokom, tak aj tak za vikend spotrebuje 1 tesco igelitku plienok..... strasne vela odpadu....

@ikarkulka videoprodukce pisala aj mne, pisali aj mail.... maju reklamu na BRMS ale nemozu vkladat videa.... ak vam niekto bude pisat ako sa vkladaju videa do prezentacie, tak zatial nijako, programuje sa to
8. feb 2011 o 17:43  • Odpovedz
@janocka no ja neviem, tak som asi nechapava potom ja, lebo mne to pride take zlozitejsie...hlavne co sa tyka vyberu plienok a pod...

ok mne pisala ta videoprodukce len vseobecne za reklamu viac nic
8. feb 2011 o 17:44  • Odpovedz
@domika007 no vyber je zlozitejsi, to hej ale emjee aj ikarkulka to maju, myslim, v clankoch a vela sa dozvies aj na stranke branakdetem + tu na MK v diskusii latkove plienky.....
8. feb 2011 o 17:47  • Odpovedz
@janocka uvidim, mozno sa na to nedam, neviem, stale vaham...
8. feb 2011 o 17:48  • Odpovedz
@niccky.z no mame salu, fotografa, dj, asi saty, dnes sme si vybrali obrucky uz na 100%. idem prave pisat ujovi zlanikovi, ze nech nam vyrobi a ostatne ma cas. nechcela som niektore veci tak skoro riesit, ale teraz mame na vsetko dobre ceny a dost usetrime, takze vybavujeme.
8. feb 2011 o 18:10  • Odpovedz
@ooo to mas toho uz dost :slight_smile: Ja chcem zacat so satami a obruckami az v marci. Kupujes si saty alebo poziciavas, ja rozmyslam ze si ich dam usit kedze som zatial nenasla nic. Bola som teraz na veltrhu v Inchebe ale bol strasne slaby a tiez saty cisty koniec :unamused:
8. feb 2011 o 18:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.