• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@ikarkulka Ale situace uz dost vygradovala, viz ten blog. Asi bys mela napsat duvod, proc jsi terak blokovala, at uz daji pokoj ostatnim.

@aguaverde Toz to bych i pochopila, ze by to tvoji mati nasralo :grinning: V kolika proboha zacala rodit? :grinning: Nekdy zahy, co?

Koralky Max ma, bez nich je to uplne horor (2x jsem mu je zapomnela dat po cviceni a byl i tri dny bez nich a v noci skoro nespal :sweat_smile: Nema to samozrejme ucinky jakoby dostal paralen, ale castecne to tlumi. Ale moje dula jeste doporucovala cucat koren fialky. Da se to koupit na takove snurce a proste tu cuca a ono to jakoby umrtvuje.
19. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz
@mmmk myslím, že vygradovala úplně stejně, jako když aguaverde blokla veroniku88 :wink: a jako už několikrát předtím. počkám, co mi řeknou janocka s martinem.
19. feb 2011 o 20:45  • Odpovedz
@ikarkulka vis, uz jsem se te nazastavala dost, tudiz ode mne uz jakoukoli podporu necekej. A prosim te, konika uz neadminuj. :wink:
19. feb 2011 o 20:50  • Odpovedz
@ikarkulka veronika88 sem neblokovala já :grinning: ale tuším krista :wink: ale chápu co si tím chtěla říct :grinning:
19. feb 2011 o 20:55  • Odpovedz
@mmmk a pls kde si je koupila ty korálky ? nebo i ten kořen či co ....už je to fakt děs...má to nateklé krvavé nic nejí pač jí to bolí a je mi jí líto no :sweat_smile:
19. feb 2011 o 20:57  • Odpovedz
Ahoj holky, my dnes byli nakupovat v Rakousku, no dobře jsme pořídili :slight_smile:

@aguaverde právě jsem tam ty korálky viděla normoš v drogerce. Já je kupovala v bráně pro děti, ale když koukneš na mmb, tak je tam určitě někdo mít bude :wink:
@mmmk jinak ten kořen mě taky zajímá
19. feb 2011 o 21:02  • Odpovedz
@aguaverde Ali, mame je normalne z DM, ale nejsem si jista, zda se v kazdem prodavaji :sweat_smile: Ale jak pise @kalerat , urcite je koupis na te brane detem nebo mmb :wink:

Marky, co jste poridili?
19. feb 2011 o 22:16  • Odpovedz
@aguaverde @mmmk ale pozor, nechlubte se koralkama na konovi, pac koralky uz taky spadaj mezi "urknuti a jine povery" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/co-proti-urieknutiu/?page=last&post=last&lastref=il
20. feb 2011 o 08:07  • Odpovedz
@emjee A to je nemuze mit, ani kdyz mu otru oblicej pocuranou plenkou? :grinning:
20. feb 2011 o 09:12  • Odpovedz
@mmmk byli jsme tam kupovat prací prášek, aviváž a nějaký jídlo. Byli jsme tam poprvé nakupovat a tak jsme přesně nevěděli co a jak. Je teda pravda, že prášek tam vychází o hodně levněji než tady a je kvalitnější.
No trapas jsme zažili hned v prvním obchodě, když jsme chtěli platit kartou a ono to nešlo. Naštěstí tam byli češi a hned nám nabídli eura. Říkali nám, že v rakousku mají na placení jiné platební karty a u nás je nikdo nevydá, protože se už prostě nedělají. Takže víme, že příště koupit eura a bude to super. Ještě, že se nám ti češi ujali :slight_smile:
20. feb 2011 o 09:20  • Odpovedz
@kalerat Marki, v Rakousku je dobre platit maestrem nebo masterem, oni skoro nikde neberou visu. Ani v Nemecku ne. Ja mam svoji platebni (nemeckou) kartu mastercard a tu mi v pohode akceptuji i v Cesku. Jedine fakt ty eura s sebou. Je lepsi se hned po prichodu do obchodu zeptat, co akceptuji. Jo a vyber z bankomatu uz neni tak drahy, jak byval.
20. feb 2011 o 09:26  • Odpovedz
@kalerat ahojky, takze ste boli v rakusku? aj ja sa tam chystam vybehnut, aj kvoli oblecku aj kvoli tym jantarovym koralkam...myslim, ze tam by ich mohli mat aj v DMke, nie ako u nas :confounded:

a ako sa inak mate? decka posluchaju? :slight_smile:
20. feb 2011 o 09:37  • Odpovedz
@mmmk no víš co, nás to opravdu nenapadlo, že platit kartou nepůjde :astonished: Manžel má právě mastercard a tu nám vzali akorát v jednom obchodě, jinak chtěli všude maestro (teď jsem teda koukala a u nás ji normálně taky vydávají). No pak už jsme se ptali všude, zda kartu berou :wink:
Jo a z bankomatu jsme chtěli vybrat, ale prostě nám to nešlo a to jsme byli u naší domovské banky. Pořád se to tam motalo dohromady a peníze nám to nevydalo. Nevíme co jsme dělali špatně :frowning2:
20. feb 2011 o 09:38  • Odpovedz
@domika007 Domi ahoj :slight_smile: já nevím zda je v dm měli. My tam jenom nakoukli a šli vybrat peníze do bankomatu, ale ten nám nic nedal, tak už jsme se nevraceli. Koukneme tam pořádně příště :slight_smile:
Já jsem ty korálky viděla v drogerii bipa
20. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz
@kalerat jaaj nevadi, ale tak aj tak si myslim, ze ta rakuska dmka bude lepsia ako tu u nas...takze v bipe, si to rovno poznacim, nech nezabudnem :wink:
20. feb 2011 o 09:42  • Odpovedz
@domika007 do té bipy je dobré vyřídit si kartu, mají tam pak některé výrobky dost velkou slevu. Takže přijít tam, vypsat a oni ti pak dají papírovku, kterou můžeš rovnou používat :wink: http://www.bipa.at/
20. feb 2011 o 09:53  • Odpovedz
@kalerat super, vdaka za tip, ja po nemecky neviem, ale MM troska hej, tak to s nim pozriem :slight_smile:
20. feb 2011 o 09:54  • Odpovedz
@domika007 není zač, ráda se podělím o zkušenosti
20. feb 2011 o 09:57  • Odpovedz
@kalerat to ma tesi :grinning: a co ako sa inak mate?
20. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz
@domika007 dobře, máme doma jenom Valinku, Kubík včera zůstal u babičky. My tam dnes jdeme na oběd, tak si ho pak vezmeme domů, teda pokud bude chtít :slight_smile:

Jo tak koukám, že synek se bude jmenovat s koncovkou áš, no jsem zvědavá. A co ty jak se cítíš? Vše ok?
20. feb 2011 o 10:00  • Odpovedz
@kalerat takze mate trosku kludu doma? aj maly ma aspon zmenu :slight_smile:

jj, vyzera to tak :grinning: ja sa mam fajn, vsetko v poriadku, pekne rastiem a zvacsujem sa...vdaka za opytanie :wink:
20. feb 2011 o 10:02  • Odpovedz
@domika007 to je dobře, že je vše ok :slight_smile:

No klid je tady opravdu velký, protože Kuba nezavře pusu, pořád něco vykládá :slight_smile: Ale už se na něho těšíme :slight_smile:
20. feb 2011 o 10:26  • Odpovedz
@kalerat to verim, decka maju stale co hovorit a riesit :slight_smile:
20. feb 2011 o 10:27  • Odpovedz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nový člen rodiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. feb 2011 o 10:57  • Odpovedz
@aguaverde teda nikdy by ma nenapadlo, ze potkan moze byt taky mily :sweat_smile: :dizzy_face:
20. feb 2011 o 10:58  • Odpovedz
20. feb 2011 o 11:04  • Odpovedz
@aguaverde no to je pěkný, všichni začínali brzo :slight_smile:
21. feb 2011 o 08:14  • Odpovedz
@ikarkulka @aguaverde veronika88 jsem blokovala já po dohodě s ostatními :wink: to nebyl jen můj rozmar, že by se mi něco nelíbilo :confused: ty sama @ikarkulka jsi mi říkala že jsi ji několikrát upozorňovala, mazala alba a tak už to prostě bylo na místě, nebo ji někdo odblokoval v době mé nepřítomnosti? Pár dní jsem tu nebyla a jen zírám :wink:
21. feb 2011 o 08:15  • Odpovedz
@krista teri, to jsi evidentně špatně pochopila. já s její blokací souhlasím :wink:
21. feb 2011 o 08:16  • Odpovedz
@krista jo ale moment, já jsem veronice88 nikdy nic nemazala, to si asi s něčím pleteš... leda tak na beremese možná, tam jsem jí zakázala už kdysi přispívat do fóra, protože si tam dělala reklamu, i pod jiným nickem.
takhle vlastně jo.
21. feb 2011 o 08:17  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.