• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@janocka dakujem za info :wink:
23. feb 2011 o 16:29  • Odpovedz
@domika007 Videla jsem to a neni to nic proti pravidlum :wink: A jestli jde o blokaci kubaky, ja jsem zasadne proti.
23. feb 2011 o 18:37  • Odpovedz
@domika007 nevidela..... ale tak co, nech si trhne, nech si tam tu foto necha..... ak sa bude robit niekedy v buducnosti "akcia bobor" na CZ koni - ako to bolo na SK strechce, tak kubaka je horuci kandidat...

@mmmk market, preco nesuhlasis aby bola kubaka blokovana? ona uz bola viackrat viacerymi adminmi upozornovana aby nerypala, neprovokovala :confused:
23. feb 2011 o 18:46  • Odpovedz
@janocka Protoze ma dobre napady, prehled a zkusenosti. Napominane byly i jine uzivatelky. Rype i berenika39, sunea, monkula. Proste nesouhlasim. Uz bylo blokovanych vic lidi, se kteryma jsem byla v kontaktu, takze v dalsi vlne to vemte i se mnou a budete mit i volny misto admina rovnou :wink:
23. feb 2011 o 19:04  • Odpovedz
@mmmk ok, iba som chcela vediet tvoj nazor..... ze monkula rype, to si vsimam uz dlhsie.... ona je nevyspytatelna - raz MK chvali ako je vsetko a vsetci super, inokedy pinda ako je vsetko nahovno..... sunea mi takto z hlavy nic nevravi, berenika39 som riesila kedysi davnejsie, no uz neviem preco
23. feb 2011 o 20:01  • Odpovedz
@krista
@kalerat
@ikarkulka
@mmmk
@pink_lady
@janocka
@domika007

:confused: zase sem o něco přišla :confused: :sweat_smile: :grinning:
já nevím kolikrát mám sto chutí jim odpovědět ale taky vím že by to k ničemu nevedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: oni prostě věří té svojí pravdě a tím to končí jinou slyšet nechtějí tudiž by to bylo jako házet hrách do zdi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. feb 2011 o 20:06  • Odpovedz
Jo a přihlaste se kolikrát vám na FB byla poslána ta pozvánka na tu petici za starý MK :confused: :sweat_smile: hlásím že mě zatím jen asi 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nevím co čekaj :D
23. feb 2011 o 20:07  • Odpovedz
@aguaverde peticia za stary MK na FB? o tom nic neviem, to slo mimo mna.....asi preto, ze mam medzi priatelmi na FB iba adminov a potom par bab z mojasvadba co sme sa spoznali pred takmer 3r..... nemam tam beznych uzivatelov - to by som uz nevykryla :grinning:
23. feb 2011 o 20:09  • Odpovedz
@janocka :grinning: :grinning: :grinning: páni ty si uplně out když si nedostala pozvánku :grinning:
23. feb 2011 o 20:11  • Odpovedz
@aguaverde mně taky nic nepřišlo
23. feb 2011 o 20:13  • Odpovedz
@aguaverde mně logicky nepřišla :grinning: ale vím o ní, pár mých "kamarádek" se k ní přidalo, takže mi to vyjelo na zdi :wink:
23. feb 2011 o 20:14  • Odpovedz
@kalerat :confused: :sweat_smile: :grinning: páni tak že bych já byla ta vyvolená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. feb 2011 o 20:14  • Odpovedz
@ikarkulka :grinning: mně je rovnou posílaj :grinning:
23. feb 2011 o 20:15  • Odpovedz
neviem presne co sa riesi s tou kubakou, co ale viem ze ma nejaku psychicku poruchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je na liekoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mozno niektore veci pramenia z toho...
a ta peticia :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2011 o 20:28  • Odpovedz
kks, toto je na zabitie:
Jana Sršňová
Taky vás podpořím, i když já s adminama nějaký extra problémy neměla, jednou mi něco smazali, to jo, ale už si ani nepamatuju, co to bylo, ale slyšela jsem od jiných, co ikarkulka a několik dalších adminů dělá :frowning2:

a teraz ked ja rozhlasim, ze Jana Srsnova je strasna krava, rozhlasim to po svojom okoli a vsetci budu pisat - sice ju nepoznam ale pocula som, ze je krava, tak asi ake doveryhodne to bude? jaaaaj

______
Lucka Žemličková
Ráda to podpořím, nejen že mi několikrát smazali mé Alba... ale když se člověk ozval, tak ho bezdůvodně napadli, že je člověk drzý a druhý den jsem měla zablokován přístup. Když jsem se jich slušně zeptala, proč mi zamezily přístup, dostala jsem odpověď až za pár dnů, ......

stale ma udivuje ako si niektori myslia, ze tu musim byt non-stop a ze mi denne pride 1 e-mail a 1 Ip, tak to mam riesit hned. Neraz sa stane, ze si v pondelok najdem zmeskane hovory na pracovnom mobile zo soboty.... v pondelok som nasla zmeskany hovor z piatku, 21:42.... su ti ludia normlani? :rolling_eyes:

23. feb 2011 o 21:02  • Odpovedz
@janocka jana sršňová :slight_smile:
ta lucka žemličková to je ta fotografka - adisek nebo jak?
23. feb 2011 o 21:04  • Odpovedz
@ikarkulka lucka.adis měla nick, tu jsem nechala blokovat já
23. feb 2011 o 21:07  • Odpovedz
@kalerat jo to je ona :slight_smile:
23. feb 2011 o 21:09  • Odpovedz
@pink_lady Kubaka mela deprese a brala antidepresiva, ted je bez leku. Deprese jsou nemoc, ne porucha :rolling_eyes:
23. feb 2011 o 23:37  • Odpovedz
@mmmk :grinning: :sweat_smile:

Holky tak já si nemyslím že tohle je ale řešení :pensive: zamknout, smazat... přijde mi to tady horší a horší a už mě to pomalu ani nebaví toho koníka zapínat, jdu si projet diskuze co mám v oblíbených, přečtu IP, udělám těch svých pár povinností a nemám chuť vyhledávat nic dalšího...
24. feb 2011 o 00:18  • Odpovedz
@ikarkulka dik, ze si sem napisala svoju "obhajobu" :wink: priznam sa, ze netusim, co si robila alebo nerobila, no myslim si, ze ani ty netusis, co robim alebo nerobim ja z jednoducheho dovodu - sk a cz konik nie su 1:1

takto to vidim ja: taketo vlny tu boli aj budu, jednoducho ak do konfliktu s adminom pride clovek, ktory za kazdu cenu potrebuje "vyhrat" (aspon slovnu bitku), strhne so sebou vsetky svoje virtualne priatelky - s tym nic neurobime, vyjadrenia nepomozu, k akejkolvek obhajobe su tieto baby hluche a slepe, lebo vidia len svoju krivdu (a pridaju si k tomu co citali od inych)
vychodisko nevidim, len to nechat dozniet same
ako dalsia moznost sa mi javia admini, ktori nebudu diskutovat, pridavat svoje fotky, inzeraty - proste cisto pracovna pozicia - ALE kde takych najst? mne osobne by vsak adminovanie straaaasne chybalo :pensive:
24. feb 2011 o 07:51  • Odpovedz
@emjee ale tiez sme len ludia a niektore aj matky, a tiez mame pravo sa na cokolvek opytat ako kazdy ini uzivatelia a snad si nebudu uzivatelky urcovat ci mozeme mat album, ci mozeme prispievat do diskusii, ved je to chore :rolling_eyes:
24. feb 2011 o 07:55  • Odpovedz
@danu suhlasim :pensive: na diskusnom fore mat uplne anonymnych adminov podla mna nejde
24. feb 2011 o 08:23  • Odpovedz
@danu
@emjee anonymní admini by jednoznačně měli větší respet. Já taky vím, že by mi to chybělo, ale dřív nebo později ke konci stejně dospěju, bývala tu přátelštější atmosféra a ta mi celkem chybí :wink: ale neříkám že by něco řešila ta FB petice za starého koníka, to asi těžko. A ještě k té anonymitě, celkem jsem se stáhla protože jsem taky zaznamenala, že mi to škodí, nemám fotky dětí (jen miniaturky u sebe), nemám alba a když hledám nějakou pomoc raději dočítám skoro celé téma než bych se zeptala, chodím jen do pár skrytých skupinek a max. 1-2 veřejná témata a to jsem bývala vždycky všude před začátkem adminování :slight_smile:
24. feb 2011 o 10:53  • Odpovedz
@danu @emjee Mne taky prijde, ze kdybychom byly anonymni, jen pod nickem treba admin, ze by to nic neresilo. To by zas druha pulka frflala, ze nevi, kdo jsme atd. Taky se do diskuzi moc necpu a pro rady si chodim k dule, ne ke zdejsim prispivatelkam. Naprosto chapu, ze chteji zpatky tu pohodovou atmosferu, toho blokovani bylo v posledni dobe trochu moc. A nevidim duvod, proc mit alba. Jako jo, ale pro pratele. Nepotrebuju svoje dite nekde verejne vystavovat, tudiz bych album nemela ani jako neadminka. Na FB pro urcitou skupinku lidi bohate staci. :wink:
24. feb 2011 o 11:38  • Odpovedz
Holky trochu odbočím, musím to někomu říct, úplně mě z toho běhá mráz po zádech :grinning:

Známe se dlouho s jednou holčinou přes MK, když my jsme těhotněly, ona chtěla počkat, pak se rozhodli pro mimi, nešlo jim to, povedlo se - potratila a takhle pořád dokola 3x!!! Teď se ozvala po několika měsících (možná i letech) je zase těhotná ve 12tt a tak jsme se jí ptaly jak se má a ona jen tak mezi řečí vybalí, že s manželem lítali po doktorech, nepřišli na to kde by mohla být chyba, měli divokej vztah, nějakou krizi tak byla půl roku s černochem s nímž je teď těhotná a pak ho kopla do zadku protože jí štval a je stále s manželem, pro kterýho je to těžký ale prej se přes to přenesou a budou mít dítě :wink:

Ty jo jako z filmu, mazeeec!!!! :sweat_smile:
24. feb 2011 o 15:11  • Odpovedz
@krista tak to je dobry :grinning: ( inak pekna profilovka )
Ja mam taktiez jednu novinku co som sa dozvedela od kamosky tiez ako s filmu. Kolegyna v praci Brazilcanka otehotnela ma 28 rokov o dva tyzdne ma rodit a pred tyzdnom pochovala manzela. Zisitili mu rakovinu asi pred 3 tyzdnami a hned do tyzdna zomrel :frowning2: Je mi jej strasne luto ale hlavne toho nenarodeneho mimina :(
24. feb 2011 o 15:27  • Odpovedz
@niccky.z no tak to je neskutečný :cry: aspoň toho miminka se dožít mohl, to je fakt hrůza, ta kolegyně musí mít strašně stresy, na jednu stranu těšení se na miminko, na druhou strašná bolest :frowning2: :pensive:
24. feb 2011 o 16:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.