• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
tak, uz som ako zena.... brutalne nevyspata, trochu chora, ale inak v pohode :slight_smile: v sobotu sme sli spat okolo pol 6, o pol 11 sme vstavali, vcera sme este museli ist do DT, drahy si tam zabudol okuliare a obal na vestu, co mal z pozicovne a dnes to treba vratit a tak do BA sme sli dnes, o 5 rano sme vstavali, takze som zdechla.... a od stvrtku ma bolelo hrdlo, v sobotu som to dorazila a od nedele mam aj nadchu, kasel, pri dychani sycim alebo sipim, takze asi tak... inak svadobnych darov, tak z mojej strany vsetko ok - vyuzili zoznam darov, co som im poslala a ti, co nevyuzili dali prachy alebo uzitcone veci - poukazky na wellness a masaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale z draheho strany to uz bolo ine - 5 sad vinovych poharov sme dostali (pricom doma mame 2 sady + 2 pohare) + sadu normalnych poharov a 2 sady priborov.... nuz, mozme si otvorit vinaren :grinning: :sweat_smile:
8. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz
nie jani oni vedia preco to spravili, vyuzijes v buducnosti na taliansku domacnost :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 10:44  • Odpovedz
tak to nam mali prikupit k tomu este daku komoru, kde by sme to dali, bo do nasej kuchyne uz fakt ziadne riady nevojdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 11:12  • Odpovedz
no ved to, tak to aby ste tu taliansku domacnost hned spravili a bude pokoj :grinning:
8. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz
Ahojky holky,

Anax díky za uvítání (v tématu Zastupovanie) :slight_smile:

Je tady něco nového? :slight_smile:

Jani na vás jsem samozřejmě myslela, pršelo vám nebo bylo počasí dobrý? Tady pršelo v sobotu jen pozdě odpoledne, asi kolem 16h, tak doufám, že jste měli taky krásný počasí!!! :slight_smile: A těším se strašně na fotky!!! :dizzy_face:

Já mám teda konečně všechny svoje ztracený data, ale nesmím to zakřiknout, ještě vypaluju, doufám, že to stihnu než se to zase podělá!!! Jsem teď z toho hrozně vyděšená, stálo to tolik peněz, tak o to nechci znova přijít, ale na koníkovi už budu funkční co nevidět! :slight_smile:
8. jún 2009 o 16:00  • Odpovedz
pocasie bolo fajn - na obrade a foteni bolo slnko, neskor vecer dazd a burka, no potom jasno, takze pohoda, spokojni sme boli :slight_smile:

to zalohujes na DVD/CD? by som sa na to nespoliehala - z vlastnej skusenosti - bo CD/DVD nie su na archivaciu spolahlive :sweat_smile:
8. jún 2009 o 16:43  • Odpovedz
Jani teď zálohuju na CD i DVD a zároveň na jedny netový stránky kde jdou ta alba ukrýt, tak snad to bude dobrý a na co by si jinak doporučovala zálohovat, já už nevěřim ničemu, ani externímu HDD bych nevěřila :pensive:

No to mám radost že počasí se vydařilo, napršelo vám štěstí a jinak pohoda :dizzy_face:
8. jún 2009 o 16:57  • Odpovedz
tak potom fajn, ze to mas poistene :slight_smile: my zalohujeme na externy HDD a sem-tam dake fotky aj na rapidshare
8. jún 2009 o 17:08  • Odpovedz
neviete kam nam zmizla karkulka?? :confused:
9. jún 2009 o 10:57  • Odpovedz
anax - mozno sa venuje zahradke, kedze je pekne....

inak, to je ako na potvoru, konecne sa oteplilo a je letne pocasie a ja musim doma lezat s horuckou :angry:
9. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz
jani ta to zlomilo napkon? si zalahla? no tak sa cim skor poliec :wink:
9. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz
anax - tak, tak, zlomilo ma to.... ale aspon ze teraz a nie pred 2 dnami.... lezim nalievam sa coldrexmi, no zatial nepomaha :confounded:
9. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz
a k lekarovi si nesla? sak mozno ti antibiotika treba alebo daco:frowning2:
9. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz
nesla, lebo som si zabudla penazenku, v kt. je aj preukaz poistenca - v Bojniciach. Ak mi to neprejde do zajtra, tak skusim ist bez preukazu... aj ked, v lekarni mi asi nedaju lieky bez preukazu...
9. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz
ved ak ti to uz poslali postou tak to by ti mohlo dnes prist, teda ak to poslali vcera
9. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz
Jani ty máš smůlu, tak ať jsi brzo fit :wink: :slight_smile:

Holky jak jsme tady mluvily o tom zálohování, jsou nějaké internetové stránky kam se dají uložit videa a zaheslovat, aby nebyly volně přístupné každému??? Nevíte?
9. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz
ja viem o stranke www.rapidshare.com - este som tam ale nic neukladala, ja odtial stahujem :wink: daju sa tam ukladat vseliake data a da sa to aj zaheslovat

no snad budem coskoro fit, bo mam vycitky svedomia, ze minuly tyzden som kazdy den z prace odbiehala kvoli svadbe, vo stv. a piat. som mala volno a teraz som zas doma kvoli chorobe :unamused:
9. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz
Jani to bude dobrý, hlavně se pořádně vykurýruj, horší jednu nemoc přechodit, pak se ti to několikrát vrátí :pensive:
A ten rapidshare se platí nebo nevíš jak to funguje? :sweat_smile:

Holky kdysi jste tady někdo zmínil maovu, já ten její příběh sleduju od začátku, vzpomněla jsem si na ni když jsem byla bez PC a říkala jsem manželovi, že teď bude asi v kritickým týdnu (sledujeme to oba, ten její potrat kdy měla rodit v únoru 2008 jsem skoro obrečela, protože já rodila v březnu 2008, doteď si pamatuju jak jsem z toho byla vyřízená) ... no včera jsem nevěřila vlastním očím když jsem četla, že ve 23tt+2 opět porodila, tentokrát se miminko zachránilo:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=376730&vReferer=%2Fphotos%2Fmaova

Jsem z toho úplně hotová, nedovedu si představit, že bych měla už rodit a už vůbec ne ty nervy co asi maji teď :pensive:

Kdo by nevěděl o co jde, koukněte na popis nahoře v albu:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=270958&vReferer=%2Fphotos%2Fmaova
9. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz
rapidshare je aj zadarmo, no to neviem, ci su tam dake obmedzenia pri ukladani dat, viem, ze su obmedzenia pri stahovani.... my si to platime na rok, neviem uz presne kolko to stoji, ale nie je to daka palka....

fuha, osud rodicov poriadne skusa.... dufam, ze teraz vsetko dobre dopadne...
9. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz
ahoj holky, koukám, že jste se divily, kde jsem :slight_smile:
nevím, kdy jsem tu byla naposled, nicméně čtvrtek-pátek jsem měla spoustu zařizování, v sobotu slavil míla 30. narozeniny, v neděli jsme si udělali výlet, včera jsem se k počítači nedostala.
dnes jsem u mámy, přes den mi klekla myš, takže jsem se jen přihlásila, bez myši to byla tragédie, tak jsem zase šla.
tak to jen, abyste si nemyslely, že dělám mrtvýho brouka :grinning:

koukala jsem, že jsem zase dostala spoustu krásných jmen (a taky ip, ale na to teď nemám ani sílu odpovídat, zase mabinogi a její dedukce) a že byla taky založena jedna krásná diskuse. :grinning:

anaxamon tam psala, že jsem laalu blokla, protože mi hned neřekla, který nick chce bloknout. tak to teda tak nebylo. to byla jen ta poslední kapka.
bylo to proto, že už dříve používala více nicků, žirafka jí je blokla, tudíž určitě jí i poučila, že je to proti pravidlům a že to nemá dělat. přesto si znovu založila duplicitní nick. chápu její důvody, což jsem jí i napsala s tím, že je mi to líto, nicméně to není důvod. a nebo měla napsat některému z adminů, možná bychom výjimečně přimhouřili oko.
takže jednak už to jednou udělala, druhak to teď musela dělat s vědomím toho, že porušuje pravidla. dále mi lhala, že ten druhý nick je sestra, a vykrucovala se z toho sdělit mi, který nick chce bloknout. proto jsem ji blokla komplet.
9. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz
karkul - ja ti verim :slight_smile: sama sa priznala v 2 siahlodlhych mailoch a ked ani odomna nedostala inu odpoved ako tu, ze si ma vybrat 1 nick, tak skrotla.... aj "nejaky uzivatel bob" (ako ho ona nazvala) povedal, ze jej tak mam napisat.... vcera sa prihlasila, aj napisala do diskusie, dnes sa jej zas neslo prihlasit, ale neviem preco.... mne poslala heslo, prihlasila som sa pod jej nickom a slo to v pohode.... aj pierre sa prihlasil, tak neviem co jej haprovalo....
9. jún 2009 o 23:05  • Odpovedz
dnes som sa pustila do riesenia tejto IP adresy

http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vIP=82.117.159.148

vacsina nickov je podla mna pan majak alebo osoba jemu blizka, usudzujem na zaklade tem kde tieto nicky prispievaju a hlavne tuto temu,

http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=99972
10. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz
autor
pomoooc, ja neviem pouzivat slovensku klavesnicu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
mam napisat clanok a furt zabudam na makcene a dlzne... :frowning2:
10. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz
ikke sak potom opravis v gramatike vo worde :grinning:

ja som konecne dosla aj na caro wordu a jeho funkciu zvacsovania a zmensovania pismen, pouzivam pri uprave prispevkov :grinning:
10. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz
no a na zaklade prispevku od jirka75 a jeho vtedajsej IP adesy som o tom presvedcena

http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=59425&vGroupOffset=0&vOffset=390

ale vyckam ci bude nejaka odozva na IP
10. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz
anax, ked si uz dosla na to caro nemohla by som ta vyuzit pri uprave jedneho dlheho prispevku, kt. je pisany velkymi pismenami? PC okupuje moj drahy, na a na Macu mi to v programe Pages akosi nefunguje a nechce sa mi to prepisovat cele :confounded:
10. jún 2009 o 15:36  • Odpovedz
janocko, já jsem to sem nepsala proto, že bych si myslela, že mi nevěříte - to je snad jasný, že si tady neblokuju jen tak, když se mi třeba nelíbí nick nebo tak :grinning:
ale spíš proto, aby bylo opravdu jasné, proč jsem se rozhodla ji kompletně zablokovat. ona všude píše, že se se mnou nedá domluvit, no když jsem se o to pokoušela a zcela normálně ji napsala, který z těch dvou nicků chce nechat, tak se chovala jak se chovala a byla to naopak ona, kdo se nechtěl domluvit. ale to už je jedno, hlavně že si to teda nechala tak nějak vysvětlit a přistoupila na bloknutí toho jednoho nicku.

já jsem jí sama psala, že chápu, proč si ten druhý založila, a že je mi to fakt líto, nicméně jí nemůžu ustoupit, protože to by pak chtěl každý. a zatím jsou pravidla, jaká jsou.

ale to je prostě zase ta banda z května 2009, ty budou vždycky tvrdit, že je to osobní a že jsem na ně zasedlá. fakt nejsem :grinning:

a jdu zase pracovat, ještě mě čekají inzeráty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz
a preco ta vlastne tie baby z tej temy nemaju rady? :astonished:
10. jún 2009 o 23:34  • Odpovedz
já vlastně ani nevím. jak se na začátku mého adminování rozpoutala ta diskuse, jak jsem špatná a všechno mažu, tak se tam zapojila mabinogi, která je z téhle diskuse. a postupně se k ní více či méně přidávala většina ostatních od nich. některý si napsaly jeden příspěvek, některý nic, některý to hrozně řešily. nejvíc asi ta mabinogi, ta tuším psala i bobovi hroznou stížnost, prosila i ostatní holky do ip, aby se k ní přidaly.
no a teď kdokoli z té party poruší pravidla, nebo jim třeba jen upravím/smažu příspěvek i v jiných diskusích, tak se hned hrozně rozčilují a hned mi píšou všechny do ip, jak je zase sleduju a jak je to osobní útok a jak jim závidím a tak.
dneska už jsem mabinogi napsala, že mám toho všeho plný zuby, protože ona se mnou zase něco důležitě řešila. to abych se pomalu bála adminovat, abych náhodou nezasáhla proti někomu, kdo s nima sympatizuje.

já vim, že se to třeba mnoha lidem tak jeví, ale já po nich vážně nejdu, nečtu jen jejich diskusi nebo jen jejich příspěvky, nekontroluju jen jejich alba.
no prostě asi klasika, pro někoho jsem v pohodě, pro jiné jsem nejhorší admin a nezvládám to.
11. jún 2009 o 00:16  • Odpovedz
som vas chcela oboznamit s tym, ze egzem je uz vyrieseny, dala som link a napisala, ze ak niekto napise takyto prispevok, neuverejni sa a ono mi tu odpoved neslo odoslat.... som klikla na "odosli odpoved", naskocila mi biela stranka a odpoved sa neuverejnila.... som sa trapila, ze co sa deje a potom mi trklo, ze to bude tym, ze je to slovne spojenie blokovane :slight_smile: tak aspon som si vyskusala co sa bude diat tomu spamerovi, ked si neda pokoja :grinning:
11. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.