• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@domika007 no tak už aby to bylo ať se může rozjet nakupovací mánie :grinning:
Jj mě se ta mikina strašně líbila, ale vždycky se na aukru vyšplhala moc vysoko na můj vkus, tak jsem si teď počkala a dočkala jsem se, MM už dlouho nějakou chce, o téhle vím že se mu taky líbí, jen by asi uvítal tmavší, ale byla tam tahle tak má smůlu, bude mít tuhle :grinning:
10. feb 2011 o 10:12  • Odpovedz
@krista presne tak :grinning:
ale ved aj tato farba je pekna,urcite sa jej potesi :wink:
10. feb 2011 o 10:13  • Odpovedz
@aguaverde jako že jste to dělali v 10tt a při tom mu to řekla jo nebo co :grinning:

Já jsem si tvého příspěvku všimla až teď :sweat_smile: jsem předtím skočila na druhou stranu a neviděla ho a ve zmíňkách jsem ho měla taky až teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2011 o 12:22  • Odpovedz
@domika007 potěší každopádně :grinning:
Co ty ještě nakupuješ z USA hadříky, asi jo viď :slight_smile:
10. feb 2011 o 12:23  • Odpovedz
@krista zatial ano, lenze ma sa u vas v CZ zvysit DPH a tym padom aj cena, na kt. sa nevztahuje clo :unamused:
10. feb 2011 o 12:24  • Odpovedz
@krista inak som si pisala s jednou babou odtialto z konika, ze ona objednava napr. veci z GAPU odtialto, www.gap.eu a dokonca odtial to shipuju aj na SVK, co je super a ze je aj rychle dodanie :slight_smile: si to tam musim len nastudovat :wink:
10. feb 2011 o 12:29  • Odpovedz
@krista :grinning: :grinning: :grinning: ne oni si spolu celou dobu těhu povídali :sweat_smile: prostě on poslouchal pupek povídal na něj a prý mu odpovídala :sweat_smile: :confused: oni byli už tenkrát na sebe fixovaní (pokud Jouza večer neusínal vedle mě tak mě tak dlouho kopala a vrtěla se až si ke mě lehl a dal ruku na břicho v ten moment klid a spala :angry: )
a to samé teď, jakmile Jouza odejde bez Chár tak stojí u dveří a řve a řve a řve :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: když jde do práce to jí neva ale něco neplánovanýho v dobu kdy sou spolu je děs :angry:
10. feb 2011 o 12:33  • Odpovedz
@domika007 a ty jsi objednávala do CZ? :sweat_smile: GAP jsme taky měly pár věciček a myslím, že byly hezký :slight_smile: ale už nevím co to bylo :grinning:

@aguaverde nám jeden čas Kristý řvala i když šel MM do práce a v jednu dobu se taky musel domů vracet tak aby ho neviděla a vylézal až když byla uložená :sweat_smile: pohlaví jsem tušila u obou dětí, ale nikdo mi ho teda neřekl :grinning: (kromě Dr. v 19tt+3 a 19tt4) :slight_smile:
10. feb 2011 o 12:40  • Odpovedz
@krista nee, len ta baba cez kt. som doteraz objednavala byva v cz, ale jazdi na svk :wink: gapik je fajn...ja som si teraz aj pre seba objednala daco, ale z old navy
10. feb 2011 o 12:41  • Odpovedz
@krista no já právě mám pocit že ty holky na ty táty sou prostě zatížené :sweat_smile: :confused: prostě tatínkův miláček a přes to nejede vlak ani matka ju v tu dobu nezajíma :sweat_smile: :angry: :grinning:
no mě to taky Chár neřekla to jen Jouzovi :sweat_smile: já byla přesvědčená že to bude Teo tak sem na pupek mluvila jak na kluka a v 13tt se potvrdilo co říkal Jouza :angry: :grinning:
10. feb 2011 o 12:45  • Odpovedz
@domika007 jů ukaž! :slight_smile:
10. feb 2011 o 12:45  • Odpovedz
@krista sakris uz ju nemaju na stranke :frowning2: skusim pohladat obrazok v PC, som si ju ukladala...
10. feb 2011 o 12:51  • Odpovedz
10. feb 2011 o 13:02  • Odpovedz
@domika007 jééé to bude překrásný přes pupíček :dizzy_face:
10. feb 2011 o 13:09  • Odpovedz
@krista jj, preto som si to aj objednala a hlavne som to nasla medzi dievcenskymi vecami, kedze dospelacke take neboli :sweat_smile:
10. feb 2011 o 13:10  • Odpovedz
@domika007 no to máš výhodu že to oblečeš :grinning: ale já teď taky, co jsem trochu zhubla po porodech tak chodím a koukám po tričkách tak S nebo 36 a moc jich neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když jsem bývala tlustá a potřebovala tak M,L tak všude byly samý "S" a já akorát nadávala :rolling_eyes: totéž s kalhotama, tam jsem bohužel nezhubla na stehnách, takže potkávám samý malý :rolling_eyes:
10. feb 2011 o 13:13  • Odpovedz
@krista :grinning: no tak to je fakt, lebo aj u nas mam problem zohnat tie male vecicky, tie sa rychlo rozchytaju, co ma riadne kaka, preto si rada objednavam cez net, maju moju velkost + tie veci malokto ma :sunglasses:
10. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz
@domika007 a máte u vás Kik? Tuším že jsem viděla reklamu i na SK televizi ale nejsem si teď jistá, tam jsem sehnala tričko i 34 :grinning: nebo v Tescu Cherokee :sweat_smile: v životě bych netušila že si budu kupovat takový malý trička, už jen proto že jsem mívala i velký prsa, ale po kojení mi nic nezbylo :grinning: z toho netu je to super, že to fakt málokdo má :dizzy_face: jen já bohužel musím vyzkoušet, někdy mi to je dobře, někdy velký, někdy malý :confounded: nevěděla bych :slight_smile: tobě sluší všechno to se ti to nakupuje! :slight_smile:
10. feb 2011 o 13:17  • Odpovedz
@krista jj, mame, ale nie je tam moc dobry vyber ako napr. v rakusku :unamused: teraz som tam nakupila napr. take crepnicky na kvetiny, inak nic moc :confounded: tesco je v tomto tiez fajn...ale ja viac menej cez net... a teraz pomenej, kedze nikam nechodim, zbytocne by som si nakupovala veci, uz teraz ich mam kopec v skrini...

ze vsetko mi slusi, no to iste :sweat_smile: :grinning:
10. feb 2011 o 13:22  • Odpovedz
@domika007 tak až budeš obměňovat šatník tak se ozvi jestli ti to praská ve švech :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám fakt problém s kalhotama, chtěla bych nějaký hezký, ale co se mi líbí to neobleču :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď si koupím asi teplý legíny na zimu :sweat_smile: a Kristýnce taky, byla jsem tady u nás v krámě a maji dětský legínky za 49,- a maji tam i super riflovou sukýnku za 59,- nemůžu se dočkat až tam naklušu po výplatě, nechám tam totiž zákonitě víc peněz než si myslím :sweat_smile: a to neni žádnej sekáč, jen obyč. obchůdek :slight_smile:
10. feb 2011 o 13:24  • Odpovedz
@krista ok, nie je problem :grinning: :grinning: ja teraz nosim len leginy, rifle co som nosila doteraz uz nezapnem a tehu si kupovat nechcem, sak tie leginy su v pohode :wink:

to su ake super ceny? aj u nas by mohli byt take obchody :confounded:

no nisto, lucim sa ja, pekny zvysok dna
10. feb 2011 o 13:26  • Odpovedz
@domika007 to je fajn, no v tom obchůdku jsem si teď všimla že tam prodávaji i kalhoty s pružným pásem a když jsem to já coby těhule sháněla tak nikde nic, k naštvání toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná si je koupím i teď, to využuju přes ten pupek :grinning:
Tak se měj hezky! :dizzy_face:
10. feb 2011 o 13:29  • Odpovedz
@janocka @mmmk @ikarkulka holky vy se hodně angažujete v těch PC, co je proboha toto, už jste to někdy viděly?
http://www.modrykonik.cz/adminclub/?user=zuzana151&go_search=Find+user

To má nějak skrytý či co... ??
10. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz
@krista teri, to vůbec netušim :sweat_smile:
10. feb 2011 o 14:06  • Odpovedz
@domika007 promiň, teď jsem si přečetla, že nikam nechodíš. buď jsem něco přehlédla nebo o tom nechceš mluvit, tak to pak přejdi, ale - ty máš nějaké problémy? :pensive:
10. feb 2011 o 14:13  • Odpovedz
@ikarkulka ty jo tak to já to od Domči pochopila prostě tak, že je těhule na PN tak se moc nikam nedostane :astonished:
10. feb 2011 o 14:21  • Odpovedz
@ikarkulka a s tím PC jsem zvědavá co mi řeknou ostatní, dneska jsem našla 4 duply, ale všechno je to takový divný :confused:
10. feb 2011 o 14:22  • Odpovedz
@ikarkulka jak to máš s tím malým že ho v pase nemáš vidět, dostala jsem další takovou chybovou hlášku :confounded:
10. feb 2011 o 14:25  • Odpovedz
@krista aha, netušila jsem, že je na pn :unamused: ale proč vlastně? já to nechci rozebírat, pokud je to citlivý, zvlášť, když tu dominika není. jen mě to zarazilo, myslela jsem, že je všechno v pohodě.
jinak já jsem měla neomezený vycházky a lítala jsem sem tam. však i na slovensku jsme se byli fotit :grinning:

s tím pasem nevím, už jsem si to přenastavovala, ale pořád to tam nemám. asi error
10. feb 2011 o 14:26  • Odpovedz
jo tak pas už čtu v errorech, super a vy u mě děti vidíte??
10. feb 2011 o 14:27  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.