• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
zalezi od toho ake bude babie leto,mily rok bolo krasne a teplo..uvidime co nam nadelia tento rok:slight_smile:
25. aug 2008 o 20:58  • Odpovedz
ja ked som sa vydavala bolo krasne teplucko, ale v noci uz bola kossssaaaa a druhy den tiez
25. aug 2008 o 21:05  • Odpovedz
no vecer bude isto kosa to je jasne...to sa treba pripravit..

uz ste si vybrali s kockami hotel?
25. aug 2008 o 21:15  • Odpovedz
este sme sa nejak nedohodli, zuz poslala linky, som si to prestudovala a dalej diskusia nepokracovala, ktory odporucas? ktory je blizsie k miestu cinu :grinning:
25. aug 2008 o 21:36  • Odpovedz
su na pol ceste oba, jeden na dolnom, druhy na hornom konci, kostol a sala su v strede :grinning:
25. aug 2008 o 21:39  • Odpovedz
autor
tak ja odporucam v tom pripade ten na dolnom konci - po zurke sa dolu uz nejako skotulate... (som chcela napisat "s opicou sa dolu uz nejako skotulate", ale vzhladom na tie vase pasy som vam to pre tentokrat odpustila :sweat_smile: )
25. aug 2008 o 21:43  • Odpovedz
:slight_smile: ja som zuz pisala ze sa da vybavit aj lacnejsie na private ale zuzka chce luxus:slight_smile: xixi
25. aug 2008 o 21:52  • Odpovedz
vacmenej sme sa dohodli, ze nam staci jedna spolocna izba, ak to hanke nevadi

ozik neviem ci ti zuz spominala kadernicku - alebo ci budeme experimentovat na izbe s vlasami :grinning: lebo moje su strasne ak si ich mam robit sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedine ze ma zuz alebo made ucesu, alebo ma hanka vykvaka a bude :grinning:
25. aug 2008 o 21:55  • Odpovedz
uf kadernicka...no tak viem vam dat kontaky na nejake co su v trstenej co je cca 10 km od nas len neviem ako su na tom s terminami...
25. aug 2008 o 21:57  • Odpovedz
no takze kontaky na kadernictva
http://www.trstena.sk/index.php?option=com_jaddresses&catid=97&Itemid=34

ja som dlhodobo chodila do toho kadernictva janka, a myslim ze aj mamina sa tam pojde dat cesat...
25. aug 2008 o 22:03  • Odpovedz
dik cica, uz ti to odsypa :wink:
25. aug 2008 o 22:06  • Odpovedz
najlepsie by bolokeby uz bol pondelok 15.9.:slight_smile:))
25. aug 2008 o 22:11  • Odpovedz
si sisi? uvidis ako ti bude rano 14 smutno, ze uz je po
ozik vraj tvoj ocino ma 14 narodky ako ja?
25. aug 2008 o 22:14  • Odpovedz
ee to malen oslavu narodky ma 21:slight_smile: oslava je ale v tu nedelu koli tomu ze tyzden na to by sme asik uz nedali vsetkych dokopy...to je super ze ty mas vtedy narodky:slight_smile:)
25. aug 2008 o 22:16  • Odpovedz
bozinku mne je dnes desne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vraj po prvom trimestri to skonci a kua u mna to zacalo v 11t a furt sa to zhorsuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz neviem co by to skvrna jedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra idem do poradne, ak sa mi podari rano vycikat do flase :grinning:
26. aug 2008 o 17:22  • Odpovedz
emjee nebude to aj tym teplom? dneska je nejako dusno zasa...mohlo by sprchnut
26. aug 2008 o 19:05  • Odpovedz
obavam sa, ze nie :pensive: zjedla som jablko na poloprazdny zaludok :sweat_smile:
26. aug 2008 o 20:23  • Odpovedz
jaj emjee aj ja som myslela ze som za vodou a ta kyselina co mavam :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
zajtra idem s mojou spavostou obvodakovi darovat krv nech mi ju vysetri na chudokrvnost a nech mi zasa pustia do zili trochu novej cerstvej kvri :zipper_mouth:
26. aug 2008 o 20:35  • Odpovedz
no damy dajte si zaludk pekne dokopy aby ste mohli ochutnat vsetky dobroty na svadbe, po to by ste ma inak nahnevali :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 21:37  • Odpovedz
anax suchy chlebik sa najde? :grinning: alebo zazvorniky (inak strasne ich nelubim, ale tie by asi pomohli :grinning: ) ozaj ake tradicie mate na horniakoch? mam tam sice rodinu, ale na svadbe som tam este nebola. budete ich praktizovat aj na vasej svadbe? ci sa mam nechat prekvapit?
26. aug 2008 o 21:47  • Odpovedz
idem zalomit pre dnesok, 7 hodinova navsteva zoo ma unavila a zajtra idem este tu krv darovat obvodakovi skoro rano :zipper_mouth:
26. aug 2008 o 22:09  • Odpovedz
emjee bude aj chlieb ale ci suchy...xixi
zazvorniky netusim co su ak myslis nejake tie medovnicky alebo co tak to s au nas na svadbach nepraktizuje ale budu u nas svadobne zvyky ale nie su nejake speialne pre nasu oblast su take vseobecne
26. aug 2008 o 22:28  • Odpovedz
v robote mi uz druhy den nejde icq...som mozno nadobros koncila s icq..no budem si musiet bud najist novu cesticku ako sa k nemu dostat alebo zvykat na odvykanie :unamused:
27. aug 2008 o 11:00  • Odpovedz
vyskusaj online icq to by malo ist priamo cez web stranku www.icq.com :wink:
27. aug 2008 o 13:33  • Odpovedz
ale zuzi sak co som doteraz pouzivala..henka to icq2go...nemam ale v pc flash player 9 a uz to nejde a nainstalovat si ja ako user nemozem nic... :rolling_eyes:
27. aug 2008 o 13:42  • Odpovedz
aha, lebo mne nasi programatori na cierno nainstalovali icq :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 13:48  • Odpovedz
jo ale u mna ani na cierno nic nie je mozne..ale tak daco som nasla a uvidim ako dlho s tym vydrzim..aj tak uz len zajtra a idem na dovolenku :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 13:52  • Odpovedz
sa mas :grinning: ja som akoze na dovci ale akosi to nepocitujem :grinning: :zipper_mouth:
27. aug 2008 o 14:07  • Odpovedz
anax zazvorniky su take cajove pecivko so zazvorom, zvycajne pomerne suche a tvrde :grinning: nie je to typicke svadobne pecivo
27. aug 2008 o 18:07  • Odpovedz
take co si na tom povylamujes zuby?? :slight_smile:
zazvor myslis dumbier? :slight_smile:
27. aug 2008 o 19:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.