• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@pink_lady ufffff, z fyziky viem akurat tak Archimedov zakon.... a z chemie viem H2O, CO2, O2, O3 a to je vsetko :sweat_smile: (mala som to naposledy na ZŠ a ucila som sa to naspat z hodiny na hodinu)... takze fyzikalna chemia - uz len pri tom slovnom spojeni mi je zle :grinning:
30. mar 2011 o 15:58  • Odpovedz
@janocka fyzika samo o sebe je svina hnusna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ked sa to prepoji s chemiou je to to najlahsie co kedy kto mohol vymyslet to sa ani ucit netrebalo :grinning: ja zas neovladam biologiu, dejepis, zemepis a podobne veci to mi nikdy neslo do hlavy :confused: :grinning:
30. mar 2011 o 16:06  • Odpovedz
@kuko @viz a bride is asking me if she can use the nice picture of the couple on the startpage from brautpunkt for their booklet for the church. I think generally if she would have done so without asking we would not have known it. What should I tell her?

Thanks and have a nice day

Nicola
4. apr 2011 o 12:57  • Odpovedz
@claire_100 yes, she can :wink: it is very nice from her, that she asked.
4. apr 2011 o 14:45  • Odpovedz
@kuko thank you, I have already written her..
4. apr 2011 o 15:03  • Odpovedz
Neviem ci len mne to tak pride, ale zapisovanie do Notes je strasne neprehladne :unamused: ked to tam teraz piseme
6. apr 2011 o 11:16  • Odpovedz
Ahoj,
poslední dobou vám tu moc nepomáhám :pensive: Stopnu za den jen pár inzerátů, smažu pár fotek a vyřídím Ip a toť vše.
Není to tím že bych nechtěla nebo neměla čas, to ne. Spíš je toho poslední dobou na mě moc. Hapruje mi zdraví a tak dále.
Navíc ani doma nejsem uplně OK (Včera sem dostala chuť na rybí pomazánku, takže hodný Jouza v 8večer jel do obchodu koupit rybičky, dovezl je domů a po otevření sem začla brečet jak malej harant-ty rybyčky měli hlavy a střeva :rolling_eyes:, já jek debil odkrajovala hlavy a vybírala střeba-u toho sem se nadavovala a Jouza bez pípnutí jel pro druhé bez hlav a střívek)
Jen ležím a ráno se mi nechce ani vstávat. Sem jak vycuclá, bez energii....ani chárlí mi nedává sílu :pensive:
Takže sotva se najím, natož abych ještě seděla tu

Takže uvažuji že s adminováním seknu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
6. apr 2011 o 18:29  • Odpovedz
6. apr 2011 o 19:05  • Odpovedz
@danu Dani, mne sa praveze notes zda byt prehladne..... kliknem na uzivatela a hned viem co s nim bolo kedy riesene

@aguaverde Ali, verim, ze sa das coskoro dokopy, ze zdravie sa polepsi..... ak ale prestanes adminovat, neostava nam nic ine ako to respektovat.... Skore uzdravenie prajem
inak, ja som mala na sardinkovu pomazanku strasnu chut pred 2 tyzdnami, drahy siel do obchodu a zdoraznovala som mu, ze chcem sardinky bez chrbticce... a kupil Izabel sardinky s chrbticami, takze sardinkova natierka sa nekonala :confounded:
6. apr 2011 o 22:42  • Odpovedz
@danu
@janocka @emjee k zapisovaniu do adminu - mne sa zda pohodlne az na to ze napr ked pisem napr ze micka, miska1 micka5 - duple, riesim tak by sa mi to ozaj hodilo asi napisat skor sem do temy Napomenutie. Lebo potom si mozem spatne pozret ze koho som riesila - a ak sa neozve lahsie overim ci uz tu bol prihlaseny alebo nie odkedy som mu ip poslala. Ak mam 3 uzivatelom v admine pisat ze dupla, riesim, ako si to tam potom v tej hrbe "notes" vyhrabem? :confused: cize aspon tu temu napomenutie by som ponechala :sweat_smile:
7. apr 2011 o 12:58  • Odpovedz
@aguaverde drzim palce nech to zdravie zacne posluchat

@janocka este mam furt pred sebou - a pri spomienke sa mi urobi nevolno - :grinning: ako som tehotna mala chut na rybaciu natierku a po otvoreni konzervy Isavell vykukli na mna tie hlavy tak som hned utekala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. apr 2011 o 13:00  • Odpovedz
@janocka @emjee suhlasim s @pink_lady tema Napomenutia by bola fajn, ako pisala, lahsie si to skontrolujem
7. apr 2011 o 13:10  • Odpovedz
@aguaverde agu, dej se do pořádku - fyzicky i psychicky. taky mám občas tyhle stavy vyhoření, jde to ruku v ruce se vším. bude líp :wink:
7. apr 2011 o 23:20  • Odpovedz
@janocka
@pink_lady
@ikarkulka
@domika007
Holky děkuju :dizzy_face: uvidím, pokusím se hodit zase do života a uvidím.....nechám tomu chvilku a pokud to nepůjde tak s adminováním seknu....

8. apr 2011 o 08:16  • Odpovedz
@ikarkulka
@danu
@pink_lady
@domika007
@latvia
@janocka
a další....

Jelikož nevím kdy mi zítra budou odebrána admin práva, tak se již jdu s vámi rozloučit :slight_smile:
Děkuji za důvěru kterou jste ve mě měli a za spolupráci s váma. Práce s vámi byla fajn a děkuji za ni.
Takže holky jedno velké DÍKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Agu
10. apr 2011 o 16:48  • Odpovedz
@aguaverde aGu :grinning:, je mi to fakt líto :pensive: snad to osobní není nic vážnýho a bude brzo líp. snad jen nějaká jarní depka...
tak ať se ti daří :slight_smile:
10. apr 2011 o 18:00  • Odpovedz
@ikarkulka moje důvody zná @janocka, znovu je psát nechi ale pokud vám je sdělí tak mi to nevadí :wink:

Jinak třeba neodcházím napořád....uvidím jak to bude...psala sem i janči že pokud bude zájem třeba za pár týdnů, měsíců se vrátím kdo ví...

Děkuji :dizzy_face:
10. apr 2011 o 18:08  • Odpovedz
@aguaverde prajem nech sa ti dari a hlavne nech sa mas osobne lepsie. Dufam, ze za par mesiacov budes spat :slight_smile:
10. apr 2011 o 20:07  • Odpovedz
@aguaverde ali, tak teda si sa definitivne rozhodla? :frowning2: no co uz s tebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak zelam ti len vsetko dobre, sak budeme v kontakte cez FB :wink:
10. apr 2011 o 20:13  • Odpovedz
@danu :dizzy_face: děkuji

@domika007 definitivně...fakt už nemůžu a navíc teď se něco rýsuje tak bych stejně neměla čas tu být takže i to k tomu přispělo
10. apr 2011 o 20:23  • Odpovedz
@aguaverde v pohodicke, ved ja to chapem, ked proste sa inak neda, tak treba skoncit :wink:
10. apr 2011 o 20:24  • Odpovedz
@aguaverde tak aj ja zelam nech sa dari :wink:
10. apr 2011 o 22:28  • Odpovedz
@janocka
@danu 64emjee
dnes odovzdavam naobed tu matiku - a ak mi z tych cisel cisto nescvokne- lebo uz som na hranici :stuck_out_tongue_closed_eyes: budem uz plne k dispozicii ...ale uz som na prasky, pri tych cislach a x a y sa clovek hrozne lahko pomyli - a dost vysoko pokutuju chyby :confused:
12. apr 2011 o 10:03  • Odpovedz
@pink_lady ja som z cisiel scvoknuta uz davno :grinning: na zakladne pocty pouzivam prsty na rukach a na zlozitejsie kalkulacku : :confused: a ked som minule potrebovala vediet o kolko surovin mam dat viac na korpus, ked v recepte je napisane forma s priemerom 18 cm a ja mam formu s priemerom 26 cm, tak som volala mame, ze ako to mam vypocitat.... netusila som, ze na to treba ist tak, ze treba vypocitat obsah (ci co) kruhu, to by mi ani vo sne nenapadlo :sweat_smile:
12. apr 2011 o 11:37  • Odpovedz
@janocka som napajedena, ked som im to odoslala tak ze oni mi zabudli poslat "predlohy podla coho to robit. tak som rada ze som nevyhodila pocitac von oknom lebo to musim prerabat...asi ma ......................... :angry: ak sa nebudem hlasit som uz na psychiatrii
12. apr 2011 o 15:45  • Odpovedz
@pink_lady tak to je fakt fasa.... ze ti to povedali az po odovzdani... ja by som ich zabila :angry:
12. apr 2011 o 15:52  • Odpovedz
@janocka
aj som jej to napisala :rolling_eyes: :angry: vraj sa ospravedlnuje, ale ze bola v tom ze to poslala...tak ked bola v tom nech to ona teraz da do formy :angry: neviete dakto ako dam "na druhu" v exceli? len cez vlozit symboli, inak ze to nemozem skopirovat a mam vsetky koef. okrem 2 :confounded:
12. apr 2011 o 16:29  • Odpovedz
@pink_lady excel ovladam ale len jakz-takz, takze neporadim.... ale @ooo sa celkom vyzna, takze mozno ona ti pomoze ako sa da dosiahnut "na druhu"
12. apr 2011 o 16:39  • Odpovedz
@pink_lady na druhu je lavy alt+0178, ale musis mat prepnute na angl. klavesnicu
12. apr 2011 o 16:49  • Odpovedz
@pink_lady nahradit si to vies, aby si si to nemusela vsade rucne prepisovat? ale to asi vies. :sweat_smile:
12. apr 2011 o 16:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.