• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
projela jsem přes adminclub všechny adminy a od 17.5. tam není žádná cizí IP. takže to byla buď emjee nebo někdo z asmiry. asi :grinning:
19. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz
autor
ja som chvilu aj rozmyslala, ci som omylom neklikla aj na svoj prispevok, ale keby aj ano, ked ho dam zmenit, "scuklo" by sa to vsetko dokopy a ten linkovy odkaz by nebol tak pekne oddeleny :sweat_smile: si niekto musel dat zalezat :grinning:
a teraz neviem, ci ten kristin prispevok bol "upravovany" este predtym, nez som mazala pernikarku, alebo zaroven s upravou mojho prispevku... :confused:
19. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz
som pozerala ci to nemohol byt niekto z asmiry, no zistila som, ze oni sa cez weekendy neprihlasuju, iba ja som taka sibnuta :grinning: a co by som to tipla na jedneho vtipalka z firmy, tak on nema admin prava som prave zistila a ani nejako pravidelne na stranky nechodi, takze ja fakt uz netusim co sa udialo :confused:
19. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz
autor
emjee tu bola 17.5 po 15:00, tak ak nie ona, tak uz asi len duch svaty (nech mi je odpustene) :sweat_smile:
19. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz
no asik to ostane nevyriesene, a ak to aj bol niekto treti je dobre ze ostal len pri uprave admin prispevkov :grinning:
19. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz
jaaa to nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby ja momentalne nestiham, matej je cele dni hore a bud cicka alebo vypusta alebo sa chce nosit, takze absolutne nestiham ani zapinat comp, nieto sa prihlasit na stranku :frowning2:
20. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz
emjee - tak to je potom poriadna zahada, asi to predsa len bol duch svaty ako pise ikke:stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak teda, venuj sa synatorovi, ja po konikovi hadzem ocko :grinning:
20. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz
akurat citam ze ustavny sud zrusil specialny sud...zasa raz "uzastny" vysledok nasej "uzastnej" vlady a sudnictva :rolling_eyes:
20. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz
autor
anax, neboj, bude hur... tento vysledok coskoro zavrsi zvolenie pistu heroina za predsedu najvyssieho sudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nacase ochocit si nejakeho pritulneho albanca...
20. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz
ikke no tu titulku som uz radsej ani neotvorila, na dnes mam tlak uz dost vysoky :pensive:
20. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz
anax - tak ja som to otvorila a precitala cele a nemam slov... to co sa deje v tomto state je neuveritelne :pensive:

ikke - super "nick" - pista heroin :grinning:
20. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz
autor
janocka, to mam zo sme-diskusii... :sweat_smile:
20. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz
pomerne casto citavam diskusie na SME, no toto som tam nepostrehla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz
dneska som sa konecne odhodlala a na konika si pridala inzerat na opatrovanie deti :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz
anax - ty budes daka vytazena - opatrovanie deti, kurz sushi, normalna praca.... fuuu, tvoj den ma kolko hodin? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz
juj a som prisla o zadara vypomoc :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz
zuz - ja by som aj vypomohla :slight_smile: rada sa staram o deti a dnes som konecne zozala uspech u kukovej dcery - pozicala mi konika :grinning: dovcera ked som ju prosila, ci mi aspon ukaze hracku, tak som dostala vzdy rovnaku odpoved: nie, to je moje.... ale bola som vytrvala a vyplatilo sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz
anax - ozaj, ako to dopadlo vcera s tymi ceresnami? nebolo ti zle? som si na teba spomenula pred par hod., lebo sme mali na obed ako dezert ceresne a lesne jahody, som ich zozrala strasne vela, zapila som to vodou a po praci este kavou a mojmu zaludku sa tieto kombinacie nepacili:grinning:
20. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz
ale ja len tak kedze Anax sa u nas sem tam stavila na navstevu a dokonca aj my sme u nej uz stravili jednu sobotu :grinning: snad to u nas nechape ako varovanie :grinning: :grinning:
inak co si dat stretko adminiek? ja som teraz vacsinu dni vonku s detmi kedze je pekne a doma by som sa scvokla :zipper_mouth: takze cez den nestiham adminovat a po nociach robim nevyhnutne domace prace :zipper_mouth: napr este mi ide pracka a iba teraz idem do sprchy :zipper_mouth:
20. máj 2009 o 22:52  • Odpovedz
ja som jednoznacne za stretko adminiek, este som vas nevidela nazivo :frowning2: zo stranok som videla nazivo iba 2 baby (neratam ex-spoluziacky zo strednej, kt. som tu nasla)

no ved ked je pekne, tak jasne, ze si vonku, ja mam velmi rada slnko a teplo, tak sa snazim prehovorit cahlanov aby sme si sem-tam spravili detasovane pracovisko vonku :grinning:
20. máj 2009 o 23:30  • Odpovedz
ok, ja som inak tiez v ruzinove :wink: a hanku mam v utorky a stvrtky mimo tak som jednodetna ale zasa ulietana :zipper_mouth:
20. máj 2009 o 23:39  • Odpovedz
ty si v ruzinove, anax ma pracu v ruzinove, ja som v ruzinove.... a emjee je kde? kedze je ikke v NL a iKarkulka s kristou v CZ, tak urobime stretko len v ramci SR; ci ako?
21. máj 2009 o 00:47  • Odpovedz
no zuzi to ze som si dala inzerat neznamena ze sa aj dakto ozve :unamused: chnapes...

jani ceresne uz ani neviem ze som mala, nic sa nedialo nastastie:slight_smile:))

jo a kurz sushi je manzelova zalezitost :grinning: no co uz ked potrebujeme viac peniazkov, musime sa snazit obracat :rolling_eyes:
21. máj 2009 o 07:51  • Odpovedz
jani pamatas ako si raz spominala tu IP adresu z medziservera, uz dlhsie sledujem, ze ked niekto zalozi notu temu, jeho Ip adresa pri prispevku je automaticky z tohto serveru, avsak podla nicku v admin clube sa zobrazi jeho realna IP adresa...to je nejaky cervik zaskodnik ci co by to bolo?
21. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz
anax - no to som si nevsimla :astonished: vsimla som si to pri jednej uzivatelke, kt. som blokla, ze sa jej zobrazila IP toho medziservera, ale neviem preco... pozerala som aj inych uzivatelov a ini to nemali... idem to kuk
21. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz
jani mrkni dnes zalozene temy resp. vcera...najdes ich viacej
21. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz
hej, hej, uz som to mrkla, idem to povedat bobovi.... aj to, ze sa netocia reklamy na Brms v casti svadobny obchod.... som vytvorila predvcerom 1 prezentaciu, hodilo to na posledne miesto a potom som dostala e-mail z tej firmy, ze kolko stoji zaplatenie si 1. miesta... som vysvetlila, ze sa to kazdy den posuva, kto je dnes prvy, zajtra bude posledny a ten, co je posledny bude predposledny a postupne pojde hore.... pochvalila to, ze super system a just to nefunguje a prave v tej jednej kategorii :sweat_smile:
21. máj 2009 o 10:28  • Odpovedz
s tym rotovanim reklam byval aj v minulosti problem..
21. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz
uz sa ta IP adresa riesi, rotovanie je uz vyriesne...

som si citala tvoj inzerat a bolo tam aj, ze rada ozehlis.... heh, aj k nam by si mohla dojst :grinning: , bo ja strasne nerada zehlim, boli ma zo zehlenia chrbat
21. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz
IP je uz vyriesena, ked niekto vytvori novu temu, uz tam bude jeho IP
21. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.