• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@mmmk jo lovela a persil sensitive mi přijdou úplně zbytečný, stejně v tom nějaká srágora bude.
domi, ty pereš ve froschi ne? tak u toho bych zůstala. nebo dobrý je ještě tekutý ecover, v tom jsem zezačátku taky prala. teď už peru v normálním prášku, dávám i aviváž (oboje teda eko), pokud není dítě alergik/atopik, tak bych to asi extra neřešila.
9. feb 2011 o 18:35  • Odpovedz
@ikarkulka jj, periem, teda teraz mam tento z DMko rady : http://www.dm-drogeriemarkt.cz/foto/sortiment_vlastni.html?im=3_124566612532.jpg - ten tekuty, ale nemam problem pre dieta kupit opat froscha :slight_smile:
9. feb 2011 o 18:38  • Odpovedz
@domika007 To jako fakt. Tu se doporucuje prat to detsky treba par mesicu extra. Jakoze ne bodycka a tatkovy monterky spolu. Ale ted jsem se ti divala schvalne do prirucky o detech a nic o specialnim prasku tam neni. Tu byva na praskach a gelech jen napsano "vhodne pro deti" a je to tu skoro na vsem.

@ikarkulka Persil sensitive mi proste prijde krajne podezrely prasek jeste z doby, kdy jsem ani tehotna nebyla :sweat_smile: Taky myslim, ze v tom nejaky sajrajt bude. Jeste teda neco pro alergiky je nejaka Vladěnka. To si vozi z Cech moje kamoska, ktera ma deti brutalni atopiky a ta vladenka jsou nejake mydlove vlocky nebo tak neco. Ovsem jejich bila bodycka vypadaji proti Maxovym jako bezova :sweat_smile: Ono to na tu bilou asi neni idealni. Navic to pry i dost zasira pracku. Coz teda sliz pry taky. Nemam teda zkusenost.
9. feb 2011 o 18:42  • Odpovedz
@domika007 Pro mimco fakt frosche. Az uvidis, ze je to ok, muzes zkusit to denkt mit - coz teda ja pouzivam na lozni pradlo, potahy atd.
9. feb 2011 o 18:43  • Odpovedz
@mmmk ako ja budem urcite decke veci prat osve, teda pokym bude malicke...potom to uz nebude vadit, ak to budem prat aj s nasimi vecami...

ok, takze pojdem do klasickeho froscha, tym nic nepokazim :slight_smile:
9. feb 2011 o 18:45  • Odpovedz
@mmmk jj, frosch to isti :sunglasses: praveze som bola prekvapena, ze aky je ten denkmit fajn, predsa len ten frosch sa rychlejsie mina a nas je teda doma dost vela...
9. feb 2011 o 18:46  • Odpovedz
@domika007 Jako v tom denktmit per vase veci a mimcu obleceni, pripadne plinky ve froschi. :sunglasses:
9. feb 2011 o 18:48  • Odpovedz
sa prave bavim, kamoska mi pisala, ako omylom do bubna pracky hodila miesto tablety na zmakcenie vody, tabletu do WC :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. feb 2011 o 18:48  • Odpovedz
@domika007 ja som mala spociatku lovelu (kedze v tom case som pre nas pouzivala este ariel ci persil ci co to bolo :grinning:), odkedy som presla na froscha, periem v nom vsetko, aj M. veci (a teda obcas periem aj v pracich gulickach teraz)

@mmmk Vladenka su mydlove vlocky, z ktorych sa robi sliz na pranie (teda da sa aj z ineho mydla) - samotne mydlo zanasa pracku, preto ja sliz nerobim (ani by sa mi nechcelo, ale baby latkarky si ho pochvaluju na plienky)
10. feb 2011 o 05:54  • Odpovedz
Ahojky,
koukám, že se řešily prášky, já začla prát v Lovele kvůli dětem a když se Kristý objevil ekzém tak se mě Dr. ptala v čem peru a jak slyšela Lovela, tak říká ať s tím přestanu, že z toho je hodně ekzémů... nemám to vyloženě potvrzený na sobě, protože i po vysazení měla ekzém furt, ale prej z toho hodně bývají ty ekzémy :confounded: tak nakonec jsem po celým městě sháněla prášek ve kterým prala ještě kdysi máma mě Titan sensitiv :sweat_smile: a teď už peru v prášku stejným jako pro nás a to je různý :slight_smile:
10. feb 2011 o 08:10  • Odpovedz
@emjee Nemam sama sliz vyzkouseny, muze to byt ale i necim jinym, ale kdybys videla barvu ctvercovek ze slizu a z frosche, dost by ses divila :sweat_smile: Mne ten frosch nepripada tak strasne drahy, ze bych v nem ty plinky prat nemohla :sweat_smile: Vzdyt na latkovky uz nemas vlastne zadne dalsi naklady, to se "investice" do frosche da snest :grinning:

@krista To jsem s tou lovelou neslysela, to je teda tvrdy! :sweat_smile:
10. feb 2011 o 08:20  • Odpovedz
@mmmk no mě to taky překvapilo, prášek pro děti :astonished:
Ten frosch je nějaký EKO či co? Ještě jsem ho neměla :wink:
10. feb 2011 o 08:49  • Odpovedz
Hm. koukám že se řešil i nějaký Denkmit či jak :grinning: tak se mrknu v drogerce až tam půjdu, cena je dobrá říkáte jo :grinning:
10. feb 2011 o 08:51  • Odpovedz
@krista Ano, frosch je eko.
10. feb 2011 o 08:51  • Odpovedz
@mmmk no já se v tom moc nevyznám, od nás znám max. Ariel, Persil, Rex... :sweat_smile: tak proto se ptám :grinning: vyhovují mi teď ty Ariel kapsle když mám nějakou šílenou skvrnu, ale jsou drahý na můj vkus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2011 o 08:52  • Odpovedz
@krista Teri, ten frosch zas tak drahy neni. Ja ho pouzivam na nase i Maxovo obleceni a plinky, ale treba na lozni pradlo pouzivam denkt mit z DM. Persil jsem mivala praci gel, ale priserne se mi zprotivela ta vune :sweat_smile:
10. feb 2011 o 08:54  • Odpovedz
@mmmk Fakt? Tak to mě voněl :grinning: manžel si furt vymýšlí že to chce střídat, že když je dlouho nějaký prášek/aviváž tak si na tu vůni zvykne a už mu to nevoní :sweat_smile:

Já mám teď do DMka 25% slevu na dva výrobky a ještě 10% slevu na celkový nákup, takže kdyby bylo nějaký větší balení aby se mi to vyplatilo tak to koupím a vyzkouším když si to tak chválíte, jinak jsem měla v plánu uplatnit to na UM a nevím teda co se mi víc vyplatí :slight_smile:
10. feb 2011 o 08:58  • Odpovedz
@krista Tak toho frosche zkus. Kup litrovy baleni gelu a uvidis :wink: UM muzes koupit k tomu, ne? :grinning:
10. feb 2011 o 08:59  • Odpovedz
@krista teri ten denkmit stoji u nas, balenie 3 l okolo 5,50€ a frosch 1,5l (vacsi u nas nemaju) stoji okolo 7€ :wink:
10. feb 2011 o 09:00  • Odpovedz
@mmmk no to můžu ale že ta 25% sleva se mi nevyplatí :grinning: UM samozřejmě kupuju taky, to neni tak že bYch koupila jeden měsíc prášek druhej měsíc UM, že by chudák Luky byl hlady :grinning: snažím se co nejlíp tu slevu uplatnit :slight_smile:

@domika007 díky jdu se podívat kolik má euro :grinning:
10. feb 2011 o 09:03  • Odpovedz
10. feb 2011 o 09:08  • Odpovedz
@domika007 tak jsem si to spočítala :slight_smile: cena je super, hlavně ten denkmit :slight_smile:
A jak se jinak máš s malou Dominičkou? :grinning:
10. feb 2011 o 09:09  • Odpovedz
@krista jj, ten ma fajn cenu, frosch je drahsi z dovodu, ze je zdravsi :wink: jejda nehovor to meno tak :sweat_smile: :grinning: mam sa fajn, ditko taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2011 o 09:12  • Odpovedz
@domika007 :grinning: :grinning: :grinning: mě se to strašně líbí jí takhle říkat :grinning: ale tak fajn když si to nepřeješ, ty jsi matka :grinning: jsem zvědavá jestli se trefíme, tady ti snad nikdo netypoval kluka, tak to kdyžtak bude překvapení :grinning:
10. feb 2011 o 10:00  • Odpovedz
@krista ano, lenze mna to privadza do zurivosti :angry: :sweat_smile: :grinning: no ved uvidime co to nakoniec bude, ale hlavne nech je zdrave nie?
10. feb 2011 o 10:03  • Odpovedz
@domika007 to byl účel :grinning: néé kecám :slight_smile: jasně že to zdraví je hlavní, ale každej jsme zvědavej :grinning: a ty už nakupuješ nějaký oblečky třeba neutrální nebo čekáš? :slight_smile: co ten kočárek jakej vede? :dizzy_face: to Jané?
10. feb 2011 o 10:07  • Odpovedz
Teď mi přišla mikina pro manžela, už aby měl narozky ať mu to můžu dát uááá :grinning:
http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/38/40/31/1438403183
10. feb 2011 o 10:09  • Odpovedz
@krista no zatial mam len od mamy taku bielu supravku, mam ju aj v albume...a maju mi prist tie bodynka z usa... na vybavicku sa chystam az ked mi povedia co to bude alebo ked niekde zbadam nieco pekne :slight_smile:

jj, ten jane, on bol moj horuci favorit uz dlhsie
10. feb 2011 o 10:10  • Odpovedz
@krista zaujimavy tvar ma ta mikina :slight_smile:
10. feb 2011 o 10:10  • Odpovedz
@krista žiješ tak je to dobrý :grinning:

@domika007 a já myslím že to bude kluk :sunglasses: ještě teda nevíte jo? :confused: :sweat_smile: my to věděli od 10tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: pač to prý Jouzovi ta potvora řekla že je pindulína :grinning: a ve 13tt nám to potvrdil i dr :dizzy_face:
10. feb 2011 o 10:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.