• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@aguaverde aháá, tak to přeju ať ho už ho brzo máte :dizzy_face:
16. feb 2011 o 16:13  • Odpovedz
@aguaverde @krista Moje segra do toho zapojila celou rodinu, rozeslala rozpisy, kde maji kofolu za malo a kolik ktera rodina musi odevzdat vicek a prasatek a datum uzaverky, aby mel Maxula prasitko pod stromeckem :grinning: Takze to bylo jako sber papiru na zakladce :grinning: My jsme meli prideleno vypit 10 flasek kofoly a to jsme z toho meli pekne rozleptany pajšl. My si koupime treba par kofol, kdyz jedeme z Ceska, ale nejak na tom nebazirujem, i kdyz nam to chutna :slight_smile:

@krista Prasatko ma Max od Vanoc, zatim se po nem vali a prasatko chte nechte chyta takovou vic prasatkovou barvu :grinning:
16. feb 2011 o 16:18  • Odpovedz
@mmmk to je hezky napsaný s prasátkovou barvou :grinning: Jak ho potom očistíte, předpokládám že takhle velký buben v pračce nemáte :grinning: ale co má to být prase, tak ať dělá svému jménu čest :grinning: :grinning: :grinning:
To je fajn s tou rodinou :dizzy_face:
16. feb 2011 o 16:19  • Odpovedz
@krista Vidis, ze nektera cast rodiny funguje precizne a pro malyho by se rozkrajela a jinde to nefunguje vubec. To si predstav, ze ja s tema bratrancema vubec nejsem v kontaktu. Videla jsem je tak pred tremi lety na starencine pohrbu naposled. A jeden si me pridal na FB do pratel a ja to odmitla. A pak jeste 4x :sweat_smile: A on kvuli tomu volal mymu tatkovi, ze kde to jsme, ze jsme snad jednou rodina a ze taky chteji videt fotky naseho decka (ne Maxe, decka!). Tak se z toho tatka vyvlikl, ze na FB zadny fotky nemam :grinning:
Nebudu to prase prat, kdyztak ho pak vemu takovym tim praskovym vanishem na koberce :grinning:
16. feb 2011 o 16:26  • Odpovedz
@mmmk moje část rodiny taky funguje celkem OK, i když jako v rámci možností, s bratrancema mám super vztah, s tetou... s mou mámou takovej polovičatej, oproti tomu s tchánovcema tragedie, ti se ozvou jen když chcou půjčit, jako bychom my sami měli :sweat_smile: neví kdy mám já narozeniny, děti... prostě nikdy se neozvou, MM je to líto mě je to jedno, zvykla jsem si, jsou takový od začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. feb 2011 o 16:36  • Odpovedz
@krista To jsem ti psala, ze tchanovci zapomneli na Martinovy narozeniny a pak mu teda potrepali rukou a dali cokoladu? A druhymu poradaji oslavy narozek jako prekvapeni a koupi mu byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2011 o 19:19  • Odpovedz
@mmmk no teda :astonished: a on je první nebo druhý? Asi druhý viď? To je teda fakt dobrý, no ale právě proto si myslím, že vy nemusíte mít obavy mít další děti když vidíte v okolí takový případy, to člověk rovnou ví že takhle se chovat nebude a udělá proto všechno. I když u tebe chápu že je to spíš z těch prac. důvodů.
17. feb 2011 o 07:48  • Odpovedz
@krista Ne, je prvni ze dvou :rolling_eyes: Ale jak jeho matka rada vsude hlasa, je nechteny a neplanovany, zatimco jeho bratr je chteny a na minutu presne planovany. A neodpusti si dodat, ze ho udelali, kdyz mel tchan opustak z vojny :rolling_eyes: Kdyb si to myslela a drzela hubu, ale ona to takhle hlasa, to bych se vzdycky v pr... videla :angry:
17. feb 2011 o 09:02  • Odpovedz
@mmmk aha a já myslela že je druhý, tak jsem si to musela s někým poplést. To mu dávají značně najevo že je nechtěný :rolling_eyes: já znám takových nechtěných nebo lépe řečeno neplánovaných dětí, ale chovají se k nim rodiče hezky. Třeba teta měla první dítě v 19ti, v lednu se vdávala a v červenci se bratránek narodil a je to taková suprová ženská :dizzy_face: s klukama má super vztah (ještě maji jednoho). A stýkáte se s tchýní hodně? No jestli je taková tak já bych se radši ani s nima moc nestýkala :confused: MM ten jako svoje rodiče taky extra nemusí vidět, kdybych ho kdysi k nim nedokopala na návštěvu, protože tam byla babička která byla hodně nemocná v té době tak by babička ani Kristýnku neviděla protože krátce na to umřela... a prostě my tam jezdíme z povinnosti, ale teď se naštěstí odstěhovali daleeekooo od nás :grinning:
17. feb 2011 o 09:11  • Odpovedz
@krista Kdyz jedeme na vikend (pa - po), spime a prebyvame u nasich a k nim se otocime treba 2x na dvouhodinovou navstevu nebo obed. Tchyne se velice vypta, co Max uz umi, aby to srovnala se svagrem (genialnim :rolling_eyes:) a pak se vsude prezentuje jakoze vsecko vi a zajima se o nas, i kdyz je skutecnost jina, ze. Ona treba nesnasi, kdyz se ji rika babicka. Kdyz treba reknem "Maxi, pujdes k babicce?" To vzdycky doprovazi takovyma komentarema, ze uz jsem se ji o Vanocich zeptala, jestli ji mame rikat dedecek :grinning: Navic se teda priserne porad urazi. Martina vychovavali babicka s dedou v Ostrave. Ty ja zboznuju a oni nas vsecky tri :dizzy_face: Meli Martina od narozeni do dvou a pul roku. Pak si ho na pul roku vzali tchanovci na jizni Moravu a kdyz byli Martovi tri, narodil se svagr (brezen), M. dostal zapal plic a tchan ho odvezl do Ostravy babicce a prijeli si pro nej v zari!!! Takze ty rodinny vztahy jsou tam myslim jasny :rolling_eyes:
17. feb 2011 o 09:17  • Odpovedz
@krista Co? To od 27.tt do 30.tt pribrala 20kg?????????????? Nejaky preklep, ne? :grinning:
17. feb 2011 o 09:18  • Odpovedz
@mmmk taky mi to přijde divný :sweat_smile:
Ježiši :frowning2: tak to bych je vůbec nepočítala jako vlastní rodiče, to je strašný teda. A kolik tchýni je, to je nějaká mladice že nechce být oslovávana babičkou? Já bych naopak byla hrdá mladá babička :wink: ale když si to nepřeje tak bych jí tak neříkala, stejně si to od vás svým způsobem nezaslouží, vždyť to neni ani pořádná máma :confused: :pensive:
17. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz
@krista Tchyni je 51. A my jischvalne babicka rikame, pac vime, ze ji to s*re :grinning:
17. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz
@mmmk to je mlaďoučká ty jo! V kolika měla TM? Mojí mámě je 57 a tátovi by bylo tento rok 69, ale už 5 let nežije.
17. feb 2011 o 09:52  • Odpovedz
@krista Ji bylo necelych 23, kdyz se M. narodil. Oni s tchanem byli oba na vysoke. Ona v lednu porodila a od brezna nastoupila do skoly. Jezdila domu v patek vecer a do Brna se vracela v nedeli. A o vikendu pry obrazela plesy. Tchan do Ostravy ani nejezdil, protoze jeho rodice chteli, aby pomahal doma :rolling_eyes:
Zvlastni je, ze me mela moje mamka ve 22, taktez na vysoke, mela ve skole vyrizeny individualni studijni plan a do skoly jezdila 1x tydne na odpoledne, to me hlidali babicka s dedou nebo jeji sestrenice (maji kluky presne v mym veku a bydlely vsecky v jednom baraku). Takze ona to byla otazla priorit. Mamka samozrejme taky uspesne a v radnem terminu dostudovala.
17. feb 2011 o 10:13  • Odpovedz
@mmmk tak to zase tak mladý nebyli, ani jeden, já měla děti pomalu mladší :grinning: ovšem na vysoké jsem nebyla :sweat_smile: a už jsem byla 3 roky vdaná :slight_smile: a zaměstnanec :slight_smile:
17. feb 2011 o 10:21  • Odpovedz
@krista Ja se v tom veku vdavala :slight_smile:
17. feb 2011 o 10:39  • Odpovedz
@mmmk to je podobne ako u mna :grinning: tiez ma mala mama v 22r., tiez studovala na VŠ a ked studovala, tak som bola u babky.... a tiez sa mame podarilo uspesne dostudovat a este si aj doktorat spravit..... Vsetko sa da ked sa chce.... A 51r. nie je podla mna az tak malo na to aby nemohla byt babicka.... keby mala 40 tak ok, jasne, ale ved vo veku 51r. je to normalne, ze sa z rodicov stavaju stari rodicia..... Moja mama ma tiez 51 a strasne chce byt babka :grinning:
17. feb 2011 o 10:59  • Odpovedz
@janocka tak jasný zase nejmladší neni, ale beru to z toho pohledu že jsem si myslela, že Markét manželovi už je ke třicítce (že ho tedy měla taky mladá), že jako pěknej věk na babičkování, já bych s vnoučatama v tomhle věku byla spokojená! :slight_smile: Mě měla máma ve 32 letech, tak to bylo někde úplně jinde na tehdejší dobu :wink: Co bych dala za to abych měla mladší rodiče (tátovi bylo 44 když jsem se narodila), možná by tu táta ještě byl a dožil by se vlastních vnoučat :pensive:
17. feb 2011 o 11:20  • Odpovedz
@janocka Jani, moji mamce bude ted v pondeli 51 a je nadsenou babickou a vsude se tim chlubi :slight_smile:

@krista Teri, to je dost pozde. Vidim to i kamosky, kterou mela mamka ve 30. Sice ma ted mamku v duchode, ale stejne byla vzdycky nekde jinde, ta jeji mama. Napriklad v 19, v lete, kdyz jsme sly ven, obe jsme tou dobou uz chodily s nasima ted uz manzelama, kamosce kontrolovala, jestli ma pod trickem kosilku. V letni horke noci :sweat_smile:
17. feb 2011 o 17:28  • Odpovedz
mna mali nasi po vyske, riadne zamestnani, mama mala skoro 28 a otec 31; ja som mala M. v 29 a mm 39 :grinning:
18. feb 2011 o 07:14  • Odpovedz
nasi budu starymi rodicmi pred 50tkou a vobec to neberu nejako tragicky, rovnako ako svokra, podla mna to nema s vekom nic spolocne :wink:
18. feb 2011 o 09:11  • Odpovedz
@emjee TM je o tolik starsi? Co si vybavuju svatebni fotky, ani mi to neprislo :wink:

@domika007 Proc tragicky? Nove miminko, nova zivotni role, to je radost a vyzva, ne tragedie :dizzy_face: Nasi by se pro Maxe rozkrajeli, tchan je taky na neho tutu nunu a tchyne sedi na gauci a diva se, jak si s malym hrajem :rolling_eyes: To je ten kult vecneho mladi :sweat_smile:
18. feb 2011 o 09:24  • Odpovedz
@mmmk sak nie, len co som tak citala, ze tvoja svokra to nejako extra nepreziva, tak akoby mala :sweat_smile:

a inak ako uz si zdrava? vsetko ok?
18. feb 2011 o 09:26  • Odpovedz
@mmmk ano :grinning: ale nevyzera, ani teraz nevyzera na 41 :grinning: a maju to v rode - medzi jeho rodicmi je 10r rozdiel, stari rodicia z oboch stran 10-15r , ... piseme rodokmen, a dosli sme k tomu, ze zo svokrovej strany pred 5. generaciami a zo svokrinej strany pred 4. generaciami boli pribuzni :grinning:
18. feb 2011 o 11:54  • Odpovedz
@ikarkulka dakujem za dnesne spamy na modrejstreche :wink:
18. feb 2011 o 15:40  • Odpovedz
@ikarkulka @mmmk @krista a neviem kto chcel este vediet kto flaguje albumy iKarkulka..... je to, prekavpivo, terak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2011 o 15:46  • Odpovedz
@niccky.z není zač :wink:

@janocka já to vědět nechtěla, ale děkuju :grinning: :grinning:
18. feb 2011 o 16:00  • Odpovedz
@janocka hm tak to je hustý
18. feb 2011 o 16:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.