• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@ikarkulka ano beremese jsem měla na mysli, takže si to nepletu :wink: a myslím si, že není nutné oddělovat jestli porušila pravidla tam nebo na koníkovi, blokace je na všechny servery :wink: Porušila na beremese - byla upozorňována, porušila na koníkovi (kde mimochodem platí stejná pravidla, možná na pár vyjímek) takže sbohem. Nevím jestli se tu stále někde o ní diskutuje a žádá se o její navrat, nebo si udělala duplu a už tu vesele je. Byla jsem od 17. pryč takže dodělávám resty.
21. feb 2011 o 08:19  • Odpovedz
@krista :wink: s blokací souhlasím já jí mazala několikrát v albu reklamu a upozorňovala sem ji :wink: jen se chtěla říct že já ji neblokovala ale vím že sme se o tom bavily a shodly sme se na blokaci všechny :wink:
21. feb 2011 o 08:19  • Odpovedz
@krista ne, s tou se nic neděje, blokace je v pohodě. jen jsem psala, že když se ve volné založilo to téma, aby jí byl zase umožněn přístup, žes tam taky nereagovala :wink:
21. feb 2011 o 08:21  • Odpovedz
@ikarkulka já jsem to téma ani nečetla a už se radši nebudu pouštět ani do konfliktních uživatelů, stejně nevím jak dlouho u týhle "práce" ještě vydržím příští rok už pomastím do té opravdové.

@aguaverde jj fajn :slight_smile:

A vlastně jsem se k tomu vyjádřila už několikrát ať přes IP nebo tady. Nevím proč s uživateli neustále o něčem diskutujeme, dokola obhajujeme svoji práci. I v pravidlech je psáno, že máme právo bloknout uživatele a zasahovat do chodu stránek. Kdo mi napsal do IP (a že jich bylo!!!) proč byla zablokovaná všem jsem poctivě odpověděla a to můžu doložit.
21. feb 2011 o 08:25  • Odpovedz
:grinning: ja som dnes vyletela na kubaka - a ona teraz v ip si vyprosuje, aby som jej vyhrozovala, ze s nou hovorim ako s hmyzom (???), ze ona je tu klient platiaci nam za reklamu :grinning: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/co-proti-urieknutiu/?page=last&post=last&lastref=il
21. feb 2011 o 17:36  • Odpovedz
@emjee :grinning: :grinning: :grinning: s hmyzom som este neskusala si dat pokec :grinning:
21. feb 2011 o 17:39  • Odpovedz
@emjee a já Kubace psala mile do IP aby si změnila profilovou fotku :angry: to mi poradil martin a nezměnila si ji husa, tak jdu mazat :rolling_eyes:
23. feb 2011 o 01:10  • Odpovedz
@emjee @krista

Kristě se zase nelíbí má profilová fotka - nejsem vidět z anfasu - bylo mi doporučeno, aby mi byl vidět obličej a byla jsem si "rovná" s ostatními. To jsem s prominutím ignorovala- mohu-li nemít fotku vůbec pak nevidím důvod, proč by nějaká fotka musela bý "nějak konkrétně nafocená" (příště se nebude líbit úsměv, barva?) Lepší svou nemám - jsem z anfasu šeredná. . Ikarkulka je hlavou dolů a taky ji dost dobře nevidím pokud si neukroutím krk - je mi to ale celkem dost jedno.,
emjjee mi vyhrožovala na foru, že "by se taky mohlo stát, že nebudu už mít možnost rýpat vůbec". Přičemž jsem snášela jen věcné argumenty - prý nemám hlásat osvětu. Být jakkoliv neosobní, věcná, faktická se bohužel pořád rovná "rýpat" - protože oponuji. Přestože jsem k věci.
Tedy smí se zde vyjadřovat souhlasně a jen pokud s daným vyjádřením souhlasím - nesouhlasím-li, vidím jádro problému někde jinde, než píše zadavatelka, už nejsem k tématu. Takže v tématu Co proti urieknutiu jsem se dopoustila odbočení, když jsem odpovídala, že "nejlepší proti uřknutí je nevěřit v něj". A nebyla jsem sama, kdo to takto formuloval.
Tahle neschopnost analyzovat a podrobit kritice téma a názory v něm mě dost šokovalo - navíc od někoho, kdo má být autorita a mít v malíku, co je relevantní a co nikoliv.
Taky si tu platím reklamu, dávám jim své peníze - a mluví se mnou jako se zlobivým dítětem, které bude potrestáno vyhozením, když "se nebude hezky chovat". martinjansem mě pokáral, že sice mluvím k věci a pěkně, ale jsem tvrdá - to jsem uznala, dávala jsem si od té doby pozor o to víc na neosobní tón.
23. feb 2011 o 08:34  • Odpovedz
@ikarkulka nemam k tomu co dodat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2011 o 10:49  • Odpovedz
@ikarkulka
@emjee já k tomu asi taky nebudu dodávat nic, chvástá se tu jak je nejlepší, na všechno má řečičky a mou IP ignoruje, tohle je nějaký jednání? Ať si ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2011 o 12:20  • Odpovedz
Ahoj @janocka @mmmk @aguaverde @kalerat @ikarkulka @danu @ooo @emjee @pink_lady
myslím že většina jsme si nemohly nepovšimnout co se v poslední době děje... budeme to dál ignorovat všechno...?
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kazda-mince-ma-dve-strany/?page=9&lastref=hp&post=last
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ano-a-nebo-ne/

Jaký k tomu máte postoj?
23. feb 2011 o 13:04  • Odpovedz
@krista Nechat, treba dospeji k necemu prevratnemu :grinning: Zamcenim nebo smazanim se zvedne jen dalsi vlna odporu.
23. feb 2011 o 13:08  • Odpovedz
@mmmk zamykat ani mazat jsem neměla na mysli, spíš nějaké následky / důsledky z toho.
23. feb 2011 o 13:09  • Odpovedz
@krista abych řekla, nelíbí se mi to. Všude v tématech se to probírá. Myslím, že je nutné s tím něco udělat!!
23. feb 2011 o 13:09  • Odpovedz
@kalerat to každopádně jen asi nikdo neví co :confounded:
23. feb 2011 o 13:10  • Odpovedz
@krista stale nedaju pokoj? :angry:
23. feb 2011 o 13:12  • Odpovedz
ako admin-novacik fakt neviem co s tym :sweat_smile: ale ked som to 1.krat citala v piatok, tak ma to hodne zaskocilo :confused:
23. feb 2011 o 13:12  • Odpovedz
@emjee kubaka je vhodny adept na blokovanie, v letani miminek to stale rozobera :rolling_eyes:
23. feb 2011 o 13:13  • Odpovedz
@domika007 promiň tebe jsem nejmenovala :sweat_smile: nebyl v tom úmysl (jen jsem kopírovala adminy z MK dole uvedených :slight_smile:)

Já prostě nevím, ale už by se to nemělo jen tak obcházet, chtělo by to rázně zakročit zřejmě od Asmiry.
23. feb 2011 o 13:14  • Odpovedz
@danu ta už je adept celkem dlouho co :sweat_smile:
@krista nevadi, ja som mala len potrebu vyjadrit sa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@domika007 to je dobře :sweat_smile: :grinning: :wink:
23. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz
23. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz
@krista no každopádně by měla být reakce z asmiry
23. feb 2011 o 13:16  • Odpovedz
@krista podla mna ta otazka nie je fer, samozrejme mozu si ju zalozit, ale je jasny predpoklad ako dopadne odpoved-resp. hlasovanie, keby sa zadali otazky na vsetkych adminov nemyslim, ze niekomu by niekto vyhovoval. Je to zhadzovanie prace adminov a ak su s adminmi nespokojni, mozu sa obratit na prevadzkovatelov stranky, ale nie rozoberat to v diskusiach a otazkach. za chvilu nam budu diktovat /a niektori aj diktuju/ co zamykat, co vymazat, koho zablokovat atd.
23. feb 2011 o 13:31  • Odpovedz
@krista tak dufam ze uz dlho nebude len adeptom
23. feb 2011 o 13:46  • Odpovedz
@krista ja s @danu suhlasim...... som to rozoberala pred obedom s latviou, kt. ma na tu temu upozornila a teraz to citam tu.... anketu by som urcite zrusila - keby sa niekto opytal - Chcete aby tu zostala uzivatelka XY - pacilo by sa jej to? nie.... a niekde je myslim aj pisane, ze otazky - ankety nechceme....... ak ma niekto problem, nech to riesi inak
23. feb 2011 o 14:22  • Odpovedz
tak i já:

do tématu každá mince... se nevyjadřuju, protože kromě pár konkrétních a normálních příspěvků jsou to příspěvky uživatelek, se kterými jsem buď vůbec nepřišla do styku (ani jako admin, ani jako běžný uživatel), čili nevím, jak na ně reagovat. jsou asi jen vyjádřením sympatií nějaké kamarádce, kterou jsem třeba zablokovala, smazala jí album apod.

pak je tam pár příspěvků, ke kterým bych se i chtěla vyjádřit, protože jsou tam překrucována fakta. jenže - když tam napíšu jeden příspěvek, nebude to mít cenu, nebudu mít možnost se obhájit. a více příspěvků též nemá cenu psát, protože by to akorát vyvolalo hádku, a stejně by se to zase obrátilo proti mě.
prostě do té diskuse, jak je vedena, za jakým účelem apod., z mého pohledu nemá cenu psát. jistě víte, o čem mluvím.

další věc je moje adminování - k tomu bych měla na začátek jednu věc - možná to není až tak úplně pravda, ale subjektivně mám pocit, že jsem asi jedna z nejvíce "pracujících" adminek (čímž se nechci nijak dotknout ostatních, děláme to dobrovolně, každá z nás si určila míru adminování :wink:), nebojím se řešit celkem konfliktní situace, zakročit proti dlouholeté uživatelce apod.
z toho vyplývá, že mám asi více "zákroků" a taky více "nepřátel" než ostatní.

spousta holek tam píše příspěvky ve smyslu - taky jsem s ní měla tu čest. ale je to dost nekonkrétní. tohle může napsat v podstatě každá uživatelka, když bude chtít. co si z toho mám vyvodit pro sebe?

anebo tam píšou holky, že jsem jim kdysi cosi. no tak proč se neozvaly tenkrát? každý má přece možnost si na moje chování stěžovat. můžu to taky posoudit tak, že jsem vlastně jednala podle pravidel, dotyčná to moc dobře věděla, proto se nepouštěla do žádných stížností, ale teď je možnost "mi to vrátit".

no a k adminování koníka - někdo si teda může myslet, že vám "kazím pověst". ale čím?
původně jsem jen flagovala, nebo vám poslala něco do pošty, že jsem na něco narazila. pak mi sama mmmk napsala, ať nefalguju, ať normálně adminuju.
no a co jsem adminovala? občas jsem někomu smazala fotku v profilu, nebo album, nebo fotku v albu. profilové fotky a smazaná alba jsou zapsána v příslušném tématu, takže jednak se dá ověřit, zda jsem mazala správně, a druhak u těchto dvou (resp. tří) věcí uživatelky nevědí, kdo jim to smazal. alba mažete stejně tak vy jako já. takže házet toto všechno na mě je logicky nesmysl.
pak jsem blokovala inzeráty. u všech inzerátů se musí uvést důvod. a všechno se dá opět dohledat. takže tohle asi taky nebude to pravé.

diskusí jsem se nikdy ani nedotkla, tam se nevyznám, do veřejných diskusí víceméně nepřispívám. párkrát jsem vám označila nějakou závadnou. toť vše.

napsala jsem uživatelce soanpe, ať si dá alba pro přátele. po předchozí konzultaci s vámi a po vaší pobídce, ať jí tedy napíšu já. dokonce jsem tu i zveřejňovala zprávu, kterou jí chci napsat. pokud se vám zdála arogantní nebo pověst vám ničící, měly jste možnost se ozvat.

zablokovala jsem inzeráty uživatelce kamirka. aguaverde se vyjádřila, že jí to taky přišlo jako komerční inzerce, emjee napsala, že se to těžko posuzuje.
kamirka se hájila tím, že čeká kluka, a proto prodává věci na holku. ovšem v inzerátech měla i klučičí věci, a holčičí měla od jednoho druhu více velikostí. čili jako běžná inzerce mi to nepřišlo.

zablokovala jsem uživatelku terak. opět jsem tu předem psala, co udělala, a že ještě jeden přešlap, bloknu ji. nikdo jste nic nenamítal. terak jsem na pravidla a jejich dodržování upozorňovala už i na beremese, byla celkem konfliktní typ.
důvody jejího zablokování jsem přeposílala martinovi, který se pak vyjádřil, že její zablokování bylo v souladu s pravidly.

to je vše, co jsem na mk udělala. nemám pocit, že by to mělo způsobit jeho úpadek.
témata, která jsou tu teď založená, se zakládala vždycky.

prosím, abyste to nebraly tak, že se tu s vámi chci hádat, nebo já nevim co. jen píšu, jak to vidím já, že sama za sebe nemám pocit, že bych mohla za problémy koníka, nebo že bych vám svou prací nějak uškodila.
23. feb 2011 o 14:57  • Odpovedz
@danu
@krista
@kalerat
@ikarkulka
@mmmk
@pink_lady
@aguaverde
@domika007

koho som nespomenula tak ho, prosim, doplnte..... Anketnu otazku som zmazala. Zmazala by som aj keby to bolo o konkretnom uzivatelovi.... takto sa problemy neriesia, ak to chcu riesit, nech napisu mail konkretne nech napisu aky bol problem.... kedze Martina @martinjasen som dnes nevidela on-line, tak som sa pytala kuka co s tym a povedal mi, nech to zrusim.... tak som zrusila
23. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz
@janocka Jani, spravne :wink:
23. feb 2011 o 15:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.