• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Jo tak u nás se říká že budete mít v manželství štěstí, to by nejspíš u nás prozatím (ťuk, ťuk) platilo ale to bohatství teda ne :sweat_smile: ani ve sportce jsme nic nevyhráli a to sázíme dlouho :grinning:
29. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz
kristo, mně to taky blbne, poslední dva dny. ale blbnou mi i jiné stránky, takže to bude spíš netem, dneska jim tozase totál spadlo :wink:
29. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz
autor
mne neblbne, ale vcera som tu nebola a dnes az teraz vecer :sweat_smile:
29. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz
mne trochu blbne teraz, ale som v Bojniciach a tu je pomalsi net na aky som zvyknuta z domu a z prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz
ikke - mám na tebe dotaz - co znamená "ikke"?
29. máj 2009 o 22:51  • Odpovedz
ikke je po holandsky a znamena ja :slight_smile: ak sa nemylim :grinning:
29. máj 2009 o 23:00  • Odpovedz
právě to jsem chtěla vědět, co to slovo znamená v holandštině :wink:
ale líbí se mi seznam adminů na modré střeše - teda lepší byl, když tam ještě nebyla janocka (chápeš ne?) - ikke, ikarkulka :grinning:
29. máj 2009 o 23:32  • Odpovedz
autor
tak je, emjee to vie presne :grinning:
ikarkulka, to ikke-ikarkulka bolo na zmatenie nepriatela :grinning:
30. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz
karkul - co si 22. 05. blokla uzivatelku s nickom tydinka, tak ona sa hra na chudiatko, ze ona nie je ziadna firma, ze o 5 dni ma svadbu a len odporucala kadernicku... tak som jej napisala, ze keby s tou kadernickou nemala nic spolocne, tak by si kvoli tomu aby ju mohla odporucat nevytvorila 5 nickov.... som si pozerala cesky zivnostensky register a ona je daka vizazistka, alebo tak nejak (ak to nie je zhoda mien) a teraz mi napisala, ze jej mam dat telefonne cislo na niekoho, kto tuto "frasku" sposobil :grinning: karkul nechces si s nou pokecat? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2009 o 16:01  • Odpovedz
Jani nemáš to v tý práci jednoduchý co :sweat_smile:
1. jún 2009 o 16:06  • Odpovedz
aspon sa nenudim :grinning: a musim sa sem-tam hrat na detektiva a nenechat sa obmakcit takymito vylevmi, ze ona za nic nemoze, ona je obycajna nevesta :sweat_smile:
1. jún 2009 o 16:08  • Odpovedz
Takže taková práce všeho druhu :grinning: ale já bych na ty reklamace neměla nervy, to ti teda povím :stuck_out_tongue_closed_eyes: oni si stěžujou už fakt na všechno!!!

Jinak tady jsem ti hodila link, tak se rozmysli jak chceš :grinning:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=99501&vGroupOffset=0
1. jún 2009 o 17:29  • Odpovedz
jani mas to zapaar:slight_smile:

ako dopadol telefonat s golejovou? hm? :grinning:
3. jún 2009 o 08:30  • Odpovedz
anax - fuuu, telefonat s golejovou.... ona mi to asi 2h nebrala, tak ja stres, panika, ze ona sa mi bude vyhybat, urcite to nezdvihne.... ale potom zavolala naspat a bola v pohode, mila, dohodla som sa s nou, ze ju vyzdvihne okolo 8h rano moja kamoska - svedkyna - aby ju nemusel manzel vozit :grinning:
3. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz
jani tak si neuvidis nasho oblubenca p. goleja? jaka skodaaa :grinning:
3. jún 2009 o 10:11  • Odpovedz
anax - ale uvidim, dojde po nu, myslim, lebo nik sa po 1/2 noci nechysta do BA - 1 kamoska skor a zvysok az v nedelu.... a uvidim ho este asi pri odovzdavani fotiek... inak, on zas pisal tento tyzden asi 2 dakovne maily, ze je rad ako sme to tu dali do poriadku a posiela bonzy na albumy cez mail, lebo ze ked sme mu zablokovali pristup :grinning:
3. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz
no pekne, takze vzruso predsa len bude:slight_smile:

on si furt mysli ze je zablokovany? peknee
3. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz
no bude, bude :confounded:

ano, mysli si, ze je furt bloknuty, ale ze je to spravne, lebo firmy nemaju vo fore co hladat :grinning:
3. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz
tak by sme ho mali zas bloknut bo ti zacne pisat ine maily ked na to odjde ze uz neni :grinning:
3. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz
janocko, promiň, nějak jsem nezaregistrovala, žes mi psala ohledně nabídky telefonátu s tydinkou :grinning:
platí to ještě? :grinning: ale já bych na ní byla asi sprostá :grinning:

a teď si ani nejsem jistá, jestli tu ještě dneska jsi. jestli ano, tak ti přeju, ať se vám to v sobotu vydaří, má být krásně. držím palce, ať všechno klapne. :wink: budeš určitě nádherná nevěsta :dizzy_face:
3. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz
anax - bloknuty bol 4 dni a uz 14 dni je odbloknuty a ani raz sa neskusal prihlasit, tak ho asi necham v sladkej nevedmosti a dufam, ze mu ani nenapadne sa prihlasit. Ked budem mat uz fotky v ruke a na DVD, tak ho bloknem hoc aj na rok :grinning: :grinning:

karkul - ak by si fakt ze chcela, mohla by som ti vybavit telefonat s nou :grinning: a na taketo baby treba byt sprosty, inak sa neda :sweat_smile:
jasne, ze tu este dnes som, normalne pracujem a aj zajtra tu budem cez den, potom bude presun do Bojnic a ak nebude mama stresovat, pripojim sa na chvilu aj vecer.... a mozno aj v piatok vas pridem kuknut sem do admiclubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakujem za drzanie palcov, uvidime aka fesanda zo mna bude ak bude prsat - aby som nevyzerala ako zmoknute kura :grinning: :sweat_smile: :grinning:
3. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz
ja som sa asik priotravila z lalii co som tu mala od nasej hypochondrickej tehotnej kolegyne....lebo jej v kancli smrdeli tak ze ok daj ich sem, sakris uz su vo velkej zasadacke a ja sa citim ako po upale :astonished:
3. jún 2009 o 14:34  • Odpovedz
anax - lalie su jedovate?? :astonished:

ja som sa vcera priotravila kavou - ci teda chocolate od kaviarne Coffee&co. Som to s chutou vypila a az neskor som si uvedomila, ze to nesmiem pit, lebo mi z toho byva priserne zle - krce v bruchu.... si to vzdy uvedomim az ked mi pride zle, ale tuto noc som bola hore este okolo 3h rano, co som nemohla zaspat a rozmyslala som, ci sa zgrcnem alebo nie, tak uz sa snad poucim.... a neviem preco mi to tak nesedi, ved kavu mozem, cokoladu tiez, mlieko som tiez pijavala donedavna....
3. jún 2009 o 14:41  • Odpovedz
jani hej su jedovate ale ja zas lalie mam velmi rada ale asik bolo ich moc na maly priestor som to prehnala a takto som dopadla...doma sa musim z toho vyspat
3. jún 2009 o 14:53  • Odpovedz
to ked sa clovek nadycha lalii, tak sa omami? som nevedela
3. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz
ja som mala asik tak osem otvorenych kvetov, sice bez pelu ale mam mini pidi kanclosku a teda este ma tak nikdy vona lalii nezobrala...
3. jún 2009 o 15:15  • Odpovedz
autor
teeeda, to s tymi laliami som ani ja nevedela, ale mne je pri laliach VZDY zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este aj pri hyacintoch.
inak su aj take lalie, co sa daju jest:
http://users.telenet.be/chef/pictures/vaste/hemerocallis_medium.jpg
:confused: :sweat_smile:
3. jún 2009 o 16:16  • Odpovedz
ja som napokon vecer zalahla s teplotou 37,7 a teda asik to nebude len laliami...aj ked som dosla dajako do roboty nie som si ista ci tu vydrzim

asik ziskam averziu na lalie :confounded:
4. jún 2009 o 07:57  • Odpovedz
anax - fuuuha, to by si sa mala radesj doma liecit.....

do vcera vecera som bola pokojna, nervozna som bola akurat z toho, ze sa ma vsetci pytaju ako sa mam, no vecer som preskocila fazu stresu a vhupla rovno do polosialenstva..... sme kupovali papier na menovky, pytali sa predavacky, ci je to vhodny papier na laserovu tlaciaren a ona, ze ano, ze uz na nom tlacila a kopirovala a bolo to v pohode.... ale hovno, vytlacili sme menovku a ono sa to z nej oprasilo! a tym sa to spustilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pospala som si 4h a momentalne som jakz-takz v poho... ale neviem dokedy :grinning:
4. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz
jani kludok:slight_smile: prinajhorsom budes menovky pisat rucne :grinning:
4. jún 2009 o 10:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.