• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Mě teda větší problém tady v ČR přijde počasí, protože to je takový nahnutý. Nám na svatbu strašně lilo, bylo to hrozný, obřad nás stál 4tis. a nemáme žádný fotky z venku :pensive:
24. apr 2009 o 15:15  • Odpovedz
jeejda, takze vam 4. 6. prsalo? :frowning2: ja spolieham na to, ze jun byva v poslednych rokoch jediny letny mesiac so stabilnym pocasim... preto sme si dali svadbu na jun :sweat_smile:
24. apr 2009 o 15:19  • Odpovedz
díky kristo :slight_smile:
janocko, problém jsme s tím vůbec neměli. brali jsme se ve viničním altánu, svatby se tam dělají úplně běžně, není to sice standardní oddací místo (spadá pod prahu 2, ale oficiální oddací místo prahy 2 je nová radnice na karlově náměstí), ale oddávající i matrikářka tam normálně dochází, svatby jsou tam po hodině, není to fakt žádný nevšední místo, i když tam není ani takový frmol jako třeba v libni, kde se míjí nevěsta s nevěstou.
akorát si musíš připlatit. platili jsme tuším 1000,- za svatbu mimo to klasický oddací místo, a potom 3000,- přímo altánu.
jinak tady v čechách opravdu problém není, pokud seženeš oddávajícího, který je ochotný, a budeš tam mít český znak, tak tě oddají kdekoli. :wink:
takže největší problém počasí, jak řiká krista. my měli zase druhý extrém, bylo přes 30 ve stínu, ale já si to teda nepamatuju :grinning:
inak, co s tymto? http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=96008&vGroupOffset=0 - mam to odomknut? pisala mi zakladatelka, ze to chce odomknut, lebo je to myslene pre Slovenky dochadzajuce do Brna.....
janocko, s tím počasím je to sázka do loterie :unamused: můžeš koukat na dlouhodobou předpověď, na počasí v několika uplynulých letech, ale stejně ti to není nic platný.
hele, viděla jsem tady na brms úžasný fotky z podzemních garáží, protože po obřadu začalo pršet. zrovna když se měli fotit. nebo i když neprší, je jenom zataženo, tak i ta mračna na fotkách vypadají úžasně. dobrý fotograf si s tím poradí :wink:
fotky na rozkvetlý louce má každá druhá :grinning:
24. apr 2009 o 15:28  • Odpovedz
fotenia sa nebojim, ze ak by prsalo alebo bolo skarede, lebo ten kastiel kde budeme mat svadbu je super aj zvnutra a ma aj vinnu pivnicu a to by bolo take ine mat aj pivnicne fotky.... kedze aj hostina bude vonku, tak to by ma stvalo, keby lialo cely den..... viem, ze s pocasim je to ciste nahodne, ale tak podla mna je vacsia pravdepodobnost, ze v juni bude krajsie ako v septrembri/oktobri :grinning:
24. apr 2009 o 15:32  • Odpovedz
a hostinu máte úplně pod širým nebem, nebo venku ale pod střechou?
nebo máte třeba i variantu, kdyby opravdu lilo, že můžete být někde uvnitř?

nám nabízeli hostinu venku pod střechou, ale já jsem to chtěla uvnitř, i když tam bylo větší horko. ono to bylo u řeky, tam to trochu profukuje, už jsem si představovala, jak přijde trochu vítr a všechno to letí se stolu :grinning:
ale měli jsme na výběr a mohli jsme to změnit třeba i během hostiny, kdybychom chtěli.
v tomhle to tam bylo dobrý.
24. apr 2009 o 15:36  • Odpovedz
Janocka 8.6. je Medard a na Medarda i pár dní kolem pravidelně leje :confounded: ale můžu tě ujistit že každý rok po naší svatbě toho 4.6. už bylo pěkně nebo pršelo jen chviličku, nám lilo přesně v době kdy jsme zkončili obřad a fakt neskutečným způsobem, do toho bych vlezla a byla bych zlitá během pár sekund, bohužel fotografka slepice, takže s námi nafotila pár fotek a odešla... no jako nikdy jsem to zklamání z okamžiku který jsem měla zařadit mezi nejhezčí svého života nepřekonala :confounded: tak raději o svatbě moc nemluvím, ani fotky neukazuju :sweat_smile:

Karkul tak 30 ve stínu je teda taky hrůza, to bych umřela :slight_smile: nejlepší počasí na svatbu je pod mrakem, fotky jsou super, nikdo se nepotí, ale vyberte si že :slight_smile:

Jani jinak to téma bych tedy odemkla, když už se tak dělíme ČR/SR :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty fotky z garáží jsem taky viděla nebo z metra nebo co to bylo a bylo to krásný! :slight_smile: Ale mě to teda mrzet vždycky bude, protože fotky vám zůstanou celý život, ale to už je fuk.

Jinak k tomu datu, kamarád se ženil 1.11.2008 protože musel a počasí špičkový, vedro, sluníčko... no záviděla jsem.
24. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz
no vonku aj pod sirym nebom, aj v partystane....
ak bude fakt liat, mozme byt vnutri, no tam je nevyhoda, ze kedze je to kastiel, ma to viac miestnosti, tak by nesedeli vsetci spolu :unamused: ale tak ja dufam, ze nebudu ziadne prietrze mracien.....
ked je tam svadba, tak to vyzera nejako takto: http://www.restauraciaafrodita.sk/svadba/svadobny_obrad.html

a nie ze ma zmazete za vkladanie kontaktnych udajov :grinning: :sweat_smile:
24. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz
Janocka to je fakt strašně krásný :dizzy_face: jako z pohádky, závidím :dizzy_face:
Já měla svatbu tady:
http://www.hluboka.cz/index.php/svatby
24. apr 2009 o 15:48  • Odpovedz
krista - no tak to som netusila kedy je Medarda :astonished: nevadi, neda sa nic robit, musim to dako zvladnut, presuvat sa to nebude....
to musela byt sprosta fotografka.... ved fotograf ma byt dobry aj v tom, ze ak je skarede a prsi, mal by vediet kam sa fotit.... uz som videla aj ja fotky z garaze, aj z hangaru zachrannej leteckej sluzby a to bolo tiez doooost dobre :slight_smile:

tak to je na slaktraf ak je v 11. pekne teplo a v 6. dazd a zima :angry:

ok, tema je odomknuta....
24. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz
ty jo, tam je to krásný :dizzy_face:
takže tam budete mít i obřad i hostinu? jsem se do toho trochu zamotala...

kristo, to je škoda, ráda bych se na tvoje fotky podívala. :unamused: já jsem jich taky chtěla spoustu, dokonce jsem fotografovi posílala takovou prezentaci v pdf, kde jsem mu dala spoustu inspirace. ale buď si to moc neprohlídl, nebo spoléhal na mě.
po obřadu se mě ptal, co teda chci, jenže já jsem měla totálně dutou hlavu, bylo mi všechno jedno, tak bezprostředně po obřadu taky nemáme moc hezkých fotek.
přitom ten altán se přímo nabízí. tak to mě dost naštvalo. holt, co si člověk neudělá sám, to nemá, já to řikám pořád.

no a potom po hostině jsem se chtěla jít fotit do nedalekého pole a na koleje, ale ženichovi bylo děsný vedro a odmítl se mnou jít na sluníčko. takže taky nic.
24. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz
tak nechapem tu fotografku preco vam nespravila viac zaberov, hoc aj z interieru... ale tak hlavne je, ze svadba vam vysla, povedali ste si ANO a ste stastniiiiiiii :wink:
24. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz
kristo, dej sem pár fotek, prosím, prosím, na hluboký je to krásný. :wink:

janocko, říká se "medardova kápě 40 dní kape" :confounded:
24. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz
přesně tak, máte hezký vzpomínky ne?
já bych třeba dneska tu svatbu udělala úplně jinak, nějaký věci jsme nevychytali (ani nemohli, to se projeví až na tý svatbě a vzhledem k tomu, že to byla pro oba první, tak jsme neměli zkušenost :grinning:), tak na to bych si už dala pozor.
ale jinak je mi to vlastně fuk, hlavně že ta svatba byla uznaná, že se máme rádi a tak. svatebčani byli nadšený, jídlo i dort jim chutnal, zapařili si, tak co.
24. apr 2009 o 15:54  • Odpovedz
karkul - ano, aj obrad, aj hostinu.... chceli sme cirkevny obrad, ale to je nemoze.... nas biskup uz dokonca zakazal svadby aj na Bojnickom zamku v kaplnke - a tam byvali svadby odjakziva! proste ze iba v kostole, nikde inde.... a my sme to mali unho predjednane, ze nam teda povoli vynimku, ale musi o nu poziadat miestny knaz.... a miestny knaz na to: ja by som vam velmi rad tu ziadost napisal, nemam s tym ziadny problem, zaberie to tak minutku, ale nema vyznam pisat to, lebo viem, ze biskup to zamietne! :angry: mali sme ako plan B zohnateho aj ineho knaza, lenze on musi poziadat o suhlas miestneho knaza a potom este biskupa! takze napokon je plan C - civilny obrad :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 15:55  • Odpovedz
No Karkul to mi povídej, taky si říkám že jsem kráva, že jsem si neřekla co přesně chci, nemám vyfocený ani pitomý prstýnky na rukách, detail kytky, no na beremko už nechodím, měla jsem z toho deprese, když jsem viděla ty krásný fotky od všech šikovných fotografů :confounded:

Můžu dát nějaký fotky na koníka jo? :grinning:

Né dělám si legraci, hodím kdyžtak něco večer na rajče.net a hodím to sem :slight_smile:
24. apr 2009 o 15:57  • Odpovedz
teda nic ve zlým, ale ta církev je fakt pěkně byrokratická a akorát všechny věřící pěkně komanduje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 15:58  • Odpovedz
My ani moc pěkný vzpomínky nemáme :sweat_smile: protože už je to celkem "dávno" tak si moc detailů nepamatuju, vím jen pár věcí... ráno jsem šla ke kadeřnici, která mi začla dělat účes totálně blbě než jsme byli domluvený, na zkoušce jen kývala jak mě chápe, nechtěla nic zkoušet na ostro... takže dělala účes o hodinu dýl, pak jsem letěla domů jako blesk abych stihla kosmetičku, pak honem na barák kde jsem se měla převlíkat, můj táta jel jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak jsem byla nervní a chvátala tak jsem si rozervala drahý samodržící silonky, rezervní měla svědkyně v kabelce a byla samozřejmě ještě doma, takže máma mi dala takový ty klasický za 20,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak pršelo tak účes vydržel jen pár hodin pak spadl a zůstalo mi na hlavě něco jako hovno, to ještě dodělal můj táta deštníkem... a dál snad škoda mluvit, ještě že se mi budí dítě :slight_smile:

Tak zatím pá holky :slight_smile:
24. apr 2009 o 16:00  • Odpovedz
tak hoď večer, já kvůli tomu zapnu doma noťas :wink:
dneska má tchán narozeniny, zítra je slaví, v neděli jedeme za malým martínkem, tak tady přes víkend asi vůbec nebudu. ono se tady toho stejně moc neděje, má být hezky, tak snad budou všichni venku.
tchánovi jsme nechali udělat dort jako gril :grinning: jsem na to zvědavá, míla tam teď jel a vůbec mi nebere mobil. :rolling_eyes:
24. apr 2009 o 16:01  • Odpovedz
karkul - mame rovnaky nazor na cirkev asi..... moj drahy sa chcel dat v oktobri pokrstit a bolo mu u 1 knaza povedane, ze musi chodit rok na pripravu.... a druhy povedal, ze 2 roky! :rolling_eyes:
24. apr 2009 o 16:04  • Odpovedz
krista - takze ked sa s prepacenim sere, tak sa sere :sweat_smile:

ja tu cez weekend tiez nebudem, kedze ma byt pekne, budem kdesi vonku.... myslim, ze stranky preziju weekend bez nas :grinning: drahy isiel dnes rano do CH na MS v hokeji, takze do stredy som sama doma.... a v pondelok, aj v utorok ma v BA rokovanie moj skorosvokor a bude u nas spat.... mam teraz z toho stresy, ze o com sa s nim asi tak budem bavit... sama :cry:
24. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz
kristo, vždyť je to skoro vtipný :grinning:
hele, kámošce se stalo tohle (byla jsem u ní od rána, takže jsem byla očitým svědkem). měla malou čivavu, celý den běhala po bytě, nebo byla v pokojíku, kde se nevěsta připravovala. druhá kamarádka ji měla hlídat.
pak tam začali chodit lidi, takže byly skoro pořád otevřený dveře do bytu. no a skoro těsně před odjezdem na obřad, najednou čivava nebyla. jestli do tý chvíla byla nevěsta v pohodě, tak teď začala hrozně hysterčit, klepaly se jí ruce, no sranda :grinning:
všichni svatebčani se rozeběhli po sídlišti, hledali čivavu :grinning:
nakonec se ukázalo, že vtipný tatínek, když někam pro něco jel, tak vzal psíka s sebou, a nikomu to neřekl. :grinning:

já jsem byla domluvená tak, že ráno mě kamarád s kamarádkou vyzvednou doma, odvezou do kadeřnictví, tam mě kadeřník učeše, vizážistka nalíčí a já se tam i oblíknu a kamarádi mě odvezou na obřad. nechtěla jsem, aby mě někdo viděl až do tý doby, co mě táta povede.
no a chtěla jsem do altánu přijet dřív, než ostatní, že se tam schovám. samozřejmě můj flegmatický kadeřník, co u všeho se vykecává, tak mu to trvalo o hodinu dýl, já jsem musela volat svatební koloně, ať jako u altánu nikdo nevylejzá z aut, že my kolem nich profrčíme. já jsem pak běžela parkem (asi kilometr) do altánu, tam jsem zapadla do restaurace a pak teprve ostatní mohli přijít :grinning:
zapomněla jsem vyplivnout žvejkačku, uvědomila jsem si až v polovině obřadu, že žvejkám. je to krásně vidět na videu :grinning:
míla když říkal "ano", tak do toho zahoukal vlak. mě nebylo slyšet vůbec.
míla měl nakřivo kravatu, já jsem měla posunutej náhrdelník, měl být níž, takhle jsem vypadala divně.
švadlena mi ušila trochu kratší šaty, takže to nevypadalo úplně nejlíp.

těsně před hostinou nám svatebčani hráli škatulata, někdo nepřišel, jiný se tam zase vetřeli (třeba náš domácí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). měla jsem připraveno, že u vchodu bude zasedací pořádek, ale místo jmen tam bude rodinná příslušnost - třeba mladší dcera mladší sestry maminky nevěsty). těšila jsem se, jak se v tom budou lidi hledat (u stolu pak byly normální jmenovky se jmény) a jaká to bude legrace je pozorovat. no díky těmhle pitomcům to nevyšlo.

atd. atd. :grinning:
24. apr 2009 o 16:14  • Odpovedz
jo a ještě jedna vtipná věc se stala tý kamarádce s čivavou - v obýváku měli úplně nový světlý koberec. ona byla celou dobu v tom pokojíku, tam jí kamarádka líčila a česala a ona se pak oblíkla a když byla úplně připravená, tak se šla ukázat svatebčanům do obýváku a od ženicha dostala kytku.
no a tam tak stojí jak dvě sochy v obýváku, předali si kytku, korsáž, dědeček se rozplakal, babičky do sebe házely prášky na uklidnění :grinning: a najednou nevěsta udělala krok stranou a zjistilo se, že na tom novém světlém koberci rozmázla svojí tmavou rtěnku :grinning: takže ona ve svatebním a ostatní ve svátečním zaklekli a drhli koberec :slight_smile:
24. apr 2009 o 16:20  • Odpovedz
bratrancovi na svatbě hrál varhaník, byl už trochu pod parou, takže všichni už byli nastoupený a on ještě určitě přes minutu tam kouzlil s klávesama, všichni se hrozně smáli, on se u toho tvářil děsně vážně, jako takový ty slavný klavíristi, co to prožívaj :grinning:
pak přišla oddávající a v sále to jenom zašumělo. měla na sobě zapraný obyčejný bílý tričko a pod ním monstrozní podprsenku. byla dost tlustá.

tak ti tady píšu historky na rozveselení, že ne vždycky to všechno klapne na jedničku, musíš to brát v legraci.
určitě jste měli krásnou svatbu :wink:
24. apr 2009 o 16:24  • Odpovedz
no to su vtipne prihody :grinning: som zvedava ako budem ja stresovat.... ja to mam pripravene tak, ze najskor ku kozme na licenie, potom ku kadere na uces (nemam ani sajn aky bude, necham sa prekvapit.... len viem, aky nechcem), potom rychlo domov obliect sa, potom pride drahy aj so svadobcanmi z jeho strany, my sa pojdeme fotit - tam kde bude aj obrad - a potom pridu vsetci za nami na obrad...... pripravy mi bude fotit kamoska, kt. robi super fotky, tak ju uz pripravujem na to, ze je dost mozne ze budem vrcat :grinning:
24. apr 2009 o 16:26  • Odpovedz
no janocko, jestli ti můžu poradit, tak si někam zalez, vem si tam, co potřebuješ, a zaúkoluj třeba kamarádku. všechno jí předem připrav, co chceš, aby zařídila, řekni jí, co kde máte, kdyby třeba chtěl někdo lžičku, ubrousek, nebo došel třeba toaleťák.
protože nejhorší co může být, že tě někdo bude pořád otravovat s blbostma, tu přiletí maminka, že došly stuhy, támhle přilítne tchýně, že tetička přes pátý koleno má žaludeční problémy atp. :grinning: to tě akorát vynervuje a rozhodí.
opravdu buď sobec, nech to všechno na ostatních, popros kamarádky, ať za tebe všechno vyřídí a ať se tě nikdo nechodí na nic ptát. ty se soustřeď jenom na sebe. fakt!
24. apr 2009 o 16:30  • Odpovedz
no ked budu u nas doma svadobni hostia, tak stresov sa moc nebojim, bo budu na nich mamine 2 kamosky a tie ich budu obskakovat :grinning:

a na hostine bude super profesionalny personal, takze ak sa ma niekto nieco opyta, odkazem ich na nich :grinning:

mna najviac asi vystresuje mama, to je stres expert, vsetko musi byt po jej.... aj ked stale hovori: ja sa vam do svadby nestaram, urobte si ako chcete.... lenze raz pride s tym aky si mam dat uces, inokedy mi keca do kytice, minule ma zacala presviedcat aby sme mali teda svadbu v kostole pri tom kastieli a pod.... v tom kostole svadbu nechcem mat, lebo k nemu nemam ziadnu vazbu, je mi total cudzi... ak v kostole, tak jedine v bojniciach, no to nestihame - cca 20min. trva cesta z domu na miesto hostiny a fotenia.... takze proste ist sa fotit, potom odchod na obrad a po obrade naspat, to nie.... a fotit po obrade sa nechcem.... aby na mna vsetci necumeli :grinning:

dakujem za rady, budem sa ich drzat, budem egoisticky sebec 6. 6. :grinning:
24. apr 2009 o 16:49  • Odpovedz
Jen nakukuju a kvůli mě nic nezapínejte :grinning: nevím jak to stihnu jestli vůbec někde ty fotky mám stažený, protože se mi nedávno podělal HDD a o spoustu fotek jsem přišla, já jsem stejně měla jen oskenovaný fotky a vyfocený z DVD, ale pokusím se něco hodit, jen vemte v potaz že je to 4 roky starý, dneska bych všechno měla jinak, od účesu po šaty :slight_smile:
24. apr 2009 o 17:43  • Odpovedz
Tak jsem vám to holky vytvořila, sama jsem se zhrozila jak těch fotek je málo a ta kvalita :confounded: je to o tom že většina je dělaná z DVD - to jsem stříhala sama, abych aspoň něco měla... co je od fotografky to poznáte, to jsou ty naše pozy, nemáme jinak žádný skupinky, je takhle vždycky stojíme v nějakým koutě, je to vesměs všechno... ono se toho na tý svatbě stalo ještě víc, na obřad se přijelo pozdě, organizátor selhal, nehráli jsme žádný hry kvůli kterým jsme si ho vzali, do dneška to nechápu, můj táta se opil a pak spal v autě, ještě předtím ale stihl celou hospodu zvát na panáky s tím že hostinu platí (platili jsme všechno sami do poslední koruny). No takže já jsem manželovi hned po svatbě řekla že bych se nejradši rozvedla a vzala znova, ale že mi stejně nikdo nevynahradí tu první svatbu, on ví jaký z toho mám "trauma" a říkal že na 5tiletý výročí plánuje obrovský překvapení tak jsem zvědavá jestli si mě třeba nevezme znova :slight_smile:

A měli jsme takový to klasický vesnický předání nevěsty, se zpíváním, požehnáním ... já byla schovaná, falešná nevěsta, atd. ... :

Přihlašovací jméno: Svatba
Heslo: 04062005
http://theresay.rajce.idnes.cz/Svatba/#album
24. apr 2009 o 18:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.