• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
prave som sa skvele pobavila na jednej reportazi v spravach na jojke, policajti merali rychlost na hornej orave, kde je skoro vsade 40 km povolenych..okrem ineho davali aj moju rodnu dedinu..najlepsia je statistika...163 priestupkov za jeden den a 200000 sk vyzbieranych na pokutach...to v ba musia policajti este vela cvicit:slight_smile:)) :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 19:25  • Odpovedz
ano dumbier :grinning: dnes som si ho kupila suseny v horkej cokolade, je to mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a dobre ze hovoris, budeme musiet pomalicky stupat tam k vam :grinning: aj ked ja na cestach neriskujem a na takych co nepoznam uz vobec nie
27. aug 2008 o 19:54  • Odpovedz
to som este nepocula ze v cokolade..xixi

no ja dumbier nemam rada, je sa to k sushi ako tzv. gari a mne to nechuti..radsej si dam dvojnasobne mnozstvo wasabi ako si dat gari:slight_smile:)))
27. aug 2008 o 20:26  • Odpovedz
je to velmi dobre, na nivach na stanici maju :wink: konzistenciou sa to podoba na suseny ananas - kocky, chutou to nie je sladke ale pikantne az palive - v kombinacii s horkou cokoladou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2008 o 21:01  • Odpovedz
ja k cokolade milujem slane tycinky :grinning:
27. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz
kocky vy uz nezpriete nicim ze nie ste tehotne :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 21:11  • Odpovedz
anax, ja sa za to nehambim ale tu kombinaciu miluje aj moj muz :grinning: :grinning: :grinning: len neviem co to dokazuje :grinning:
27. aug 2008 o 21:18  • Odpovedz
anax ja som to milovala aj pred tehu :slight_smile:

k tycinkam (ale iba dru) zasadne salamu
27. aug 2008 o 21:19  • Odpovedz
ze si ho nakazila? :grinning:

ja ked som bola tinedzerka som milovala kombinaciu, domaca klobaska, biely roztek a mlieko :sweat_smile:
27. aug 2008 o 21:19  • Odpovedz
anax, ale mi tuto kombinaciu mame radi uz aj 10 rokov a snad tak dlho nie som tehu :grinning:
27. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz
autor
u nas existuje aj zazvorovy dzem a zazvorove cosi - take gulicky akoby v zele. ale ja teda osobne nemusim ani zazvoraky, dokonca mi smrdia uz ked sa pecu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2008 o 09:32  • Odpovedz
zuz, emjee a made napiste mi ktora chcete ist v sobotu ku kadernicke sa cesat mozem sa buduci tyzden popytat ci vas nevezme v trstenej ta co pojde k nej moja mamina...:slight_smile:
28. aug 2008 o 12:14  • Odpovedz
anax jaaa chceeem :grinning:
28. aug 2008 o 17:06  • Odpovedz
okej spytam sa
napis co pozadujes:slight_smile:
umytie a ucesanie...umytie a vyfukat...len ucesat...:slight_smile:)) nech mozem byt konkretna koli casovej narocnosti :grinning:
28. aug 2008 o 17:32  • Odpovedz
urcite umyt + ucesat alebo vyfukat (to necham na nu), ved vies akej dlzky mam teraz vlasy, takze to hadam nebude az take zdlhave
28. aug 2008 o 17:52  • Odpovedz
oki doki znacim a posnazim sa vybavit termin:slight_smile:
28. aug 2008 o 18:28  • Odpovedz
muchas gracias
28. aug 2008 o 18:34  • Odpovedz
Bob maju uz asi predlzeny vikend dnes ziadne maily neposlal a ani na icq nie je :wink: :grinning:
28. aug 2008 o 23:06  • Odpovedz
zuzi ja som od neho o polnoci dostala jeden ale dnes vecer uz nie je prihlaseny
28. aug 2008 o 23:41  • Odpovedz
dneska mi jedna uzivatelka co pouziva tri nicky poslala takuto odpoved majky:frowning2: netusim aky tam bol datum ale je to osemetna situacia :cry:

po tom co sme podla nej uz idioti ze sa nevieme dohodnut, dufam ze sa mi ju podari nejako "spracovat" a vysvetlit je pravidla stranok...

majka napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj Zuzana,
modry konik a moja svadba su prepojene a tak, ked sa zaregistrujes, tak ten login mozes pouzivat na obidvoch strankach.
Ak chces mat iny login tam a iny tam. Tak sa musi dvakrat zaregistrovat a tym padom mas dve konta.
Ked uz si raz na moja svadba zuzana_o, tak nemozes byt sucasne aj zuzana_t na konikovi. Pouzivaj jedno alebo druhe. Alebo potom na jednej stranke jeden login a na druhej druhy.

Pekny den
Majka
30. aug 2008 o 21:37  • Odpovedz
uf to je chobotina tiez to musi byt dobre stareho data, posli jej tu temu o viac nickoch a povedz ze pravidla sa zmenili a upravili a ze smie mat iba jeden login na vsetky 3 servre :zipper_mouth: a majka to v tej IP trosku tiez akoby poplietla hlavne v tejto vete:" Ked uz si raz na moja svadba zuzana_o, tak nemozes byt sucasne aj zuzana_t na konikovi." pisala nieco ine ako vo zvysku... no ved posli jej linky na tu temu co mame na kazdom portali :grinning:
nemas co dalej vysvetlovat :wink:
30. aug 2008 o 22:00  • Odpovedz
tie linky dostala este ked som ju upozornila na porusenie pravidiel vytvorenim troch nickov takze o nej vie a zroven som jej teraz skopcila tu vetu o viacerych nickovh zp vseobecnych pravidiel...ale zatial neodpisala spat tak som zvedava...ako bude reagovat ale tak ci tak jej dva z tych nickov bloknem az napise :pensive:
30. aug 2008 o 22:15  • Odpovedz
30. aug 2008 o 22:16  • Odpovedz
to je brutalze si aj na tituly potrpia :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: uf to neznasam este ak by aj vyzadovala ju oslovovat ze pani inzinierka ako si niektore potrpia na vykanie :grinning: :grinning: :grinning:
anax, pod na icq :wink: nakoniec sa mi dnes podarilo rezervovat ten junior hotel a tu rekonstruovanu izbu za tu nizsiu cenu :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2008 o 22:21  • Odpovedz
autor
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=69209
...ten kakajinek z toho blogu by si fantasticky rozumel s hovnenkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
(inak je to dost drsna story, ak je pravdiva... :pensive: )
3. sep 2008 o 12:18  • Odpovedz
som to citala este cez vikend, byt dotycnymi, uz davno je na neho podane trestne oznamenie, alebo aspon pozdrav v skole, pripadne po par mesiacoch by som na neho jednoducho nereagovala (ziadne stretnutia s matkou a pod.)
3. sep 2008 o 17:51  • Odpovedz
pre zuz, emjee a made, kocky zabezpecila som vam kadernicku v meste Trstena, co je cca 10 km od nasej dediny, ak budete potrebovat sprievodcu co vas tam znaviguje poslem niekoho z rodiny s vami....popripade ak by vam stacila mapa s vykreslenou mapu, zaslana na mail, tak mozem aj tak:slight_smile:))

okrem toho v tom hoteli orava budu ubytovani aj moji traja kamarati...teda dvaja chalani a jedna kocka:slight_smile: mozno sa uz s nimi skor zoznamite ako na svadbe :wink:
9. sep 2008 o 10:36  • Odpovedz
dik anax
9. sep 2008 o 21:03  • Odpovedz
napokon je vyriesena cesta kedze isto ide k nej moja mamina takze este vam tu napisem cas o ktorej a kde sa zidete a pojdete ku kadernicke
:wink:
9. sep 2008 o 21:25  • Odpovedz
kedze sa zuz ma tak ako sa ma a pise ze sa neciti velmi dobre...dohodli sme sa ze na teraz sa ta sobota rusi ak by sa nieco zmenilo,prosim poslite sms :wink:
9. sep 2008 o 22:49  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.