• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Tortu ke mě :grinning: dala bych si :grinning:
22. jún 2011 o 20:23  • Odpovedz
@aguaverde no vies ja som tusila ze se tu dnes objavis tak som zacala piect :D

Moja draha polovicka ma zajtra narodky tak som mu slubila ze dostane tortu okrem inych darcekov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. jún 2011 o 20:30  • Odpovedz
@niccky.z ty si ale hodná žena :grinning: moje drahá polovice dostala akorát dárček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale o to větší to byla radost když tam našel ehm kombajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2011 o 20:35  • Odpovedz
@aguaverde to ma jedine stastie ze ma pecenie bavi a rada peciem inak by dostal iba darecek :D:D

kombajn :grinning: :grinning: :grinning: nejak nechapem
22. jún 2011 o 20:37  • Odpovedz
@niccky.z Jouza miluje kombajny a to když říkám miluje tak fakt miluje ...... :grinning: :sweat_smile: Sofí na ten kombajn nemůže ani šáhnout :D a minulé léto se v jednom projel kuwa básnil o tom ještě měsíc :grinning:
22. jún 2011 o 21:14  • Odpovedz
@aguaverde to vazne :slight_smile: tak aspon vis co mu kupit kdyz tak k svatku :D:D - jizdu v kombajne
22. jún 2011 o 21:41  • Odpovedz
@ooo prosim ta, kedysi si mi radila tie skratky do excelu.,.. :sweat_smile: nevedela by si mi prosim poradit aj ked chcem do wordu napisat symbol uhla taky ten zobacik s tym polkruhom vonku a dnu napri (uhol) AVB tak ako to mam vykuzlit? dakujem :dizzy_face:
1. júl 2011 o 12:02  • Odpovedz
@pink_lady fuuuha, tak to netusim, ci sa da dat aj nejaky takyto symbol. :confused: idem kuk
1. júl 2011 o 12:16  • Odpovedz
@ooo ono v knizke a v ucebnici je to bezne ...vies co myslim :confused: ale nemam sajn ako to dat vo worde uz som hladala aj cez google ze skopcim z dakeho dokumentu ale nenachadzam nic :pensive:
1. júl 2011 o 12:22  • Odpovedz
@pink_lady hej, presne viem co myslis. tiez to hladam cez google a nic.
1. júl 2011 o 12:24  • Odpovedz
@pink_lady ak by ti pomohol aspon tento: ∠
1. júl 2011 o 12:26  • Odpovedz
@ooo dakujem ...mozno to dako este skombinujem v skicarovi :grinning:...len to zas bude ako obrazok a to budu brblat... :rolling_eyes:
1. júl 2011 o 12:27  • Odpovedz
@pink_lady a na ten obyc bude tiez frflat? lebo to je normalny symbol uhla, co sa pouziva vo worde.
1. júl 2011 o 12:30  • Odpovedz
@ooo dufam ze nebude :wink: len ta to neviem ako sa rozlisuje, lebo ked je ten poloblucik cez zobacik tak je to konvexny uhol a ked je okolo zobacika tak nekonvexný :confused: geometria nikdy nebola moja silna stranka :pensive:
1. júl 2011 o 12:40  • Odpovedz
@pink_lady to uz je na mna moc. :grinning: :sweat_smile:
1. júl 2011 o 13:01  • Odpovedz
@ooo promin zas ta idem otravovat :pensive: :grinning: prosim ta este k tzm skratkam ...viem ze na druhu dam alt plus 0178 a pod ...ale ak chcem dat napr ze "a" na "n" to viem dat tiez ci to nejde?
12. júl 2011 o 14:07  • Odpovedz
@ooo vlastne...to mozem dat ze napr a^(m-n) resp a^m nie? diky :dizzy_face:
12. júl 2011 o 14:17  • Odpovedz
@pink_lady nejak mi to nepali. :sweat_smile: chces dat miesto "na druhu", "na entu"? ze to bude takto? - aⁿ
12. júl 2011 o 14:21  • Odpovedz
ano tak
12. júl 2011 o 14:23  • Odpovedz
@pink_lady chod do symbolov a je tam take policko, ze "kod znaku" a tam daj 207F a najde ti to ten "n"
12. júl 2011 o 14:24  • Odpovedz
ahojte, dnes sme dosli z Turecka, bolo uzasne :dizzy_face:
Ak bolo nieco surne na mna, alebo treba rychlo nieco vybavit, som tu :wink: idem na ip :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2011 o 20:03  • Odpovedz
@danu tak vitaj naspat :slight_smile: myslim, ze ste ani nemali velky klimaticky sok, kedze v ostatnych dnoch je na SK dost hic :sweat_smile:
myslim, ze nic surne na teba nebolo.... vidim, ze si uz riesila aj bazar :wink: ja sa uz tyzden snazim dostat pocet flagov aspon pod 150, ale nejde to, furt su nove a nove.... uzivatelky sa s tym flagovanim riadne rozbehli
13. júl 2011 o 15:38  • Odpovedz
@janocka podarilo sa mi vcera stiahnut nejakych 50 v bazari ale do rana boli spat :grinning: ja si s nimi poradim. Vidim, ze latvia stale flaguje temy na presun :grinning:
13. júl 2011 o 17:53  • Odpovedz
@danu@emjee@pinklady@ikarkulka - Ahojte, vy uz mate deticky a preto potrebujem poradit, sesternicim maly bude mat rok za 2 tyzdne a ja stale hladam co by sme mu kupili, uz ma boli hlava z hladania :grinning: prosim poradte co dostali vase deticky a co by ich potesilo :slight_smile:
14. júl 2011 o 20:00  • Odpovedz
@niccky.z poradila by som ti odrazadlo, nie klasicke co byvaju tie chicco activity alebo co tlacis pred sebou, ale nejaku motorku, trojkolku alebo nieco podobne.
14. júl 2011 o 20:28  • Odpovedz
@danu oni to take odrazadlo co mozes na nom byciklovat aj tlacit ako rodic maju, pouzivaju ho namiesto kocika. Myslis ze nieco podobneho by sa mu zislo ked uz to velke odrazadlo maju :

http://www.megac.sk/odrazadla/17732-smoby-odrazadlo-kacer-donald-092027-.html
14. júl 2011 o 20:39  • Odpovedz
14. júl 2011 o 20:43  • Odpovedz
@niccky.z myslim ze toto by ho zaujalo viac , isla by som radsej uz do niecoho takehoto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7657106&tab=14
14. júl 2011 o 20:48  • Odpovedz
@niccky.z my sme kupili podobnu a potom podobnu motorku, na ktoru som ti dala link
14. júl 2011 o 20:49  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.