• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
autor
ikarkulka, len nie s tolkymi otaznikmi, lebo ta bloknem!
:grinning:
22. apr 2009 o 10:04  • Odpovedz
a mne raz kadera spravila aj iny pruser.... som chcela taku bledulinko hnedu a ona, ze: primiesam do toho cervenu a bude to super.... som jej vravela, ze nie, bo mne to chyti na brutal cervenu... nepocuvla ma.... v kadernictve to vyzeralo ok, ale ked som prisla domov, som skoro umrela... okamzite som si sla znovu umyt vlasy.... a asi mesiac som si ich umyvala 2x denne - rano aj vecer - kym som nevyzerala aspon ako-tak ako clovek..... dovtedy to bola moja oblubena kadera.... a potom som u nej nebola 1,5r. :grinning:
22. apr 2009 o 10:06  • Odpovedz
ikke, škoda, s těmi otazníky to vypadá tak vážně :grinning:
22. apr 2009 o 10:15  • Odpovedz
:grinning: ja som mala mesiac pred maturou kriklavo oranzove vlasy - svojou vlastnou zasluhou :grinning: chodila som jak semafor :grinning:
22. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz
holky, nevíte, co znamená tohle?
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vLogin=k.a.t.ch.e.n.
viděla jsem povědomý nick, chtěla jsem se podívat, jestli to není katchen. IP je blokovaná, přesto se k.a.t.ch.e.n. zaregistrovala a přispívá. :confused:
23. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz
karkul - no tak to teda neviem.... ze by sa registrovala z inej IP?

sme mali poradu a ked som sa vratila, tak pozeram pri svojich prispevkoch ze: IP blocked :astonished: tak som pozrela v adminclube, ze co sa deje a tam fakt svietilo, ze asmiracka IP je blokovana a ked som si dala obnovit stranky, tak sa mi proste napisalo: Redirect Loop . . . . neviem co sa to dialo, no uz je to ok chvalabohu
23. apr 2009 o 11:15  • Odpovedz
no zuz včera taky něco psala o problémech s IP. můžeš se na to někoho zeptat?
abych třeba někoho neblokovala :confounded:
23. apr 2009 o 11:17  • Odpovedz
pozriem co pisala zuz a opytam sa, ze co sa deje
23. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz
sme boli na obede, no uz sme tu, tak sa to, co pisala zuz ide riesit....

prosim o vysvetlenie: co stu to opalovacky? :astonished: http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=271295&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvType%3D%26vOther%3D%26vOffset%3D40 - v tom sa akoze dieta opaluje? :sweat_smile:
23. apr 2009 o 12:26  • Odpovedz
ja poznam len opalovacky - bikiny, detske som este nevidela (a pokial viem, neodporuca sa deti vystavovat na priame slnko)
23. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz
no aj ja som pocula, ze male deti nemaju byt na priamom slnku, preto neviem naco su detom opalovacky.... :sweat_smile:
23. apr 2009 o 15:49  • Odpovedz
autor
uz len cakam, kedy niekto vytasi plavky pre novorodencov... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak z tych nazvov by jeden nechapal... jazykovy zakon na nich!!! :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 17:27  • Odpovedz
23. apr 2009 o 18:38  • Odpovedz
Tak na ty opalovačky já znám termín letní overal :grinning:
23. apr 2009 o 19:36  • Odpovedz
Holky všimla jsem si, že jste někdo promazával uživatelku katynaa kvůli urážkám, prověřovaly jste zároveň jestli nejde o duplu?
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vIP=87.167.250.199

Nevím co konkrétně v tom tématu psala (protože je to smazaný) ale uživatelku giorgina jsem taky kvůli urážkám už mazala, takže styl vyjadřování by seděl.
23. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz
autor
krista, urcite je to jedna osoba (alebo teda jeden pocitac), sedia aj ostatne ip adresu
ale teda ja som nepremazavala ani jednu
23. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz
Ikke díky tak já počkám jestli už to neřeší člověk co to promazával, ať ji nepíšeme víckrát :wink:
23. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz
ja som tu katynaa zmazala, neriesila som, ci je dupla.... napisala do fora nieco v zmysle: nechapem co tu riesite, niektorym zenam sa narodia chore deti alebo pridu o deti a vy tu riesite taketo sprostosti..... nie doslova takto to bolo, ale to s tymi detmi tam bolo..... dnes v praci od obeda nesiel net, takze sa moc pracovat nedalo :sweat_smile: a videla som, ako bude vyzerat nova verzia ked to bude hotove a neviem sa uz dockat :grinning:
23. apr 2009 o 23:57  • Odpovedz
Dobře, tak jsem jí napsala :wink:
24. apr 2009 o 06:39  • Odpovedz
autor
janocka, zamestnavatel vam blokoval prilis casto navstevovane diskusne servre? :grinning: :grinning: :sunglasses:
24. apr 2009 o 08:48  • Odpovedz
ikke - najskor nam zamestnavatel blokolo IP, ze som nemohla ist na tieto stranky a potom poobede pre istotu zrusil cely net :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 09:25  • Odpovedz
dobře vám tak, sedíte tady celou pracovní dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. apr 2009 o 11:02  • Odpovedz
karkul - ale mna to bavi :slight_smile: od pondelka preberiem aj zabudnute loginy a hesla, budem robit s databazou a SQL - akoze vooobec netusim ako sa to robi a co je SQL, ale snad ma to chalani naucia :slight_smile: a ked sa otukam aj v tom, tak budem vybavovat vsetky staznosti a reklamu.... takze aspon to nebude ziadny stereotyp o mazani a zamykani tem
24. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz
to věřím, že tě to baví :slight_smile:
24. apr 2009 o 11:26  • Odpovedz
nikde nikdo? je tam hezky co, tak se flákáte :slight_smile:
koukala jsem, že lakme má už nové album :grinning:

jsem včera dlouze zkoumala ty moje vlasy a došla jsem k závěru, že to mám tak proužkatý asi jako na svatbě, akorát to mám nějak divně sestříhaný, ale s tím nic neudělám, to za chvíli doroste. ale ještě včera dopoledne jsem byla přesvědčená, že si koupim barvu a proužky nechám trochu zmizet.
24. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz
karkul - ja zas riesim uvitacie posty :angry:

aby vam nahodou nechybali moje priblbe otazky, tak davam dalsiu :grinning: : co je hcg? :sweat_smile:

Od koho:
fibi_20
Kedy: Dnes o 14:02
Komu: janocka
Predmet: hcg
dobry den potrebovala bych se zeptat po jake dobe vzrusta hcg v tele kdy je schopen ho tt potvrdit?je to mozne po 12.dnu od styku_?dekuji moc
24. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz
tak, uz som cosi zistila o hcg: přírodní proteinový hormon - bolo tam obkecavaciek viac, no toto este vstrebe moj mozog.... pripisujem do zoznamu skratiek :grinning:
24. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz
Jé Jani to jsem ti mohla taky vysvětlit ale zase jsem chytřejší o to co jsi zjistila ty :grinning:

Karkul a máš albíčko na beremku? :slight_smile: Jdu se juknout :slight_smile:
24. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz
Ty jo fotečky parádní, ten obřad musel být krásný, takhle venku :dizzy_face:
24. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz
karkul - nemali ste problemy s obradom vonku? bo v SR je to este stale nieco "ine", co sa vymyka zauzivanym zvykom... povodne sme chceli mat cirkevny obrad vonku, no minuly tyzden som sa s tym rozlucila, lebo uz nemam sil dotahovat sa s fararmi :angry:
24. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.